Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

To taka moja luźna propozycja oczywiście, ale może jakieś konkursy z nagrodami? :D

 

Z jednej strony, przemawia przezemnie egoizm, bo fajnie byłoby wygrać książkę z autografem autora, a z drugiej, może to pozytywnie wpłynie na oglądalność? :)

 

Ot taki chłyt małketingowy. ?

 

Jeżeli to durny pomysł, to z góry przepraszam. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje częściej wstawiać pod audio jakąś gierke albo filmik z przejażdżki, jeśli to możliwe. 

 

Fajnie by też było jakby audycja miała jakiś konkretniejszy plan, przykładowo: 

0:00 co robiłem dzisiaj, Sławki itp.

10:00 Temat

20:00 Suchar 

 

Dobrym miejscem na szukanie tematów do audycji jest samiecweb i wtedy zamiast wklejać link do onetu, wklejać link do samiecweb, 

to by pomogło przy promowaniu portalu.

Dodatkowo można by czytać najlepsze komentarze spod audycji/samiecweb na audycjach, wtedy użytkownicy chętniej by komentowali, aby zostać zauważonym oraz docenionym.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ostatnio chciałem już poruszyć ten temat, sporo słucham teraz audycji Marka, ale szlag mnie już trafia co audycja to 20 minut o sławku i hejcie, porzygać się z tego idzie, z kolei jak już marek mówi na temat do jest grubo, na spory plus zasługuje glos i sposób mowienia. Ostatnio tak myślałem, że gdyby nie to pieprzenie o dupie marynie, sławku i hejcie, audycja była by konkretna miała około 15 minut wyświrtlen zamiast 3-7tyś było by 30-70tyś. Takie rozwlekanie i nie trzymanie tematu zniecheca nowych dodatkowo komu się chce poświecać 40minut czasu jak esencji jest 10 minut. Niejednokrotnie słuchałem audycji, i czekam i czekam kiedy bedzie temat z nagłówka, po 20 minutach jest temat chwila i znowu sławek ehh, teraz już mam taki nawyk, że jak słucham audycji to zamiast się skupić na niej to zastanawiam się kiedy Marek wyskoczy ze sławkiem :( 

 

Marku idz w video, bez spiny, wyrobisz się, jesli masz mało miejsca to może greenscreen, a i bądz mniej spięty, powodzenia.

Edytowane przez Harpagon
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harpagon "rzyganie, pieprzenie o dupie maryni" - jesteś na forum niecały miesiąc i w taki sposób się zwracasz do mnie? Z taką agresją, z takim rynsztokowym słownictwem? Znasz forum, na którym byś się został po czymś takim? Bo ja nie znam, wylatuje się za znacznie mniejsze przewinienia.

 

Przecież za takie słowa w realu ktoś by Ci po prostu przylał, a ja co mam zrobić? Dam Ci bana (należy się) to będzie ryk że nie ma wolności słowa i terroryzuję ludzi oraz boję się krytyki, a jeśli nie zareaguję, to znaczy że można człowieka który zrobił forum pomocowe dla ludzi i je utrzymuje lżyć bezkarnie. Oczekuję na przeprosiny, szczere.

 

Jeśli nie jesteś kimś od Sławka o którym tak bardzo nie chcesz by mówić, to Twój egoizm jest przerażający. Mówienie o Sławku jest po to, by ludzie, zwłaszcza nowi radiosłuchacze, wiedzieli że cała masa oszczerstw o mnie w sieci nie jest od ludzi których oszukałem/okradłem/zmanipulowałem, tylko jest oszczerstwem by zrobić mi krzywdę, by mnie nie słuchać oraz nie kupować produktów, z których utrzymuję forum. Podkreślam że wszystkie oczerniające mnie wymysły nie znalazły potwierdzenia w sądzie - nie byłem oskarżany ani skazany za cokolwiek o czym pisze, natomiast on jako Kanister ma sprawę karną za nękanie na wykopie.

 

To nie jest dla mnie przyjemność, ale konieczność bym nie poszedł pod most. I zobacz - słuchasz moich audycji, na forum nie złożyłeś żadnej darowizny, dostajesz wiele za darmo, ale ja mam nie pilnować swojej pracy i nie dbać o nią, bo jedna wstawka o Sławku na GODZINNĄ audycję doprowadza Cię do wymiotów? Czy Ty w ogóle widzisz co napisałeś?

 

Sławek nie chce by o nim mówić, bo z oczerniania ludzi ma świetną zabawę - i to że o nim mówię, tę zabawę psuje. W czyim więc interesie są Twoje wypowiedzi?

