Skocz do zawartości

Czy kobiety wyczuwają, kiedy facet ma "dużego"?


Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, smerf napisał:

 

A jak myślisz czemu one wszystkie chcą wysokich dryblasów 190+? Użyj myślenia... 

Kiedyś jak zapytałem jednej laski, to bezpośrednio stwierdziła, że patrzą czy się wacek opina w kroczu.

 

A więc tak patrzą wzrost + krocze.

 

Używam. I myślę, że niezłe zdziwko może być, kiedy taki "dryblas" ma 10 cm w stanie gotowości :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bernevek napisał:

Czy kobiety jesteście wstanie wyczytać, czy to z zachowania, czy jakichś cech fizycznych, że dany facet ma duże przyrodzenie?

Ja zawsze to stosuje działa, Hiszpańska mucha wymięka ;) Panie nie są w stanie się oprzeć.

 

 

1267301449_by_Latrec.jpg

 

Edytowane przez Boromir
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Krugerrand napisał:

Każdy pewnie słyszał o czymś takim jak kobieca intuicja. To coś czego nie ma, ale jak się trafi z czymś raz na "ruski rok", to można się tym zawsze podeprzeć. No nie drogie panie...

Tu się nie zgodzę, one to mają ale nie w takim znaczeniu jakie im się przypisuje. To tylko szybsze rozpoznawanie emocji, dźwięków głosu, getstów. Dostały to od natury żeby ocenić czy dziecko płacze z głosu czy się zesralo, pomaga też w wychowaniu np. szybciej wychwycą kłamstwo dziecka. Na na stęż tez to stosują, oceniając nasze relacje na shittesty.

 

@Tornado, w punkt, gęsty są wymowne a i tekst "i ma zdawać się większy niż jest" :)

 

Edytowane przez bzgqdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczuwają. A są tego ciekawe.

 

Jedna mi opowiadała jak to poznała faceta, wysokiego, przystojnego i w ogóle. Myślała że ma duży sprzęt. Jak przyszło co do czego to po zdjęciu gaci okazało się że jest dokładnie odwrotnie i była rozczarowana. Ogólnie pamiętają który ex jakiego miał.


Kobiety bywają zazdrosne gdy ich obdarzony facet chodzi w bardziej obcisłych spodniach czy kąpielówkach, gdzie zarys dużego kutanga jest widoczny przez spodnie. Nie chcą by inne kobiety widziały. Same też patrzą pod tym kątem i oceniają, w tym na facetów-modeli reklamujących ciuchy na zdjęciach czy plakatach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2022 o 16:10, bernevek napisał:

Cześć.

Temat na (nie)poważnie.

 

Czy kobiety jesteście wstanie wyczytać, czy to z zachowania, czy jakichś cech fizycznych, że dany facet ma duże przyrodzenie? ;)

 

Oczywiście. 

To nie jest trudne. Pewne cechy fizyczne mogą na to wskazywać (bazuję tylko na swoim doświadczeniu ). Jest to zazwyczaj - wzrost, wygląd dłoni, nosa, rozmiar buta). 

Z zachowania Ci, którzy mają małe przyrodzenia unikają kontaktu seksualnego. Zazwyczaj nie inicjują. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe

Cytat

To nie jest trudne. Pewne cechy fizyczne mogą na to wskazywać (bazuję tylko na swoim doświadczeniu ). Jest to zazwyczaj - wzrost

Muszę obalić to twierdzenie na moim przykładzie :D Takowej korelacji nie ma. A skoro nie ma u jednej osoby to u wielu pewnie też. 

Btw, fajny wpis:

 

https://www.papilot.pl/zwiazki/sos/22231/po-czym-poznac-ze-on-ma-duzego-analizujemy-dlonie-stopy-nos

Podobno długość penisa można oszacować również na podstawie wzrostu mężczyzny. Ale uwaga – tutaj zasada działa na odwrót, tzn. im niższy jest facet, tym większe ma przyrodzenie. Podążając tym tokiem myślenia, wychodziłoby więc na to, że wysocy panowie niestety nie mają się czym pochwalić…

 

A teraz na poważnie:

 

 

https://www.ollie.pl/fakty-i-mity-na-temat-penisa/

 

 

WIELKOŚĆ PENISA MOŻNA POZNAĆ PO WZROŚCIE MĘŻCZYZNY, DŁUGOŚCI JEGO STÓP LUB NOSA - MIT

Jak pokazują liczne publikacje naukowe, nie istnieje żaden związek między wzrostem, wielkością buta lub nosa a rozmiarem członka. Wysocy mężczyźni mogą mieć długie penisy, ale nie jest to regułą, a długość prącia nie zależy od wzrostu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bernevek napisał:

Jak pokazują liczne publikacje naukowe, nie istnieje żaden związek między wzrostem, wielkością buta lub nosa a rozmiarem członka. Wysocy mężczyźni mogą mieć długie penisy, ale nie jest to regułą, a długość prącia nie zależy od wzrostu.

