Skocz do zawartości

Plany globalistów co do ludzkości?


Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresował mnie temat dodany przez @xander99.

Mianowicie wywiad jednego z nich jak to się oni określają, którzy są u prawdziwej władzy na tej planecie.

Pomijam już to czy wywiad jest fikcją czy prawdą natomiast interesuję mnie szerszy kontekst.

 

Grupka kilku tysięcy istot bo nie wiadomo do końca czy to są ludzie trzyma za twarz kilka miliardów ludzi i ustala reguły gry na tej planecie.

Jak to jest, że społeczeństwa zamiast pozbyć się problemu to kompletnie nic z tym nie robią, są pasywni, bierni i na wszystko im pozwalają?

Czy tak jak powiedział ten jeden z nich propaganda, media, manipulacje, szantaż, przemoc, strach, dezinformacja jest po to by człowiek funkcjonował

na najniższych wibracjach, szybko odchodził z tego świata przyjmując preparaty, rozwiązania przez nich narzucane i wcielał się ponownie

w ciała istot, które są na samym dnie drabiny społecznej tak by oni dalej mogli nimi zarządzać?

 

Jak wynika z tego wywiadu mają się niedługo ujawnić światu i obnażyć przed społeczeństwami swoje niecne plany i to co dotychczas zrobili.

Poniżej zostawiam cały wywiad z linkiem źródłowym.

 

Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji zainteresowane osoby😉

Pandemia okiem satanisty (lucidemic.com)

 

 

Pandemia okiem satanisty

Nazywam się S. Jestem powiązany z satanistyczną elitą, która kontroluje większość rządów na świecie. Część Polaków kojarzy mnie z działalności publicznej, ale tu, na moim blogu, chcę pozostać całkowicie anonimowy. Postanowiłem zmienić front, ponieważ chciałbym, chociaż trochę, wybielić swoje uczynki. Poniżej przedstawiam transkrypcję wywiadu ze mną, który został przeprowadzony przez Roberta (imię zmienione) na temat obecnej sytuacji na świecie.


21 grudnia 2021

 

Robert: Witaj S. Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się na ten wywiad.

S: Witaj Robercie. To już jest ten czas i nie mam odwrotu.

 

Robert: Wybrałeś ciekawy czas przesilenia zimowego.

S: Nie ma przypadków, jak wiesz... To co dzieje się w świecie to też nie jest przypadkowe...

 

Robert: No właśnie... Co tak faktycznie się dzieje na świecie?

S: Jest kilka różnych teorii. Część z nich znacznie mija się z prawdą, a reszta jest tylko częściowo prawdziwa. Niektóre tak zwane teorie spiskowe są wprowadzane przez nas, aby przykryć faktyczny powód pandemii. Na wstępie powiem, że będę używać słów "nas", "my", chociaż jestem już ich zdrajcą... Najwyższy cel całej tej pandemicznej akcji to wyszczepienie największej liczby ludzi na świecie. Ale mało kto wie jaki jest tego wyższy cel...

 

Robert: Kontrola ludzkości? Nowy porządek świata? Wprowadzenie globalnego rządu?

S: Nie. To jest właśnie ta nasza teoria spiskowa, która z miesiąca na miesiąc coraz bardziej pozornie ma okazywać się powszechną prawdą. Właśnie tak coraz więcej ludzi ma myśleć.

 

Robert: Czyli depopulacja ludzkości?

S: Jesteś już bliżej prawdy. Ale to jest jakby kolejna teoria spiskowa, która jest w konflikcie z poprzednią. Ci, którzy usłyszeli o depopulacji szczepionkami będą mieć dysonans poznawczy. Coraz bardziej widoczne wprowadzanie zamordyzmu da przeciętnemu Kowalskiemu obraz, że jednak idziemy w stronę świata orwellowskiego. Szczepionki nie mogą więc zabijać. Kto z rządzących chciałby pozbywać się idealnych niewolników? Problemem przecież są buntownicy, którzy przeważnie nie chcą się szczepić. Powstanie za jakiś czas kolejna teoria spiskowa mówiąca, że zbliża się celowe wypuszczenie następnego wirusa, który zdziesiątkuje niezaszczepionych... I mamy rząd światowy z idealnymi niewolnikami. Kowalski będzie chcieć dostosować się do zmieniających się warunków politycznych i pójdzie się zaszczepić, bo będzie chcieć żyć. O to właśnie chodzi. Wszelkimi sposobami, manipulacjami, zachętami, straszeniem przekonać do tego nawet 100% ludzi.

 

Robert: Po co to wszystko?

S: Może od początku... Przez setki lat budowaliśmy imperium zakulisowej kontroli różnych instytucji, ale przejęcie systemu finansowego dało nam największe możliwości. Na dzień dzisiejszy, oprócz systemu finansowego, kontrolujemy większość mediów, przemysł farmaceutyczny, system edukacyjny i prawie wszystkie rządy na świecie. Bazujemy na systemie piramidalnym w którym elita na szczycie kontroluje tych poniżej przy założeniu odpowiedniej selekcji przekazywanej wiedzy oraz manipulacji. Nie jestem na szczycie, ale wiem wystarczająco dużo... nawet więcej niż powinienem. To, co dało nam taką władzę i kontrolę, to wydarzenia, które nam wyjątkowo sprzyjały dzięki umiejętnemu wykorzystaniu starożytnej tajnej wiedzy. A konkretnie, składamy Lucyferowi ofiary z dzieci. Odpowiednio przeprowadzony rytuał skutkuje tym, że darzy nam się w życiu tak jak tego pragniemy, nawet jeśli pragnienie jest wyjątkowo nieczyste.

