Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja z tego wątku: 

 

 

Panowie, pora dorosnąć, nałożyć spodnie i się ogarnąć (kobiecy tekst motywacyjny :) ) - zakładamy radio. Dajmy sobie spokój z nierealnymi projektami typu gazeta, ponieważ radio jest projektem jak najbardziej realnym, w zasięgu naszych możliwości. Jeśli się uda zdobędziemy poważny przyczółek przed dalszą ekspansją.

 

Potrzebuję ludzi z dobrym głosem, dobrymi mikrofonami i twardymi kutasami, albowiem w RADIU SAMIEC nie ma miejsca na miękkie siusiaki! Tylko twarde jak stal kutasy i zdecydowane na wszystko męskie serca. Pokazywać mi nie musicie, wierzę na słowo.

 

Koleżkowie umiejący robić muzę będą potrzebni na wagę złota. Tu wybaczymy nawet miękkie pałki, w imię wyższego dobra.

 

Przydadzą się też kobiety z miłym głosem - pamiętajcie że walczymy o równouprawnienie kobiet, ale takie prawdziwe.

 

Wpisujcie swoje propozycje, pomysły. Szefem będę ja, finansowanie też załatwię ja. Trzeba mi dobrych pomysłów i ludzi z JAJAMI. W mojej ekipie nie ma miękkich gości (he he).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge "nawijać" o zagrozeniu islamskim, mam ziomkow dzielnice dalej, to sa tak zwani "Informatorzy Allaha" mowia jak sie sprawy mają...?

 

Dlatego chetnie podziele sie informacjami, na co uwazac i jak reagowac w sytuacji zagrozenia, wszystko chcialbym ograc dosadnie, troche sarkastycznie, realnie z nutka poczucia humoru ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Assasyn napisał:

Ja moge "nawijać" o zagrozeniu islamskim, mam ziomkow dzielnice dalej, to sa tak zwani "Informatorzy Allaha" mowia jak sie sprawy mają...?

 

Dlatego chetnie podziele sie informacjami, na co uwazac i jak reagowac w sytuacji zagrozenia, wszystko chcialbym ograc dosadnie, troche sarkastycznie, realnie z nutka poczucia humoru ?

Będziesz zaciągał ochotników do Hamasu? i racja. Czas rozjebać ten izrael 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałem isc spac,niech to,trudne pytanie o tej porze

-sprawy bierzace ....wszystko co się dzieje dziś w kraju obiektywnym okiem

-feminizm.... dobry czy zly dla kobiet/mezczyzn

-dzisiejsze związki d/m

-rola kobiety/mężczyzny ...  rozmowa ze słuchaczami...komentarze

-manipulacje mediów i ich wpływ na nas....komentarz do kłamstw tv, radio,prasa

-wychowanie potomstwa

-książki warte przeczytania

-trochę o historii

-fragmenty twoich feljetonow ksiazek...komentarze słuchaczy/czyt.wscieklych  samic/:D

-hobby

jak się przespie to może cos mądrzejszego mi wpadnie

-

-

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, The Saint napisał:

Będziesz zaciągał ochotników do Hamasu? i racja. Czas rozjebać ten izrael 

Jeden kolega pochodzi z Palestyny, drugi jest Libańczykiem, czyli jakby obiektywnie patrzeć Hezbollah jak nic ?

 

Absolutnie to nie promowanie Islamu, mimo fundamentalisty islamskiego w Avatarze, to raczej przestroga z pokazaniem słabych punktow Islamu, i tak dalej...

Moge dodac do tego podobnie jak kryss, historie a takze chce wykorzystac swoj zmysl obserwacyjny, intuicje aby pogadac troche na temat wojen i konfliktów w obecnych czasach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe Hezbollah w ostatnim czasie nawet wspiera grupy chrześcijańskie na terenie Libanu. Chrześcijanie za to przychodzą walczyć po ich stronie przeciwko syjonistycznym wrogom wpieprzającym się do Libanu i na Zachodni Brzeg. A Twój islamski avatar fundamentalista, to żadna ujma. W końcu walczą po dobrej stronie. W ogóle ciekawy problem do rozważania na nowy temat. "Nasze" zachodnie media wciąż przedstawiają te organizacje jako terrorystyczne , a twór izrael pokazywany jest jako nieskazitelny.
No ale nie róbmy offtopu. Pozdrów kumpli ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle, zaryzykuję demaskację i chyba zgłoszę akces. Głos mam OK, z dykcją też wporzo. Mikrofonu brak, ale da się to naprawić ;) Wyślę Ci Marek później sampla z wbudowanego mic. Trudno, najwyżej podkupi mnie CNN ;)

 

Na montażu dźwięku się nie znam, więc cięcia i szlif raczej ktoś inny i kompetentny.

