Skocz do zawartości

Nowość na rynku dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ludzie chcą, to niech nawet majątki wtapiają w tych uchodźców. Ale jeżeli przy okazji liczą, że sobie poruchają (ops, przepraszam - "teoretycznie rozważają"), to są po prostu obrzydliwymi, zaślinionymi dziadami o pleśniejących napletach. To jest właśnie "nice guy" - odpychający simp, którym kobiety gardzą.

I napiszę ponownie - istnienie takiego wątku to jest wstyd dla tego forum. Zresztą dla każdego forum.

47 minut temu, mac napisał:

Dokładnie. Dzięki za głos rozsądku. Może tylko bez plucia na ryj xD

Każda sposobność dobra, aby zacytować klasyka. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RealLife napisał:

Jedynie co zauważyłem że wiele z tych polskich witaminek niezależnie od wieku podejrzliwe patrzy na uchodźców z Ukrainy (kobiety i dzieci) a nawet bardziej obawia się owych kobiet z dziećmi niż beżowych Ahmedow z przed kilku miesięcy. Tak to widzę z mojego otoczenia. Jeszcze raz napisze - kobiety nie bały się Ahmedow. To mężczyźni się bali że przyjdą i rozdupcą im Himalajki. 

 

Kobiety pewnie myślą, że Ahmed to by przyszedł a może i wyruchał taki kenijski książę a taka Ukrainka z dziećmi nie dość że będzie im podbierać zasoby to jeszcze może przejąć (jak to Rnext pisze w temacie polityki) jej osobistego jedwabnika a po przejściu jedwabnik będzie robił na Ukrainkę zamiast na nią. 

 

Na szczęście widzę na necie i TV że jest też dużo kobiet aktywnie wspierających Ukrainki. 

 

Ps. Ten przykład że panny zrobiły się milsze to może nie być efekt konkurencji a strachu. Kobiety w sytuacji strachu (wojna) nagle sobie przypominają, że są slabe i trzeba im mężczyzny. 

 

Powtórzę jeszcze raz - byłem drugiego dnia pod Ambasadą Ukrainy, dzień po paplaniu tamże polskich polityków. Wiec organizował Strajk Kobiet o czym nawet nie wiedziałem, po prostu byłem z potrzeby serca i trochę żeby pokazać córce co się dzieje, więc nie było sensu się zawijać tylko dlatego że któraś z tych organizatorek mnie irytuje, no bo jakie to miało znaczenie w tamtej chwili.
Po krótkim przemówieniu ambasadora Ukrainy, głos zabrały kobiety z Euromajdanu. Nie było to żadne lanie wody i ogólniki, jakie wygłaszali Hołownia i Gowin dzień wcześniej- tylko konkrety.:"jest taki i taki numer na zgłoszenia co chcesz i jak chcesz pomóc, są strony i formularze do wypełnienia a jeśli ktoś chce indywidualnie to teraz tzn wtedy kiedy to mówiły najbardziej potrzebne są apteczki polowe których zawartośc rózni sie od zwykłych. Po czym pani wymieniła fachowo co wchodzi w skład takiej apteczki i ile sztuk jest ich potrzeba" (50 tysięcy).
Kiedy wracałem stamtąd mijałem kibiców Legii którzy szli na mecz. No fajnie, że sobie tam pokrzyczeli i moze nawet super, że cos wywiesli w akcie solidarności ale to później było. Wielu męzczyzn jest po prostu nieprzytomnych. Niestety. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Stanowisko obok siedzi polski cuckold, koło 25 lat, Oskarek z telefonikiem. 

Wchodzą dwie Ukrainki i zaczynają nawijać, młode laski koło 20 lat, że one chcą kartę kupić i gość im uświadamia, że muszą zarejestrować i czy mają paszporty - nie mają.

To on że nie zarejestruje.

No i polski cuckold wziął 3 karty na siebie i im dał one podzięowały i poszły.

 

Ta historia mnie rozwaliła.

 

Zawsze jak kobieta w potrzebie czy jej łza poleci to zaraz cuckoldy się zbierają i pomagają jak mogą, często własnym kosztem.

 

To mnie wkurza, bo kobiety nie otrzymują konsekwencji własnych czynów czy decyzji bo zawsze jakiś cuckold pomoże i stąd straszliwe rozwydrzenie u witaminek.

