Skocz do zawartości

Kobiety nie wyrabiają psychicznie


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, mac napisał:

To świat kobiet, ale usłany trupami mężczyzn, męczennikami.

Ale właśnie mi przyznałeś rację tym jednym zdaniem i w zasadzie te jedno zdanie, jest równe tym kilku które opisałem :) 

 

Poza tym to, co ja sądzę nie ma znaczenia, liczy się to iż to forum nazywa się braciasamcy a nie siostrysamice - to mężczyźni potrzebowali pomocy a nie kobiety 🙂 

 

Powtarzam to kobiety sobie lepiej radzą, nawet jeśli same pozostawione sobie umrą w ciągu tygodnia. 

 

To kobiety dłużej żyją, są zdrowsze, chronione, zapatrywane, postawione na piedestale, opłacane przez państwo, mają ułatwienia, nie muszą babrać się w gnoju w dodatku dyktują warunki, że poniżej 180 cm się nie liczysz jako człowiek. 

 

Żyjemy w matriarchacie i ja to przyznaję i nie sram do własnego gniazda, tylko wyrażam obraz rzeczywisty. 

 

Przyjdzie wojna, to kobiety roześlą od Portugalii po Niemcy a nas od poznania po Przemyśl byśmy umierali :) 

Hiszpanie będą je zapinać a one w końcu spełnioną swoje marzenia o Richardzie, Hansie, I Jeanie z Francji. 

 

To kobiety zwyciężają i to mężczyźni nie wyrabiają psychicznie - wiem, prawda boli.

A to, że długoterminowo w swojej masie nie będa spełnione, to inna sprawa. Póki co w świecie typowo na takim najniższym poziomie sobie radzą.

“Truth is not what you want it to be; it is what it is.
And you must bend to its power or live a lie.”

Miyamoto Musashi

 

Żyjemy w matriarchacie a nie patriarchacie to mężczyzna jest istotą drugiej kategorii nie kobieta 😉 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@SzatanK Nic osobistego, ale dawno takich bzdur nie czytałem. Szczególnie w tym miejscu:

 

43 minuty temu, SzatanK napisał:

jako lepszy człowiek, wyższej kategorii. 

 

Apeluję do kolegi o rozwagę i roztropność, tudzież zrzucenie białego zakutego łba na podłogę. 

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jorgen Svensson napisał:
53 minuty temu, SzatanK napisał:

jako lepszy człowiek, wyższej kategorii. 

 

Apeluję do kolegi o rozwagę i roztropność, tudzież zrzucenie białego zakutego łba na podłogę. 

Jeżeli nie widzicie, że mężczyzna w Polsce jest obywatelem drugiej kategorii to przecież nic złego, wy macie prawo do swojej opinii i ja mam prawo do swojej. Chyba mam jeszcze pozwolenie by mieć inne zdanie?

Póki co wybieram swój biały zakuty łeb, bo jednak mnie nie przekonałeś argumentem tylko użyłeś umniejszenia.

 

Chłopcy z Ukrainy z pewnością nie są obywatelem drugiej kategorii, gdzie jeden z drugim stracili rękę za nic a część już Ukrainek rozgląda się za nowym i lepszym światem. 

 

Kobiety sobie lepiej radzą w tym świecie i tyle.

 

One nic nie muszą, to wy musicie. 

Kobiety są ustawione w tym systemie i tyle.

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanK napisał:

Jeżeli nie widzicie, że mężczyzna w Polsce jest obywatelem drugiej kategorii to przecież nic złego, wy macie prawo do swojej opinii i ja mam prawo do swojej. Chyba mam jeszcze pozwolenie by mieć inne zdanie?

Póki co wybieram swój biały zakuty łeb, bo jednak mnie nie przekonałeś argumentem tylko użyłeś umniejszenia.

 

Chłopcy z Ukrainy z pewnością nie są obywatelem drugiej kategorii, gdzie jeden z drugim stracili rękę za nic a część już Ukrainek rozgląda się za nowym i lepszym światem. 

 

Kobiety sobie lepiej radzą w tym świecie i tyle.

 

One nic nie muszą, to wy musicie. 

Kobiety są ustawione w tym systemie i tyle.

 

 

 

Od dawna to widzę, ale to nie znaczy, że ten fakt będę umacniał publicznie, wręcz przeciwnie.

