Skocz do zawartości

Czy nie boicie się wzrostu liczby Ukraińców w Polsce?


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Shark napisał:

Mi chodzi o statystykę że np. na 100 przestępstw w Polce 40% to Ukraińcy

O matko, nas 40 mln...ich byl wtedy 1 mln. 

Masz tam dokładne dane o liczbie.

Ja nie bedę przeliczać wg tego klucza, który sobie wymyśliłeś. To opracowanie naukowe. A nie pierdolenie ukrofila, że rezuny są super bo mówią "dzień dobry" i uśmiechają się w sklepie. Ja o swoich kontaktach z nimi też pisałem : o groźbach karalnych kierowanych pod moim adresem, o złożeniu przez vasyla m. falszywego zawiadomienia itd.

 

Z danych Komendy Głównej Policji dla „Rzeczpospolitej" wynika, że choć generalnie spada liczba osób poszukiwanych listami gończymi (ponad 22 tys. osób w 2015 r., 20 tys. w 2016 r. i 18 tys. w obecnym), to w przypadku cudzoziemców – rekordowo rośnie. Dziś na liście ściganych jest ich 3949, z czego aż 3253, czyli ponad 80 proc., to obywatele Ukrainy 

Edytowane przez tmr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, tmr said:

Masz tam dokładne dane o liczbie.

Ja nie bedę przeliczać wg tego klucza

 

Czyli jednym słowem nie wiesz. 

 

Trochę danych z Warszawy

 

https://wiadomosci.radiozet.pl/amp/full/3143582/Polska/Warszawa/Wzrost-przestepczosci-zwiazanej-z-naplywem-uchodzcow-Dotarlismy-do-policyjnych-danych

 

"Według statystyk Komendy Stołecznej Policji w styczniu o kradzież podejrzanych było 27 Ukraińców, w lutym - 21, w marcu - 29 a w kwietniu - 22. Mniej jest przypadków kradzieży z włamaniem i zabójstw. Dla kradzieży z włamaniem było to odpowiednio w poszczególnych miesiącach: w styczniu - 8 podejrzanych, w lutym - 4, w marcu - 5, w kwietniu - 1. W grupie zabójstw w styczniu w policyjnych materiałach figurowało 2 obywateli Ukrainy, w kolejnych miesiącach Ukraińcy nie znaleźli się w grupie osób podejrzanych"

 

"Jeśli chodzi o bójki i pobicia, sytuacja utrzymuje się na podobnym poziomie. W styczniu podejrzanych o to przestępstwo było 2 obywateli Ukrainy, w marcu trzech, a w kwietniu dwóch. W lutym nie odnotowano żadnej bójki z udziałem Ukraińca. W grupie przestępstw gospodarczych w styczniu KSP odnotowała 9 osób podejrzanych z Ukrainy, w lutym i marcu trzech, a w kwietniu jednego"

 

To są takie małe liczby że nawet trudno to policzyć. Brakuje danych za kolejne miesiące. 

 

Dane cytowane mówią o 1 Ukraińcu, który ukradł coś w kwietniu. Dla porównania samych kradzieży z włamaniem było w Warszawie 27 382 w tym samym miesiącu. 

 

Ile to jest? 0,000... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewelina napisał:

 

Czarnoskórzy i skośnoocy mają najsilniej zmutowane DNA. Dawniej bardzo pilnowano, żeby nie było mieszanych związków, bo wiedziano, że to nie będzie korzystne dla potomstwa. A jak wiadomo każdy dla swoich dzieci chciałby jak najlepiej. Jednak już od dosyć dawna panuje zupełnie przeciwstawny trend, myślę że chyba każdy to zaobserwował. Na różne sposoby ludziom się wmawia i przekonuje, że związek międzyrasowy jest nawet lepszy od niemieszanego. Takie związki są najbardziej niekorzystne dla białej rasy (obu płci) , bo to rasa o najczystszych genach. W takich przypadkach zamiast ewolucji, zachodzi inwolucja.

Takie działania są oczywiście celowe. Chodzi o to, by ludzie byli słabi, a przez to zależni. 

Także jeśli ktoś chce mieć mądre, silne, ładne dziecko/dzieci. to lepiej nie wiązać się z osobami z innych ras. 

