Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

To forum pomogło otworzyć oczy szerzej niejednemu facetowi ( i niektórym kobietom ) i pokazywanie komuś co ma robić w miejscu, które stawiał od totalnego zera, gdzie sam łopatą musiał zapierdalać aby postawić własnoręcznie fundamenty a potem całą resztę jest moim zdaniem trochę nie na miejscu.

 

Wiem co czuje @Marek Kotoński widząc pokazywanie paluchem, że to można zrobić lepiej czy tamto.

Jak człowiek coś buduje od zera to ma końcowego dzieła określony obraz i zakrzywianie tego obrazu komuś kto całe życie musi mocno machać nogami żeby rozkopywać kłody leżące na drodze może doprowadzić człowieka nawet do furii bo nagle się okazuje, że po stworzeniu czegoś w co nikt nie wierzy na początku tylko sam twórca zjawiają się osoby, które lepiej wygładziłyby ściany czy dobrały odpowiednie dodatki gdy cały dom już stoi.

Tylko, że nikt nie widział lejącego się potu przy stawianiu fundamentów.

 

Ja sam wiem czym jest podnoszenie się z totalnej nędzy i ile pracy trzeba władować by z samego dna podnieść się i normalnie żyć. I przy okazji ile się trzeba nasłuchać.

 

Panowie uszanujcie człowieka, który sporo dał od siebie i nie strzelajcie babskich fochów, że właściciel domu postawionego na nieprzyjaznym gruncie wskazuje wam zasady jego użytkowania.

 

Nie kry­tyk się liczy, nie człowiek, który wska­zuje, jak po­tykają się sil­ni al­bo co in­ni mog­li­by zro­bić le­piej. Chwała na­leży się mężczyźnie na are­nie, które­go twarz jest uma­zana błotem, po­tem i krwią, który dziel­nie wal­czy, który wie, co to jest wiel­ki en­tuzjazm, wiel­kie poświęce­nie, który ściera się w słusznych spra­wach, który w swych naj­lep­szych chwi­lach poz­nał tryumf wiel­kie­go wyczy­nu, a w naj­gor­szych, gdy przeg­ry­wa, to przy­naj­mniej przeg­ry­wa z od­wagą, nie chcąc, aby je­go miej­sce było wśród chłod­nych i nieśmiałych dusz, które nig­dy nie poz­nały ani sma­ku zwy­cięstwa, ani sma­ku po­rażki. - Theodore Roosevelt

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie powiedział Jezus.

Ludzie sami mają za uszami ale wytykanie czyichś błędów jest "cool". Można się pośmiać i wyzwać nawet kogoś a jak się odszczeknie to jeszcze w ryj dostanie.

Uważam, że pracę Marka należy uszanować.

Ja nie ze wszystkim się zgadzam co jest na forum pokazywane ale mam ogromny szacunek do czyjejś ciężkiej pracy i do głowy by mi nie przyszło żeby komuś wytykać jakieś bzdety.

 

Np taki Ator od wielu lat cały czas ma swoją twarz w tym samym miejscu na tle ściany i jakoś ludzie go oglądają a nie raz mówił o hejcie, oskarżeniach czy całe vlogi im poświęcał i jakoś nikt go tam za to nie krytykuje.

 

A jak słyszę o fabii to mi się banan na gębie robi bo u mnie w okolicy podobny szczyt marzeń jest ale akurat na Audi a4 i koniecznie w TDI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still każdy człowiek jest niepowtarzalną indywidualnością.

Najbardziej skomplikowany kod jaki stworzył człowiek to kod jedynkowy, który wymyka się nie raz spod kontroli. Trzeba usuwać błędy i coś ciągle poprawiać aby działał poprawnie.

Bóg natomiast stworzył kod czwórkowy, z którego składa się każdy żywy organizm ( adenina, tymina, guanina, cytozyna ) i który jest zawarty w każdej cząsteczce DNA,

Ogromna różnorodność sprawia, że każdy ze swojego punktu siedzenia widzi wszystko inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to Marka forum i bez powodu nie banuje, jeśli mnie zbanuje bo stwierdzi iż walę kocopoły na każdym kroku to nie będę miał żadnej urazy, jedyne o co w takiej sytuacji bym prosił by się pożegnać z co nie którymi osobami (oraz samym Markiem) z którymi się zżyłem i pobrać kontakty.