 

Wypowiadanie na głos sentencji kobieta jest człowiekiem lepszym, wyższej kategorii powinno być piętnowane i traktowane jako sabotaż w męskim obozie tym bardziej na forum takim jak to. 

 

To, że ten gatunek dostał przyzwolenie od systemu na takie dogodności jakie ma, nie znaczy, że jest człowiekiem lepszym czy wyższym rasowo pod jakimkolwiek względem w stosunku do mężczyzny. Zejdź na ziemię, gdyby nie to, że jesteś "starym" userem uznałbym to za trolling i dyskredytację do kwadratu, umacnianie ideologi przeciwko której powstało to forum. 

 

Śmiem twierdzić, że kategoryzowanie ludzi według płci w skali człowieczeństwa, jest ideologią chorą i niebezpieczną wymagającą tępienia w zarodku. 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, to tak jak teraz w telewizji:
Nie mówmy że Rosja jest silniejsza niż Ukraina to może tak rzeczywiście będzie.

No sorry, ale @SzatanK przynajmniej ma na tyle otwarte spojrzenie i jest w stanie to co widzi ubrać w słowa. Kudos. Zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.

Także ten tego.. przyjmijmy fakt na klatę i róbmy tak aby odchylić wahadło w stan przynajmniej równowagi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz myslalem ze satanek zrozumial czym jest kobieta ale on caly czas w matrixie po uszy siedzi. Dopowiem tylko jedna rzecz , babki po menopauzie na stanowiskach kierowniczych bywaja znosne . I trzeba zaznaczyc ze znosne to jest absolutne top ich “mozliwosci” .Nieosiagalny dla mlodych jeszcze korpodoop ktore robia kajery bo dobrze ciagna firme w rankingu equality 😂.

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Od dawna to widzę, ale to nie znaczy, że ten fakt będę umacniał publicznie, wręcz przeciwnie.

 

To dlaczego mnie obrażasz, skoro się ze mną zgadzasz?

Jeśli ja mam zakuty łeb to Ty również, więc na przyszłość wstrzymajmy się od takich aluzji, ponieważ ja nikogo nie obrażam a jak zwykle słucham docinek nic nie wnoszących.

16 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Wypowiadanie na głos sentencji kobieta jest człowiekiem lepszym, wyższej kategorii powinno być piętnowane i traktowane jako sabotaż w męskim obozie tym bardziej na forum takim jak to. 

 

To, że ten gatunek dostał przyzwolenie od systemu na takie dogodności jakie ma, nie znaczy, że jest człowiekiem lepszym czy wyższym rasowo pod jakimkolwiek względem w stosunku do mężczyzny. Zejdź na ziemię, gdyby nie to, że jesteś "starym" userem uznałbym to za trolling i dyskredytację do kwadratu, umacnianie ideologi przeciwko której powstało to forum. 

 

Śmiem twierdzić, że kategoryzowanie ludzi według płci w skali człowieczeństwa, jest ideologią chorą i niebezpieczną wymagającą tępienia w zarodku. 

Ale to nie ma nic do rzeczy co ja sądzę ani co TY sądzisz - zrozum.

 

Według Polski i generalnie świata zachodu, kobieta jest lepszym człowiekiem i moje poglądy prywatne oraz Twoje nic nie znaczą w stosunku do reszty masy ludzkiej.

Ciebie i mnie wywalają z łódki na tytanicu, Jezusa wywalą, Elona Muska wywalą - a więc łopatologicznie kobiety są bardziej wartościowe.

To nie ma nic do rzeczy, że wszystko może mówić o czymś innym i przeczyć rozumowi. Możemy być głosem i takim jesteśmy ale to nadal jest niczym w stosunku do realiów, gdzie mówi się o równouprawnieniu a jest gówno a nie równouprawnienie bo kobiety są dziś faworyzowane i nawet nie mamy równych praw za te same wykroczenia, tylko dostajemy surowsze wyroki.

 

Chcecie to piszcie, że jestem białym rycerzem, chcecie to dawajcie mi łatki jakie uważacie ale jak przyjdzie co do czego, to obywatel drugiej kategorii pójdzie walczyć i umierać bezsensowną śmiercią, a obywatel pierwszej kategorii będzie zapinany przez Portugalczyka i stękać z rozkoszy i wylegiwać się na plaży pijąc zimną cole.

