Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Inni czerpią z Radio Samiec - Kanał "Ali tata" pisze: Kompilacja najlepszych wypowiedzi odnośnie prawa rodzinnego w Polsce z kanału: "Radio Samiec 2" pod którymi podpisuję się obiema rękami! Pozwoliłem sobie skorzystać materiału pana Marka Kotońskiego ponieważ rzeczowo odzwierciedla obecną sytuację w Polsce odnośnie niszczenia ojca i mężczyzny poprzez system prawny i społeczny. Mam nadzieję, że autor nie ma tego za złe - działamy we wspólnym interesie. Dałem suba "Ali tacie".

 

 

 

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie Bracia Samcy. Od zimy słucham Radia Samiec, uzależniłem się cholera jasna...

Słuchając Marka i widząc liczbę subskrypcji stwierdziłem, że po pierwsze zasługuje na znacznie więcej, po drugie postaram się podsunąć kilka pomysłów, które na co dzień wykorzystuję w pracy zawodowej.

 

Pracuję w ramach usług Google, marketingu internetowego Google Ads. Program ma w pytę możliwości, o których nie chce mi się teraz pisać, jednak sposób prowadzenia działalności Marka - (audycje radiowe, podcasty na yt) ewidentnie nasuwa promocję w ramach YouTube. Słuchając go wyczuwam irytację, mam wrażenie że wiele osób pomimo słuchania podcastów nie angażuje się wystarczająco. Taką podstawową metryką są subskrypcje i planując plan marketingowy z bardzo małym budżetem zachęcałbym rozpoczęcie właśnie od tego tematu. Google Ads umożliwia ponowne angażowanie użytkowników poprzez remarketing, czyli kierowanie reklam do osób, które miały już kontakt z marką, w tym przypadku z filmami. Są to na yt: osoby, które:

  1. Obejrzały dowolny film z kanału
  2. Obejrzały określone filmy
  3. Obejrzały dowolny film z kanału jako reklamę
  4. Obejrzały określone filmy jako reklamy
  5. Zasubskrybowały kanał
  6. Odwiedziły stronę kanału
  7. Kliknęły „To mi się podoba” pod dowolnym filmem z kanału
  8. Dodały dowolny film z kanału do playlisty
  9. Dodały komentarz pod dowolnym filmem z kanału
  10. Udostępniły dowolny film z kanału

Najprostszą metodą kierowania filmu do takich osób jest wybranie jednej z w/w list i stworzenie dedykowanego filmiku promującego kanał (max. 30 sekund), który można emitować na yt tylko tej wybranej grupie. Film powinien być z jajem, dowcipny i z wezwaniem do działania (czyli zachęceniem do subskrypcji). Marek zasadniczo nie ma z tym problemu ale o zachęcaniu do subowania prawie nie słyszę. Poza wymienionymi wyżej opcjami Google daje dużo więcej opcji targetowania, np. wg płci/wieku/zainteresowań/odwiedzanych stron (targetowanie kontekstowe). Można bardzo precyzyjnie trafić w grupę docelową. O celu kampanii można sobie jeszcze pomyśleć, w pierwszej kolejności suby, ale również wzmocnienie wizerunku ma znaczenie.

 

W/w kampania wcale nie musi być bardzo kosztowna, testowo można przeznaczyć np. 100 zł i zobaczyć jak to działa. Dla tego typu działalności sensowna wg mnie jest kampania permanentna, to z czasem powinno dać efekt kuli śniegowej:)

 

Zakładam, że Marek używa YouTube Analytics i ma obszerne dane odnośnie oglądalności itd.

 

Do poczytania więcej o remarketingu yt:

https://support.google.com/google-ads/answer/2545661?hl=pl

 

Może się przyda, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze w temacie promocji. 

Patrząc po liczbie gości niezalogowanych na forum (370) widać potencjał dla zdobycia nowych użytkowników forum, jak i powiększenia grona subskrybentów Radia Samiec. To wszystko można załatwić remarketingiem poprzez zainstalowane już Google Analytics.

 

ggg.png.716f89a44a475056a803060703c9ad1d.png

 

Opcji kierowania jest bardzo dużo ale jedną z ciekawszych na pierwszy rzut oka jest "Planujący ślub":

plan2.jpg.264225cc82d055c0a76060189d09cd25.jpg

 

 

P.S. Na samiectv.com też warto zainstalować Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pomysł mi się nasunął po obejrzeniu dzisiejszego odcinka:

 

 

Kanał Awięc ma włączoną monetyzację na yt i w związku z tym można na nim emitować reklamę. A może by tak zrobić mu psikusa i nagrać krótki zabawny filmik nawiązujący do jego kanału, jądrobusa, waszej dramy itd. Ciekawe jest też to, że komunikat można kierować nie do Awięca a do jego subskrybentów:) Taki film można puszczać przed i w trakcie filmów na kanale "A więc" :) Koszty nie są wysokie, obejrzenie zwykle kosztuje ok. 10-20 groszy, jeżeli ktoś kliknie "pomiń" nie płaci się nic. Oczywiście poza żartem efektem powinno być wzmocnienie wizerunku, pozyskanie nowych subów a może nawet zwrócenie uwagi mediów na sprytny i zabawny rodzaj kampanii:)

