Skocz do zawartości

Simpoliada


Rekomendowane odpowiedzi

Simpy są wszędzie i rosną w siłę.

 

Lalka – Wokulski Cesarz Simpów, nikt nie dorówna mu w simpieniu, to jedyny simp, dla której brakuje skali. Czytanie historii Wokulskiego powodowało zgrzytanie zębów, niszczenie blatu biurka częstymi facepalmami oraz skręcanie żołądka jak były najbardziej simpiarskie akcje. Słabo mi się robi na myśl, że jest lekturą szkolną. Zawrotna suma poświęcona aby zdobyć Kurwę-Łęcką powoduje palpitacje serca nawet u Billa Gatesa. Nie zamoczył, chciał zakończyć żywot pod pociąg. Co za simpiarskie zakończenie! Tak straszny simp, że była tylko jedna ekranizacja w całej historii kinematografii. Jedna ekranizacja starczy za wszystkie czasy.

 

Henryk IV – Król Simpów, który dla Anny Boleyn był gotów zrobić wszystko. Każdy zna jego historię i co odwalał aby mieć dostęp do jej brzoskwinki. Niezliczone książki, filmy, seriale opowiadają o królu simpów.

 

Martin Eden – Książę Simpów – poświęca lata aby zdobyć wykształcenie i wielki majątek dla kobiety co miała inteligencję rozwielitki i jeszcze go oszukiwała. Na koniec opamiętuje się i rzuca Rozwielitkę ale oczywiście simpiarsko rzuca się w morze aby zakończyć swój nędzny żywot gdy uświadamia sobie, ze stracił tyle lat dla neandertalczyka z cyckami.

 

50 twarzy Graya – 50 twarzy simpa, absolutnie hojny simp dla podfruwajki co siebie nie poznaje w lustrze w pierwszym rozdziale! Święty Barnabo, rozpadam na milion kawałków jak ta pannica dwa razy nie czyta umowy między panem a uległą i jęczy, że nie tego podpisywała. Najbardziej dołujący moment jest kiedy wystawia mu czerwone hasło podczas najbardziej delikatnego seksu. Grarzyca tylko raz zrobiła mu loda na TRZY TOMY i w zamian dostała dwa domy, samochody, ubrania i inne złota. Z całego BDSMu tylko był jeden moment – ogonek z dildem wielkości naparstka… to nie żart, była taka wyuzdana jak pensjonariuszka co ogląda staniki jedynie w witrynie sklepowej.

 

Wikingowie – jest jeden wikiński simpek co zawsze mnie rozwalał jak pojawiał się na ekranie, mówię o zakochanym w Legercie. Oczy mi krwawiły jak widziałem, że ten co dostał Normandię, wsławił się bitwami, dopłynął na Morze Śródziemne i miał żonę co była córkę francuskiego króla skomli u stóp Legerty. A kysz, a kysz, a kysz, simpie nieczysty!

 

Forrest Gump – simp co dostał HIVa i bękarta… ja pierdzielę, wytrzymały i wierny simp.

 

Miłość jest ślepa, sezon 2, wersja amerykańska – SIMPY NAD SIMPAMI. Jeden znosił najbardziej porąbaną laskę co wiecznie mu kłótnie robiła z niczego i ożenił się z nią, masakra! Drugi robił za dywanik pańci a trzeci szkoda gadać. Program topi mózg.

 

Bridgertonowie – żona gwałci męża aby mieć bąbelka i złym był jej mąż bo tak…

 

Vikingowie Valhalla – już pierwszy odcinek jest simpowski jak norweski białorycerz broni laskę (widział ją 15 minut i bara bara z bardzo brudną muszelką, przypłynęła z 5 tygodniowego rejsu, umyła się dopiero po seksie, dawajcie mi wiadro, w tej chwili autentycznie czułem kiszonego śledzia! Była z Grenlandii, ubrana w focze futra, obsmarowana tłuszczem z foki/wieloryba to wersalskie perfumy, jeeeee) co zamordowała faceta na jego przyjęciu na oczach tłumu. Boję się włączyć 2 odcinka.