Dlatego jeśli ja bym nadepnął Markowi na odcisk to bym go przeprosił tak jak każdego innego forumowicza/kę nie bo  rządzi silną rencą, tylko bo tak wypada zrobić.

 

Wielka szkoda, że nie którzy dostali bana ale jak pisałem, on może każdego zbanować i w zasadzie co, pójdziemy na policję z tym? 

Nie bądźmy śmieszni - okażmy męskie zachowania.

To właściciel tego zakątka w internetach i jeśli nie życzy sobie wspominać o różowym kolorze to albo to uszanujemy albo będziemy zbierać banany.

 

Generalnie ja obserwowałem sytuację jako milczący obserwator bo rozumiem oby dwie strony tego konfliktu. 

 

Pozdrawiam chłopaki (zbanowanych) i życzę wam wszystkiego najlepszego w życiu po za już forum.

Trzymajcie się i dzięki za wasze komentarze!

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trochę szkoda że posypały się bany, jednak co prawda to prawda. Wyjaśnienie było jedno i powinno wystarczyć, tym bardziej że na forum, z tego co zdążyłem zauważyć udzielali się ludzie mądrzy i zawsze z kulturą o która ciężko na innych forach. Najgorsze że cały powód dyskusji jest taki błahy, bo jako stały słuchacz audycji byłem w stanie zrozumieć powody dla których jest całe to gadanie o Sławku już po pierwszym wyjaśnieniu. Racja że dla stałych słuchaczy to może trochę nudne ale uważam że cel dla którego jest to robione jest zdecydowanie ważniejszy od ''wygody'' słuchania dlatego tym bardziej uważam za nietrafiony argument że ktoś nie ma czasu na słuchanie po raz setny o tym itp. Serio ? przewinięcie odtwarzania do przodu o minutę, dwie czy dziesięć trwa tyle że słuchanie jest utrudnione ? Forum i cała wiedza jest za darmo !!! więc kilka minut poświęconych na odsłuchanie formułki o hejterach to niewielka zapłata za lata dostarczania wiedzy od której zależeć może wiele. Tyle ode mnie pozdrawiam. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, domknijmy ten nieprzyjemny etap.

 

Przyjąłem informację o przeszkadzającej fabii, zrozumiałem komunikat, podjąłem decyzję (będzie cały czas o niej, by chronić forum, moich bliskich i moją pracę) i ją oznajmiłem tłumacząc dlaczego tak a nie inaczej. Poważny mężczyzna zrozumie i zamknie temat, a ktoś złośliwy albo nie w pełni władz umysłowych będzie jątrzył miesiącami jeden temat, wzbudzając chaos, kłótnie, emocje i awantury, czego chciałbym uniknąć - dlatego takie osoby od razu z miejsca dostaną bana. Takie są zasady, jak komuś nie pasują może "honorowo" odejść.

 

Szanujmy forum i siebie samych, nie jesteśmy dziećmi - sprawa wyjaśniona z każdej możliwej strony, i myślę że zrozumiała.

 

Osoby zbanowane albo zrozumieją że zachowywały się mocno nie w porządku, albo pójdą do Sławka i będą się na mnie i forum mścić oczernianiem, nic nowego.

 

No i tyle w temacie. Miłej nocy. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

chcecie wyluzowania? To trzeba było poprosić ex Braci o wyluzowanie, gdy raz wyjaśniona przeze mnie sprawa, była w wulgarny sposób wyszydzana i krytykowana, a ja jak debil co parę dni musiałem od nowa wszystko opisywać, ku uciesze bawiących się moim kosztem "Braci".

Nie, ja nie chcę, ja proszę. 

A w tamte sprawy wcześniejsze się nie angażowałem i nie znam szczegółów.

 

Wracając do wątku to myślę, że nie muszę nic Ci tłumaczyć, ponieważ jesteś inteligentny i wiesz kto przesadził, a kto napisał tylko jakąś opinie z szacunkiem do Ciebie.

 

Prosiłem, aby bez emocjii to przeczytać i dopiero wtedy ocenić.

 

 

Prośba o wyluzowanie dotyczyła też Braci, bo w pewnym momencie bardziej emocje zaczeły brać góre niż powód sporu.

 

Moim zdaniem problem polega na tym, że każdy jest inny, nie potrafi zrozumieć Twojej sytuacji i ocenić jak Ty sam się z tym czujesz, chociaż tyle razy o tym mówisz.