To jest rzeczywistość i powtarzam, to że rzeczywistość wskazuje iż to mężczyzna daleko więcej wnosi w naszym społeczeństwie nic nie znaczy w stosunku do zaprogramowanej masy, dla której kobieta nawet najbardziej plugawa jest bardziej wartościową z punktu widzenia natury i społeczeństwa - a nie koniecznie tego jak jest naprawdę. 

 

Możemy z tym walczyć i powinniśmy ale zaginanie tego jak jest obecnie nic nie zmieni. 

 

Kobiety wygrywają na każdym polu oprócz momentu gdzie się nie ustawiły i nikt ich nie chce oraz nie użyły swoich atutów do zabezpieczenia swojej przyszłości. 

Póki co mają ułatwienia na wielu polach oprócz bóli co miesięcznych i krawień ale według mojej wiedzy i to można "naprawić". 

 

No nic, mniejsza o to. 

 

5 minut temu, thyr napisał:

A juz myslalem ze satanek zrozumial czym jest kobieta ale on caly czas w matrixie po uszy siedzi.

Zaprzecz temu co opisałem w tych postach i wtedy zobaczymy kto w jakim matrixie siedzi. 

 

10 minut temu, Vishkah napisał:

Ho ho, to tak jak teraz w telewizji:
Nie mówmy że Rosja jest silniejsza niż Ukraina to może tak rzeczywiście będzie.

Dokładnie takie samo gdzieś w głowie miałem porównanie :) 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Iceman84PL said:

Oczywiście przeświadczone o swojej zajebistości i głowa bardzo wysoko ponad wszystkich co jest żałosnym widokiem.

Taki jest obraz korpo biurw.

 

Panowie prawda jest taka że bez nas panie nie istnieją. Chodzi mi o to że bez faceta przy boku realnie w mało cywilizowanych warunkach przychodzi typ wali panią w mordę, i tyle w temacie. Nie ma nic do gadania. 

 

Teraz przyszły czasy w których wiekszość udaje cywilizowanych a tak naprawdę dalej rządzą nami podstawowe instynkty z którymi mało kto walczy (bo po co?). 

 

Obecnie mamy sytuację w której stworzyliśmy cywilizowany świat w którym zapomnieliśmy o hierarchii wartości które panowały przez wieki. W dużej mierze (pomijajac polityke itd.) POZWOLILIŚMY paniom na to co sie dzieje teraz. 

 

Świat na naszych oczach wywraca się do góry nogami i za błędy przyjdzie nam zapłacić (a każdy jakieś popełnił). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały konkurs na podstawie zaobserwowanych sytuacji życiowych:

 

Podczas rekrutacji na politechnikę na dowolny techniczny kierunek na wejściu ustalona jest następująca punktacja:

 

 - mężczyźni: puntów zero,

- osoby niepełnosprawne: punktów dwa,

- kobiety: punktów trzy.

 

Która spośród wyżej wymienionych grup jest tak naprawdę niepełnosprawna lub nawet gorzej, bo chyba nie pierwsze dwie?

 

Tak właśnie kobiety sobie radzą w życiu. Są bardziej niepełnosprawne niż sami niepełnosprawni. 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK z pewnymi rzeczami się oczywiście zgadzam, ale wprowadzasz jednocześnie dziwaczną narrację, wręcz pogardy dla mężczyzn. Co złego w potrzebie pomocy? Dla mnie postać naszego mistrza to coś absolutnie wyjątkowego na polskiej scenie, forum też, a niektóre tematy to dosłownie majstersztyk i to nie chodzi o pomoc już, ale możliwość zmiany paradygmatu. To źle, że chcemy sobie pomagać? To jeden z tych kroków, które należy podjąć i tutaj i w życiu codziennym. Mi się prawda obiektywna wymyka cały czas, to coś niedostępnego dla zwykłego śmiertelnika i pewność prawdy to tylko kolejna forma patologii. Wolę nie kształtować własnego obrazu, jako człowieka drugiej kategorii, bo to szkodliwe. Jakby podsumować ludzkość to jesteśmy zwykłym robactwem ze śmiesznymi problemami. Wszyscy siebie warci, tyle mam do powiedzenia.