 

Robert: To Lucyfer istnieje?

S: Jakie to ma znaczenie? Byłem wielokrotnie świadkiem, że to działa. Poza tym, czyż to, że mamy taką władzę i kontrolę nie jest wystarczającym dowodem działania rytuałów satanistycznych? Sam uczestniczyłem wiele razy w takich rytuałach... To działało niemalże natychmiastowo. Trzeba przede wszystkim z silnym uczuciem nienawiści odpowiednio zwizualizować intencję oraz wprowadzić ofiarę w stan ekstremalnej negatywnej emocji, w tym wypadku strachu... Może przejdę do sedna... Jak przez setki lat płynęliśmy z prądem, tak od jakiegoś czasu energie duchowe są dla nas niesprzyjające. Widzimy, że nasze imperium się sypie i nie ma już możliwości jego uratowania. Wielu ludzi podnosi świadomość i duchowo opowiada się za stroną światła. Za 20 lat byłoby już po wszystkim, dlatego elita podjęła decyzję skrócenia tego czasu, wykorzystując obecną jeszcze kontrolę, aby dokonać największego sabotażu, jaki można zrobić...

 

Robert: Sabotaż za pomocą szczepionek? Dlaczego nie wojna nuklearna? Nie jest to łatwiejsze i bardziej destrukcyjne?

S: Po pierwsze, musimy sobie uświadomić, że nie jesteśmy tylko materią. Wszyscy jesteśmy istotami duchowymi, które inkarnują do ciała, doświadczając w życiu tego, co odpowiada potencjałom energetycznym ducha i poziomowi świadomości przed wcieleniem i w jego trakcie. Istotne jest też to, że energia z jaką umieramy jest znacząca z punktu widzenia kolejnego wcielenia. Chcemy maksymalnie zdegradować energetykę ludzi, aby umierali w najniższych wibracjach. Wojna nuklearna nie da aż takich korzyści.

 

Robert: Czyli szczepionki obniżają energetykę ludzi doprowadzając ich do śmierci?

S: Nie zupełnie. To taka bomba zegarowa. To, że już teraz niektórzy zaszczepieni umierają lub źle się czują, to tylko efekt uboczny, którego nie udało się wyeliminować. Staramy się maksymalnie ten fakt zatuszować propagandą, nowymi odmianami wirusa i ogólnie chaosem informacyjnym. Tuż przed masowym umieraniem zaszczepionych chcemy dokonać kluczowej rzeczy. Chcemy się ujawnić wykorzystując wszystkie nasze media i pokazać każdemu co zrobiliśmy, śmiejąc się ludzkości w twarz. Pokazać im wszystkie nasze zbrodnie oraz to, że zaraz odejdą z tego świata. Chcemy wytworzyć u nich totalną nienawiść w naszą stronę i do wszystkich, którzy ich zwiedli. Będą wiedzieć, że oni wszyscy i ich dzieci zostali złożeni w ofierze Lucyferowi. Umierając z taką energetyką następne ich wcielenie będzie w miejscu, gdzie Lucyfer nadal rządzi. My z kolei wierzymy, że dzięki temu największemu rytuałowi złożenia ludzkości w ofierze oraz odpowiedniemu rytuałowi naszego odeścia odrodzimy się ponownie w rodach kontrolujących populacje, gdzieś w innym zakątku Wszechświata.

 

Robert: Przerażające... Bardzo przerażające... Czyli wszystkie rządy wysyłają celowo swoich rodaków na rytualną rzeź? Oni też są satanistami?

S: W rządach są ustawiane osobniki o odpowiednim charakterze i pragnieniu władzy. To są nasze idealne marionetki. Praktycznie większość z nich myśli, że obecnie jest wprowadzany rząd światowy, a te szczepionki i stopniowe rujnowanie gospodarek w imię walki z wirusem to tylko pretekst do wykonania kontrolowanego upadku systemu i wejścia w nowy system z globalną władzą. Myślą, że w pewnym ustalonym przez nas momencie zrzekną się władzy na rzecz rządu światowego. Obiecaliśmy im silne pozycje w nowym rządzie, część z nich jest przekupywana, część jest zastraszana, a część jest zupełnie nieświadoma. Co najwyżej parę osób w naszym rządzie oraz w jego najbliższym otoczeniu może być w to poważniej zaangażowana wykonując działania z premedytacją. Wiem z całą pewnością o dwóch osobistościach, z czego jeden wydaje się już być nieaktywny.

 

Robert: A co z lekarzami? Jak ich się udało przekonać do szczepionek?

S: Tak jak mówiłem, kontrolujemy farmację i edukację od lat. Studenci medycyny mają prane mózgi. Absolwent wychodzi z silnym przeświadczeniem, że szczepionki to cud medycyny. Potwierdzone to jest tysiącami naszych badań i prac naukowych. I faktycznie taki był cel szczepionek, a wszelkie nieporządane odczyny poszczepienne zamiatane są pod dywan. Jeśli jakiś lekarz wypowiada się źle o szczepieniach, to zawieszamy go w prawach do wykonywania zawodu. Może różne pierdoły opowiadać o sposobach leczenia, ale krytykowanie szczepień to rzecz, której nie tolerujemy. W ten oto sposób aż tylu lekarzy się zaszczepiło i skutecznie przekonuje do nich swoich pacjentów. Rządowi można nie ufać, mediom można nie ufać, ale własnemu lekarzowi nie zaufasz?