Tak samo jak Ty nie zrozumiesz ich, bo oni mają całkowicie inne problemy i inaczej traktują takie sprawy.

 

@Marek Kotoński Twoje jest forum! Ty wprowadzasz tu swoje zasady, a ja jako użutkownik je zaakceptowałem, szanuje i staram się przestrzegać.

PS pisaliśmy w tym samym czasie, wiec nie widziałem ostatniego wpisu.

 

Co myślisz jeszcze o takiej informacji. Zaczynasz mówić o hejterce kiedy tam uważasz, ale sugerujesz, aby ludzie o Twojej sytuacji i forum weszli na podany link u góry ekranu, na podany tytuł audycji lub pod audycją wklejony link do takiej audycji z tymi wyjaśnieniami dla ludzi którzy dopiero zaczynają Ciebie słuchać.

 

Co myślisz też o takim co miesiecznym np Q&A, gdzie ludzie zadawaliby wcześniej jakieś pytania krótkie, a Ty możesz na nie w tej audycji odpowiadać? 

I czy będą jeszcze jakieś rozmowy przez tel na żywo, bo to było super!!!

 

Takie rzeczy mi wpadły do głowy ? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ciekaw jestem opinii Radio Samiec na temat nadchodzących wyborów samorządowych. Powtarzane są hasła idź na wybory, nie bądź bierny, weź sprawy we własne ręce, nie pozwól by zadecydowano za ciebie ... No właśnie czy na pewno moje ręce? W skali krajowej mam określone preferencje polityczne ale lokalnie ... jak widzę tych "działaczy" ... Ech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, że tak nalegam na te audycje ale mam pytanie. Czy by dało radę zrobić taką audycję z Czarnym Profesorem i jego Czarnymi Uczniami  w jednym materiale - poradnik dla Czarnego Ucznia, co i jak ma robić, aby w życiu odniósł sukces, czyli np. bardzo mi się w ostatniej audycji podobało, że mówiłeś, że w piątki, soboty i niedziele my się uczymy a inni piją alko i się bawią, kiedyś mówiłeś, że trzeba mieć piękny uśmiech, wybielone zęby, zadbaną fryzurę, schlundnie wyglądać, paznokcie zrobione na tip top itd. Chciałbym abyś to wrzucił w jedną audycję i zrobił taki poradnik dla Czarnych Uczniów :D. Również fajnie by było jakbyś mówił o pieniądzach, że zarabianie ich i oszczędzanie jest bardzo dobre, że należy inwestować w siebie, w książki itd. Bardzo mi Twoje nagrania pomagają i moja podświadomość chłonie to jak gąbka. Dodam, że Czarny Profesor jakoś tak bardziej do mnie przemawia aniżeli normalne audycje :D Pozdrawiam i dziękuję za uwagę. Kto jest również za taką audycją niech da łapkę w górę :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Patricio napisał:

typowe Q&A?

Mało tego, wiem, że to nie jest właściwy dla tego typu propozycji wątek ale przypomniała mi się jedna rzecz.

Kiedyś dostałem książkę, która była podzielona na kilka działów typu: chemia/kosmos/technika/biologia itp.

Moja propozycja więc brzmi następująco: zrobić książkę w formie pytań oraz odpowiedzi.

 

Zbieramy najciekawsze pytania z forum, spod komentarzy spod audycji, filmów, artykułów i odpowiadasz.

Można by ją również podzielić na kilka działów np: seks/małżeństwo/zdrady/friendzone itp.

To by było coś fajnego (no i przyznam, że czekam aż w końcu coś w twardej okładce puścisz ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Marek Kotoński słuchając audycji "Manna nie spadnie z nieba, o marzenie trzeba walczyć" właśnie przyszło mi na myśl czy nie rozważałeś jakiegoś skryptu który by zautomatyzował proces wrzucania filmów i czynności z tym związanych które są powtarzalne ? Od strony technicznej  na pewno da się to ogarnąć i ktoś kumaty w temacie coś zaradzi. Samo przygotowanie może trzeba dalej robić ręcznie, ale od pewnego momentu chyba czynności są powtarzalne dla każdej audycji która jest umieszczana w sieci, więc może warte rozważenia ? Oszczędzi czas i energię. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.