Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie: Marku , Rnext Brzytwa i inni za te audycje - są świetne . Marku rewelacyjny głos do radia . Nie mogę na razie niestety pomóc zbyt dużo przy radiu bo działam ,,na mieście "  ale życzę powodzenia ;) Jeżeli coś by trzeba było to mógłbym się podłączyć , może trochę wesprzeć finansowo lub inaczej . Serdecznie pozdrawiam bracia i dziękuję ! Czekam na następne z niecierpliwością .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Siergiej9 napisał:

Dziękuję Panowie: Marku , Rnext Brzytwa i inni za te audycje - są świetne . Marku rewelacyjny głos do radia . Nie mogę na razie niestety pomóc zbyt dużo przy radiu bo działam ,,na mieście "  ale życzę powodzenia ;) Jeżeli coś by trzeba było to mógłbym się podłączyć , może trochę wesprzeć finansowo lub inaczej . Serdecznie pozdrawiam bracia i dziękuję ! Czekam na następne z niecierpliwością .

 

Dziękuję. Kasy nie trzeba, za złączenie plików Guliver bierze małą kwotę, praktycznie minimalną krajową. Czyli robi się ze mnie chyba Korwinowiec :)

 

Muszę dziś nagrać o przemocy i nałogach, bo Artur obedrze mnie ze skóry. A jak chcę mówić o przemocy, to trzeba opowiedzieć o moim doświadczeniu przykrym - nie podoba mi się takie uzewnętrznianie, ale z drugiej strony chcę trafić do słuchacza, żeby zrozumiał że wiem o czym mówię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mgbwandu napisał:

 

Dziękuję. Kasy nie trzeba, za złączenie plików Guliver bierze małą kwotę, praktycznie minimalną krajową. Czyli robi się ze mnie chyba Korwinowiec :)

 

Muszę dziś nagrać o przemocy i nałogach, bo Artur obedrze mnie ze skóry. A jak chcę mówić o przemocy, to trzeba opowiedzieć o moim doświadczeniu przykrym - nie podoba mi się takie uzewnętrznianie, ale z drugiej strony chcę trafić do słuchacza, żeby zrozumiał że wiem o czym mówię.

Może i przykre doświadczenie ale niosąc za sobą mocne impulsy

 

Możesz napomknąć o zasadzie która wywodzi sie z polskiego. Combat 56 a także izraelskiej krav czary mary

 

Że najlepiej rozpoznawać i unikać zagrożeń

Ale jak kcesz :)

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tarnawa napisał:

Może i przykre doświadczenie ale niosąc za sobą mocne impulsy

 

Możesz napomknąć o zasadzie która wywodzi sie z polskiego. Combat 56 a także izraelskiej krav czary mary

 

Że najlepiej rozpoznawać i unikać zagrożeń

Ale jak kcesz :)

 

To zasada wyniesiona z genów - najlepiej po prostu uciekać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adolf napisał:

  http://host1gb.net.pl/download.php?file=fad01ee6a65c1b747e5690c95e437801

 

Próbka mojego głosu. Mikrofon za bardzo zbiera otoczenie. Może przez to że stoi na biurku w którym pracuje pecet.

 

Musimy się umówić na skype - niebawem jakoś, ok? 

 

 

Nowa audycja:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Ok Marek. Czekam.

 

Dziś się zdzwonimy.

 

Panowie, a może się nie pierdolić tylko nagrać audycję w trzech albo czterech? Np. to co chłopaki mówią w innym dziale "Nauki przedmałżeńskie, czyli czego ksiądz Ci nie powie?"

 

 

Nowa audycja o nałogach:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma informacji o tym, że "nadajesz" na częstotliwości 66,6 FM. Można dać grafikę z tym numerem i jakąś diablicą obok tej liczby.

 

Jak po boku są te przyciski do konkretnych kategorii, to przydałoby się by były w pewnych odstępach, albo by były zamknięte w prostokątnych kafelkach.

