Skocz do zawartości

Kobiety do armii. Taaaa, jasne


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2022 o 18:37, nowy00 napisał:

Teraz już nie ma nic o piekle kobiet w mediach. Nikt nie mówi o równych prawach. Ataki i obrona ojczyzna tylko dla facetów. Gdzie są wszystkie feministki teraz? 

Dziś czytałem giwnoburzę, był mem o nierówności płciowej wobec nas, że kobiety się chroni a nas mężczyzn do woja bierze. Jakaś julka napisała że mem nie jest prawdziwy bo wszystkie chcą pokoju bla bla bla. A potem obrazek jak weszli w jej profil, i miała coś tam że pizdy w rurkach nie obronią ojczyzny tylko prawdziwi faceci. Pojebało się tym dziewczynkom całkiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

48 minut temu, DOHC napisał:

Dziś czytałem giwnoburzę, był mem o nierówności płciowej wobec nas, że kobiety się chroni a nas mężczyzn do woja bierze. Jakaś julka napisała że mem nie jest prawdziwy bo wszystkie chcą pokoju bla bla bla. A potem obrazek jak weszli w jej profil, i miała coś tam że pizdy w rurkach nie obronią ojczyzny tylko prawdziwi faceci. Pojebało się tym dziewczynkom całkiem.

Ostatnio znalazłem lajkowany komentarz na YouTube, który wyglądał następująco: "Najbardziej szkoda tych kobiet i dzieci.." XD

No pewnie, przecież facetów nie szkoda, tego, że oddają własne życie. To kobiety są najbardziej pokrzywdzone 😆

 

 

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, 3nd3x0 said:

Ostatnio znalazłem lajkowany komentarz na YouTube, który wyglądał następująco: "Najbardziej szkoda tych kobiet i dzieci.." XD

No pewnie, przecież facetów nie szkoda, tego, że oddają własne życie. To kobiety są najbardziej pokrzywdzone 😆

 

A Tobie szkoda tych facetów, którzy z własnej woli poszli na wojnę, by bronić swych kobiet i dzieci?

Sami są sobie winni. 

Volenti non fit injuria.

 

Mamy XXI wiek, można się było podzielić obowiązkami wojennymi po połowie z małżą albo ją wysłać przodem... jak na dżentelmena przystało. 

Mi ich nie szkoda. Niech się bawią w wojny. Ja ide grać w CS'a. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, 3nd3x0 napisał:

Ostatnio znalazłem lajkowany komentarz na YouTube, który wyglądał następująco: "Najbardziej szkoda tych kobiet i dzieci.." XD

edit. - chuj, już się miałem rozpisać, ale nie warto.

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał:

Jest zupełnie naturalne, że najbardziej szkoda tych, którzy są najsłabsi - czyli dzieci, ale też kobiet, starców.

Jest wojna, są ofiary. Mężczyźni, kobiety, dzieci i starcy. Jak spadają bomby to idzie równo.

ALE. To mężczyźni idą na śmierć. Mężczyźni czołgają się w deszczu i błocie aby chronić pozostałych.

Mężczyźni giną w walce, ale nie jak na filmach, chwalebna śmierć od kuli. Jednego spali żywcem, innemu urwie rękę, nogę. Inny trafi do niewoli na tortury gdzie będzie gwałcony, bity i prześladowany psychicznie.

Inny dostanie odłamek w brzuch i będzie kilka godzin konał w obsranych spodniach. 

 

Ale chuj, szkoda innych bo sobie uciekli do Polski, a nie szkoda mężczyzn którzy zginęli.

 

A amerykańska bomba to dobra bomba, izraelska to też dobra bomba. Ale rosyjska bomba to ta zła bomba, nie?

 

7 minut temu, zychu napisał:

XD z ciebie, typie, nie chciałbym z kims takim wchodzić w żadna spółkę, bo widać, że twoja własna dupa jest dla ciebie centrum wszechświata. Tfu, swołocz.

 Czy leci z nami moderacja? Dlaczego plujesz na bliźniego swego? 

 

Sam kiedyś założyłem temat o niemieckim cmentarzu, gdzie było gadanie że to też ludzie (najeźdźcy i mordercy), a gość powiedział że najbardziej szkoda mu tych niemieckich kobiet, matek i żon. Co za kurwa bullshit!

 

Poza tym znasz go, zamieniłeś z nim dwa słowa na żywo? Dlaczego uważasz go za skończonego egoistę? Moim zdaniem ma rację. Kobiety chcą równouprawnienia to niech będzie po równo, a nie równi wybiórczo. 

Dzieci? Pełna zgoda! 

Starsi? Oczywiście!