 

Robert: Skoro zdecydowałeś się zmienić front, to na pewno powiesz nam jak się uratować?

S: Tak. Jest to proste, a jednocześnie trudne. Nasze rytuały działały ponieważ wykonywaliśmy je z poziomu silnego uczucia nienawiści. Z poziomu czystej nienawiści z dna serca z ogromną pewnością spełnienia intencji. Konkretnie z uczuciem, że to, czego pragniemy, już się dokonało. Wy także macie możliwość kreowania tego czego chcecie, jednakże energiami z drugiego bieguna. Teraz nawet macie większą moc niż przed laty, gdyż energie na Ziemi się zmieniły. Konkretniej, to musicie najpierw nam wybaczyć to wszystko co zrobiliśmy. Nam i wszystkim radykalnie wybaczyć z głębi serca z uczuciem miłości. Jak już na prawdę wybaczycie i nie będzie w was lęku to wyobrażajcie sobie, że wasze ciało zdrowieje, jest zdrowe. Po prostu miejcie tego pewność, że to już się wydarzyło i żyjcie, jakby nic się nie stało. Dodajcie do tego pozytywne emocje i uczucia, takie jak uczucie miłości, wdzięczności. Nawet jeśli nie uda się uratować ciała, to dusza nie będzie skażona brakiem wybaczenia w chwili śmierci.

 

Robert: A co z niezaszczepionymi? Umierają teraz na COVID-19.

S: Umierają, a nie muszą umierać. Prawdę mówiąc, to umierają obie strony, a tylko odpowiednio tworzona statystyka, poprzez testowanie głównie niezaszczepionych, daje rezultaty na ich niekorzyść. Jest jedna tajemnica tego wirusa. Dbamy o to, aby nie było to szeroko rozgłaszane przez media. Jak ktoś palnie, to próbujemy go uciszać. Poza tym, jest to tak banalna sprawa, że mało kto bierze ją na poważnie. Wirus jest tak zmodyfikowany, aby wysycał witaminę D oraz cynk z organizmu. Wystarczy utrzymywać poziom witaminy D3 na poziomie 60-80 ng/ml oraz dostarczać organizmowi cynk, aby przejść następną infekcję w miarę łagodnie. Normy WHO, które kontrolujemy, są specjalnie zaniżane. Podajemy, że normalnym poziomem witaminy D w organizmie jest 30, czasami nawet 20 i że wyższe poziomy są toksyczne. Gdyby każdy Polak podniósł ją do optymalnego poziomu 60-80 i ten poziom utrzymywał poprzez codzienną suplementację i częstą kontrolę wyników badań z krwi, to jest po pandemii w naszym kraju.

 

Robert: Czy to dlatego Afryka wyjątkowo dobrze się broni przed wirusem mimo niskiej wyszczepialności?

S: Między innymi dlatego, ale na nich mamy inny plan na przyszły rok, aby przekonać ich do szczepień. Dużo czasu na to nie mamy, ponieważ zbliża się moment, kiedy będziemy się ujawniać.

 

Robert: Kiedy to będzie? Kiedy się ujawnicie?

S: Biorąc pod uwagę to, że w tym roku udało się wstrzyknąć konia trojańskiego większości światowej populacji oraz patrząc na czas projektowanego działania szczepionek można oszacować, że powinno to być w okolicach 2024 roku. Może nawet wcześniej, nie wiem dokładnie. Nie wiem też dokładnie jak będzie przebiegać nasze ujawnienie. Kilka lat temu słyszałem o planie, aby skupić wszystkich w domach, wyłączyć wszystkie elektrownie na parę dni, strasząc rozbłyskiem słonecznym i ogromną ilością materii słonecznej zmierzającej w kierunku Ziemi, która może popalić całą włączoną elektronikę, po czym, gdy każdy będzie oczekiwać informacji w telewizji co się wydarzyło i czy może już wyjść z domu, nadawać nasze ujawnienie. Wszędzie będzie mówić się o tym, a jeden drugiego będzie podsycać do nienawiści i konieczności zemsty. Chcemy też sprowokować ludzi do samobójstw, a media będą w tym pomagać, informując codziennie o kolejnych znanych osobistościach, które wybrały taką drogę.

 

Robert: Czy nie będzie już wtedy za późno na ratowanie się afirmacjami i wizualizacjami uzdrawiania ciała?

S: Nigdy nie jest za późno. Tak jak mówiłem, może to działać natychmiastowo. Osoba o wyższej świadomości, działająca z czystą miłością, pewnością i bez lęku jest w stanie teoretycznie odwrócić procesy degradacji organizmu nawet w kilka sekund. Ale powiedz to temu, kto do samego końca wierzył w zbawienne szczepionki, aby wybaczył, pozbył się lęku, wskrzesił w sobie silne uczucie miłości i wdzięczności, aby się uzdrowić. To będzie dla niego trudne. Dlatego polecam wszystkim już teraz codziennie praktykować rytuały kreowania rzeczywistości oraz przyciągania do życia tego czego chcecie. Zacznijcie od drobnych rzeczy, a jak zacznie się to manifestować w życiu, to zwiększy się wasza pewność, a tym samym skuteczność. Im więcej praktykujecie, tym skuteczniejsi w tym jesteście. Wasz klucz to uczucie wdzięczności i miłości do siebie i otaczającego was świata. Wszystkie informacje jak to robić są dostępne, trzeba tylko sięgnąć po nie ręką.

