Skocz do zawartości

Kabaret Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

Wojciech Czuchnowski, dziennikarz związany z „Gazetą Wyborczą”, zaatakował kobietę za symbol „Z” na samochodzie. Sądził, że to wyraz poparcia dla agresji Rosji na Ukrainie. Złowieszczy symbol okazał się jednak tylko logiem marki firmy tuningującej samochody.

 

– Kraków, dzisiaj. Złote BMW niemiecka rejestracja, zamiast znaczka na tylnej klapie litera ”Z”. Pani za kierownicą nie chciała się porozmawiać ani pokazać twarzy… – napisał na Twitterze dziennikarz „GW” Wojciech Czuchnowski.

 

Taki z Czuchnowskiego wielki dziennikarz śledczy, ale nie udało mu się dojść do tego, że „Z”, które go tak zbulwersowało, to logo tunera Zagato Milano.

 

Możliwe, że kobieta jeździ tym samochodem od kilku lat. Teraz jednak różnej maści świry będą zatrzymywać ją i robić jej zdjęcia – tak jak Czuchnowski.

 

Dziennikarzyna z „Wyborczej” nie tylko próbował zrobić zdjęcie twarzy niewinnej kobiety – wrzucił do sieci także numery tablic rejestracyjnych jej samochodu.

 

https://nczas.com/2022/04/06/amok-dziennikarz-gw-atakuje-kobiete-za-symbol-z-na-samochodzie-okazalo-sie-ze-to-znaczek-marki/

  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Baca1980 said:

I co mają teraz zrobić kierowcy z województwa Zachodniopomorskiego?

Omijać szerokim łukiem ulicę Czerską :D

 

Aż zarknąłem na Gazetkę Żydowską:

 

1) https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,28192385,czy-nasi-mezczyzni-ktorzy-slysza-jacy-sa-groteskowi-z-ta-swoja.html#S.W-K.C-B.3-L.1.maly

 

Gazetka co od lat sra i szcza na polski patriotyzm teraz pisze jeno tak:

Quote

Z Niemcami czy Czechami Putinowi poszłoby łatwiej. Bo jeśli naród to wymysł, a patriotyzm to zbieranie psich kup, za co przelewać krew?

:D

 

2) https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,28290983,biden-wie-ze-kaczynskiemu-blizej-do-autokracji-niz-demokracji.html#S.W-K.C-B.5-L.1.maly

 

Polska kraina wiecznie mlekiem i miodem płynąca:

Quote

Ile jesteśmy skłonni oddać, żeby obronić Ukrainę? Energia, którą kupujemy od Putina, zasila naszą nadprodukcję, nadkonsumpcję. Przemysł naszych przyjemności i rozrywek, nasze obżarstwo.

:D 

Edytowane przez eknm2005
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/1/2022 at 10:57 PM, mac said:

Prawda uniwersalna jest taka, podam na tacy. Ten świat i ludzie są spierdoleni do granic możliwości. Wszystko na opak. Kolejna prawda uniwersalna. Polak będzie gnojony zawsze najbardziej we własnym kraju i to gnojony do gleby. Chata za darmo nie do wyobrażenia, a przyjeżdża jakiś chujek, chuj wie skąd i dostaje nieruchoma za darmo, kiedy ja musiałem latami zapierdalać i dziadować, żeby cokolwiek wziąć. Nic takiego skurwysyństwa nie usprawiedliwia.

 

Zaczyna sie to potwierdzać co pisałeś. W sumie wszyscy się tego spodziewaliśmy. Tu mowa o tym jak to 20 Ukraińców wchodzi do szpitala przed wszystkich Polaków choć tak naprawdę ich zdrowiu nic nie zagraża. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu logika dziejów.

U mnie w urzędzie babka mi powiedziała, że nie przeskoczę czekających Ukraińców, bo oni nie mają nic innego do roboty tylko czekać, ale jest technologia wpuszczania 'swoich' bokiem.

Po prostu musi być.

Tak działa mechanizm, a kto jeszcze wierzy w równość, sprawiedliwość i [... wstawić co kto chce ...], no problemo, obudzi się, ale to ja będę przed nim w kolejce.

 

Flip the script:

Ktoś zamieniłby się z nimi na miejsce i poprosił dziś o przyznanie ukraińskiego obywatelstwa?

IMAO dostałby je w 15 minut i poszedl na front.

 

Nie wiadomo co będzie za kwartał.

Obyśmy my nie stali tak jak oni dziś  przed jakimś -Amt-em w BundesRepublik.

NATO nas obroni?

Kredkami Macrona co handluje w Rosji?

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Po dwóch tygodniach mężczyzna uciekł z Ukrainką z domu

 

28-letnia Lorna Garnett opowiedziała w mediach brytyjskich o koszmarze związanym z przyjęciem pod swój dach uchodźczyni z Ukrainy. Jej partner, z którym była przez osiem lat, uciekł z Ukrainką z domu po zaledwie dwóch tygodniach.

 

 

PS. Trzeba  użyć proxy, vpn lub tora, żeby wejść na stronę bo nasza demokratyczna władza blokuje dns w Polsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.