Skocz do zawartości

Gdzie Putin zrzuci atomówkę?


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, BumTrarara napisał:

"Przyjmę 2 sunie z Ukrainy"

Brzmi jak jakieś maksimum perversum w wykonaniu LGBT. 🤣

Na początku miałem ubaw z tej tępej dzidy.. ale po przemyśleniu sam bym też ze dwie sunie przyjął.. 

 

Też mam dom i ogród! 

 

😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, maroon napisał:

Więc może ktoś mi uprzejmie wytłumaczy PO CHUJ JESZCZE DOPIERDALAĆ DO PIECA Z GRZYBKAMI ATOMOWYMI? 

Putin mówił by się nie wtrącać i groził atomem, EU postanowiła że mają jaja ze wzmacnianej stali i postanowili oficjalnie napisać w mediach, że mają w pompie Pana Putina i wysłały broń. Polska stwierdziła, że nie tylko jaja ma ze stali ale mózg z ołowiu i będziemy bronić ojczyzny rzucając butami w żołnierzy Rosyjskich w razie W.

Nie jestem w stanie opisać jakimi idiotami jestem oraz co nami rządzi - naprawdę pierwszy raz jestem przerażony skalą tego, że widzę jak ludzie autentycznie nie mają myśli tylko propagandę w głowie. 

 

Teraz tylko pytanie na ile bardzo lekceważonym czuje się Putin i na ile go wkurwiło to wszystko lub co ma podyktowane robić/mówić - zależy w jaką wersję się wierzy. 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Obliteraror napisał:
Godzinę temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Na Detroit już jedną rzucił.

 

Tam spadły ideały lewicy jak to, że w rodzinach jednopłciowych rodzi się więcej ludzi niż w normalnych czy tam, że trzeba zakazać i napisać w papierkach, że putin w czasie wojny nie może latać myśliwcami i, że Ukrainców wpuszczać, tych tam co nadal stoją (link poniżej), również - https://twitter.com/dawidserafinn/status/1498354140916994053 :D 

 

Rządzą nami super nieodpowiedzialni i nie poważni ludzie, którzy mają kapustę w głowię i rzucają się na kogoś z kim nie mają najmniejszej szansy, jeszcze będąc strefą zero w razie konfliktu, gdzie wszystko się rozegra. Ja już straciłem wiarę w ludzkość po tym co słyszę z ust ludzi - naprawdę to nie Putin mnie wystraszył a absolutna ludzka głupota, nie sądziłem że jest aż tak źle. Po prostu nie wiem - poziom rozumowania wojennego dzieci max lat 5.

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Odpocznij od informacji, od internetu.

 

Tak chyba będzie najlepiej, od ostatnich kilku dni mam takie kołatania serca jakby jakiś stan przedzawałowy? Nie wiem ale coś czuję, że organizm zrobi mi niedługo wysiadkę.

TV w ogóle już nie włączam. Od czasu do czasu przejrzę Wykop, by wiedzieć co się dzieje na froncie itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jajcarski, a trzeba pamiętać że ranny szczur zagoniony w kąt bywa najbardziej groźny.

Proponuję się przyglądać ruchom obsługi dyplomatycznej z krajów sprzymierzonych (USA, Izrael) i ich rodzin w ciągu następnych trzech dni. Z tego co obiło mi się o uszy, będzie ich gwałtownie ubywać.

Co do kierunku- tam gdzie największy przerzut sprzętu i upływ ludności- Medyka. 

Obym miał złe info i się mylił. 

 

 

10 minut temu, SzatanK napisał:

Ja już straciłem wiarę w ludzkość

 

Kiedy w końcu dotrze do Twojej przestraszonej głowy że nie mamy w tej sytuacji wyjścia? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoks polega, że ja się Putina nie boję ja się boję tych ludzi teraz co mnie otaczają, z tymi ludźmi jest autentycznie coś nie tak. 

 

Zauważyłem, że słowa nie docierają i fakty oraz obiektywizm tylko liczą się emocje i propagadna. Teraz już wiem, czemu 30 lat przeszło musiałem siebie odkodowywać, skoro taki wrażliwy umysł chłonął debilizm za debilizmem. Ludzie 70+ a myślenie gorsze od przedszkolaka. To przedszkolak wie, że nie rzucaj się na kolegę jak jest większy i silniejszy bo powie "zaraz w ryj dać mogę dać".