 

Jeden pan chciał wynająć witamince mieszkanie. Postawił cenę 800 zł. Biedna lelija popłakała się, że tak drogo, że nie da rady. Opuścił cenę na 200 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nadal dziwi, że się oburzacie kobiecym myśleniem zaimplementowanym w chłopaków. 

 

Kobiety nas uczą w zasadzie ze dwie dekady, samotne matki wychowają, kobiety mówią jak to chcą miłych, filmy mówią jak to miły zdobywa kobietę to potem macie fałszywych miłych i ofiarnie miłych wszędzie. To, że kobiety gardzą takimi i stękają gdzie Ci "prawdziwi mężczyźni" to jest oczywiste ale nie jest oczywiste dla nice guya, bo to model który dostał i który miał się sprawdzać w relacji z kobietą po prostu nie funkcjonuje i się ujawnia dysonans poznawczy.

Kobiety, matki, i społeczeństwo kobiet same na własne życzenie tworzy mężczyzn, do pogardzania więc serio się dziwicie?

I to nawet nie wynika z chłopaków złej woli, po prostu tak zostali wychowani, więc co dziwota?

 

A panowie to co? Chleją, browary i się nie interesują młodym, młody ma gówniane wzorce i jest sączony od umysłu po ciało szajsem.

Dodajmy do tego potrawy zawierającego estrogeny czy tam homorny kobiece i wy się wkurwiacie, że piszą że sobie ofiarę powojenną przygarną czy się do niej podłączą? Nie kojarzy się wam takie myślenie z którąś z płci? Hmmm?

Która to płeć, szuka bezpieczeństwa nade wszystko? Szczególnie na wojnie lub po wojnie? Gdzie morale nie mają znacznia i kto się układa z wrogiem, który jest silniejszy i w bezpieczniejszej pozycji? Kto zostawia w takiej osobie swoje nasienie?

 

Przecież to czysto myślenie kobiece, gdzie gdy jest wojna to podłączyć się do kogoś o bezpiecznej pozycji i przeżyć, tylko mamy odwrotność płci w tej sytuacji i to zmyla i wywołuje grymasy. Tyle, że takie funkcjonowanie jest potrzebne i taki mechanizm ale w drugą stronę. Kobiety muszą być bardziej pragmatyczne w dużej mierze ale gdy panowie takie coś robią, to generalnie nam się nie podoba ten sposób działania bo urąga nam to męskości czyż nie? Panie mają bardzie chamskie mechanizmy selekcji oraz przeżycie i tyle trzeba to zaakceptować i uważać.

 

Co nie zmienia faktu, że pisałem iż takie sytuacje się będą zdarzać, gdzie Polki odczują o jakie 15% że muszą się bardziej spiąć bo konkurencja przyjechała ze wschodu. To, że cześć pań z Ukrainy będzie chciała sobie upolować co to lepszego z naszych panów to jest normalne, tyle że bym się tam nie dopatrywał wielkiej miłości a pragmatyzmu.

Co nie oznacza tym samym, że powinniśmy się upadlać i wykorzystywać sytuację, jednak prawdę mówiąc gdyby zaszła taka hipotetyczna sytuacja, gdzie Ukrainka chce Polaka a Polak ją i chcą się "wymienić usługami" to już jest ich inwidualna sprawa i nie nasz interes.

 

Poza tym nie myślcie, że to zadziała wszystko?

Jak zobaczy Ukrainka Polaka cudaka i ujrzy, że to wymoczek to albo będzie szukać dalej lub wróci do Sashy wojownika co to walczy o ich kraj o ile nie zostanie kaleką.

 

U kobiet nie ma zmiłuj a jak ktoś myśli, że jest to kobieta mu ukaże - że się mylił, szczególnie jak wejdzie w niekorzystny układ zwany małżeństwem. 

Wtedy bardzo się zdziwi, że ta bezbronna istotka nie jest taka do końca nie uzbrojona nawet ma kły, które potrafiła skrzętnie ukryć.

 

P.S - tak byłem nice guyem i wiem jak to działa i jak ktoś taki myśli ale gdy masz tylko dostępny taki model relacji z kobietą, to trudno o coś innego.

Taki nice guy, nie ma innych opcji, dostępnych w głowie. Dosłownie to jak gra, w której masz tylko jedną pozycję do wybrania w opcji dialogowej.

 

Dziś facet musi o sobie walczyć jak nigdy wcześniej, bo wszystko jest przeciwko niemu - cała machina wojenna z kobietami i innymi "Facetami" włącznie.

