Skocz do zawartości

Kabaret Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

Sztab wojsk bombaskich ostrzelany z Katiusz:

 

 

Sztab przetrwał zmasowany ostrzał rakietowy, a następnie dowódca obrony sztabu, major Suchodolski zarządził kontruderzenie siłami 112. batalionu "GrosseSchwein" pod dowództwem pułkownika Kononowitza vel Knura. 

 

W wyniku niespodziewanego kontrnatarcia, wróg utracił część swojego zaopatrzenia w postaci dwóch cystern mleka.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eknm2005 napisał:

@cst9191

Pan Presidą wraz z wysokim stopniem oficerem z Donbasu są już gotowi na odparcie ataku!

Najświeższe info:

 

Prezydent ranny odłamkiem w łypę:

comment_mSf0JxTlJOdbXkpj5ejTcE2MTEh0z2LY

 

 

Wojska obrony belwederu złapały groźnego dywersanta:

comment_1588415971eVjFgGmEQuxYnO9R64fojk

Znaleziono przy nim duże ilości środków chemicznych.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, wrotycz said:

Nie można być patriotą człowieka. To jego "fan" albo "przydupas" ale patriota?

Na tych demotywatorach mają coś z głową.

W całej Polsce ludzie mają coś z głową.

Dzwonie do ludziów w PL i każdy chcę pomagać.

Nawet moja rodzina jakby miała warunki to mi mówiła, że by przyjęła Ukrów do siebie. xd

 

BS to ostatni Bastion Wolności, coś jak Hel w 1939. :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, eknm2005 napisał:

1646326290_mhfygt_600.jpg

 

W 2014 roku jedna rosyjska osobowość internetowa po sankcjach w tamtym czasie zrobiła podobną akcję.

Koleś poszedł do sklepu, poprosił o Iphona albo Ipada, po czym rozjebał go o podłogę, mówiąc, żeby kupować rosyjskie produkty, nie zagraniczne.

Oprócz tego spalił na polu swoje BMW i odjechał Ładą Kaliną, do której ledwo się zmieścił .

 

Przypadkiem zobaczyłem typa jako prowadzącego galę freakfightową i myślę, kurła typ w teledysku leningradu występował i miałem rację, jest w kawałku Paganini i jeszcze w jednym heh, przy okazji znalazłem o nim takie info.

Tu akcja z BMW:

 

 

Nie popieram takich happeningów, nieekologiczne etc, ale ciekawostka niezła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro kabaret to kabaret!

 

President Volodymir Zelensky - comedian
The head of the Presidential Office, Andrij Jermak - film producer
The head of the Presidential Office, Andrij Bodin - a lawyer in the entertainment industry
The government's supreme political advisor, Sergey Sheffey - comedy author
Deputy head of the SBU (Security Service of Ukraine) - Ivan Bakanov, previously director of a comedy film production company
The chief of advisers of the National Defense Committee, Sergei Sivoko - comedian, partner in Zelensky's comedy career.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.