Dlatego napisałam, że opieram się na swoim doświadczeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patton napisał:
2 godziny temu, JudgeMe napisał:

Dlatego napisałam, że opieram się na swoim doświadczeniu. 

Kiedyś pisałaś, że potrafisz poznać po głosie.

Dla takich stwierdzeń uwielbiam kobiety, bo te ich sytuacyjne poczucie humoru mówiące o czymś serio jest nie do przebicia bo one w to serio wierzą.

 

Ostatnio miałem podobną sytuację w związku z moją babcią tylko o coś zupełnie innego chodziło i razem z ojcem stwierdziliśmy równo, że tylko kobieta mogła coś takiego wpaść i ten pomysł zrealizować z pełną powagą. To jest zawsze coś ocierające się o geniusz i coś na co facet by myślał 1000 lat i by nie wpadł a laska rzuci od tak od siebie. Zaprawdę powiadam tylko wam kobieta jest w stanie przebić inną kobietę w absurdzie sytuacyjnym. To jest tak niesamowite co panna nie raz powie, że jak to Kevin Samuel określa "you can't make this stuff up".

 

Dobrze, że nic nie piłem.

 

Laska normalnie jak nietoperz - 5 facetów gada w grupie a ta wie po dźwiękach się wydobywających z gardła, ile kto ma centymetrów między nogami.

Majsterszyk.

 

Kobiety tworzą najlepszy humor, nie do podrobienia.

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, JudgeMe napisał:

Oczywiście. 

To nie jest trudne. Pewne cechy fizyczne mogą na to wskazywać (bazuję tylko na swoim doświadczeniu ). Jest to zazwyczaj - wzrost, wygląd dłoni, nosa, rozmiar buta). 

Z zachowania Ci, którzy mają małe przyrodzenia unikają kontaktu seksualnego. Zazwyczaj nie inicjują. 

 

Jezu, jakie bzdury... 

 

Rozmiar penisami rokłada się jako krzywa Gaussa. 90% ma przyrodzenie w rozmiarze 13-16 cm. Skończcie z tymi głupotami że w życiu przerabiałyscie facetów z lancami 25 cm i spotkałyście też mikrusa 4 cm.

 

I jeszcze wkręcają, że po głosie są w stanie poznać...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JudgeMe napisał:
W dniu 18.03.2022 o 11:49, Patton napisał:

Kiedyś pisałaś, że potrafisz poznać po głosie.

Po głosie, to ja potrafię poznać status społeczny i poziom wykształcenia . 

Jak pisałem wcześniej - po prostu to jest genialne!

 

Mówcie mi co chcecie ale facet za Chiny ludowe by nie wpadł, że po głosie można poznać poziom wykształcenia u laski. Po prostu my nie mamy dostępu do tego rodzaju rozwiązań, kreatywności i myśli to jest piękne i przerażające jednocześnie.

 

Dobrze, że znów nic nie piłem tak btw.

 

Generalnie pamiętajcie - jak widzicie kobietę to najlepiej nic nie mówić, bo powiecie do niej "Dzień dobry" i wie ile masz między nogami centymetrów, gdzie chodziłeś do szkoły oraz status społeczny, jeśli chcesz jedną z tych rzeczy zachować dla siebie, to lepiej milczeć. I pomyśleć, że jedno krótkie zdanie o pogodzie i człowiek został rozszyfrowany :D 

 

@JudgeMe ty lepsza niż KGB :D 

 

Ale koniec końców, jestem pełen uznania bo koniec końców znalazłaś swojego Misia i ma status, kobrę między nogami i zdaje się wykształcenie, także koniec końców widocznie te skille Ci się przydały.

 

Majstersztyk, geniusz, polot i talent.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.