 

Tematy które by mnie interesowały to demaskacja i kompromitacja gender, feminizmu, lewactwa + ogólnie pojęte "oświecenie samców". O własnych doświadczeniach z kobietami raczej mógłbym mówić abstrahując od nich i konkretów, co najwyżej literacko przypisując je innym, fikcyjnym postaciom, choć jeśli zainteresowane na to trafią i tak się połapią.

 

Mam przy tym trochę znajomych les, bi, genderystek i feminazistek. Może udałoby mi się je namówić, bo te pierwsze często mają w kwestii związków bardzo trzeźwe (czasem wręcz cyniczne) spojrzenie a te drugie dla kontrastu, kompletnie momentami odjechane.

 

Rozważyłbym jedynie zmianę nazwy "radia samiec" i wzorem doskonałych strategii feministycznego lewactwa, sprzedał je pod nazwą bardziej "postępową cywilizacyjnie". Bo chyba zamiast podskakiwać z dzidą, chcemy jakiegoś efektu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea szczytna, jak najbardziej.

 

Od razu mówię, że rezerwuje sobie temat wszechobecnego lewactwa, choć może nie tyle feminazizm co korzenie, geneza, rozwój i finansowanie pewnych a nie innych eksperymentów społecznych.

 

Oprócz tego koniecznie filozofia, nauka, może troszku wojskowości, historia, kolej. Tyle mogę dać od siebie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny. Sam pomogę w razie możliwości.

 

Dla mnie nazwa radia może być, ale nie jestem marketingowcem i nie wiem jak to sprzedać.
 

Dodatkowo mam kilka pytań, które moim zdaniem powinny zostać przemyślane i przedyskutowane:

 

1. Rozumiem, że radio ma być skierowane do samców, więc target jest jasny, ale jaka będzie konwencja tego radia? Jaki będzie podział muzyka/audycje radiowe? Moim zdaniem musi on być w miarę sensowny i zależeć będzie od ilości ludzi zaangażowanych (możliwości produkcji nowych treści)

 

2. Czy ktoś z was miał już doświadczenie w prowadzeniu radia tradycyjnego/internetowego, tak aby wesprzeć nas wiedzą?

 

3. Strona prawna. Kto będzie się opiekował radiem w tym temacie? Chodzi m. in. o ZAIKSY,i inne gówna.

 

4. Strona techniczna. Czy ktoś z was budował już radio? Ja niestety nie miałem przyjemności, a potrzebny będzie jakiś serwer oraz strona internetowa. Jestem devem .NET więc mógłbym zbudować prostą stronkę internetową, z tym że potrzebowałbym jakiegoś projektu graficznego, albo zrobiłbym po swojemu (jestem raczej koderem niż designerem ;P ). Serwerem do streamowania mógłby się zająć ktoś inny. Ewewntualnie też mógłbym na to spojrzeć i spróbować testowo coś postawić ale... pkt. 5

 

5. Kiedy chcemy ruszyć? Zapewne wszyscy będą działać w swoim czasie wolnym nad tym projektem, dlatego trzebaby ustalić co do kiedy powinno być ruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zacząć lekturę od: http://www.4stream.pl/forum/poszukuje-chetnych/

 

I: http://www.4stream.pl/poradniki/123-jak-stworzyc-wlasne-radio-internetowe.html

 

Jak widzicie, małolaty zakładają radia, szukają gości co będą im gadać za frajer - stąd też taki a nie inny mają odzew. U nas będzie inaczej. Mamy mocną ekipę ludzi, którzy mają sporo do powiedzenia. Ja mam pieniądze na serwery i inne bajki, gorzej jak przyjdzie kupować jakiś soft, bo to droga sprawa i nie spłukam się do końca na to.

 

Panowie, trzeba zainwestować w porządny mikrofon. Tu nie ma miejsca na trzeszczenie, złą jakość. Absolutnie nie dopuszczę takiego nagrania na wizję, bo słuchacze się po prostu zniechęcą.

 

Na tu i teraz potrzebujemy człowieka do składania muzyki. Nie wiem jak to rozwiązać, czy płacić czy jakieś inne rozliczenia? Żeby nie było tak, że zostanę znowu bez grosza.

 

Ja to widzę tak - będzie kilka stałych audycji. Chciałbym by były poruszane tematy dotyczące podrywania, ruchania - na pewno sportów walki i napierdalania się. Audycja o kobiecej psychice, o podświadomości - to moja działka. Niech będzie też o muzyce, pasjach. Może być audycja w większym gronie, jak rozmawiamy luźno i popijamy w trakcie - wesoło.

 

Co oferuję z czasem? Być może reklamy, pieniądze, sława, dziewczyny :) W końcu prezenter znanego radia brzmi lepiej, niż bezrobotny z Koluszek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek zgłaszam sie.błedów w mowie umnie brak.fakt faktem nie mam tak spikerskiego glosu jak red ale mój przekaz kazdy zrozumie%-)

siema wszystkim tu pika.moja półboskosc bedzie was dzisiaj prowadziła.zajmiemy sie dzisiaj tematem kurwa starym jak swiat czyli pogadamy o kobietach.przestańcie czytac te pua bzdury bo chuja wam dadza%-)

to taka drobna próbka mojetgo talentu.