Plucie na nice guya nic nie da oraz pogarda, trzeba mu ukazać że został zrobiony w chuja i by przypomniał sobie kogo kobiety pragnęły gdy był już małym szczylem i kogo spermę przyjmują z wielką radością, skoro on za wykonane usługi dostaję figę. 

Czy dostaje dostęp do kobiet "miły"? A może nie ten do końca taki miły? :) 

 

Pamiętajcie, że można być uprzejmym i nie licząc nic w zamian lub miłym by mieć ukryty interes.

Miły z ukrytym interesem zawsze wzbudza obrzydzenie.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może być podobnie jak w Niemczech z Polkami. Jakieś wielkie zmiany nie zaszły, natomisat jest widoczne, że trochę takich małżeństw jest. 

 

Jednak jak patrzę na te małżeństwa to zwykle są schematyczne. On ma kasę więc rządzi kobietą, czasami nawet pomiata i wymaga "szacunku", ona kombinuje jak wyciągnąć jak najwięcej kasy i wytransferować do Polski. Za "oszczędzone" w domowym budżecie, często spłacają mieszkanie kupione na kogoś z rodziny w Polsce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj ludzie wy o kobitkach teraz? Powiem wam, tak - nawet tego nie przeliczajcie. 

Jeśli pojawiają się korytarze humanitarne to będzie tu kobiet i dzieci M I L I O N Y.  To nie jest mały kraj. To jest ogromny kraj i mieszka tam naprawdę wiele ludzi. Trzeba się dogadać z Unią jakoś, bo to będzie masakra.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, RealLife said:

Trzeba dodać, że wśród tych 100 tyś kobiet z Ukrainy w wieku 20-35 lat wiele ma już własne dzieci i mężów. Czyli pod kątem matrymonialnym dostępnych kobiet jest znacznie mniej. 

 

To prawda, i jest to szczegół, który ogranicza podaż towaru zza  wschodniej granicy. Nie ma to jednak znaczenia w przypadku witaminek których postrzegane jest takie: mnóstwo kobiet, w często młodych, szczupłych, ładnych, mniej roszczeniowych, bo na oko tego nie widać, że pani zajęta ale widać, że jest. I do tego jak wyjdzie nas miasto to  będzie należycie ubrana,  nie w legginsy.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, wrotycz said:

na oko tego nie widać, że pani zajęta ale widać, że jest

Nasze witaminki obrączkę na palcu faceta traktują jako znak jakości - sprawdzony, nada się. I przejmują zasób, jeśli lepszy. Więc raczej podobny tok myślenia zastosują do Ukrainek - co z tego że ona ma obrączkę, jak pracuje z moim mężem?

O dziwo, jak chodzi o walkę z "konkurencją", Panie hipergamię rozumieją doskonale.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kespert napisał:

Nasze witaminki obrączkę na palcu faceta traktują jako znak jakości

Nie tylko nasze.

 

Witaminki innych krajów mają identyczne oprogramowanie.

 

32 minuty temu, MarkoBe napisał:

Rzeczywiście, p0lki nie lubią Ukrainek, poczytajcie komentarze na ten temat :D

Gdzie?

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, FraterPerdurabo napisał:

Przyjmijmy, że grupa która nas interesuje to bezdzietne kobiety, niezamężne, w przedziale wiekowym 18-30. Ile ich może być? 10% tego co do nas przychodzi, może 15%. Nie wiadomo ile z nich uda się daje na zachód. Zakładając nawet optymistycznie, że wszystkie zostaną, to na chwilę obecną jest ich jak na moje oko max 150tys. MAX i nie więcej. Myślisz, że to w jakiś znaczący sposób wpłynie na rynek w Polsce? Pominę już fakt taki jak trauma, która nie pomoże, bariera językowa, i nieco inny temat niż amory, który może zaprzątać ich głowę.

 

Ja sobie wybiorę szerszy przedział wiekowy czyli 16-30.  U nas w Polsce i też na Ukrainie   16 lat jest całkowicie legalne więc czemu nie. Dzięki temu będzie większy wybór. Sam mam 27 lat ( jestem z rocznika 1995)  ,ale plus jest taki ,że młodo wyglądam bo na około 4-5 lat młodszego. 