 

To, że ktoś ma łatwiej powiem nie znaczy, że ma lepiej. Ten, kto ma gorzej i wychodzi z tego, ogarnia wyznacza nową jakość dla siebie i tutaj mamy jeszcze przewagę, bo potrafimy rozwiązywać problemy i adaptujemy się. Forum to nowe podejście do adaptacji mężczyzny, podobnie red pill, mgtow, alternatywne podejście do życia. Od ściany się zaczynasz odbijać, burzysz, albo robisz jeszcze inne manewry. Nie da się wszystkich uratować, ale zmiany się kształtują, też wśród mężczyzn. Ja żadnej kobiecie nie mam zamiaru pomagać i mnie już nie da się wytresować cipą, czy słodkim pierdoleniem. A takich mężczyzn z czasem przybędzie, zapierdalaczy i ogarniaczy. Jeszcze im się tak może wszystko odwrócić, że to tylko jedna chwila w historii. Bo tak w istocie jest. To tylko ułamek rzeczywistości, ułamek świata, ułamek cywilizacji na zegarze historii. Cały czas trwa adaptacja i zmiana. A charakter kształtujesz tylko w ciężkich warunkach, takie prawidła rzeczywistości. Dzieci wychowane przez samotne matki to stracone pokolenie i każdy coś sieje i zbiera. Zobaczymy, jak to się potoczy. Dla mnie wojna i tak lepsza niż życie z babą, więc z przyjemnością oddam życie, żeby tylko uciec od ich pierdolenia xD Z czasem stworzą sobie system nie do życia. My pewnie tego nie doczekamy, ale pasożyty bez żywiciela zawsze marnie kończą, a kobiety nie znają umiaru. To tak już bardziej śmieszkowo napisałem.

 

Może źle odebrałem twoją narrację, coś mi w niej śmierdzi pogardą po prostu, dlatego się odbiłem. To tyle.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK Pisali ci juz przedmowcy kto nadal kobietom te wszystkie przywileje . Nasza cywilizacja przepoczwarza sie w syfilizacje czyli jest destabilizowana od srodka .Role mezczyzn narzuca sie kobietom i na odwrot i nikomu to na dobre nie wychodzi . Moze ty mi powiesz dlaczego prowadzi sie rankingi w firmach i ustala procentowy udzial plci na stanowiskach kierowniczych ? Czy uwazasz wlasciela za idiote ktory sabotuje wlasny biznes ?. I nie pisze o korpo bo to molochy nalezace do tych samych ludzi co cale panstwa i prowadzace ta sama polityke co te panstwa.

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Trevor napisał:

 

Panowie prawda jest taka że bez nas panie nie istnieją. Chodzi mi o to że bez faceta przy boku realnie w mało cywilizowanych warunkach przychodzi typ wali panią w mordę, i tyle w temacie. Nie ma nic do gadania. 

 


Pewnie. Zgadzam się.
Tak samo Rzym nie istniał bez niewolników, a niemieckie autostrady nie zbudowały się same bez pracy przymusowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Vishkah said:

Pewnie. Zgadzam się.
Tak samo Rzym nie istniał bez niewolników, a niemieckie autostrady nie zbudowały się same bez pracy przymusowej.

 

A widzisz i tu się nie rozumiemy. Zło zawsze znajdzie gdzieś ujście. Ja nie mówię tu o niewoleniu kobiet. Wcale tego nie postulowałem. Chodzi mi o to że negujemy naturalną kolej rzeczy. Twoja wypowiedź chociażby świadczy o tym jak bardzo już w tym utonęliśmy. 

 

W Afgańskich wioskach jak się zbiera rada starszych to są to sami mężczyźni. Pytam dlaczego? U nas tez tak było przed wiekami, a nie można powiedzieć że wszystkie kobiety były niewolnicami. Chyba ze tak twierdzisz to wtedy nie mamy punktu wyjścia do dyskusji. 

Nawet nasi dziadkowie mieli posłuch w domu i wiadomo było kto jest głową rodziny i kto decyzje podejmuje. W trudnych warunkach ścisła hierarchia i decyzyjność jest niezbędna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor
Mówisz: Panie bez nas nie istnieją.
Ja mówię: Zgadzam się. Rzym też nie istniał bez niewolników. Rzym = kobiety, niewolnicy = mężczyźni.