 

Porcelanowy król – koreańskie simpki prześcigają się w bycie dywanem, ba nawet jeden przepisuje setki książek, chce być postrzelony. Koreańskie simpki to złooooo. Zresztą wszystkie koreańskie seriale mają tak zsimpiałych aktorów, że ciężko to się ogląda.

 

Najgorsze są seriale/filmy ze Skandynawii, Hiszpani, Francji i Korei – tam simp simpem pogania, w ogóle są niemożliwe do oglądania i grożą dostaniem raka mózgu, oczu i uszu. Radzę omijać je bez wahania, bez sprawdzania, jedynie raz dwa na opcję – następny!

 

Jakie znacie inne simpowskie filmy/książki/seriale? Napiszcie aby ostrzec innych :D

Edytowane przez Martius777
  • Like 8
  • Dzięki 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Henryk IV – Król Simpów, który dla Anny Boleyn był gotów zrobić wszystko. Każdy zna jego historię i co odwalał aby mieć dostęp do jej brzoskwinki. Niezliczone książki, filmy, seriale opowiadają o królu simpów.

Ehm, wybacz ziomek, że Cię poprawiam, ale to był Henryk VIII – Król Simpów. Teraz będzie prawidłowo. Pozdrawiam  i miłego dnia życzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pan Nikt napisał:

Ehm, wybacz ziomek, że Cię poprawiam, ale to był Henryk VIII – Król Simpów. Teraz będzie prawidłowo. Pozdrawiam  i miłego dnia życzę.

 

Masz rację, pomyliłem się.

 

Poprawiam :)

 

Henryk VIII– Król Simpów, który dla Anny Boleyn był gotów zrobić wszystko. Każdy zna jego historię i co odwalał aby mieć dostęp do jej brzoskwinki. Niezliczone książki, filmy, seriale opowiadają o królu simpów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Nie zamoczył, chciał zakończyć żywot pod pociąg. Co za simpiarskie zakończenie! Tak straszny simp, że była tylko jedna ekranizacja w całej historii kinematografii. Jedna ekranizacja starczy za wszystkie czasy.

Dwie ekranizacje. I nie streściłeś całej powieści. Koniec powieści to czysty RedPill.  

 

Tu masz wątek.

 

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Forrest Gump – simp co dostał HIVa i bękarta… ja pierdzielę, wytrzymały i wierny simp.

Opózniony w rozwoju. Duże dziecko. Ale wierny i słuchający się mamusi.

 

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Simpy są wszędzie i rosną w siłę.

Następny rozżalony autor, który szuka winy w bajkach i następny wątek o bajkach. Tak. Wzorujmy się i czerpmy wzorce do życia z powieści pisanych pod publiczkę.

Życie tak nie wygląda i nie ma co tu płakać nad literackimi tworami.

Nic w życiu nie opiera się o morał "I żyli długo i szczęśliwie".

 

Co? W domu nie było ojca, który by oglądając film żachnął się a do ch... z tym, jakieś pierdolety... i w połowie nie poszedł grzebać w garażu przy samochodzie?

Edytowane przez Miszka
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Miszka napisał:

Co? W domu nie było ojca, który by oglądając film żachnął się a do ch... z tym, jakieś pierdolety... i w połowie nie poszedł grzebać w garażu przy samochodzie?

 

Oglądał Parszywą dwunastkę, Rambo, Rocky :D

 

37 minut temu, Miszka napisał:

Opózniony w rozwoju. Duże dziecko. Ale wierny i słuchający się mamusi.

37 minut temu, Miszka napisał:

Życie tak nie wygląda i nie ma co tu płakać nad literackimi tworami.

 

Powiedz to kobietom co chcą mieć książkowe życie :D

 

Nawet nie wiesz ile kobiet uwielbia Forresta Gumpa i stawia za przykład ha tfu idealnej miłości. Jedna chciała mnie nazywać Forrestem a ja na to Jenny run! Jenny run!

