Skocz do zawartości

Gdzie sprzedać konto do gry mobilnej ?


Ciekawy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ze względu na zmiany w swoim życiu i ograniczenie wolnego czasu poszukuję miejsc=stron gdzie mogę sprzedać konto do jednej z większych gier mobilnych najlepiej bez prowizji dla pośrednika albo na bardzo małej prowizji jednocześnie nie zostawszy oszukanym. Może ktoś z Was ma jakieś mniejsze lub większe doświadczenie w tej kwestii. Rozglądam się za stronami głównie zagranicznymi bo wszyscy wiemy, że Polacy raczej nie inwestują w takie konta a jeśli nawet to chcą je kupić za dosłowny ułamek wartości. Interesuje mnie również jaką metodą najlepiej przyjąć przelew aby ujawniać jak najmniej danych. (Nigdy nie wiem czy nie rozmawiam ze scamerem).

Na razie po przeczesaniu internetu znalazłem na pierwszy rzut oka idealną do tego stronę epicnpc.com ale nie bardzo rozumiem o co chodzi tam z tym pośrednikiem sprzedaży i pytanie czy oni mrożą wpłacone pieniądze do czasu zakończenia transakcji.

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zabrania czy nie. Nie czytałem go. Skoro istnieją takie strony jak ta powyższa tzn, że nie jest to zabronione bo jest tak wystawionych trochę kont z tej gry i z tego co wiem to konta przechodzą w tej grze z ręki do ręki. Nigdzie nie trafiłem tam na taki zapis w grze.

Edytowane przez Ciekawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Damian said:

Rozumiem, że wydawca gry zabrania odsprzedaży konta, gdyż jest ono jego własnością, Jeśli tak to temat ten jest niezgodny z regulaminem tego forum.

 

Dlatego zawsze piszesz, że sprzedajesz czas poświęcony na rozwój postaci a nie konto 😉 do tego informacja, że konto należy do twórcy gry i prawdopodobnie nie jesteś do ruszenia.

Zależy od polityki operatora gry: jeśli będzie widział ruch miesiącami z jednego miejsca (kraju) a się nagle zmieni to mogą sprawdzać. Rosja (już przed wojną) miałą dużo blokad na "geo IP" z tego względu, że sklep z mikropłatnościami u nich był śmiesznie tani dla zachodu..

 

@Ciekawy odwróć sytuacje i szukaj kont jakbyś chciał kupić, pewnie coś znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brzęczyszczykiewicz Dzięki widziałem już kiedyś na jakiejś aukcji taki opis i przyznam, że wtedy się uśmiałem teraz rozumiem o co chodzi :D Już szukałem w ten sposób ale i tak dzięki :)

@Damian Nie sądzisz, że taka praktyka jak mówisz powinna być nielegalna, że za coś płacisz i nie jest to Twoje ? Tym bardziej, że tam nie mała kasa leci.

@radeq Nie chce polskich portali bo tak jak pisałem wyżej Polacy nie są skłonni płacić nawet ułamka tego co warte jest konto.

 

Bardziej martwi mnie fakt, że wszędzie jest praktycznie PayPal jako forma wpłaty a wiem, że z PayPal można jakoś wycofać pieniądze po wysłaniu i boję się, że zostanę bez konta i bez kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.