Ja też nie postulowałem, aby niewolić kobiety.
Ja postulowałem że to mężczyźni są tymi niewolnikami w obecnym stanie społecznym.

I miło łechce trochę wyobraźnię sytuacja aby to, o czym piszemy i jak piszemy, że jednak wypowiadamy tą sytuację na łamach forum co potem może przesunąć dyskusję dalej w świat - jest takim momentem:
Ja też jestem Spartakus!

Edytowane przez Vishkah
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Same środowisko kobiet w wielkich korporacjach to pole do popisu dla psychologów i psychiatrów.

Większość to zniszczone życiem, stresem istotki do tego wiecznie z negatywnym podejściem i humorem.

Prowadzące gierki, manipulacje, wprowadzające chore pomysły i rozwiązania w środowisku pracy.

Najgorsze jest to, że przełożeni na to pozwalają, nie widza problemu a później płaczą na imprezach integracyjnych, ze atmosfery w pracy nie ma😆

Bracie. Tutaj trzeba zadać pytanie: czy podejmować pracę w korporacji pełną wyzwolonych Kobiet ?.

Czy Mężczyzna w takim otoczeniu nie zostanie zjedzony ew. zniszczony przez babskie towarzystwo ?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Legionista napisał:

Czy Mężczyzna w takim otoczeniu nie zostanie zjedzony ew. zniszczony przez babskie towarzystwo ?.

 

Nawet w Biblii masz napisane: "nie przebywaj w towarzystwie kobiet".

Mam w pracy koleżkę który ma to "szczęście" że ma w pokoju 2 kobiety i jeszcze ten pokój to takie miejsce schadzek gdzie przyłażą na ploty kolejne babki. Czasami też tam bywam i widzę jak koleś robi się zniewieściały. Jakieś ploteczki, wysyłanie memów, śmiesznych filmików. Nawet mowa ciała i ton głosu mu się upodabnia do tych kobiet. Dobrze że mam też ogarniętych facetów z którymi można pogadać na ciekawe tematy. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, yrl napisał:

Mam w pracy koleżkę który ma to "szczęście" że ma w pokoju 2 kobiety i jeszcze ten pokój to takie miejsce schadzek gdzie przyłażą na ploty kolejne babki. Czasami też tam bywam i widzę jak koleś robi się zniewieściały. Jakieś ploteczki, wysyłanie memów, śmiesznych filmików

Ze swojej perspektywy pracy w corpse-racji powiem ,że, trafiasz w punkt. 
Niedawno wróciłem do PL i zmieniłem pracę na typowo managerską. Ot kierowanie zespołem liderów procesów. Większość liderów procesów to kobiety. I te kobiety po kilku/nastu latach pracy nie wiedzą o co chodzi gdy mówię ,że należy dobrać inne wskaźniki procesu. Mam wrażenie ,że mają ochotę być prowadzone za rączkę, większość pomysłów jestem zmuszony podsuwać im na tacy. Jeśli rozmawiamy o jej procesie, jest cisza, mało uwag, trzeba ciągnąć za język. Męczy to. 
Sytuacja jednak zmienia się gdy kobiety "pracują" ;) razem np w jednym dziale. Miałem okazję rozmawiać z kolegą ,pracował tam jakiś czas. 7 kobiet i plotka cały czas, rozmowy o jedzeniu, o dzieciach, wycieczkach, fejsbuczku. Kto co jak kiedy i z kim. Takie przyziemne rozmowy. Czasami głośno jak w kurniku. Obowiązkowo, obfite śniadanka, kawki, desery, ciasteczka, zupki, pizze. 

Moim zdaniem kobiety są wręcz zachwycone jak mają takie proste i monotonne (dla nas mężczyzn) zdania. Czują się w tym świetnie, a gdy dodać do tego towarzystwo innych kobiet to jest super i czas leci błyskawicznie. Niestety gorzej dla mnie jako mężczyzny ,gdy coś chcę od takich pań uzyskać w kompetencjach. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

Wypowiadanie na głos sentencji kobieta jest człowiekiem lepszym, wyższej kategorii powinno być piętnowane i traktowane jako sabotaż w męskim obozie tym bardziej na forum takim jak to. 

Ja tym czuję jeszcze nutkę resentymentu.
 