Dla Wrońskiego mógłbyś zrobic auducje mały majsterkowicz%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz, ale musisz mieć dobry mikrofon - możemy Ci dać jakąś małą audycję dotyczącą podrywania. No i zobaczymy czy się ludziom spodoba. Jak tak, wejdziesz na antenę. Wroński niech mówi o nożach, przyciągnie nam ekipę z forum o nożach - im więcej ludzi, tym większy fejm i z czasem hajs dla nas wszystkich.

 

Ktoś się zna na ciuchach? Dział mody męskiej jest bezwzględnie konieczny, tylko ja się na nim nie znam.

 

A dla Sławka będzie audycja "Hejt FM zawsze za Tobą" :)

 

Pogromca ma dobry głos, no i zna się na składaniu muzy - ale jak sam stwierdził, jest tylko hobbystą. A potrzebujemy kogoś naprawdę obcykanego, Kajetana dźwięku.

 

Liczę też na audycje z kolesiami, co umieją dać po mordzie i się liczą na rejonie. Ewentualnie zmieni się głos - wielu młodych ludzi ma problemy na osiedlach, niech usłyszą jak sobie radzić. Może jakieś młode talenty hip hopowe promować? Ja lubię HH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marek Wolf napisał:

wielu młodych ludzi ma problemy na osiedlach, niech usłyszą jak sobie radzić. Może jakieś młode talenty hip hopowe promować? Ja lubię HH.

to  niech przestana byc dentkami i przestana miec problemy na osiedlu.
Marek nie...tylko nie promowanie tej komedii%-)polski hip hop to dno i komedia.chyba ze mc leszcza byś zaprosił na audycje%-)

audycja na temat podrywania nie ma zadnego problemu.przekaz byłby prosty łopatologia całkowita bez zbednego pierdolenia(tylko mańka jest taka.ze to co by było wypierdolone na antenie,na przykładowym szkoleniu hajs by z tego był.na wiadomy projekt dalej nie mam czasu i za chwile bede ograniczony jeszcze bardziej z czasem będe)

Maras pomysl o szkoleniach.tematy są.wynajęcie sali nie jest drogie.super turbo logistyki nie musi w tym być ani wypierdolonych prezentacji w power poincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Pikaczu napisał:

to  niech przestana byc dentkami i przestana miec problemy na osiedlu.
Marek nie...tylko nie promowanie tej komedii%-)polski hip hop to dno i komedia.chyba ze mc leszcza byś zaprosił na audycje%-)

audycja na temat podrywania nie ma zadnego problemu.przekaz byłby prosty łopatologia całkowita bez zbednego pierdolenia(tylko mańka jest taka.ze to co by było wypierdolone na antenie,na przykładowym szkoleniu hajs by z tego był.na wiadomy projekt dalej nie mam czasu i za chwile bede ograniczony jeszcze bardziej z czasem będe)

Maras pomysl o szkoleniach.tematy są.wynajęcie sali nie jest drogie.super turbo logistyki nie musi w tym być ani wypierdolonych prezentacji w power poincie.

 

Takiej audycji nie puszczę - trzeba z miłością do ludzi, z życzliwością. Ja byłem za młodu lamusem, i wiem jak wielkie jest to cierpienie i poczucie poniżenia. Nie ma mowy o mówieniu ludziom przeciwko którym jest 40 dresiarzy, że są frajerami i dętkami bo pękają przed bolesnym zgonem.

 

27 minut temu, red napisał:

Marku to ma być radio internetowe?

 

To się jeszcze zobaczy - ja to widzę jako serwer, gdzie całość będzie do ściągnięcia ze spisem treści dokładnym, co w jakiej minucie jest - można wtedy wrzucić na mp3 w radiu i jechać autem, słuchając audycji. Albo inny pomysł, jestem otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrobił dwutorowo, własna domena radiosamiec.pl gdzie będą audycje + kanał youtube radiosamiec z tą samą treścią - ze względu na to iż jest to największa platforma. Format mp4 żeby każdy tekst miał jakieś ładne graficzne tło (logo radia, czy coś takiego).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek to nie jest do końca tak jak mówisz.nawet w Poznaniu na łazarzu z uliczna ekipą"strażnikami ulicy"gdzie zajechaliśmy na gdańskich blachach były git gadki,chcacemu nie dzieje sie krzywda.a moje doświadczenia sa takie ze poprostu ci co sa ganiani odjebali jakas akcje albo sa we fajerskiej okolicy to niech ida na jakieś sw i po temacie.tutaj nie ma magicznych rad "co zrobic gdy"

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.