 

Nie żebym był zwolennikiem mieszania się ras, ale istnieje też opinia, że zmiksowane rasowo są zdrowsze. Znalazłem nawet artykuł z badaniami z Edynburga:

 

"Dzieci pochodzące od rodziców różnych ras są wyższe i mądrzejsze – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez naukowców z Edynburga.

 

Dzięki pracy wykonanej przez badaczy dowiadujemy się także, że na rozwój człowieka korzystnie wpływa mieszanie genów między rasami. Dzieci pochodzące z takich związków, oprócz tego, że są wyższe, z reguły kończą edukację na wyższym poziomie."

 

Źródło: https://bham.pl/wiadomosci/rodzina/6183-dzieci-rodzicow-pochodzacych-z-roznych-ras-sa-bardziej-inteligentne

 

Czy może masz jakiś link do badań, artykułów które potwierdzają twoją tezę? Chętnie bym o tym poczytał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tmr napisał:

Ja nie bedę przeliczać wg tego klucza, który sobie wymyśliłeś. To opracowanie naukowe

To ja Ci przeliczę zgodnie z opracowaniem, które podałeś.

 

Weźmy rok 2016

Podejrzani ogółem: 312 366

Podejrzani cudzoziemcy: 4 580

Podejrzani Ukraińcy (na podstawie średniego odsetka 2013-2016): 1 686

 

Średnio w 2016 roku było na terenie Polski ok. 84500 Ukraińców. To daje odsetek przestępczości (podejrzani/przestępcy): 2%

Dla wszystkich Polaków byłoby to ok: 0,8% ale licząc tylko Polaków w wieku 0-64 daje 0,96% a polaków tylko w wieku produkcyjnym (18-64) daje 1,2%. Przy takich szacunkach wychodzi, że ich przestępczość jest nieco wyższa niż Polaków ale nie o rząd wielkości. Przypuszczam, że porównywać 1:1 tzn. z Polski wyciągnąć taki miks demograficzny jak przyjeżdża do nas z Ukrainy (tj. pewnie głównie osoby młode i głównie mężczyźni [w czasie przeprowadzania badania a nie teraz]) to mogło by być ciekawie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ciekawostka.

Bo do 2018 r. upaińcy( w wielu opracowaniach ) przodowali w liczbie przestępstw. Wrzucilem dane ilu bylo poszukiwanych listami gończymi( 16% wszyskich poszukiwanych i naszych i cudzoziemcow ) to byli ukraińcy. 

Nagle, w szale ukrofilii okazuje się, że to anioły istne. Że naplyw 4 mln ludzi nie spowodował wzrostu przestępstw. 

Tylko coraz częsciej slychać o tym co upaińcy tu wyczyniają. Co się dzieje naprawdę. I co jest ukrywane żeby nie wywoływać niechęci do stepowych. Czy to słuszna droga? W dobie internetu to inf o tym co stepowi wyczyniają i tak wyjdą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, ewelina said:

Czarnoskórzy i skośnoocy mają najsilniej zmutowane DNA. Dawniej bardzo pilnowano, żeby nie było mieszanych związków, bo wiedziano, że to nie będzie korzystne dla potomstwa. A jak wiadomo każdy dla swoich dzieci chciałby jak najlepiej. Jednak już od dosyć dawna panuje zupełnie przeciwstawny trend, myślę że chyba każdy to zaobserwował. Na różne sposoby ludziom się wmawia i przekonuje, że związek międzyrasowy jest nawet lepszy od niemieszanego. Takie związki są najbardziej niekorzystne dla białej rasy (obu płci) , bo to rasa o najczystszych genach. W takich przypadkach zamiast ewolucji, zachodzi inwolucja.

Takie działania są oczywiście celowe. Chodzi o to, by ludzie byli słabi, a przez to zależni. 

Także jeśli ktoś chce mieć mądre, silne, ładne dziecko/dzieci. to lepiej nie wiązać się z osobami z innych ras. 

Źródła tych rewelacji? Bo z tego, co ja wiem, to dzieci z mieszanych związków są najmniej podatne na wady genetyczne. I dlaczego ogólnie nie jest to korzystne dla potomstwa?