 

Robert: Dziękuję za dzisiejszą rozmowę. Czy masz jeszcze jakąś radę dla nas wszystkich na koniec?

S: Przede wszystkim zwiększajcie swoją świadomość i inspirujcie innych do tego samego. Najłatwiejszą rzeczą jaką można teraz zrobić to rozesłanie tego materiału do swoich znajomych, zanim zniknie on z sieci. Informacje te nie mogą nikomu zaszkodzić, a co najwyżej zostaną zignorowane i potraktowane jako kolejna teoria spiskowa. Nie mniej jednak jak przyjdzie czas, to ludzie będą wiedzieć co robić...

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wywiad pisany pod konkretną retorykę i zdarzenia, ktore miały już miejsce przez osobę raczej niezorientowaną w rzeczywistości (prawdopodobnie jakiegoś zagorzałego zwolennika jakiejś szamańskiej grupy w celu nawracania baranów na jego jedyną "prawdę" - wskazuje na to akapit o afirmacjach i wizualizacjach). Nie ma w nim żadnych informacji, które autentyfikowały by ów "wywiad" w postaci jakiegoś nieznanego wydażenia, które miałoby mieć miejsce w jakimś określonym czasie (zdarzenia o którym nikt nie wie, nie jest wydażeniem oczywistym oraz nikt nie jest w stanie owego wydażenia przewidzieć - poza osobą używającą go do autentykacji swojej wypowiedzi). Nie ma mowy o kwestiach bardzo prawdopodobnych, wiszących w powietrzu jak np. bardzo prawdopodobne masowe zamieszki na tle rasowym (które już powili tlą się "pod dywanem dziejów", a które prawdopodobnie będą miały miejsce dopiero za kilka lat). "Wywiad" nie podchodzi pod żaden sposób komunikacji stosowany przez nieoficjalne organizacje.

 

Jeżeli już kogoś interesują fakty, procesy oraz mechanizmy kształtujące cywilizację zachodu, to źródłem wartym polecenia jest pozycja Caroll'a Quigley'a "Tragedy and Hope: A History of the World in Our Time" a nie pisane post-factum "wywiady" wyssane z palca w celu wprowadzenia jeszcze większego strachu oraz zamieszania zgodnie ze starą maksymą "Jeżeli ludzkie masy się nie boją, to powinieneś bać się owych mas" ("If the masses are not in fear, you should fear the masses")

 

Poza tym, po co bawić się w czytanie i zastanawianie się nad tego typu wywiadami, skoro wystarczy wejść na oficjalne strony organizacji takich jak ONZ, WEF, CFR i przeczytać to co owe organizacje oficjalnie publikują na swoich stronach (do czytania należy jednak zastosować dwójmyślenie, podaję schemat: "wolność->niewola, ignorancja->siła, pokój->wojna"). Co prawda wiedza o tym, co jest oficjalnie opisane przez wspomniane źródła w żaden sposób nie wpłynie na zwiększenie pogłowia (a w tym i zasobów) żadnej z szamańskich organizacji a jedynie może wpłynąć na lepszą orientację w rzeczywistości, więc dla wielu celów taka wiedza byłaby zapewne bezwartościowa ...

 

No ale to tylko moje subiektywne przemyślenia oparte jedynie na materialistycznym postrzeganiu świata - kto wie, może rzeczywiście niewidzialny, mistyczny, niesamowity, nieśmiertelny, wieczny, istniejący poza czasem czajniczek orbitujący wokół słońca ma zamiar ujawnić swoje istnienie i swoje plany odnośnie ludzkości...

 

 

Edytowane przez oxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Iceman84PL said:

Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji zainteresowane osoby

 

To ja. 

 

58 minutes ago, Iceman84PL said:

Grupka kilku tysięcy istot bo nie wiadomo do końca czy to są ludzie trzyma za twarz kilka miliardów ludzi i ustala reguły gry na tej planecie.

 

58 minutes ago, Iceman84PL said:

Nazywam się S. Jestem powiązany z satanistyczną elitą, która kontroluje większość rządów na świecie

 

Szczerzę ci radzę nie idź tą drogą. Równia pochyła do regularnych wizyt w psychuszce. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, oxy said:

to źródłem wartym polecenia jest pozycja Caroll'a Quigley'a "Tragedy and Hope: A History of the World in Our Time"

Wielki props za to, że o niej wspominasz. Książka jest kobyłą i pisana była wiele lat temu, ale to co jest w środku, to perła. I do ściągnięcia za friko w pdf też jest, więc dostęp do niej jest łatwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Jak wynika z tego wywiadu mają się niedługo ujawnić światu i obnażyć przed społeczeństwami swoje niecne plany i to co dotychczas zrobili.

FAKE, nikt niczego nie będzie ujawniać (to tajna organizacja), plany są znane od początku, to co dotychczas zrobili też widać...

 

2092176186-population_reduction.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, manygguh napisał:

I do ściągnięcia za friko w pdf też jest, więc dostęp do niej jest łatwy

 

Chętnie poczytam.

Tragedy_and_Hope.pdf (carrollquigley.net)

Godzinę temu, oxy napisał:

Poza tym, po co bawić się w czytanie i zastanawianie się nad tego typu wywiadami, skoro wystarczy wejść na oficjalne strony organizacji takich jak ONZ, WEF, CFR i przeczytać to co owe organizacje oficjalnie publikują na swoich stronach

 

Tylko, że te organizacje należą do systemu czyli są w rękach możnych tego świata.

