Skocz do zawartości

Wlewy witaminowe


RabarbaR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono .

 

Noszę się z zamiarem skorzystania z usługi detoksykacji organizmu .

Troszku ostatnimi czasy sobie pofolgowałem .

Zawsze w sezonie jesień/zima człowiek nieco luzuje lejce;)

 

Także.

Czy ktoś z Was korzystał z takiej usługi i zaaplikował sobie paru godzinny split kroplówkowy ?

Lepsza i szybsza wchłanialność  drogocennych substancji,

zdaje się raczej bezdyskusyjna przy tej metodzie.

Wszystko oczywiście poprzedzone odpowiednimi badaniami .

Morfologia itp itd.

 

W odmentach internetu raczej przeważa opinia,że zabieg mocno przereklamowany i przepłacony.

 

Od laserowej korekcji wzroku już mnie odwiedliście.

Może  tym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz coś takiego sobie zafundowałem. Później pogadałem z ludźmi, którzy znają się na temacie. Jeśli masz jakieś potężne braki witamin itd. to może odczujesz różnicę. Jeśli jest pod tym względem w miarę ok, ewentualnie braki są niewielkie to jednorazowa zabawa nic zupełnie nie da. Nawet jeśli będziesz regularnie to robił, a nie masz dużych braków, nie trenujesz ciężko/pracujesz bardzo ciężko fizycznie, to i tak najpewniej nie da ci to tyle żeby było opłacalne. Lepiej kasę, która na to wydasz, przeznaczyć na dobrej jakości żarcie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź kolego. 

Krótko, zwięźle i na temat.

 

Pomimo zbliżającej się nieubłagalnie 4 na liczniku.

Deficytów zbyt wielkich z pewnością nie mam .

Samopoczucie i forma całkiem w pipe.

Generalnie w życiu wychodzę jednak z założenia, że warto "zasmakować" wszystkiego.

No prawie wszystkiego ;)

 

No ale faktycznie szybka analiza tematu wskazuje na to ,że jak to mowią gra nie jest warta świeczki. 

 

Pozdro!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 3.03.2022 o 18:26, RabarbaR napisał(a):

Od laserowej korekcji wzroku już mnie odwiedliście.


Mozna link do dyskusji podrzucic?

A co do tematu to mnie zawsze po okresach dlugiego pojscia w tango stawialy na nogi Vita-Min od Olimpa. Dodaja powera i uzupelniaja braki dzieki naprawde dobremu skladowi. Bralem te na foto co wklejam bo rozne sa. Dwoch moich znajomych ze studiow co walili duzo prochow tym uzupelniali to co sie wyplukalo.vita_min_multiple_sport_60_mega_caps_meg

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.