 

I co to znaczy najczystsze geny? Już to kiedyś przerabialiśmy i do tej kategorii "najczystszych genów" się nie załapaliśmy, skutek znamy. Poza tym, tak się akurat składa, że Azjaci (żółci) mają jednak wyższe IQ od wszystkich innych, ciekawe dlaczego? Przecież biała powinna to mieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manygguh napisał:

Poza tym, tak się akurat składa, że Azjaci (żółci) mają jednak wyższe IQ od wszystkich innych,

Bo my mamy najczystsze geny a nie najinteligentniejsze. Pomyśl trochę 🙄

14 minut temu, tmr napisał:

Nagle, w szale ukrofilii okazuje się, że to anioły istne. Że naplyw 4 mln ludzi nie spowodował wzrostu przestępstw. 

Tylko coraz częsciej slychać o tym co upaińcy tu wyczyniają. Co się dzieje naprawdę. I co jest ukrywane żeby nie wywoływać niechęci do stepowych. Czy to słuszna droga? W dobie internetu to inf o tym co stepowi wyczyniają i tak wyjdą.

Na pewno aniołami nie są. Podobnie jak Polacy gdzieś masowo wyjadą to odrazu jest tam do nas niechęć. A dlaczego? Z tego samego powodu, bo duży odsetek Polaków to patologia 500+chesterfieldy+harnasie. Propaganda stara się z Ukraińców zrobić lek na każdy problem kraju do którego wjadą, pracowitych, progresywnych obrońców wolności i praw LGBT. Wiadomo, że tak nie jest ale nie jest też prawdą, że to przestępcy czy że w większości nienawidzą i gardzą Polakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Shark said:

Bo my mamy najczystsze geny a nie najinteligentniejsze. Pomyśl trochę 🙄

1. Co to znaczy "najczystsze"?

2. Jakie są kryteria tej "czystości"? 

3. Jak geny mogą być "inteligentne"? To są struktury białkowe, one nie mają "inteligencji". Pomyśl trochę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, manygguh napisał:

1. Co to znaczy "najczystsze"?

2. Jakie są kryteria tej "czystości"? 

3. Jak geny mogą być "inteligentne"? To są struktury białkowe, one nie mają "inteligencji". Pomyśl trochę.

Najczystsze czyli np nieskażone inteligencją. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Shark said:

Najczystsze czyli np nieskażone inteligencją. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Nie rozumiem jak inteligencja może/ miałaby skażać.

Nie rozumiem dlaczego "najczystoszość" jest skorelowana z "nieskażeniem inteligencją".

 

"Najczystsze czyli np nieskażone inteligencją"

Nie rozumiem jakie są pozostałe kryteria tej czystości.

 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, דניאל napisał:

istnieje też opinia, że zmiksowane rasowo są zdrowsze. 

Ja z kolei czytałem, że dobrze jest, aby matka i ojciec nie byli genetycznie zbyt podobni, ale też nie nazbyt odmienni. Więc np. Rumunka + Austriak jest ok, ale już np. Ukrainka + pan z Ghany - niekoniecznie ok.

Ale niech ludzie decydują, w końcu są dorośli. Nie cierpię propagandy pro ani anty w kwestii mieszania się ludzi. A są przesłanki, aby twierdzić, że pewnym kręgom zależy na zalewaniu białych kobiet przez afrykańskich imigrantów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, דניאל napisał:

Nie żebym był zwolennikiem mieszania się ras, ale istnieje też opinia, że zmiksowane rasowo są zdrowsze.

 

To nie jest tylko opinia. Popatrz na tych młodzian na obrazku poniżej, urodzeni zostali w społeczności, gdzie ze względów religijnych silnie ogranicza się dostęp genów spoza. Już na pierwszy rzut oka nie wyglądają na okazy zdrowia i urody.

 

Yxek9kuTURBXy85NTYxMmRkNS03ZjM4LTQ2MmEtO

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Obliteraror napisał:

Pokazałeś społeczność Chasydów, nie przeciętnego mieszkańca Izraela ;)

Pokazałem przykład zamkniętej społeczności, bez dostępu albo z bardzo ograniczonym dostępem "świeżej krwi" z zewnątrz.

 

Pierwszy absolutnie przypadkowy przykład na jaki natrafiłem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KolegiKolega napisał:

Pokazałem przykład zamkniętej społeczności, bez dostępu albo z bardzo ograniczonym dostępem "świeżej krwi" z zewnątrz.

 

Pojęcie "chów wsobny" zaczyna odgrywać rolę.

 

ps. w UK szpetota ryja wskazuje na bliskie związki, wynikiem ograniczenia lądowego - wyspy na przestrzeni wieków. O zębach nie wspomnę... :) 

Edytowane przez GriTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, KolegiKolega napisał:

Już na pierwszy rzut oka nie wyglądają na okazy zdrowia i urody.