Ale kobiety, te równe, silne istoty?

 

Jak kobieta chce coś od Ciebie za darmo to dajesz jej za darmo, ponieważ jest kobietą? Nie? Ty egoistyczna świnio! Jest kobietą to się należy, a mężczyznom? Niech zdychają. 

Człowiek człowiekowi wilkiem. Jeśli masz inne zdanie, możesz je wyrazić na tysiąc innych sposobów.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zychu napisał:

edit. - chuj, już się miałem rozpisać, ale nie warto.

Nie wiem co napisałeś wcześniej, także się nie odniosę.

8 godzin temu, zychu napisał:

XD z ciebie, typie, nie chciałbym z kims takim wchodzić w żadna spółkę, bo widać, że twoja własna dupa jest dla ciebie centrum wszechświata. Tfu, swołocz.

Oczywiście, że moja dupa jest dla mnie najważniejsza. Stawiam siebie na pierwszym miejscu i nie widzę nic w tym złego, w końcu nikt za mnie życia nie przeżyje, jak również nikt za mnie nie zginie. Bardzo dobrze że nie chciałbyś wchodzić w spółkę z kimś takim jak ja, nie zmarnowałbym czasu ani pieniędzy patrząc na to że po jednym komentarzu na forum spinasz się jak dziecko. Żyłka Ci pęknie uważaj. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, nikomu nie bronię stawiać siebie w centrum wszechświata, ale jeżeli ktoś cierpienie innych ludzi komentuję w taki sposób: xD, to wiem, że należy takich omijać.

10 godzin temu, DOHC napisał:

Jest wojna, są ofiary. Mężczyźni, kobiety, dzieci i starcy. Jak spadają bomby to idzie równo.

ALE. To mężczyźni idą na śmierć. Mężczyźni czołgają się w deszczu i błocie aby chronić pozostałych.

Mężczyźni giną w walce, ale nie jak na filmach, chwalebna śmierć od kuli. Jednego spali żywcem, innemu urwie rękę, nogę. Inny trafi do niewoli na tortury gdzie będzie gwałcony, bity i prześladowany psychicznie.

Inny dostanie odłamek w brzuch i będzie kilka godzin konał w obsranych spodniach.

Jak sam napisałeś, wojna dotyka wszystkich. Nie widzę sensu w wartościowaniu śmierci. A na Ukrainie kobiety też walczą. Kurdyjki też walczyły. Ja patrzę na sprawę szerzej, niż z perspektywy własnej dupy. Jako społeczeństwo musimy chronić zasoby - a zatem kobiety i dzieci na pierwszym miejscu. Jeżeli któraś chce walczyć, nie ma problemu. Ale sytuacja, gdy mężczyźni uciekają na równi z dziećmi i kobietami, starcami, to jest jakaś cywilizacyjna aberracja.

Wy reprezentujecie dzicz, ja cywilizację. A cywilizacja zawsze jest lepsza od dziczy.

A moderacja może mnie banować, będę pisał, co uważam - także to, co uważam o pewnych osobnikach (bo na miano osoby jednak trzeba zapracować).

 

 

@3nd3x0, ewidentnie szkoda mojego czasu na ciebie. Mentalnie jesteś czarnuchem.

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gościu napisał:

Znowu jakaś bluepillowa propaganda. Kobiety nie są cenniejsze od mężczyzn, szczególnie na wojnie...

Kobiety. Są cenniejsze. Bo rodzą. Mężczyźni nie rodzą. Zapładniają. 1 facet i 5 kobiet to potencjalnie 5 dzieci. Jedna kobieta i 5 facetów to potencjalnie jedno dziecko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Libertyn said:

Kobiety. Są cenniejsze. Bo rodzą. Mężczyźni nie rodzą. Zapładniają. 1 facet i 5 kobiet to potencjalnie 5 dzieci. Jedna kobieta i 5 facetów to potencjalnie jedno dziecko. 

Niemal jak zwykle nie masz racji. 

 

Do nauki, na podlasie - odmaszerować ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gościu napisał:

Można sobie liczyć teoretyczną "przepustowość" :D

Tyle że dzietność w PL poniżej 1,4, a "wyzwolonej" kobiety często zerowa...

 

A panowie to wręcz rwą się do ojcostwa. 

Dzietność jest jaka jest bo poza patolą, masa osób wyznaje zasadę "Can't feed it? Don't breed it"

2 minuty temu, eknm2005 napisał:

Ja nie chcę mieć dzieci. 

A masz chociaż pochwę i macice? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Libertyn said:

A masz chociaż pochwę i macice? 

No właśnie nie posiadam ich - jestem mężczyzną bezpłodnym, w sensie, że nie mogę urodzić dziecka.