 

 

@Sztukmistrz popierasz wypowiedzi Harpagona? Skoro lajk, pewnie tak.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

@Sztukmistrz popierasz wypowiedzi Harpagona? Skoro lajk, pewnie tak

Tak Marku, popieram po części, osobiście mi dużo lepiej słuchało się audycji które kiedyś były bardziej skupione na temacie, bo gdy zaciekawi mnie jakiś tytuł (niestety mam ograniczony czas podczas dnia by słuchać wszystkich) oczekuję że dowiem się coś w tej tematyce, często okazuje się że wlasnie ta "esencja wiedzy" mieści się w 10/40min filmu.

 

Co do jakości głosu trzeba przyznać że jest o wiele lepiej, ale jest to oczywiste że jego jakość powinna być na wysokim poziomie z racji formy kanału. :)

 

Na prawdę, nie odbieraj naszych opini źle, niektórzy po prostu w taki sposób się wysławiają, być może ich poziom frustracji jest zbyt wysoki tęskniąc za starą formą audycji.

 

Zresztą, co to za widz który nie lubi ponarzekać? :D

Możesz przyjąć nasze rady i przemyśleć, ale decyzja i tak należy do Ciebie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

1. Zapraszanie do rozmowy ciekawych ludzi - ale tu są często problemy techniczne, a to komuś walnie net, a to się coś nie nagra itd. no ale da się zrobić. Często też mogę z racji IBS mieć problemy z dostępnością, niestety ja działam na zupełnie innych zasadach niż zdrowy człowiek.

Video na skype.

Takie kolabo.

 

W gruncie rzeczy, jeśli nie robisz tego jako live, to da się to spiąć z dolegliwościami.

4 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

2. Video - koszula na luzie przy stole i gadać, to już wdrażam ostatnio. Gadanie przed kompem jak Ator może być trudne, ponieważ mam za sobą od razu ścianę i mały regalik.

Biały regał z Ikea - 200-400 PLN.
Wrzuć trochę książek (SWOICH!!!!! Masz od razu w tle promo ? ) Parę bibelotów - tu nie chodzi o to, żeby był pierdolnik w tle (właśnie nie!!!), tylko coś, co jest miłym dla oka tłem, nie odciągającym uwagi od gadającej głowy.

W ostateczności - green screen i możesz dać tło jakie chcesz - idziesz do meblowego, cykniesz parę fotek i masz podkład ?

Więcej i tak (docelowo) wydasz na sprzęt, bo zaraz zobaczysz, że trzeba wyłożyć hajs na lampy/mikrofon/drugą kamerę/etc ?

 

4 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Co do długiego gadania, można trochę skrócić ale tylko trochę - po prostu taki mam styl i lubię tak robić

Ja to rozumiem.

Tylko wiesz...

10 minut na KONKRETNĄ dyskusję to ja znajdę bez problemu. Wręcz z przyjemnością. Ale musi być KONKRET.

40 minut na przegadany temat - niezbyt.

Przegadaniem tematu i dygresjami ograniczasz sobie widownię do "koneserów", a odcinasz "widza masowego".

 

Może podział "vlog z życia", albo "Kotoński ględzi" ? jako oddzielny "cykl"?

Kiedyś było parę gadek pod video z kamerki samochodowej/czyszczenia pieca'/czochranie kota/etc. To proste jak gwizdek, a jakoś urozmaica.

Jak jeździsz samochodem też możesz nagrywać audio i np widok z 2-3 kamer Popatrz na kanał Pertyn Ględzi - chodzi o prostą zasadę przebitek ujęć z różnych kamer - tam akurat jest konkret gadka samochodowa, ale sam efekt choć PROSTY, to ładnie się ogląda.

Nie męczy.

 

Tak tylko luźne sugestie rzucam.

 

4 godziny temu, Lucid napisał:

Fajnie by też było jakby audycja miała jakiś konkretniejszy plan

Ooo, tototo!

 

4 godziny temu, Lucid napisał:

Dodatkowo można by czytać najlepsze komentarze spod audycji/samiecweb na audycjach, wtedy użytkownicy chętniej by komentowali, aby zostać zauważonym oraz docenionym. 

Komentarze do komentarzy, komentarze/omówienia postów z forum, komentarze/czytanie z komentarzem jakiegoś artykułu na interesujący temat - to dobry temat.

Samograj taki ?

3 godziny temu, Harpagon napisał:

Ostatnio tak myślałem, że gdyby nie to pieprzenie o dupie marynie, sławku i hejcie, audycja była by konkretna miała około 15 minut wyświrtlen zamiast 3-7tyś było by 30-70tyś.

Zgadzam się co do meritum.

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

popierasz wypowiedzi Harpagona? Skoro lajk, pewnie tak.

Uprzedzając pytania - ja dałem lajk bo zgadzam się z meritum wypowiedzi (mniej sławusia i okolic = lepsza strawialność = lepsza słuchalność). Nie z formą, w jakiej zostało to wypowiedziane.

