Skocz do zawartości

Nowość na rynku dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Casus Secundus napisał:

No jasne.

Zobacz, te dwa małe obciążenia po 1,25 kg to właśnie 2,5 kg. I tylko takie chucherka. A ręce mam małe.

Podziwiam. Ja mam tak, że powiedzmy ćwiczę używając obciążenia dla gimbusa (czyli dajmy na to 65 kg na klatkę żeby rzucić jakiś przykład). Dokładam 2,5kg i już nie jestem w stanie dokończyć serii.

 

Programy robiłem różne, głównie FBW, najlepiej mi szło na "starting strength" od Rippetoe, ale też >2,5kg w miesiąc nie przekraczałem.

 

Przepraszam za OT. Jeśli jest jakiś temat na forum, gdzie możemy pociągnąć rozmowę, to prośba o wskazanie :)

Edytowane przez Januszek852
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa, wiele kobiet zostawi swoich mężczyzn, by móc sobie ułożyć normalne życie. Gdyby u nas była wojna, to polki szybko by sobie za granicą znalazły jakichś Hansów czy Georgów. Nawet najbardziej zakochana kobieta na świecie, zostawi swojego faceta po jakimś czasie gdy ten trafi do więzienia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Januszek852 napisał:

Dokładam 2,5kg i już nie jestem w stanie dokończyć serii.

Ja mam tak samo. Nie wyobrażam sobie, żeby w głównych ćwiczeniach dodawać 2,5 kg co trening. Dla mnie to po prostu za dużo. Być może dałbym tak radę 2-3 tygodnie pociągnąć, ale szybko bym się zniechęcił.

 

 Ćwiczę trzy razy w tygodniu i moja progresja to jedno powtórzenie w jednej serii co trening (na przykład klata 3 serie 8 p x 60 kg, to następny trening w jednej serii daję tylko w pierwszej serii na tym ciężarze jedno powtórzenie czyli 1 seria 9 p + 2 serie 8 powtórzeń). Może progres co trening bardzo niewielki, ale daje rezultaty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jest hype na pomaganie ukraińcom, więc w sumie jeśli ktoś jest z ukrainką to społecznie może być wyżej postrzegany, mimo że po części podświadomie.

No ale jak ju ktoś wspomniał, teraz polskie kukoldy mogą zrobić wszystko dla ukrainek, w tym chociażby zarejestrować na siebie karty sim dla napotkanych dziewczyn w sklepie 😆

Teraz wiele osób tym żyje, tą chęcią pomocy, nawoływaniem innych do użyczania swojego dobytku potrzebującym.

A tymczasem wydaje mi się, że w takim scenariuszu wymagania biednych uchodźców będą tylko rosły, szczególnie młodych, bezdzietnych i szczególnie powabnych kobiet. Które przybywają do nowego kraju i od razu są otaczane darami, zapomogami i atencją 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i potwierdziły się przypuszczenia tutaj obecnych. 

Przerażone paszynki wskoczyły na Tinderka. Opisują że uciekają przed wojną i potrzebują normalności.
Jedna taka opisała że potrzebuje genetelmena który potrafi się zaopiekować kobietą. 

Czyli z babskiego na nasze ZAOPIEKOWAĆ = ATM :D:D:D 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2022 o 23:22, selfmademan napisał:

Naszła mnie taka rozkmina, że przecież przez taki przyrost głównie kobiet z ukrainy, polskie kobiety mogą doznać szoku.

W moim rejonie, tzn w dwóch pobliskich miastach, na tinderze i badoo, zaczynają się pojawiać takie 20+. Co nigdy przedtem nie miało miejsca.

 

W dniu 3.03.2022 o 23:41, Iceman84PL napisał:

Też zauważyłem, że kobiety stały się takie bardziej milsze, chętne na znajomości bo czują, że paszynki, które przybywają

są dla nich zagrożeniem.

Pewnie są takie dla tych, którzy wyglądają nieco lepiej niż większość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2022 o 23:05, Gixer napisał:

No i potwierdziły się przypuszczenia tutaj obecnych. 

Przerażone paszynki wskoczyły na Tinderka. Opisują że uciekają przed wojną i potrzebują normalności.
Jedna taka opisała że potrzebuje genetelmena który potrafi się zaopiekować kobietą. 

Czyli z babskiego na nasze ZAOPIEKOWAĆ = ATM :D:D:D 

 

 

Prawda.

Właśnie wszedłem napisać, że od kilku dni wzrost Ukrainek w przedziale 18-22 o jakieś 700% jak nie więcej na Tinderze zanotowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, beciak nagle nie zacznie ruchać. W przyrodzie tak to nie działa.

Z resztą "rynek" może co najwyżej lekko się "naprawić", bo trzeba wziąć pod uwagę, że od ok. 5 lat przyjmujemy najwięcej w Europie imigrantów ekonomicznych, gdzie większość to mężczyźni.

Poza tym jak wojna skończy się po myśli Ukraińców (i naszej) to oni będą bohaterami, a nie polski beciak. ;) A nawet jak część z nich poleci na kasę to za parę lat będzie fala rozwodów.

Obawiam się też epidemii AIDS, bo przecież polski rycerz nie obrazi damy prosząc ją o badanie. A jak się orientuję na Ukrainie jest z tym tragedia porównywalna do państw afrykańskich.

Edytowane przez Syfik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie widzę tutaj napalanie się na łatwy narybek. Pytanie kto tutaj jest przynętą, jakie powody tym kierują. Nie oszukujmy się że większość ledwo albo wcale do średniej krajowej oczekuje, a temat zaczyna ociekać białym mętnym płynem.

 

Przy tej pomocy od państwa ukrainki raczej ściągną swoich chłopów albo szybko staną się jak polki. Polecam uwolnić prawicę i praktykować kontakty z kobietami zamiast napalać się na desant mokrych cipek Panowie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.