Skocz do zawartości

Gdzie Putin zrzuci atomówkę?


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom przywalenie dla pokazówki z atomówki choćby w  taki Kijów mogłoby mieć dla nas... pozytywny skutek. Z jednej strony Ukraina by się już po tym jako państwo nie pozbierała, a to co by z niej zostało na zachodzie sprawiałoby dla nas w przyszłości potencjalnie mniejsze zagrożenie. Zachód i tak by nie zareagował na przywalenie w ukraińskie miasto bardziej niż zwiększonymi sankcjami i wysyłaniem broni, bo nie są w NATO. No i nawet jeżeli wtedy ukraińska armia zostałaby całkowicie złamana... to po czymś takim z każdego ukraińskiego domu wystawałby w kierunku rosyjskiego żołnierza karabin. Całkowita wojna partyzancka. Drugi afganistan, który nawet jeśliby Ruscy ogarnęli przewyższyłby znacznie potencjalne korzyści, a nam dał nieco oddechu ze wschodu. 

I z tego też powodu RACZEJ do powyższego scenariusza nie dojdzie. Putin dobrze liczy pieniądze, a na takim scenariuszu nie da się długodystansowo zyskać.

 

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Legionista napisał:

 

Bracia, naprawdę, chcecie żyć  świecie apokalipsy post-atomowej?.

Putin straszy, bo może, a bomby atomowej nie użyje bo uderzało by to 

w interesy jego generałów i  biznesowego establishmentu w rosji.

Dlatego to temat w śmieszkowaniu. 

Sam napisałem podobnie wyżej, że  nawet  jeżeli Ukraina dostanie 1 atomówką dla pokazówki, to nic na tym Putin w ostateczności nie zyska, a tylko na tym straci. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hubertius napisał:

Dlatego to temat w śmieszkowaniu. 

Sam napisałem podobnie wyżej, że  nawet  jeżeli Ukraina dostanie 1 atomówką dla pokazówki, to nic na tym Putin w ostateczności nie zyska, a tylko na tym straci.

Nie zauważyłem. Może dlatego, ze rzadko wchodzę do tego działu naszego Portalu.😀

Mam nadzieję, że wybuchy atomówek ładne dodałem. 

Sam te atomówki ręcznie odpalałem, tylko nie mówcie nikomu.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowo przekazane samoloty (70) dla Ukrainy być może będą na swoje misje startować z Polski, także tego... To mnie już naprawdę zaniepokoiło, jak dla mnie to dołączamy do wojny. Pchamy się pod topór, wykazujemy się na wyścigi, kto bardziej pomoże Ukrainie, a może sobie zaszkodzi, nie przyszło to nikomu do głowy? Polska pierwsza do walki...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SzatanK napisał:

Wymień mi nie psychola u władzy, uchowali się jacyś tacy? :D 

 

Duda? :D Jest memiczny i umie trzymać długopis.

 

9 godzin temu, SzatanK napisał:

Najlepsze jest to, że inni mają takie fajne określenia zwierzęce, sugerujące potęge a tu koleś jest łysy i został łysym z przepowiedni, bo padnę 🤣 

No ale fakt co miał Nostradaums powiedzieć, Łysy to każdy wie o kogo chodzi, a łysego ze syberii to każdy palcem wskaże. 

 

Rykłem ze śmiechu, zrobiłeś mi dzień :D Nostradamus dawał różne przydomki i czasami bardzo złośliwe. Co do łysego, jest jedynym łysym generałemz tego okręgu, może nie bez powodu mówił o łysym aby móc raz dwa go znaleźć?

 

9 godzin temu, józekk napisał:

Rozwiniesz?

 

Proponuję wejść w link do forum tłumaczy co podawałem w poście, tam masz więcej tłumaczeń i kilka interpretacji jak to rozumieć, nie będę zaśmiecać wątku. Tego nie da się rozwinąć tylko jednym postem.

Edytowane przez Martius777
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Martius777 napisał:

Rykłem ze śmiechu, zrobiłeś mi dzień :D Nostradamus dawał różne przydomki i czasami bardzo złośliwe. Co do łysego, jest jedynym łysym generałemz tego okręgu, może nie bez powodu mówił o łysym aby móc raz dwa go znaleźć?

Mnie też to rozwaliło, przecież to jest zajebiste.

 

Koleś sie urodził i postanowiono za niego, że i tak zostanie prędzej czy później łysym z przepowiedni i choćby dbał o cebulki włosów to i tak mu wypadną bo przepowiednia musi sie sprawdzić :D

 

P.S Centurie się posprawdzały jakieś?

38 minut temu, Martius777 napisał:
9 godzin temu, SzatanK napisał:

Wymień mi nie psychola u władzy, uchowali się jacyś tacy? :D 

 

Duda? :D

No dobra, wygrałeś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanK napisał:

P.S Centurie się posprawdzały jakieś?

 

Tak, wiele. Lepiej nie wiedz jak dużo.