 

Nie wiem co powiedzieć, naprawdę nie wiem.

2 minuty temu, Tomek9494 napisał:

Tak chyba będzie najlepiej, od ostatnich kilku dni mam takie kołatania serca jakby jakiś stan przedzawałowy? Nie wiem ale coś czuję, że organizm zrobi mi niedługo wysiadkę.

TV w ogóle już nie włączam. Od czasu do czasu przejrzę Wykop, by wiedzieć co się dzieje na froncie itp.

Na spokojnie bracie, nie ma sensu się tak stresować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek9494, nie jesteś jedyny. Ja osobiście pochodzę dość stoicko i staram się analizować fakty i wyciągać wnioski. Dziś jednak kiepsko spałem i wydaje mi się właśnie ze przedawkowalem wczoraj forum, Twittea i Ukrainę 24. Mimo to chodzę raczej spokojny, co ma być, to będzie.

Mam jednak w swoim otoczeniu ludzi, przy których nie można zażartować, "bo Ukraina", albo którzy chodzą smutni lub rzygają z nerwów. Kurcze trochę przeżyłem i nie wiem jaka informacja musiałby mnya tak wstrząsnąć.

Edytowane przez bzgqdn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: Panie Putinie, proszę natychmiast zabrać swoje wojska z Ukrainy, pod groźbą użycia broni jądrowej.

Putin: Taaaaa? To ja zaraz wystrzelu rakietu na Warszawu!

USA: yyyyy... ok...

 

Amerykanie dlatego nie poszli na stryczek za Hiroszimę i Nagasaki, bo ostatecznie swoją wojnę wygrali. Putin ma chyba tego świadomość (kurwa, oby), więc strzelanie atomówką na chybił trafił, podczas gdy reszta światowego nuklearnego arsenału jest w niego wymierzona, to trochę kiepski pomysł. 

 

BTW - nie ma chyba lepszego momentu, żeby Killing Joke nagrało remake swojego hiciora pod nową nazwą Twenties.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę do pieca.

 

Będzie atomówka wedle Nostradamusa, od rana mam obrazy bomby atomowej jak to przeczytałem przed wyjściem do pracy.

 

W pracy ludzie srają przed atomówką. Mówili i zastanawiali się czy Putin wciśnie guzik. 

 

W wiadomościach piszą o bombie.

 

U mamy w tv gadali o bombie 

 

Wracam z pracy i widzę ten temat...

 

To nie może być przypadek. Tyle razy pojawia się ten temat.

 

Bądźcie przygotowani na widok bomby w tv i nie panikujcie bo Polska nie ucierpi.

 

Nie wiem czy teraz to się wydarzy czy po zakończeniu wojny na Ukrainie jak będzie walka o miejsce u władzy.

 

Mam nadzieję, że to nie wydarzy się, możecie to zignorować, wyśmiać, nie obrażę się :)

 

Ten temat tłumacze wałkowali już w 2013-2019  roku. Teraz wybuchła wojna na Ukrainie, niesamowite! Dowód w linku.

 

https://koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/page/199/

 

Dwóch młodych na ziemi Wielkiej Rusi,

Będą przez czas jakiś żyli w pozornej zgodzie,
Słaba Ruś będzie udawała potężną,
Kilka przed Marsem (wojną światową) swojej ziemi sprawią krwawą łaźnię. (Wojna domowa)

 

"Młode niedźwiedzie się przeliczą,
Ich powietrzne linie doprowadzą kraj i lichwiarzy (banki),
Do wielkich nadużyć,krachu i ruiny,
Zamiary doprowadzą do buntu i nowego oszustwa."

 

Wschodnia armia Niedźwiedzia wznieci bunt,
Łysy Dowódca będzie groził płomiennym grzybem,
Doprowadzi to do wielkiego zamieszania i strachu u wszystkich!

 

Dwadzieścia lat rządów przyjaciół;tygrysa i niedźwiedzia,

skończy się domową hekatombą!

Z rozkazu tygrysa i łysego ich miasta spopielone płomiennym grzybem,

Rozsiewany niewidzialny wróg przyczyną masowego wymierania,

Wielki naród tak osłabnie,że stanie się łatwym łupem dla każdego!"

 

Wyjaśnienie:

 

Tygrys i Niedźwiedź to Putin i Miedwiew.

 

Łysy Dowódca to trzeci konkurent z Syberii. Jeszcze nie znamy go. Strzelam, że może to on. Może pojawić się inny. Jest generałem Wschodniego okręgu i jest... łysy.