4 godziny temu, SzatanK napisał:

Według Polski i generalnie świata zachodu, kobieta jest lepszym człowiekiem i moje poglądy prywatne oraz Twoje nic nie znaczą w stosunku do reszty masy ludzkiej.

Ciebie i mnie wywalają z łódki na tytanicu, Jezusa wywalą, Elona Muska wywalą - a więc łopatologicznie kobiety są bardziej wartościowe.

Tylko po co się utożsamiać i srać żarem jako odreagowanie tej generalizacji? 
Popatrz na to z innej strony - dla większej ilości facetów śmierć za ideę (patrz na ochotników walczenia z Rosją na Ukrainie) jest czymś lepszym niż ochrona swojego życia za wszelką cenę. Jak to mówili "celem życia nie jest przeżycie".

 

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Może źle odebrałem twoją narrację, coś mi w niej śmierdzi pogardą po prostu, dlatego się odbiłem. To tyle.

Zupełnie źle odebrałeś.

 

Napisałem obiektywnie jak jest, a nie jak bym chciał by było, czy również nie opisałem mojej prywatnej opinii w powyższych postach. Przedstawiłem pogląd jak świat widzi mężczyzn w tym również inni mężczyzn innych mężczyzn a mianowicie jako zastępowalne bateryjki. 

 

Kobiety wygrywają, ponieważ mi to wygląda na sytuację, gdzie przeciętny mężczyzna jest wielbłądem a kobieta osobą, którą na nim siedzi. Możemy się upierać, że bez wielbłąda by nigdzie nie zajechała oraz możemy również optować, że wielbłąd jest kluczem w tym systemie. Jednak problem w tym jest, że jest wiele wielbłądów chętnych nimi być, może inaczej - nie takich chętnych ale wytresowanych by takowym być i innej opcji nie widzą na życie jak służyć tej, która mu siedzi na garbie. 

Oczywiście wielbłąd wpierw musiał przejść shit testy i zostać ocenionym. Bez 4.500 nawet nie podchodź, 180 cm poniżej? Masz czelność do mnie podchodzić i takie tam.

 

Podałem przykład z wielbłądem, czy w związku z tym gardzę nim? Czy opisuję historię życia jego i innych wielbłądów?

4 godziny temu, mac napisał:

@SzatanK z pewnymi rzeczami się oczywiście zgadzam, ale wprowadzasz jednocześnie dziwaczną narrację, wręcz pogardy dla mężczyzn

Przedstawiam jak sytuacja wygląda. 

4 godziny temu, mac napisał:

Co złego w potrzebie pomocy?

Nic, to bardzo chwalebne i przepiękna postawa pomocy bliźnim w pełni popieram, byle mądrze pomagać i nie kosztem własnym. 

4 godziny temu, mac napisał:

Mi się prawda obiektywna wymyka cały czas, to coś niedostępnego dla zwykłego śmiertelnika i pewność prawdy to tylko kolejna forma patologii.

Dla mnie obiektywizm to coś co było mi najbardziej trudne do zrozumienia ze względu na charakter mojej osobowości i potrzebowałem plasaczka od osoby dobrej w te klocki.

Przedstawiam tylko to co jest a nie to co chciałbym by było. Rozumiem też Twoje i innych oburzenie.

4 godziny temu, mac napisał:

Wolę nie kształtować własnego obrazu, jako człowieka drugiej kategorii, bo to szkodliwe.

To jest bardzo szkodliwe i nie należy tego robić. 

4 godziny temu, mac napisał:

Jakby podsumować ludzkość to jesteśmy zwykłym robactwem ze śmiesznymi problemami. Wszyscy siebie warci, tyle mam do powiedzenia.

Nie byłbym takim ostrym aż.

4 godziny temu, mac napisał:

Ja żadnej kobiecie nie mam zamiaru pomagać i mnie już nie da się wytresować cipą, czy słodkim pierdoleniem. A takich mężczyzn z czasem przybędzie, zapierdalaczy i ogarniaczy. Jeszcze im się tak może wszystko odwrócić, że to tylko jedna chwila w historii. Bo tak w istocie jest.

Wystarczy, że zarządcy wprowadzą Islam i jest to jeden z mechanizmów na tresurę kobiet oraz przywrócenie jakieś formy patriarchatu. To jedna z talii kart rządzących gdy zechcą przywrócić jakiś porządek i znudzi im się karta feminizmu, czy może przestanie być użyteczna na dany czas.