Ja to nazywam zbiorczo - dygresjami.

One odciągają uwagę od MERITUM i wpływają na odbiór merytoryki audycji.

Nie czuj się proszę urażony, bo tu nie chodzi o krytykowanie Twojego problemu, tylko o to, jak dygresje wpływają na odbiór Twojego przekazu. Czy to o sławusiu, czy o tym, co było na obiad.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

+1

Słucham radia samiec od dawna i jest dokładnie tak jak napisał @Stary_Niedzwiedz. Wszystko fajnie ale tego od Fabii w gazie jest po prostu za dużo. Staje się to męczące i często zdarzyło mi się już po prostu odpuścić audycje bo myślałem że cała jest o LPG, a ktoś dał zły tytuł ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gandziarz zaczyna mnie to już naprawdę wpieniać, że robicie kurtyzanę z logiki - jeśli jedno wspomnienie o fabii (kilka sekund) na godzinę, półtorej nagrania, to jest to naprawdę aż tak wielki problem, by ciągle o tym bić pianę?

 

A pomyśleliście ile ja stracę przez nie wspominanie o fabii, i to że ludzie widząc oszczerstwa o mnie w sieci albo będą mnie hejtować, albo zrezygnują z forum, bo hejter wmówi im na mój temat nieprawdę?

 

A pomyśleliście o reputacji forum, którą ta ekipa niszczy?

 

No ale walić mnie, moją pracę i forum, ważne że wspomnę o fabii raz dziennie... ludzie pracują latami na reputację forum, ja kilkanaście lat, ale walić to wszystko, bo raz na audycję wspomnę o fabii, nosz kur...

 

I dlaczego na youtube ludziom to nie przeszkadza - sami o tym piszą w komentarzach, a tu przeszkadza? To nie słuchajcie, problem załatwiony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego tyle czasu poświęcasz na temat hejtu, Pana na S ect. 

Przecież każdy ma wrogów, szepczą za plecami. Rozumiem, że szkodzą Ci, ale po co tyle o tym pierdolić?

Twoja praca, wiedza, głos, poczucie humoru i cała otoczka, robią robotę, a dobra robota broni się sama. Moim zdaniem idziesz w zła stronę.

 

W nowej audycji, albo na kanale Marek Kotoński, śmiałeś się z wroga, jak on Cię reprezentuje, nie wyprasowana koszula, no wiadomo, to było zabawne, zajęło chwilkę, ale w innych audycjach tracić tyle czasu, żeby o nim gadać, no przestań.

 

Ps. Audycje zapetlam już x razy, ta o tytule "Czy żyjemy w symulacji komputerowej?" Bomba.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę to po raz setny, bo albo ktoś nie rozumie prostych spraw, albo złośliwie działa w celu zaszkodzenia forum i wielu ludziom na nim będącym.

 

Sławek i ekipa hejterów oczerniają mnie i forum - a użytkowników forum nazywają debilami, ogłupionymi, sekciarzami, nieudacznikami itd. Są całe skrypty i poradniki jak zatruć mi i forum życie, składać donosy, zgłaszać nas do feministek, skarbówki, policji itd.

 

Was obraża, a mnie OKRADA z lat ciężkiej pracy, a nowych ludzi którzy mogliby odkryć fajne miejsce, odstręcza poprzez czarny PR od forum - wielu ludzi nawet tu nie wchodzi, czytając w necie o nienawidzących kobiet mizoginach na braciasamcy.

 

Moją JEDYNĄ obroną przed taką formą zorganizowanej nienawiści i niszczenia mojej wieloletniej, ciężkiej pracy jest to, że w audycjach wspominam o hejterach. Dzięki temu ludzie mają świadomość, że negatywne informacje na mój temat (złodziej, bandyta, męska kurwa, manipulant, oszust podatkowy i wiele, wiele innych) to nie prawda, a celowa robota ludzi, którzy niszczą wszystko co stworzę.

 

I raz na jedną, dwie audycję wspomnę o fabii, co jest zapalnikiem do dalszych reakcji mentalnych, i wszystko staje się jasne. Oni dzień w dzień mnie oczerniają, ja dzień w dzień o tym informuję. W ten sposób zmniejszam straty nie tylko finansowe (z tego żyję), ale i zwiększam ilość osób, którym można pomóc na forum. Przy okazji mniej osób mnie nienawidzi (nie wierzy w fałszywe informacje o mnie), co ma wydatny wpływ na moje życie. To nie pomaga w 100%, ale znacząco zmniejsza straty.

 

A tu czytam że komuś przeszkadza wzmianka o fabii, która mnie ratuje od nędzy, forum od wyszydzania w sieci a jego użytkowników od wyzwisk i uważania ich za zmanipulowane przeze mnie "bydło" (padają znacznie mocniejsze słowa).