Edytowane przez Damianut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎04‎-‎01 at 13:39, Mgbwandu napisał:

 

Druga audycja z naszym bezlitosnym Brzytwą, więc lepiej posłuchać, nawet jak się nie chce :) Pan Bóg z czasem zapomina, ja mam sklerozę, ale Brzytwa nigdy...:lol:

 

Przesłuchałem sobie wczoraj na spokojnie przed snem. Jest dobrze Panowie. Temat dobry, przedyskutowany z głową.

Podobało się:

- czuć fajną, męską atmosferę

- czarny, bezkompromisowy humor (uśmiałem się parę razy: wnętrze portfela, sportowa fabia, w jakim celu budowane są lotniska ;))

- ze strony Marka zajebiście czysty dźwięk, technicznie i dykcyjnie super

 

Na minus tylko jedna sprawa: jednak mikrofon gościa ma duże znaczenie, trochę przeszkadzały mi zakłócenia gdy mówił Brzytwa. Najbardziej w momentach, gdy sobie przerywaliście i przy "tak... tak... tak" Marka ;)

 

Ogólnie super. Z mojej strony podziękowania za umilenie mi wczorajszego wieczoru.

 

 

Edytowane przez Monte Christo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem pierwsze trzy audycje i widzę, że powstaje skarbnica. Przyszliście aby kłuć w oczy/uszy prawdą i bardzo dobrze Panowie. Nie przejmujcie się tak szczegółami, nikt ze słuchaczy nie oczekuje tu wersalu, to właśnie ma mieć swój charakter!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dotychczasowe audycje. Kawał dobrej roboty, a sam pomysł - rewelacja. 

 

Forma audio-bloga/vloga bije na głowę klasyczny, radiowy (internetowy) format. Większa słuchalność + komfort obsługi w dowolnym momencie. Czuć też, że Markowi to odpowiada. 

 

Weny i powodzenia, życzę. Jest naprawdę nieźle, a z czasem będzie tylko lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie,iż wypowiem parę słów?

 

Co do sprzętu z mojej strony- rozmawiam ze znajomym, jak temat ogarnąć gdyż pracuję na słabiutkim notebooku. Sprzęt do ciężarówki/autobusu idealny i spełnia wszystkie zadane przeze mnie kryteria do pracy, lecz okazuje się, iż mocno zniekształca barwę głosu z powodu słabej karty muzycznej. Część miała nieprzyjemność słuchać poprzez skype :D Ale coś zaradzimy.

 

Druga kwestia- nie mam nic przeciw by prowadzić wespół zespół, by bieżąc moc móc zmóc, ale nie mam bladego pojęcia na jakie tematy. Raczej wątpię, by w Szanownym Gronie było więcej niż kilku zawodowych kierowców, więc sprawy związane czysto z transportem- można, ale gdzieś w godzinach nocnych by nie przeszkadzało w głównej misji radia. Wątpię, by dobrze brzmiało iż po audycji o przemocy wysłuchać krótkiej audycji na temat "Kontrola BAG" (Niemiecki odpowiednik polskiej "Inspekcji Transportowej") :D Chociaż, coś wspólnego by się znalazło...

 

Trzecia kwestia-Nagrania coraz lepsze jakościowo. Jeżeli mogę coś doradzić- proponuję zrobić listę tematów poruszanych w audycji czy nawet pytań. Będzie łatwiej ogarnąć i audycje będą bardziej profesjonalne. Są świetne, fajnie posłuchać, ale czasem wkracza delikatny chaos, który zaburza. Coś jak fałszywy dźwięk na koncercie filharmonicznym.

 

Czwarta kwestia- Ogarnąć w chwili wolnego i stworzyć wklejkę, np. na koniec audycji w stylu coś jak: "Masz pytania i problemy? Nurtują Cię pewne zagadnienia? Napisz do nas a spróbujemy poradzić na Twoje zmartwienia. Nasz adres to: [email protected]".