4 godziny temu, mac napisał:

Dla mnie wojna i tak lepsza niż życie z babą

Te zdanie mnie rozśmieszyło :D 

4 godziny temu, mac napisał:

My pewnie tego nie doczekamy, ale pasożyty bez żywiciela zawsze marnie kończą, a kobiety nie znają umiaru. To tak już bardziej śmieszkowo napisałem.

To widać świetnie na przykładzie Amerykanek. Powoli już do nich dociera, że bycie feministką czy mizoandryczką niczemu dobrego nie służy. 

I fakt pokolenie/a będą stracone w dodatku nie będzie dzieci ale o to chodzi klasie rządzącej, dużo by pisać.

 

4 godziny temu, thyr napisał:

Pisali ci juz przedmowcy kto nadal kobietom te wszystkie przywileje

Ohh kobiety również mają swoje przywileje, które dały mężczyznom nie zapominajmy o tym czy może powininem powiedzieć - nie ignorujmy 😉 

4 godziny temu, thyr napisał:

Moze ty mi powiesz dlaczego prowadzi sie rankingi w firmach i ustala procentowy udzial plci na stanowiskach kierowniczych ?

Ponieważ, jakieś grupy mają interesy by takie przepisy działały. Przypominam, że żyjemy w socjalizmie, więc nie powinno dziwić to i owo.

Ma być po równo, nawet jeśli bardziej opłaca się pracodawcy mieć 95% kobiet we firmie. 

4 godziny temu, thyr napisał:

Czy uwazasz wlasciela za idiote ktory sabotuje wlasny biznes ?.

Po części tak.

 

To kobiety rządzą jego biznesem i są straszydłem, które zawsze może ale nie musi zareagować i tym samym zniszczyć mu markę 🙂 

 

Mężczyźni nie muszą być idiotami ale pozwalają (przypominam moją opowiastkę z wielbłądem) 

Przy okazji nie jestem "satankiem" tak jak Ty nie jesteś "tyreczkiem", "tyłeczkiem" czy bóg wie czym jeszcze. 

Szanujmy się i zachowajmy kulturę wypowiedzi.

 

49 minut temu, t0rek napisał:

Tylko po co się utożsamiać i srać żarem jako odreagowanie tej generalizacji? 

Ja się z niczym takim nie utożsamiam już ale taka generalizacja istnieje i mi się dobrze. 

50 minut temu, t0rek napisał:

Popatrz na to z innej strony - dla większej ilości facetów śmierć za ideę

To jest głupia śmierć i nie potrzeba. 

Za idee można umierać ALE WŁASNE nie wprogramowane. Nie potrzebnie Ci biedni Ukraińcy umierają, matki i ojcowie tracą synów na próżno. 

51 minut temu, t0rek napisał:

Jak to mówili "celem życia nie jest przeżycie".

Co jest celem życia, to już pozostawiam indiwiduum do własnej oceny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK już wiem, o co ci chodziło. Ja się wcale nie oburzam. Trudno zaprzeczyć niektórym wątkom. Powinniśmy dbać o to, żeby nie dokładać sobie więcej cierpienia.

 

Tak na marginesie to skąd wiesz, że na próżno giną dzieci, matki, ojcowie? :) Większość ludzi wierzy w boga takiego, czy innego, więc śmierć to wyzwolenie w stwórcy. Twój czas dobiegł końca w zderzeniu z pociskiem wykonanym przez innego człowieka. Można przekornie powiedzieć, że ten, kto umarł żyje ponownie w lepszej rzeczywistości z bogiem. Płakać? Wierzący to powinien zazdrościć i przejąć pocisk w imię szybszego spotkania z tak kochanym stwórcą. Wiem, że to okrutne, ale skąd wiadomo, co jest dobre? A może lepiej umrzeć od pocisku szybko niż cierpieć później? Może lepiej umrzeć niż żyć, bo spotka nas coś lepszego? xD To dopiero chore myślenie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

@SzatanK już wiem, o co ci chodziło. Ja się wcale nie oburzam. Trudno zaprzeczyć niektórym wątkom. Powinniśmy dbać o to, żeby nie dokładać sobie więcej cierpienia.