To tak samo jak WHO i jej dopuszczalnymi normami dla człowieka czy zaleceniami, które po fakcie są nic nie warte.

Godzinę temu, RealLife napisał:

To ja. 

 

Nie to nie ty.

Godzinę temu, RealLife napisał:

Szczerzę ci radzę nie idź tą drogą.

 

To tylko luźny temat.

7 minut temu, Egregor Zeta napisał:

plany są znane od początku, to co dotychczas zrobili też widać...

 

Ja to wiem, ty to wiesz, kilkanaście tysięcy ludzi w Polsce i parę milionów na świecie również.

Natomiast reszta czyli zdecydowana większość dalej śpi i nie widzi problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tylko po co to wszystko??

 

Po co angażuje się tyle środków? 

Przecież oni i tak żyją w cukierkowej bańce z miliardami koncie i władza nad resztą. 

 

Zarzucę wstepnie wędkę na głównej, a nuż ktoś znajdzie się o podobnych przekonaniach. 

 

Moja wędka(Agenda globalistow 2030, a Biblia)- Link ponizej:

 

https://www.end-times-prophecy.org/un-2030-jesus.html

 

Szczegóły(2×1godz.45min) dla tych co złowili:

 

1. Jak jest napisane w Bibli: cz1

2. Jak to jest realizowane - w cz2:

 

Love. cdn. 

To są moje przekonania na dzień obecny i zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów w okresie 5-10lat;)

 

Edytowane przez RedChurchill
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Iceman84PL said:

mają się niedługo ujawnić światu

To najłatwiej wystawić parę marionetek - a potem biznes kręci się dalej, z czystą kartą.

 

3 hours ago, Iceman84PL said:

ratowanie się afirmacjami i wizualizacjami

Kto chce zachować, utraci - kto nie boi się utraty, zachowa.

 

1 hour ago, Iceman84PL said:

Natomiast reszta czyli zdecydowana większość

Jaki masz dowód, że ktokolwiek poza Tobą - istnieje? ;)

Trochę żart, a trochę - poważny wątek teologiczny. Wątek Testu. Nic co się dzieje pod sklepieniem niebiosów, bez celu się nie dzieje...

 

27 minutes ago, RedChurchill said:

Jak jest napisane w Biblii

Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem...

Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; ...

Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! ...

...tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezoteryczny temat, satanizm, rytuały z dziećmi, okultyzm i ogrom dezinformacji jaka jest w tym temacie to jest nie do ogarnięcia według mnie przez nasze już zbłąkane umysły. Dużo mówi w tym temacie niejaki Mark Passio i tzw. freedom movement w US, może kojarzycie?

 

Co do witaminy D i cynku... Byłem również wyznawcą suplementacji, nie tędy droga. Znam wiele osób, które miały takie poziomy tych witamin i ostatnia popularna grypa miotała nimi jak workiem z ziemniakami, a są też takie, które nigdy żadnej suplementacji nie przyjmowały i szło lekko. Nie ma reguły, nie wiadomo o co chodzi.

 

W obecnej sytuacji już świadomość może mieć drugorzędne znaczenie gdy idzie gra o przetrwanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Taboo napisał:

Może wyślemy Fox Mulder i Dana Scully aby to zbadali?

79d4a6d71ad3d1556d2ca155fbaa966a.gif

No to chodź...

3 minuty temu, Kespert napisał:

Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; ...

61M5olXnwzS._SL500_.jpg

41MoCmwQd+L._AC_SY580_.jpg

4cedfbb6f483570a2321b70d78d14cc2.jpg

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

77403_e43abc455c306bd529456a714e0921b8.j

77299_7177b235a6f6ea3b4e46505ac867ba20.j

 

?itemId=7039755003136904453&location=0&a

 

1377074_1407946116103239_244801236_n.jpg

 

10262097_1469105093320674_34841697500979

 

Głowa do góry...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kespert napisał:

 

Jaki masz dowód, że ktokolwiek poza Tobą - istnieje? ;)

Trochę żart, a trochę - poważny wątek teologiczny. Wątek Testu. Nic co się dzieje pod sklepieniem niebiosów, bez celu się nie dzieje...

 

 

W sumie może tak być, że jesteśmy symulacją Boga, który - jak w grze komputerowej - chce przeżyć wszystko i doświadczyć wszystkiego, najpierw jako tester i Twórca, stworzył grę, a potem wprowadził zasady i  ograniczenia, bo w granie grę, w której możesz wszystko i jesteś np. nieśmiertelny, jest nudne. 

 

I tak naprawdę wszystko jest iluzją i snem i doświadczeniem. Dualizm, przekonania itd. to wszystko nabrane, aby ograniczyć możliwości i grać w grę, a tak naprawdę wszyscy jesteśmy jednym Bogiem - Ja i  @Kespert , i dziewczyna z only fans .

 

tu mam jeszcze problem z miłością w tym wszystkim i tym co napisane jest w Biblii odnośnie stworzenia, wiec muszę pewnie troszkę więcej w życiu przeżyć(jak się uda)

48 minut temu, Kespert napisał:

 

 

Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem...

Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; ...

Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! ...

...tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą!