 

2068684.jpg

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wschodni_Okręg_Wojskowy_Sił_Zbrojnych_Federacji_Rosyjskiej

 

Powietrzne linie - stawiam na Areoflota lub na gazociąg.

 

W Rosji wybuchnie wielki kryzys gospodarczy, wojna domowa, walka o władzę, tak zażarta, że polecą atomówki.

 

Rosja ma niebezpiecznych psycholi u władzy.

 

Polsce nic się nie stanie. Będą chwile pełne grozy. Cały świat będzie spanikowany. Nostradamus nazywał XXI wiek EPOKĄ TYRANÓW.

Putin, Miedwiew i Łysy z Syberii zniszczą własny kraj.

To będzie początek końca państwa Rosji. Zniknie w tym wieku z mapy świata. Jesteśmy świadkami upadku państwa rosyjskiego. Nigdy nie odrodzi się. 

 

Jesteśmy blisko okropnych wydarzeń. 

 

Jak patrzyłem na wiadomości to zastanawiałem się czy Putin coś czuje widząc to co zrobił Ukrainie i czy w ogóle ma sumienie.

 

W końcu osiemnastego unicestwiając wolność Polski-

Rusini nie przewidzieli, że w 21 (wieku) utracą własną,

Nie po to PAN wywyższa niektóre narody,

aby innym zabierały ich godność i dumę!

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Martius777 napisał:

tygrysa i łysego

Łysy ze Syberii i tygrys będą walczyć ze sobą, przyznam że tego jeszcze nie grali jak boga kocham, naprawdę podziwiam.

 

Ogólnie przepowiadania jak przepowiadania natomiast, jednak człowiek się martwi w jakiś sposób po czym człowiek wchodzi na forum i czyta, że łysy ze Syberii i tygrys będą się nawalać, gdzieś tam o coś no i niedźwiedź i smok jeszcze w tle i po chwili już wiesz - będzie dobrze, bo ludzie nadal mają poczucie humoru.

 

P.S Trzech na jednego to banda łysego. Łysy wygra. 

 

Niedźwiedź pójdzie spać, smok strzec skarbów, tygrys również strzeli sobie drzemkę a glaca ze Syberii pójdzie na Wódkę uczcić zwycięstwo :))

33 minuty temu, Martius777 napisał:

Rosja ma niebezpiecznych psycholi u władzy.

 

Wymień mi nie psychola u władzy, uchowali się jacyś tacy? :D 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Martius777 napisał:

Jest generałem Wschodniego okręgu i jest... łysy.

Przejebane bo nie dosyć że człowiekowi wypadły kudły, to jeszcze piszą o tym w przepowiedni - trochę głupio, być łysym z przepowiedni i jeszcze w dodatku Syberii gdzie zimno w czajnik 😄

 

Najlepsze jest to, że inni mają takie fajne określenia zwierzęce, sugerujące potęge a tu koleś jest łysy i został łysym z przepowiedni, bo padnę 🤣 

No ale fakt co miał Nostradaums powiedzieć, Łysy to każdy wie o kogo chodzi, a łysego ze syberii to każdy palcem wskaże. 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek, który przeszedł przez obiecaną mu disneyowską miłość, to człowiek nieustraszony. Też ktoś ma tak wyjebane jak ja? :D Dodatkowy argument aby nie posiadać dzieci. Za nikogo się nie odpowiada i wszystko ma się w dupie. Chyba o to chodzi w misji tworzenia rodziny, całe życie zestresowany bo bombelowi mogłoby się coś stać.

 

Jak Łysy z Syberii będzie walił, to mam nadzieję, że poinformują z wyprzedzeniem, tak aby można było kupić dobrą wódeczkę i odpalić TV, by móc w fajnym klimacie oglądać to przedsięwzięcie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez obaw nie będzie żadnej atomówki to tylko straszak. 

Wyobrażacie sobie co by było? Ile osób by wszystko straciło ba nawet Rosji by nie oszczędziło. 

Pamiętajcie dopóki możni tego świata nie uciekają rakietami z tej planety dopóty nikt się nie odważy na atom. 

Dzisiaj uslyszalem dobra radę co by było jednak jakby doszło do najgorszego scenariusza? No cóż pozostaje założyć foliowy worek i czołgać się w kierunku najbliższego cmentarza😁

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.