Byś się qrwa zdziwił...jako i ja się zdziwilem otrzymując wpierdol życia od sojuszniczego instruktora, zaprawionego z palestyńczykami. A i z rumunów na zawodach robiliśmy sobie śmiechy. A to jak karaluchy. Nie dało się utłuc. Chude. A nie to utłuczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, דניאל napisał:

Nie żebym był zwolennikiem mieszania się ras, ale istnieje też opinia, że zmiksowane rasowo są zdrowsze. Znalazłem nawet artykuł z badaniami z Edynburga:

Ja z kolei czytałam  badania dające zupełnie odmienne wnioski. I którym tu wierzyć :D? To było dosyć dawno, nie pamiętam ich nazw (długie i po angielsku), ale sens był taki, że mieszańcy częściej cierpią na choroby psychiczne, fizyczne problemy też.  Tak w skrócie.

4 godziny temu, manygguh napisał:

I co to znaczy najczystsze geny? 

Najmniej mutacji.

4 godziny temu, manygguh napisał:

Poza tym, tak się akurat składa, że Azjaci (żółci) mają jednak wyższe IQ od wszystkich innych, ciekawe dlaczego? 

Nieprawda, nie mają. Biała rasa jest najinteligentniejsza. Żółta rasa jest na drugim miejscu, na ostatnim oczywiście czarna. Żółci działają raczej na zasadzie kopiowania, owszem są bardzo pracowici (nie wszystkie nacje jednak), ale to raczej kwestia wychowania. To kultura trochę takich biorobotów.

Biała rasa jest najbardziej kreatywna, twórcza, ma największy potencjał, chociaż w ostatnich czasach też bardzo leniwa. Także ten potencjał leży u większości białych ludzi odłogiem. 

3 godziny temu, KolegiKolega napisał:

To nie jest tylko opinia. Popatrz na tych młodzian na obrazku poniżej, urodzeni zostali w społeczności, gdzie ze względów religijnych silnie ogranicza się dostęp genów spoza. Już na pierwszy rzut oka nie wyglądają na okazy zdrowia i urody.

U Żydów aszkenazyjskich bardzo często dochodziło do małżeństw blisko spokrewnionych. Stąd bardzo licznie wśród nich występują różne choroby genetyczne, wady demorficzne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ewelina said:

Najmniej mutacji.

Skąd wiesz, że to akurat biała ma najmniej mutacji? Biała rasa powstała później niż czarna. I jeśli wiek miałby określać "czystość" rasy, to w takim razie najczystszą byłaby rasa "czerwona". Poza tym biała rasa nie wzięła się ze statku UFO, tylko sama wyewoluowała z rasy czarnej. Więc rasa biała sama w sobie jest mutacją.

 

1 hour ago, ewelina said:

Nieprawda, nie mają. Biała rasa jest najinteligentniejsza. Żółta rasa jest na drugim miejscu, na ostatnim oczywiście czarna. Żółci działają raczej na zasadzie kopiowania, owszem są bardzo pracowici (nie wszystkie nacje jednak), ale to raczej kwestia wychowania. To kultura trochę takich biorobotów.

Biała rasa jest najbardziej kreatywna, twórcza, ma największy potencjał, chociaż w ostatnich czasach też bardzo leniwa. Także ten potencjał leży u większości białych ludzi odłogiem. 

Jedynym obiektywnym sposobem mierzenia inteligencji są testy IQ. A teraz zobacz sobie sama zestawienie krajów o najwyższym IQ na świecie (średnia). Większość top 10 krajów jest skąd? 

 

Co do potencjału, potencjał jest u każdego człowieka, bez względu na rasę.

 

1 hour ago, ewelina said:

Ja z kolei czytałam  badania dające zupełnie odmienne wnioski. I którym tu wierzyć :D? To było dosyć dawno, nie pamiętam ich nazw (długie i po angielsku), ale sens był taki, że mieszańcy częściej cierpią na choroby psychiczne, fizyczne problemy też.  Tak w skrócie.

Takim wymieszanym społeczeństwem jest na przykład Brazylia albo RPA. Czy są liderami w najczęstszym występowaniu chorób psychicznych lub problemów fizycznych? 