Kurde źle to zabrzmiało - powinno być jak "ja wnioskuje z bibli" na chwile obecną, a nie "jak jest napisane" - dzięki za zwrócenie uwagi

33 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

79d4a6d71ad3d1556d2ca155fbaa966a.gif

No to chodź...

61M5olXnwzS._SL500_.jpg

znakiem szczepionka nie może być, bo znak będzie przyjęciem na dłonie i głowę(wg Biblii) - czyli np. będzie to powszechna i obligatoryjna oraz prawnie narzucona aktywność(dłonie) w dzień szabatu,  plus to co rozmyślasz/uważasz/przyjąłeś(głowa).  

 

.........A może to oczywiście być to chip w dłoń plus kod kreskowy na szyję - jak ktoś lubi dosłowną interpretację.

 

 

 

Cytat

 

 

Edytowane przez RedChurchill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Tylko, że te organizacje należą do systemu czyli są w rękach możnych tego świata.

To tak samo jak WHO i jej dopuszczalnymi normami dla człowieka czy zaleceniami, które po fakcie są nic nie warte.

Owszem, należą do systemu, oraz przede wszystkim  publikują swoje plany oficjalnie. Każdy może przeczytać co dana organizacja ma na celu, jaki będzie kierunek działań oraz jaki jest ich cel. Jak dotąd, plany opublikowane przez wspomniane organizacje pokrywają się z tym, co jest wdrażane. Nie tak dawno wyśmiewana przez wszystkich agenda 21 ONZ'tu (część dotycząca do 2030 roku) a każdy kto wspominał istnienie takiego dokumentu był wyśmiewany jako szur i folarz - realizuje się na naszych oczach. Te organizacje nie ukrywają swoich celów i wszystko jest wprost w ich dokumentach zawarte. Identycznie sytuacja wygląda z kwesią Unii Europejskiej, której podwaliny stworzone są przez Altiero Spinelliego - przeczytaj "dzieła" twórcy UE (na którego cześć jego imieniem nazwano budynek parlamentu europejskiego), a zrozumiesz o co w tym chodzi - oraz zapewne zdziwisz się ile z jego pomysłów zostało już zrealizowane (obecnie wchodzimy w fazę federalizacji zaplanowaną przez owego pana wiele lat temu).

 

1 godzinę temu, RedChurchill napisał:

1. Jak jest napisane w Bibli: cz1

W biblii jest też napisane o nierządnicy zasiadającej na bestii oraz o potrójnej koronie. Tylko jedna organizacja posiada potrójną koronę - co ciekawe jej wyznawcy twierdzą, że są chrześcijanami pomimo tego, że z biblii wynika, że grają raczej w zespole siarczanego gościa.

 

Poza tym, wchodzenie w kwestię religii jest dość śliskie, gdyż za chwilę zlecą się tutaj ... ekstremiści i zaczną wmawiać swoje bajki i udowadniać, że oni nie muszą udowodnić istnienia czegoś, czego do tej pory nikt nie był w stanie udowodnić, a siła dowodu leży po stronie tych, którzy twierdzą, że nie ma dowodu.

 

20 minut temu, RedChurchill napisał:

W sumie może tak być, że jesteśmy symulacją Boga, który - jak w grze komputerowej - chce przeżyć wszystko i doświadczyć wszystkiego, najpierw jako tester i Twórca, stworzył grę, a potem wprowadził zasady i  ograniczenia, bo w granie grę, w której możesz wszystko i jesteś np. nieśmiertelny, jest nudne. 

Najpierw jednak musiałbyś udowodnić, że coś takiego jak Bóg istnieje - powodzenia...

 

20 minut temu, RedChurchill napisał:

tak naprawdę wszystko jest iluzją i snem i doświadczeniem. Dualizm, przekonania itd. to wszystko nabrane, aby ograniczyć możliwości grać w grę, a tak naprawdę wszyscy jesteśmy jednym Bogiem,  @Kespert i dziewczyna z only fans .

Super, to w takim razie, skoro ty jesteś mną, to udowodnij to i przelej mi wszystkie swoje oszczędności oraz przepisz na mnie swoje nieruchomości - przecież wszyscy jesteśmy jednym Bogiem, więc ja jako ty, czyli Bóg mówi, abyś już dzisiaj przesłał mi przelew. Z chęcią wydam te pieniądze na uciechy i rzeczy wyprodukowane przezemnie samego po to aby samemu sobie zapłacić aby wykonywać pracę produkując za swoje pieniądze rzeczy dla mnie samego oraz jednocześnie oddam je tobie (w innych postaciach) więc nic nie tracisz a wręcz zyskujesz.

 

 

 

Edytowane przez oxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Ja gram w swoją grę, a ty w swoją:)

 

9 minut temu, oxy napisał:

Owszem, należą do systemu, oraz przede wszystkim  publikują swoje plany oficjalnie. Każdy może przeczytać co dana organizacja ma na celu, jaki będzie kierunek działań oraz jaki jest ich cel. Jak dotąd, plany opublikowane przez wspomniane organizacje pokrywają się z tym, co jest wdrażane. Nie tak dawno wyśmiewana przez wszystkich agenda 21 ONZ'tu (część dotycząca do 2030 roku) a każdy kto wspominał istnienie takiego dokumentu był wyśmiewany jako szur i folarz - realizuje się na naszych oczach. Te organizacje nie ukrywają swoich celów i wszystko jest wprost w ich dokumentach zawarte. Identycznie sytuacja wygląda z kwesią Unii Europejskiej, której podwaliny stworzone są przez Altierro Spinelliego - przeczytaj dzieła twórcy UE, a zrozumiesz o co w tym chodzi - oraz zapewne zdziwisz się ile z jego pomysłów zostało już zrealizowane.

