Skocz do zawartości

Kabaret Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, cst9191 napisał:

@eknm2005 nie mogę patrzeć na tego gada :)

 

 

Ale jako słabego polityka chyba go nie określisz co? Chociaż wydaje mi się, że "gad" w kontekście polityka to komplement i w tej sytuacji powinienem uznać, że sam sobie odpowiedziałem na zadane Ci pytanie :D

 

 

Gość jest zawodowcem w tym co robi. Nam się wydaje, że nie potrafilibyśmy tak kłamać, ale gdyby to było źródło naszego bogactwa, to kto wie. Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia, a gość dorobił się niezłego majątku na laniu wody. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Kabaret dobre określenie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mieszkaniami będą jaja. Podobno państwo ma zapłacić sowite umowy, za te bezpłatnie użyczone mieszkania. Gość który inwestował w mieszkania od kilku lat i jest blisko władzy, twierdzi, że lada chwila będzie decyzja. Jak mówi miał cynk, że coś się kroi (miał nadzieję, że będą po prostu płacić za uchodźców czy innych przybyszy). Unia ma dawać kasę między innymi na to. Większość polityków lokalnego szczebla już przebiera nogami. Dla polaczków zostanie kredyt. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka, nie oglądam tv to go dawno nie widziałem. Postarzał się, wręcz zdziadział.

Zgadzam się z @antyrefleks, można go nie lubić, są powody, ale nie można powiedzieć że był/jest słabym politykiem. Dość inteligentny, zawsze szybko kojarzył faktu i raczej nie dawał się wciągnąć w pułapki. Nie przypominam sobie żeby dał się złapać na "spieprzają dziadu", "białe jest czarne", czy "rzucaniu kamieniami w dinozaury". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda uniwersalna jest taka, podam na tacy. Ten świat i ludzie są spierdoleni do granic możliwości. Wszystko na opak. Kolejna prawda uniwersalna. Polak będzie gnojony zawsze najbardziej we własnym kraju i to gnojony do gleby. Chata za darmo nie do wyobrażenia, a przyjeżdża jakiś chujek, chuj wie skąd i dostaje nieruchoma za darmo, kiedy ja musiałem latami zapierdalać i dziadować, żeby cokolwiek wziąć. Nic takiego skurwysyństwa nie usprawiedliwia.

  • Like 19
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Nic nowego, piosenek wojennych z byłej Jugosławii często słuchamy z kumplami przy wódeczce :)

Cavoglave, Panterii it

To synkretycznie i sprawiedliwie, bo widzę, że i jest coś z Chorwacji, i z Serbii (vel ustaszy i czetników, jak kto woli).:)

Z twórczości Rokiego Vulović'a polecam jeszcze "Srpska garda" a z Thompsona "Anica kninska krajlica".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.