 

W mojej ocenie, więcej cierpienia jest jeśli mówimy ludziom to co chcieliby usłyszeć a nie jak jest.

17 minut temu, mac napisał:

Tak na marginesie to skąd wiesz, że na próżno giną dzieci, matki, ojcowie? :)

Oczywiście wszystko jest względne nawet życie i śmierć w pewnym sensie.

 

Masz rację, tak naprawdę nie znamy planu losu danej jednostki.

Z punktu widzenia duchowości to mogła być lekcja do doświadczenia, natomiast z bardziej przyziemnych spraw, raczej szkoda mi chłopaków bo choćby w Elden Ringa, sobie nie zagrają, więcej kebabów w cienkim cieście ze sosem czosnkowym nie zjedzą, nie zapłaczą, nie uśmiechną się i potencjał oraz marzenia legły w raz z kulką w głowie. Przy okazji nie o nich się będzie mówić o a kobietach bohaterkach wdowach i aktorze Załyńskim. Przy odrobinie szczęścia dostaną masowy grub i pośmiertlny order z napisem vini, vidi, vici. 

Dla mnie smutna śmierć i pokazującą, że rasa ludzka nadal raczkuje w kwestiach takich jak pokój i wojna.

 

Przy okazji:

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

A taka co się mądruje, jest agresywna, wiecznie niezadowolona no cóż skończy sama z ręką w nocniku, kotem u boku i winem

 

Panie... do mnie piszą takowe panny sprzed 25 lat. 

 

Jakie one nie były gwiazdy! Dyrektorki, Naczelniczki.

Dyrygowały, rozkazywały... pomiatały ludźmi. Bo tak!

 

Lata minęły, urody brak (zupełny). Niektóre już są babciami.

No i piszą, dzwonią, może byśmy się umówili, obiad ugotuję.

 

Bo z mężem nie wyszło, odszedł albo umarł. A wtedy ze mną,

to na sianie, pod namiotem i na motorze było fajnie.

 

Inna to po latach wróciła, bo mąż umarł ale ma z nim córkę.

No, przecież kiedyś byliśmy razem (przed mężem nieboszczykiem).

 

- "przecież mógłbyś pomóc córkę wychować, no przecież byliśmy razem"...

 

(...)

 

Panowie,

- jeśli chcecie przyjaciela, to sobie kupcie psa.

- jeśli chcecie szczęścia, to sobie wypracujcie nawyk szczęścia.

 

(...)

 

Zresztą. Poczytajcie forum. Powertujcie. Warto. Bo tak!

  • Like 3
  • Dzięki 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krugerrand napisał:

- osoby niepełnosprawne: punktów dwa,

- kobiety: punktów trzy.

 

Ale wysyp bluepilla i mizoginów. Ja tam lubię dziewczyny, tą ich nieporadność życiową.

Głowa do góry chłopaki, nie warto przejmować się ludzkimi odpadami matrixa, jakiejkolwiek płci by one nie były.

 

Ps. Nie przyjmujcie Ukrainek pod swój dach, bo później ich nie wyebiecie z chaty (przepraszam) raczej szybciej to Was wywalą z własnego mieszkania...

10 minut temu, GriTo napisał:

Panowie,

- jeśli chcecie przyjaciela, to sobie kupcie psa.

- jeśli chcecie szczęścia, to sobie wypracujcie nawyk szczęścia.

Kobieta to tylko dodatek, a żona to raczej dodatkowy problem...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, GriTo napisał:

Panie... do mnie piszą takowe panny sprzed 25 lat.

Raz w życiu miałem, że po roku do mnie napisała. Przypomniała sobie panienka, która kiedyś mnie wystawiła i nagle oświecenie, że jednak wcale taki zły nie byłem. Olałem momentalnie, ale w sumie niezapomniane doświadczenie. Chyba tylko kobiety coś takiego potrafią zrobić. Ja po roku całkowicie zapomniałem o człowieku 😆 Miałem trudności w odtworzeniu sytuacji, musiała mi przypomnieć. Masakra. A u ciebie po 25 latach, no to już w ogóle inny poziom xD Lepiej przejść obok takiej bokiem, bo to naprawdę ktoś groźny. Taka psycha i takie zachowania to nie wróży nic dobrego. Pamiętają i selekcjonują. Ustawiają w kolejce do siebie. Jednym słowem pojebane xD

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.