Skocz do zawartości

Kabaret Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
23 minuty temu, zychu napisał(a):

@Strusprawa1 to ma być materiał humorystyczny?

 

Gdzie tu wg ciebie jest lolcontent? Bo nie rozumiem intencji - chyba że po raz kolejny toczysz wojenkę przeciw światu i chcesz nawracać kacapskich...

Serio, internet w nadmiarze szkodzi.

O to, że cokolwiek się zdarza, tj. jakakolwiek zbrodnia, to ludzie pokroju Sommera, Brauna, Sykulskiego automatycznie oskarżają o to U.

 

To samo było po zbrodni na Nowym Świecie. Beka z fobii. Tyle. 
 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, zychu napisał(a):

@Strusprawa1, ale gdzie tu jest humor? To nie ten wątek, na miłość boską.

 

Ty nawet gdy się śmiejesz, to zgrzytasz zębami. Weź na wstrzymanie.

Ja miałem bekę z Sommera.

 

45 minut temu, manygguh napisał(a):

No specjalnie to robi, by rozwalić wątek i by nikt nie wrzucał tu nic bekowego z Ukrainą. 

Tak samo jak ty specjalnie to napisałeś by mnie obrazić. 

 

Takie miałem zadanie od przełożonego w twoim urojonym świecie.

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał(a):

Już wcześniej tu dostawałeś zwarcia, bierzesz to wszystko zbyt emocjonalnie.

Nie mniej niż ludzie przezywający mnie od agentów gdy jasno proszę o argumenty. Od Ciebie i Obliterarora dostaję mocne argumenty za każdym razem, stąd was i wasze słowa szanuję. Jednak gdy na moją rozpiskę czemu uważam to, to i to dostaję odpowiedź "e tam, po co piszesz ścianę tekstu, nie umiem się na tak długo skupić, a poza tym dużo ci za to dali agencie jebany?" to można się lekko wkurzyć, mimo że to tylko polityczne rozmowy na forum (gdzie ja jednak po cichu robię to w motywacji, że sam się czegoś ciekawego dowiem, co daje zastrzyk dopaminy).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1 Ja myślę, że wielu tutaj się zgodzi, że ten gnojek za zabicie tej dziewczyny powinien wisieć i nie ma dla nas znaczenia czy jest Polakiem czy nie. Na tym właśnie polega prawactwo. Problem z lewactwem jest taki, że jak jakiś oprych z grupy ich pupilków coś zrobi, to będą mataczyć, kręcić, zrzucać winę na innych itp. Sommer tego nie robi, umieścił informację taką jaka jest.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.