 

 

38 minut temu, Miszka napisał:

Dwie ekranizacje. I nie streściłeś całej powieści. Koniec powieści to czysty RedPill.  

 

Aż 2?

 

Helena, mam zawał! :D

Edytowane przez Martius777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Martius777 napisał:

 

Oglądał Parszywą Dwunastkę, Rambo, Rocky :D

Już lepiej.

Parszywą 12-tkę bym sobie chętnie odświeżył.

I "300". Spartanie to jednak byli... 👍

Cytat

 

Powiedz to kobietom co chcą mieć książkowe życie :D

 

Nawet nie wiesz ile kobiet uwielbia Forresta Gumpa i stawia za przykład ha tfu idealnej miłości. Jedna chciała mnie nazywać Forrestem a ja na to Jenny run! Jenny run!

Pierdolę kobiety, co chcą mieć książkowe życie. SERIO. Mentalność przedszkolaka.

 

TO JEST WOJNA!!! Z życiem, z problemami, obowiązkami. 

 

Książkowym życiem rachunków nie zapłacą.

14 lutego, 8 marca. Jasne... ku@#$%wa.

Dzień księgowego, dzień podatnika, dzień pracownika skarbowego i dzień tankowania samochodu...

 

A potem biedna brzoskwinka... brakuje emocji, Miś już nie jest taki... i masz... Julkę wyhodowaną na swoim własnym grzbiecie.

A TFU!!!

Zamknij się babo i idz dzieciaka przewinąć bo się zesrał.

 

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jedna dziewczyna namówiła mnie na film romantyczny....

https://www.filmweb.pl/film/P.S.+Kocham+cię-2007-192901

 

P. S. KOCHAM Cię. 

 

Gówno jakich mało. Gość miał laske która była egoistyczna, zadufana w sobie. 

 

Zmarł na raka i przed śmiercią zrobił jej cała masę niespodzianek który miały jej pomóc naprawić swoje zjebana głowę.noespodzianki po jego śmierci przychodziły w listach packzach i niespodziankach. Oczywiście zrobił to z bezkresnej miłości i dobroci do głupiej pizdy. Kompletny brak szacunku dla samego siebie i usprawiedliwienie dla niestabilnej i egoistycznej natury kobiet. Film pokazuję że facet to powinien nawet z za grobu doglądać swojej Pani. 

 

Film ma ocenę 7,4....

 

Simp do porzygu. 

 

 

Edytowane przez Gixer
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu poszedłem ostatni raz do kina, nie pamiętam tytułu filmu i szkoda wspominać. Wyszedłem po jakichś 10min seansu(tak, obejrzałem głównie reklamy). Dlaczego? Był pokazany obraz rodzinki w którym ojciec był traktowany przez matkę i córkę jak idiota. Nie na moje nerwy.

 

@Martius777

Podziwiam za wytrwałość w oglądaniu cucków :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gman98 napisał:

Pomyślałem, że dasz tutaj Krzysia Gonciarza

 

On imperatorem? ON? Gonciarz to białorycerz - biały klon rodem ze Star Warsu.

 

7 godzin temu, wrotycz napisał:

Henryk IV i Anna Boleyn? Nie pomyliło co się coś? To nie ta bajka.

 

Tak, pomyliłem cyfrę, ktoś zwrócił mi uwagę, poprawiłem niżej pod pierwszym postem.. Anglia ma dużo tych Luisów, Karolów i Henryków :D Nigdy nie mogę rozróżnić tych Henryków ale zapamiętam w końcu :)


 

6 godzin temu, Mgławica_Oriona napisał:

Cierpienia młodego Wertera?

 

Jeee, tak mdły, że nie do zapamiętania, mało charakterystyczny simp :D

 

Znacie tego literackiego simpa co był absolutnie pod pantoflem żony, łożył na utrzymanie i w ogóle nic a nic nie reagował?

 

gf-kKFP-xjvU-YWNG_milionerzy-664x442-noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.