 

Ale to jest chyba oczywiste?

Mamy kobiety, które z różnych przyczyn nie mogą mieć dzieci - bo np, mają jakąś wadę macicy albo problem z jajowodami (bardzo często ten rodzaj bezpłodności występuję u kobiet, które na początku swego życia zostały niewłaściwie rozpoznane jako płeć męska).

Podobnie mężczyźni - niektórzy z nich posiadają macicę a niektórzy nie (co ciekawe, duży odsetek mężczyzn z macicami występuję u mężczyzn, którzy na początku swego życia nie byli ucięmiężeni przez wredny męski patriarchat i pozolono im przez krótki okres życia mieć również przypisaną rolę kobiecą). 

 

W każdym bądź razie, kluczowa tu się wydaję wypowiedź profesor Płatek, która zgłębiła ten temat głębiej i odkryła, że nawet w parach jednopłciowych rodzą się dzieci (co jest oczywiste, ale nie w takiej dziczy jak Polsza) - co więcej, takich przypadków jest znacznie więcej jak w parach (ble) heteronormatywnych!

 

Mam nadzieję, że w sposób klarowny przedstawia to mój światopogląd, chociaż w polskim społeczeństwie może to być dalej odległa myśl.

Płec, w każdym bądź razie, jest tylko konstruktem społecznym i można ją zmienić w zależności od tego, jak ktoś ją czuję.

 

Takich konstruktów społecznych jest zdecydowanie więcej. 

Ja na przykład od jakiejś godziny czuję się jako wyzwolna osoba lewicowa, dzięki czemu rozmowa z Tobą nabrała znacznych rumieńców i liczę również na to, że wzajemnego porozumienia. 

 

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zychu napisał:

A na Ukrainie kobiety też walczą. Kurdyjki też walczyły.

Tak. A czarnoskóry facet walczył z Polakami ramię w ramię w Warszawie w 44, chwała mu, ale... Co to zmieniło?

Zawsze są wyjątki, rodzą się dwugłowe cielęta czy węże. Są kobiety silniejsze od mężczyzn, ale to są wyjątki. 

 

Wiesz jak mierzy się przyspieszenie 0-100kmh pojazdu?

Wykonujesz dziesięć pomiarów. Dwa skrajne odrzucasz, najszybszy i najwolniejszy i wyciągasz średnią z ośmiu pomiarów. 

Skrajności są odrzucane.

9 godzin temu, zychu napisał:

Wy reprezentujecie dzicz, ja cywilizację. A cywilizacja zawsze jest lepsza od dziczy.

Błąd. Nie żyjesz w roku 1930 gdzie rzeczywiście mężczyźni szli walczyć o chronili kobiety i dzieci. 

Mamy rok 2022. Kobiety chcą być równe mężczyznom więc dlaczego je dyskeyminujesz? Tak, masz rację jednocześnie jej nie mając. Ja nie wierzę a żadne banialuki, mężczyzna ma być mężczyzną a kobieta kobietą. Nawet z karabinem kobieta będzie kobietą, i przy marszu 10km z pełnym wyposażeniem się zesra. 

Jednocześnie nie masz racji, ponieważ mężczyźni są wyzywani, wręcz obrażani i nienawidzeni. Czy tego chcesz czy nie, czy będziesz całować stupki jakiejś pani czy nie dziś się żyje inaczej, oficjalnie jest równouprawnienie (ale na Ukrainie mężczyźni 18-60 lat na mięso armatnie!) i tyle.

 

Albo równouprawnienie albo nie? Będziesz walczył o te kobiety, a późnej nie usłyszysz nawet "dziękuję". 

 

Wolny wybór - chcesz to walcz, chcesz to swe życie chroń. 

 

Dzietność? Zobaczymy, dane sprzed plandemi: W 2018 r. współczynnik dzietności wyniósł 1,43, co oznacza, że na 100 kobiet w wieku rozrodczym (15–49 lat) przypadało 143 urodzonych dzieci (w miastach – 142, na wsi – 145). Optymalna wielkość tego współczynnika, określana jako korzystna dla stabilnego rozwoju demograficznego, to 2,10–2,15, tj. gdy w danym roku na 100 kobiet w wieku 15–49 lat przypada średnio co najmniej 210–215 urodzonych dzieci.

 

Nooo faktycznie p0lki się rozmnażają e Polsce że hej!

 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Kobiety. Są cenniejsze. Bo rodzą. Mężczyźni nie rodzą. Zapładniają.

Przecież kobieta nie przyzna że jest inaczej, jakże wy jesteście święte. A Ty ile urodziłaś/zapłodniłaś?

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.