Skocz do zawartości

Lęk przed seksem, brak erekcji...


Akadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, eknm2005 napisał:

Nie mam pociągu do seksu, ale mam potrzeby seksualne - jeśli to ma jakiś sens.

 

O to pytałem, nie rozumiejąc po co dążyć do seksu kiedy ciało tego nie chce, trzeba je zmuszać. 

Łapię, choć inaczej to widzę. Na pewno chodzi o potrzeby stricte seksualne, społeczne? 

Wygląda na sposób odreagowania, zrzucenie napięcia poprzez seks.

 

9 minut temu, JoeBlue napisał:

"skupić na innych rzeczach" powiadasz?

Gdy chce ci się pić - czy zastąpi ci tę potrzebę wyczyszczenie butów, co się zakurzyły?

Taka to mniej więcej analogia.

 

Kiepska ta analogia.

Kiedy chce mi się pić, piję. A kiedy nie, nie.

Nie biorę środków na pobudzenie łaknienia. 

 

Pisząc o innych rzeczach, miałem na myśli siebie. Choć mam tę sferę uporządkowaną, jest mocna i wywiera wpływ.

Bez tego, w pewnych obszarach byłoby łatwiej się rozwijać. 

Choć w tym akurat nie chodzi o to żeby było łatwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 19.10.2022 o 14:33, bbking napisał:

Wszystko w odpowiedniej ilości. I trening i odpoczynek. Ptrzetrenowanie nie jest dobre dla zdrowia, Sam miałem kiedyś problemy z erekcją. Pomogły wtedy środki z l argininą. NIe ma sensu faszerować się sildenafilem.

 

 

arginine tez można przecholować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robert_m napisał:

O jakich piszesz? Bo zastanawiałem się nad braveranem.

 

Rozreklamowany ale z tego co czytałem to jet średni. Nie mogę jednak pisać z własnego doświadczenia bo nie próbowałem. Na mnie najlepiej zadziałał Viamen. Polecili mi go na jednym z forów ( chyba nawet na tym, ale już do końca nie pamiętam bo pierwszy raz kupiłem jakieś 2 lata temu). Jest naprawdę ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.