 

 

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, manygguh napisał:

Biała rasa powstała później niż czarna.  Poza tym biała rasa nie wzięła się ze statku UFO, tylko sama wyewoluowała z rasy czarnej. Więc rasa biała sama w sobie jest mutacją.

Aż mnie oczy bolą, jak czytam takie niedorzeczności :D. Oczywiście, że rasa biała jest najstarszą rasą. Radzę poczytać badania niezależnych naukowców, a nie opierać się na oficjalnych danych, które w ogóle nie trzymają się kupy i często same sobie przeczą.

19 minut temu, manygguh napisał:

Jedynym obiektywnym sposobem mierzenia inteligencji są testy IQ. A teraz zobacz sobie sama zestawienie krajów o najwyższym IQ na świecie (średnia).

Te badania są niemiarodajne. Nie ma co się nimi sugerować. 

20 minut temu, manygguh napisał:

Co do potencjału, potencjał jest u każdego człowieka, bez względu na rasę.

Oczywiście, że u każdego człowieka, ale może różnić się miarą. 

Weźmy za przykład dziecko z zespołem Downa. Ma mutację genetyczną i w jej wyniku różne dolegliwości na planie fizycznym i umysłowym. Takie dziecko ma dużo mniejszy potencjał niż dziecko zdrowe. Nie da się zaprzeczyć, prawda?

Warto też zwrócić uwagę na oczy tych dzieci- są lekko skośne. Mimo, że rodzice mają normalne oczy, to w wyniku mutacji materiału genetycznego urodziło się dziecko z zupełnie innymi oczami. Skośnoocy też mają takie oczy w wyniku mutacji. Oczywiście to inny rodzaj mutacji niż u osób z zespołem Downa, nie tak silny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, ewelina said:

Aż mnie oczy bolą, jak czytam takie niedorzeczności :D. Oczywiście, że rasa biała jest najstarszą rasą. Radzę poczytać badania niezależnych naukowców, a nie opierać się na oficjalnych danych, które w ogóle nie trzymają się kupy i często same sobie przeczą.

Ok, to wykaż niedorzeczność. Pokaż badania.

 

19 minutes ago, ewelina said:

Te badania są niemiarodajne. Nie ma co się nimi sugerować. 

W takim razie, czym sama się sugerujesz pisząc o najwyższej inteligencji białej rasy? I jak ta inteligencja ("w prawidłowy sposób") została zmierzona?

 

19 minutes ago, ewelina said:

Oczywiście, że u każdego człowieka, ale może różnić się miarą. 

Weźmy za przykład dziecko z zespołem Downa. Ma mutację genetyczną i w jej wyniku różne dolegliwości na planie fizycznym i umysłowym. Takie dziecko ma dużo mniejszy potencjał niż dziecko zdrowe. Nie da się zaprzeczyć, prawda?

Beznadziejna manipulacja. Ile ludzi ma zespół Downa? Promil. Nie mówimy o promilu, tylko o zdecydowanej większości.

 

19 minutes ago, ewelina said:

Warto też zwrócić uwagę na oczy tych dzieci- są lekko skośne. Mimo, że rodzice mają normalne oczy, to w wyniku mutacji materiału genetycznego urodziło się dziecko z zupełnie innymi oczami. Skośnoocy też mają takie oczy w wyniku mutacji. Oczywiście to inny rodzaj mutacji niż u osób z zespołem Downa, nie tak silny. 

Mutacja genów nie jest niczym złym. Nie wyglądasz jak Australopitek (mam nadzieję). A dlaczego? Bo była mutacja genów między nim, a Tobą teraz. No mają skośne oczy i co w związku z tym? Aluzja, że dzieci z Downem mają skośne oczy, tak jak Azjaci jest tak bardzo z dupy, że aż to przykre.

 

I znowu, zero badań, zero jakiejkolwiek merytoryki. Zero źródeł na które można się powołać, no chyba że to źródła "niezależne" czyli potwierdzające Twoją tezę. Słabo.

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewelina napisał:

Aż mnie oczy bolą, jak czytam takie niedorzeczności :D. Oczywiście, że rasa biała jest najstarszą rasą. Radzę poczytać badania niezależnych naukowców, a nie opierać się na oficjalnych danych, które w ogóle nie trzymają się kupy i często same sobie przeczą.

Nie kumam co piszesz tutaj za bardzo, ale jak jest temat ras, to dam parę ciekawych infografik.

cOkmUEA.jpg

 

cdckoEI.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.