Skocz do zawartości

Apple watch


bbking

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedługo chciałbym zakupić sobie Apple Watcha (najprawdopodobniej SE) i chciałbym rozwiać wątpliwości, najlepiej od użytkowników.

Z tego co wiem, wersja bez cellular może mieć po BT przesyłany internet z telefonu, czy takie coś bierze dużo baterii?

Co do wspomnianej wersji cellular, czy wystarczy zwykły eSIM (mam Tmobile) czy trzeba coś aktywować przez Apple? chyba kiedyś był jakiś abonament apple watch

Duża jest różnica między 40mm a 44mm? Warte dopłaty waszym zdaniem?

Jak wygląda instalowanie aplikacji? Można mieć takiego messengera, facebooka bez lipy czy niezbyt?

Oraz czy da się je pobierać darmowo czy trzeba za nie bulić? Mówię o przypadku aplikacji, które na iphonie są darmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja bez Cellular ma też wifi, więc o ile jesteś w domu to nie ma problemu. Poza domem tak jak mówisz, korzysta z internetu z telefonu. Czy zabiera to mniej baterii? Na pewno mniej niż zegarek z Cellularem.

Na drugie pytanie nie odpowiem, aż tak dużej styczności z zegarkiem z esim nie miałem.

Odczuwalna na pewno. O ile na typowo mniejszą, kobiecą rękę częściej pasuje mniejsza tarcza (oczywiście nie na każdą, znam osoby płci pięknej które preferują większe koperty), to dla mężczyzny o wiele wygodniejsza będzie większa. Sam przechodziłem z AW3 38mm na AW6 44mm i zastanawiam się jak ja dawałem radę korzystać z tak małej tarczy 

Messenger tak, Facebook nie. Ogólnie część ma (czy większość to nie wiem, ale te których używam w większości mają) swoje odpowiedniki na zegarek.

Jeżeli apka jest darmowa na telefonie to jest darmowa również na zegarku. No i jak raz zakupisz apkę to i tak możesz ją pobrać na każde inne swoje urządzenie podpięte pod iClouda z którego było zakupione.

Wszystkie modele i akcesoria sprawdzisz w ispot https://ispot.pl/akcesoria-apple-watch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Kupiłem używanego apple watch 3 bo potrzebowałem budzika cichego, wyłączyłem co się dało aby bateria działała dłużej i jestem zadowolony, budzik haptyczny nie budzi domowników a ja muszę brać leki co kilka godzin, jeśli ktoś chce budzik na rękę to smartwatch może być fajnym rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.