 

Otworzymy się wtedy na polemikę i dyskusję z szerszym gronem niż tylko wewnętrznym. Nie będziemy "zamkniętą klitką". Ludzie  czasem ośmielą się na rozmowy z nami, czy pisanie swoich historii a to pozwoli rozwijać się.

 

 

Tak samo @Mgbwandu- Dlaczego nie dałeś odnośników do radia na ecoego i samczymrunie? Cóż to spowodowało? Nie wklejasz nowych tekstów- rozumiem Twoje opory, ale pociągnij strony, gdyż umrą śmiercią naturalną, zostaną zapomniane. A tak upieczesz dwie pieczenie na wolnym ogniu. Powklejasz parę ciekawszych audycji rozłożonych w czasie i ludzie sami będą wchodzić na Radio, by posłuchać więcej. Z samej zwykłej ciekawości.

 

Ot, tyle moich "gorzkich żalów". Trzymam kciuki i organizuje sprzęt. Jak ogarnę temat, to sami zdecydujecie czy warto mnie czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się słucha tych audycji.

Mam pytanie dotyczące przekazywanego z pokolenia na pokolenie podświadomego strachu i obrzydzenia przed pająkami i wężami: dlaczego małe dzieci tego nie odczuwają? Czy aby na pewno jest to przekazywane w genach czy raczej jest to społeczne programowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

 

Jeszcze masa pracy przede mną. Załatwić serwery, opisać to wszystko, ogarniać, kombinować pieniądze na to wszystko, to nie takie hop siup. Dziś pierdolnę nowy tekst na samcze i ecoego - to dobry pomysł.

 

Póki co myślę, że nagram sam trochę kawałków - żeby była baza wiedzy. Później poszalejemy z innymi. Jak ja sam nagram, to wrzucam to na youtube. A jak z kimś, oboje musimy rzucić czasem 1GB na dropboxa, później Guliver musi to ściągnąć, dopasoać, obrobić i znowu wysyłka. To trwa w cholerę, o kasie nie wspominam bo Guliver naprawdę ze mnie nie zdziera. Płacę jak liberał :)

 

Ale spoko, możemy porozmawiać chłopaki. Byle ciekawe tematy.

 

No i uważam że możemy zrobić tak, że nagrywacie między sobą - co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                  Zgadzam się z kolegami jeśli chodzi o fantastyczny pomysł z radiem.

Nie wchodziłem na ten temat, bo pomyślałem że to ma być "fizycznie" realne radio FM... :P

Na szczęście po jakimś czasie pokapowałem się że to kanał na Tubie i bingo. To był strzał w dziesiątkę.

Nawet Marek ma zapał i to czuć w audycjach.

             Gdy po raz pierwszy usłyszałem Marka na wrzucie ok 3 lata temu, to stwierdziłem że tego gościa można słuchać godzinami.

Czytać nie zawsze ma się ochotę, ale posłuchać ... to już o stopień wyżej.

Można jeszcze popracować nad materiałem. Co przyciąga widza do filmu/audycji ?... a no obraz. W tej kwestii jest duże pole do popisu.

Mam tu na myśli wstawianie obrazków (są darmowe tapety, na pewno znajdą się tematycznie związane), potem jakieś animacje i widza będzie dosłownie wssysało w monitor.

              Marek nawijaj ile dusza pragnie. Wielu youtuberów myśli że zanudza widza/słuchacza gadaniną, ale prawda jest inna - im więcej tym lepiej.

Bardzo mi się podobają anegdoty z życia, to takie wisienki na torcie.

Film/audycja powinna trwać minimum 1 godzinę. Amen i dzięki

swoja drogą zaimponowałeś mi, bo pisać łatwiej, a tu wszystko czysto i pięknie powiedziane

Edytowane przez Waflo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.