Ciekawe tylko jak to jest z różnicami wiekowymi jakie Ukrainki są gotowe zaakceptować. Polki są bardzo wybredne jeśli chodzi o ten temat  i jak się jest starszym o więcej niż 5 lat to już wybrzydzają i zauważyłem ,że nawet młody wygląd niewiele pomaga. U nas praktycznie każda dziewczyna w wieku 16-25 lat chodzi z rówieśnikiem albo maksymalnie 3-4 lata starszym co mocno ogranicza możliwości wyboru. 18 latki u nas to nie chcą nawet słyszeć o 24 czy 26 latkach. 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Everson napisał:

 

Ja sobie wybiorę szerszy przedział wiekowy czyli 16-30.  U nas w Polsce i też na Ukrainie   16 lat jest całkowicie legalne więc czemu nie. Dzięki temu będzie większy wybór. Sam mam 27 lat ( jestem z rocznika 1995)  ,ale plus jest taki ,że młodo wyglądam bo na około 4-5 lat młodszego. 

Ciekawe tylko jak to jest z różnicami wiekowymi jakie Ukrainki są gotowe zaakceptować. Polki są bardzo wybredne jeśli chodzi o ten temat  i jak się jest starszym o więcej niż 5 lat to już wybrzydzają i zauważyłem ,że nawet młody wygląd niewiele pomaga. U nas praktycznie każda dziewczyna w wieku 16-25 lat chodzi z rówieśnikiem albo maksymalnie 3-4 lata starszym co mocno ogranicza możliwości wyboru. 18 latki u nas to nie chcą nawet słyszeć o 24 czy 26 latkach. 

 

Dopóki nie zobaczy lepszego samochodu....

A i bez samochodu nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń z paszynkami wyłania się jasny obraz. 

Interesuje je złoto, złoty lub dolary. 

Mają wyjebane w twoja atrakcyjność. Atrakcyjny to jesteś jak podjedziesz nowy audi czy bmw. 

 

A tutaj anegdota z jednej imprezy. 

Byłem sobie w klubie i zacząłem wyrywać taką właśnie Nadię. 

Nadia miała dojebany dekold i ogólnie wyglądała na rakietę w łóżku. No i ja lekko najebany gdzieś dałem się zaprosić do stolika Polakowi co sobie pił wódkę. Siedział sobie sam przy całej butelce bo kumple gdzieś się rozeszli. No to walnęliśmy po kilka bani ja, paszynka i ten el polako. Na odchodne wyjąłem stówę i daje Polakowi bo chciałem być ok. Położyłem na stole ale polak mówi że bym się nie wygłupiał. Paszynka się uśmiechnęła i powiedziała że skoro wy nie chcecie to ja wezmę i wsadziła sobie tą stówę w dekolt. Czaicie? Zajebała pieniądze nie żeby mi oddać i powiedzieć żebym się ogarną. Poprostu wyczuła moment że ja żegnałem sie z el polako a on już srogo najebany był. Koniec końców był taki że paszynke odwiozłem do domu a ona powiedziała że w domu mąż i dziecko...

 

Kumpel się z taką spotykał to generalnie chętna była do wydawania jego pieniędzy. O tzipie to sobie mógł pomarzyć. Do knajpy chętnie ale zwykły spacer to już nie bardzo. Więc jeśli ktoś tu liczy że ukurwinki to jakieś łatwiejsze niż polki lub przynajmniej dobre i porządne to powodzenia 😂😂😂

Pozatym ukarinki mają chyba takie równanie. Skoro biorę polaka zamiast vladyslawa to musi on być bogaty i bardzo mnie szanować a wręcz wielbic. W przeciwnym razie zdrada nacji z której pochodzę to bezsens. Całkiem możliwe że Ukrainki spotykają się z pogardą społeczna w swoim kraju. No chyba że wyrwa naprawdę wisienkę z tortu. Możliwe że Ukraińcy patrza na takie związki jak my na związek polki z jakimś Niemcem czy innym anglikiem. 

 

Tak że tego. Ukrainki to Gold diggerki. Powodzenia życzę z lampucerami lepiej wam wybiorą drobne niż nasze kochane dziewczonki 😂😂😂

 

 

Edytowane przez Gixer
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, maroon napisał:

Za dużo czarnuchów. 

Właśnie, trzeba wziąć pod uwagę, że w pociągach razem z kobietami przed wojną uciekają biedni imigranci, którzy miesiąc temu rzucali w naszych żołnierzy kamieniami na granicy z Białorusią. Więc z jednej strony napływ kobiet a z drugiej posmak egzotyki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.