 

W biblii jest też napisane o nierządnicy zasiadającej na bestii oraz o potrójnej koronie. Tylko jedna organizacja posiada potrójną koronę - co ciekawe jej wyznawcy twierdzą, że są chrześcijanami pomimo tego, że z biblii wynika, że grają raczej w zespole siarczanego gościa.

 

Poza tym, wchodzenie w kwestię religii jest dość śliskie, gdyż za chwilę zlecą się tutaj ... ekstremiści i zaczną wmawiać swoje bajki i udowadniać, że oni nie muszą udowodnić istnienia czegoś, czego do tej pory nikt nie był w stanie udowodnić, a siła dowodu leży po stronie tych, którzy twierdzą, że nie ma dowodu.

 

Najpierw jednak musiałbyś udowodnić, że coś takiego jak Bóg istnieje - powodzenia...

 

Super, to w takim razie, skoro ty jesteś mną, to udowodnij to i przelej mi wszystkie swoje oszczędności oraz przepisz na mnie swoje nieruchomości - przecież wszyscy jesteśmy jednym Bogiem, więc ja jako ty, czyli Bóg mówi, abyś już dzisiaj przesłał mi przelew. Z chęcią wydam te pieniądze na uciechy i rzeczy wyprodukowane przezemnie samego po to aby samemu sobie zapłacić aby wykonywać pracę produkując za swoje pieniądze rzeczy dla mnie samego.

 

 

 

 

jeżeli to symulacja:

1. To ja gram w swoją grę(wiara w Biblię), a ty w swoją(brak Boga) , bo:

- wszystko sprowadza się do doświadczenia przez Niego różnych koncepcji.

 

2. Nie mogę przekazać Ci całego majątku, bo naruszy to zasady gry - jedną z mocniejszych zasad tej gry jest zasada ego i chęć przetrwania - oczywiście może tak być, że jakbym Ci wszystko oddał, to doznałbym oświecenia czy coś, ale ograniczenia są tak duże(żona, dzieci, moje survivalowe potrzeby), że jeszcze nie jestem na to gotów:)

12 minut temu, oxy napisał:

 

 

W biblii jest też napisane o nierządnicy zasiadającej na bestii oraz o potrójnej koronie. Tylko jedna organizacja posiada potrójną koronę - co ciekawe jej wyznawcy twierdzą, że są chrześcijanami pomimo tego, że z biblii wynika, że grają raczej w zespole siarczanego gościa.

 

 

 

 

 

Nie wrzucaj wszystkich chrześcijan do jednego worka - jest wersja, że chodzi np. o kościół katolików(Rzym/Watykan/papież)

Edytowane przez RedChurchill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RedChurchill napisał:

jeżeli to symulacja:

1. To ja gram w swoją grę(wiara w Biblię), a ty w swoją(brak Boga) , bo:

- wszystko sprowadza się do doświadczenia przez Niego różnych koncepcji.

Oho.. here we go again...

 

 

Najpierw musiałbyś udowodnić, że coś takiego jak Bóg istnieje i że rzeczywiście ma taką wolę. W przeciwnym razie możesz pisać dowolne brednie niepoparte niczym i twierdzić że są prawdą bez żadnych podstaw. To tak, jakbym napisał, że twój bóg powiedział mi, że jeżeli nie zrobisz dzisiaj przelewu, to po śmierci wylądujesz w specjalnym kotle przygodowanym na tą okoliczność, więc w ten sposób ukarzesz boga czyli popełnisz najwyższ grzech i przez to wszechświat przestanie istnieć, bo tak nie można - tak mi powiedział! i udowodnij że nie.

 

10 minut temu, RedChurchill napisał:

2. Nie mogę przekazać Ci całego majątku, bo naruszy to zasady gry - jedną z mocniejszych zasad tej gry jest zasada ego i chęć przetrwania - oczywiście może tak być, że jakbym Ci wszystko oddał, to doznałbym oświecenia czy coś, ale ograniczenia są tak duże(żona, dzieci, moje survivalowe potrzeby), że jeszcze nie jestem na to gotów

Owszem możesz i nie naruszy to żadnych zasad gry, gdyż skoro ja jestem tobą (i jednocześnie twoją żoną, twoimi dziećmi), to tak naprawdę przekazując mi te pieniądze, pomagasz swoim dzieciom i swojej żonie a tak naprawdę niczego nie tracisz, bo dajesz te pieniądze sobie. Na podstawie Twoich założeń nie ma to znaczenia, czy przeżyjesz bo i tak nadal żyjesz w mojej postaci, więc to nie ma to znaczenia.

 

 

Edytowane przez oxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, oxy napisał:

Oho.. here we go again...

 

Najpierw musiałbyś udowodnić, że coś takiego jak Bóg istnieje i że rzeczywiście ma taką wolę. W przeciwnym razie możesz pisać dowolne brednie niepoparte niczym i twierdzić że są prawdą bez żadnych podstaw. To tak, jakbym napisał, że twój bóg powiedział mi, że jeżeli nie zrobisz dzisiaj przelewu, to po śmierci wylądujesz w specjalnym kotle przygodowanym na tą okoliczność.