 

Więcej o in-stream: https://support.google.com/google-ads/answer/2375464#in-stream

 

Kanał "Awięc" w interfejsie Google Ads:

 

awiec2.jpg.671b72d4d58162953f76d69d855f808d.jpg

 

I jeszcze jeden tip dla Pana Marka. Do tworzenia miniatur filmów na yt można używać kreatorów, np.:

https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/thumbnail-youtube/

Reklamę można też emitować przed filmem Awięca o Radiu Samiec, podobnie jak to robi Lisner:

 

lisner3.jpg

Edytowane przez Michał Novak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wykop.pl/link/5220557/prawicowa-hiena-ujawnila-dane-ofiary-ksiedza-gwalciciela/

 

"Ważniejsze fakty z artykułu:

Przed rokiem poznański sąd utrzymał w mocy wyrok przyznający milion złotych zadośćuczynienia i dożywotnią rentę Katarzynie gwałconej w dzieciństwie przez księdza z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.

W internetowym nagraniu wyrok skomentował prawicowy publicysta Stanisław Michalkiewicz. Ofiarę księdza pedofila zrównał z prostytutkami. - Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tu milion i dożywotnia renta. Milion złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie mogą nie zarobić - mówił Michalkiewicz.

Ofiarę księdza nazwał "panienką, która była molestowana przez księdza erotomana", choć w rzeczywistości duchowny wywiózł swoją 13-letnią ofiarę do innego miasta, więził przez kilkanaście miesięcy i wielokrotnie gwałcił. "Traktował jak niewolnicę, jak rzecz. Stopniowo izolował dziecko od rodziny i przyjaciół. Cynicznie wykorzystał jej sytuację psychiczną i finansową" - stwierdził potem sąd.

Katarzyna kilka razy usiłowała popełnić samobójstwo. Lekarze zdiagnozowali u niej zespół stresu pourazowego i zespół depresyjny z objawami psychotycznymi.

Ofiara księdza wytoczyła prawicowemu publicyście proces za jego słowa. Poznański sąd przyznał jej 150 tys. zł zadośćuczynienia. Wyrok zapadł zaocznie, bo - jak informuje Katarzyna - Michalkiewicz nie odbierał wezwań do sądu. Egzekucją wyroku zajął się komornik.

Stanisław Michalkiewicz w swoim wpisie podał jednak prawdziwe imię oraz nazwisko Katarzyny. A potem poprosił swoich czytelników o wsparcie finansowe. Wpis Michalkiewicza powielają teraz prawicowe portale. Piszą o skandalu."

 

@Marek Kotoński Czy to nie jest dobry i potrzebny temat na audycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

F9jwYuC.png

 

Nie przypuszczam aby był to celowy zabieg przez Marka na ograniczenia własnych twórczości. Właściwie nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem na innych udostępnionych filmach na kanale.

Pytanie, czy jest możliwość to jakoś odbezpieczyć? Czy może jest to automatyczne ograniczenie przez youtube?

Nie zamierzam potwierdzać swojego wieku w tamtym systemie, wiadomo z czym to się wiąże.

 

Wydaje mi się, że tytuł filmu musi być w jakiś sposób źle odbierany przez cenzurę youtube.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BRK275 niektóre filmy MK oznaczał jako dla widzów pełnoletnich, zawsze tak było.

 

Kiedyś wystarczyło, że masz ustawioną datę urodzenia w koncie Google powiązanym z YT i na podstawie tego ustalano czy możesz obejrzeć, wiec nawet nie wiedziałeś, że to się dzieje. Jak nie miałeś konta Google to pytało o potwierdzenie czy jesteś pełnoletni i trzeba było kliknąć  "tak". 

 

Natomiast zmieniło się jakiś czas temu w YT to, że chcą żebyś się zarejestrował i podał jeszcze dane z dokumentu, dowód, paszport itp. :D 

 

Ba, możesz mieć nawet mieć starsze konto Google z czasów gdy nie wymagali dokumentów, gdzie miałeś  podaną datą urodzenia, nadal chcą wyciągnąć twoje dane z dokumentu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Szukam i szukam i znaleźć nie potrafię... Otóż od ponad 2 lat słucham audycji Pana Marka. 

 

I szlag mnie trafia... że nie dane mi było posłuchać tych owianych enigmą audycji z kanału skasowanego. Czy ktoś ma to gdzieś zgrane, zachomikowane czy cokolwiek? Poratujcie człowieka (na pewno takich jak ja jest więcej) i dajcie namiary na tamten materiał.

 

Dzięki za wszelkie informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.