 

Niestety o Tobie nic nie mówił :D

 

Co do losu, jest pytanie czy w ogóle mamy wpływ na niego, czy jesteśmy w wielkiej grze RPG gdzie zaimplementowane są automatycznie wydarzenia, których nie można ominąć. Sumerowie odróżniali los od przeznaczenia. Ezoteryka mówi, że sami projektujemy swoje życie coś jak a la SImsy i przeżywamy je. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Martius777 napisał:

Łysy Dowódca to trzeci konkurent z Syberii. Jeszcze nie znamy go. Strzelam, że może to on. Może pojawić się inny. Jest generałem Wschodniego okręgu i jest... łysy

 

Wczoraj mnie to nawet śmieszyło aż na Onecie przeczytałem że armia rosyjska z dalekiego wschodu przenosi się na ćwiczenia do Astrachania na Ural. A to już blisko do schronu Putina.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Legionista napisał:

Ale taki helikopter może mieć bombę atomową na pokładzie !.

 

I skrzynkę z kwaśnymi cytrynami.

 

Kolego @Legionista

Pogrzeb w internecie, to kopalnia wiedzy.

Net to nie tylko portale ze śmiesznymi obrazkami, gołe baby i filmy z kotkami.

 

Gro głowic nuklearnych jest na pociskach balistycznych.

Te zaś są w stałych silosach, na mobilnych wyrzutniach lub na okrętach podwodnych.

Jest całkiem duża gałąź przenozona na pociskach manewrujących typu cruise (rosyjski Kalibr, amerykański Tomahawk).

Jest trochę bomb lotniczych, ale to 'przestarzały' typ zrzucania ładunków atomowych.

Są baaaardzo małe ładunki dla artylerii lufowej (np. rosjski Pion) ale to odprysk całości.

 

Taktycznie usłyszysz świst zapieprzającego na niskim pułapie (kilkadziesiąt-kilkasem metrów) Kalibra.

A potem błysk, później bum. Bum usłyszysz jeśli będziesz miał farta.

 

USA posiadają rodzaj obrony przed pociskami balistycznymi.

THAAD czy njnowsze wersje Patriotów.

Na takiego piprzonego Iskandera nie ma obrony na tą chwilę.

Bo to zapieprza 2km/s a pod koniec jeszcze manewruje.

Traf w to!

 

Polska MA TRAGICZNĄ OBRONĘ PRZECIWLOTNICZĄ.

Manpadsy Grom i Piorun są ok, ale to SHORAD.

Krótki zasięg.

Do kilku (3-5) km w górę, do odległości ok 5km.

 

Dwie NAJWIĘKSZE BOLĄCZKI WP to:

BRAK środków obrony przeciwlotniczej średniego i dużego zasięgu.

Są programy NAREW i WISŁA, PILICA ale idzie to jak krew z nosa (może będzie brytyjski CAMM ER).

MAMY TRAGICZNE NASYCENIE BRONIĄ PRZECIPANCERNĄ.

Mało pocików SPIKE, garść Javellinów (160 wyrzutni!!!!).

Standardowo zmech dostaje u nas ... RPG-7 z czasów wojny wietnamskiej !!!!

Ukraina z otrzymanymi N-LAW i JAVELIN bije nas ilościowo o trzy głowy.

 

Coraz głośniej się robi wśród ekspertów wojskowosci, że nasze zaległości w uzyskaniu obrony PLOT i PPANC to efekt kreciej roboty zagranicznych wywiadów.

TAK - WYWIADÓW, nie jednego WYWIADU (KGB, GRU).

 

WP jest 

słaba jak cholera.

Niestety.

Cały nasz plan obronny od 1997 to wiszenie na pasku NATO.

Że USA i sojusznicy nas obronią.

SZYBKO OBRONIĄ.

Bo polski plan obronny to PRÓBA obrony na linii Wisły.

Wszystko na wschód od Wisły jest uważane Z GÓRY za stracone i nie do obrony.

A walki we wschodniej Polsce mają tylko opóźnić natarcie.

 

Długo można by było pisać :/

 

Ale żeby Was trochę pocieszyć.

Znany polski wizjoner, ojciec Klimuszko pisał, że w trakcie III wś Polska bedzie poturbowana.

Ale relatywnie słabo, kilka mln ofiar.

A po wojnie będzie można w Polsce sadzić owoce cytrusowe.

 

Wiec zamiast się bać i słuchać rytmu skołatanego serca.

Poszukacie szybciutko w necie jak się uprawia cytrusy.

I z góry zaklepcie sobie miejsca na podwórkach na gaiki pomarańczowe.

 

Link -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Czesław_Klimuszko

https://www.antyradio.pl/News/Wydaje-mi-sie-ze-jakas-wielka-tragedia-spotka-Wlochy-Przerazajaca-przepowiednia-Ojca-Klimuszko-spelnia-sie-na-naszych-oczach-40001

 

https://wiadomosci.wp.pl/polska-bedzie-pogodowym-rajem-6082115764810881a

 

Uspokojeni? :)

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to XD. 

Gdzie, gdzie atom pójdzie. 

 

Jak Putin zechce to atom pójdzie na wiele miast naraz. Kijów jest za blisko Rosji. Europa Zachodnia wymięknie i można się z nią układać. 

 

Ale jest takie państwo wkurwiających ludzi. Szkalujących Armię Czerwoną, kłamiących w sprawie Katynia. Nazywający ZSRR i bratnią pomoc inwazją a azyl z możliwością zarobku w Norylsku porównuje do hitlerowskich obozów. 

Państwo faszystów wspierającech nazistów z Ukrainy. 

 

Stolica to Warszawa. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.