 

Owszem możesz i nie naruszy to żadnych zasad gry, gdyż skoro ja jestem tobą (i jednocześnie twoją żoną, twoimi dziećmi), to tak naprawdę przekazując mi te pieniądze, pomagasz swoim dzieciom i swojej żonie a tak naprawdę niczego nie tracisz, bo dajesz te pieniądze sobie. Na podstawie Twoich założeń nie ma to znaczenia, czy przeżyjesz bo i tak nadal żyjesz w mojej postaci, więc to nie ma to znaczenia.

 

 

Ty mnie przekonujesz, a ja Ci odpowiadam, że jestem zbyt ograniczony przez zasady tej gry -- popatrz jaki ładny i ciekawy watek się rozbudowuje.

 

Ja Cię nie chcę Cię przekonywać i nie mam takiej potrzeby  - za to jestem świadom ograniczeń - wiec może jestem już bliżej oświecenia:).................... hurra!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RedChurchill napisał:

Ty mnie przekonujesz, a ja Ci odpowiadam, że jestem zbyt ograniczony przez zasady tej gry -- popatrz jaki ładny i ciekawy watek się rozbudowuje.

Nie, wcale Cię nie przekonuję, bo sam to wiesz co mówisz sam do Siebie, tylko wypierasz i łamiesz zasasdy gry (najwyższą zasadą jest wiara w Boga i jego słowo - czyli w moje słowo bo wg Ciebie jestem bogiem, to znaczy ty jesteś bogiem czyli mną), więc skoro nie słuchasz boga i nie wierzysz w jego słowo to nie możesz być bogiem - bo bóg nie może być wewnętrznie sprzeczny - no popatrz jak pięknie obaliłeś 'nondualizm' oraz istnienie boga w modelu 'nondualizmu'.

 

3 minuty temu, RedChurchill napisał:

Ja Cię nie chcę Cię przekonywać i nie mam takiej potrzeby  - za to jestem świadom ograniczeń - wiec może jestem już bliżej oświecenia:).................... hurra!!!!!!!!!!!!!!

Obstawiał bym raczej, że raczej bliżej hospitalizacji ...oby nie w zakładzie zamkniętym.

 

Z mojej strony to tyle, bo zrobił się offtop i debata o urojeniach raczej sensu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, RedChurchill said:

oczywiście może tak być, że jakbym Ci wszystko oddał, to doznałbym oświecenia czy coś

Raczej przegrałbyś przez walkower. Za swoje uczynki zostaniemy rozliczeni - ja, moje uczynki. Moje wybory.

(Ciekawy wątek - co spotyka kogoś, kto świadomie przyjąłby wszystko, co posiadasz - doprowadzając Cię do walkowera).

Można w grze od razu wjechać rowerem pod samochód, czy skoczyć z mostu, ale to kończy się przegraną.

3 hours ago, oxy said:

Najpierw jednak musiałbyś udowodnić, że coś takiego jak Bóg istnieje - powodzenia...

Zaczynamy od mechaniki kwantowej, paradoksu obserwatora -> w jakim stanie jest materia, której nikt nie obserwuje -> kto obserwuje wszechświat, skoro on istnieje. A zaprzeczanie istnieniu wszechświata, jest już zaprzeczeniem nauki, nie wiary. Puf, mózg rozj****.

Współczesna fizyka wielu wpędziła w mistycyzm lub do wariatkowa ;) a czasem odpowiedzi są w każdym radiu puszczane

Non intellegens nil explicas
Incognita non vides

 

2 hours ago, Jan III Wspaniały said:

To już czas, kiedy trzeba wyłączyć internety na dzisiaj.

a5f.jpg

Cóż, czasem trzeba się naszuflować, i nie patrzeć zbyt mocno co to jest, to coś brązowe :)

 

51 minutes ago, vodkas85 said:

marionetki, tylko sznurków brakuje

Nie marionetki, a pacynki - te "obsługuje" się trochę inaczej, od dupy strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

51 minut temu, Kespert napisał:

Zaczynamy od mechaniki kwantowej, paradoksu obserwatora -> w jakim stanie jest materia, której nikt nie obserwuje -> kto obserwuje wszechświat, skoro on istnieje. A zaprzeczanie istnieniu wszechświata, jest już zaprzeczeniem nauki, nie wiary. Puf, mózg rozj****.

Współczesna fizyka wielu wpędziła w mistycyzm lub do wariatkowa ;) a czasem odpowiedzi są w każdym radiu puszczane

Zacznijmy od podstawy podstaw - ustalmy najpierw czy w ogóle wiesz o czym piszesz, czy może, jak większość powołujących się na "fizykę kwantową", pojęcia zielonego nie masz:

 

- h2 

----- ∇2 ψ

 2m

 

Opisz powyższy wzór oraz określ co to w ogóle jest.

Mam nadzieję, że wzór nie zrobił cyt. "Puf, mózg rozj****" i jesteś w stanie wytłumaczyć wszystkim co to jest, po co to komu potrzrebne. Potem, może w wątku, w którym takie rozważania nie będą OFFTOPEM - możemy podyskutować o "przyjacielu" Wignera (chociaż w zasadzie to nie ma o czym dyskutować, gdyż wystarczy przeczytać artykuł pana Geroge Musser'a opublikowany w 2020 roku w czasopiśmie Science https://www.science.org/content/article/quantum-paradox-points-shaky-foundations-reality ) BTW hipoteza to tylko hipoteza a eksperyment myślowy to tylko eksperyment myślowy.

 

 

Edytowane przez oxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.