 

Żadna z osób krytykujących, nie dała nawet złotówki na forum - i właśnie tym którym nie zależy na tym miejscu, przeszkadza kilka sekund wzmianki o fabii na godzinę audycji. Ciekawe, prawda?

 

 

Trochę głupio się czuję, dostając groźby śmierci, kalectwa, będąc fotografowanym przez nieudacznego stalkera, łażąc ciągle po policji, prokuraturze, sądach, skarbówce, szykując się na agresję na posesji, na siebie, na moją ciężką chora przyjaciółkę, walcząc o zarobki z książek (które hejterzy rozdają za darmo w sieci, okradając mnie w ten sposób), by móc utrzymać forum (BEZ REKLAM) żeby tacy ludzie jak krytykanci sekundowych wstawek o fabii mogli za darmo z niego korzystać - i krytykować moje działania, które umożliwiają trwanie tego forum.

 

Czyli ja nie tylko zasuwam całe dnie, walczę z groźbami, szykanami itd., ale jeszcze ludzie którzy korzystają z mojej pracy za free, dojeżdzają mnie że w jedyny możliwy sposób próbuję uchronić to co stworzyłem... dla mnie to jest niepojęte. 

 

I albo jest to wynikiem młodzieńczej naiwności, albo celową złośliwością. 

 

I zadaję sobie pytanie - na jakim forum w Polskiej sieci, taki człowiek po zanegowaniu działań właściciela, nie dostałby z miejsca bana? Znam wiele for, i nie znam żadnego gdzie tak by się cackano z tymi, którzy tylko krytykują. 

 

Nie znam żadnego miejsca w sieci, gdzie ktoś zasuwa całe lata by stworzyć DARMOWE (bez reklam) miejsce, gdzie można jechać po właścicielu że próbuje bronić swojej uczciwej pracy. Zna ktoś takie? Proszę podać...

 

No ale jeśli coś powiem, to jest wrzask że nie ma demokracji. Ale co to za demokracja, gdy jeden człowiek za wszystko płaci (nie tylko pieniędzmi ale i stresami, zdrowiem, czasem na prokuraturę, policję itd.) a inni go bezustannie krytykują, mimo że korzystają z jego pracy?

 

Panowie @Stary_Niedzwiedz @Rodryg Diaz de Vivar @Gandziarz @Sztukmistrz @alv @Lucid @Towarzysz_Winnicki  - dziękuję za udział w forum i życzę powodzenia na innych forach, gdzie będziecie mogli krytykować modów i właściciela/li że próbują bronić swojej wieloletniej pracy. Ja mam naprawdę dość kolejnych tłumaczeń o swoim życiu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Przepraszam bardzo, ale ja nie krytykowałem. Z mojej strony padły tylko propozycje, przepraszam jeśli coś zostało odebrane jako atak. 

Jestem stałym słuchaczem audycji i absolutnie nie przeszkadza mi wzmianka o np. hejcie lub o innych Pana problemach, jedynie zaproponowałem plan. Pozdro :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Wytłumaczę to po raz setny, bo albo ktoś nie rozumie prostych spraw, albo złośliwie działa w celu zaszkodzenia forum i wielu ludziom na nim będącym.

 

Sławek i ekipa hejterów oczerniają mnie i forum - a użytkowników forum nazywają debilami, ogłupionymi, sekciarzami, nieudacznikami itd. Są całe skrypty i poradniki jak zatruć mi i forum życie, składać donosy, zgłaszać nas do feministek, skarbówki, policji itd.

 

Was obraża, a mnie OKRADA z lat ciężkiej pracy, a nowych ludzi którzy mogliby odkryć fajne miejsce, odstręcza poprzez czarny PR od forum - wielu ludzi nawet tu nie wchodzi, czytając w necie o nienawidzących kobiet mizoginach na braciasamcy.

 

Moją JEDYNĄ obroną przed taką formą zorganizowanej nienawiści i niszczenia mojej wieloletniej, ciężkiej pracy jest to, że w audycjach wspominam o hejterach. Dzięki temu ludzie mają świadomość, że negatywne informacje na mój temat (złodziej, bandyta, męska kurwa, manipulant, oszust podatkowy i wiele, wiele innych) to nie prawda, a celowa robota ludzi, którzy niszczą wszystko co stworzę.

 

I raz na jedną, dwie audycję wspomnę o fabii, co jest zapalnikiem do dalszych reakcji mentalnych, i wszystko staje się jasne. Oni dzień w dzień mnie oczerniają, ja dzień w dzień o tym informuję. W ten sposób zmniejszam straty nie tylko finansowe (z tego żyję), ale i zwiększam ilość osób, którym można pomóc na forum. Przy okazji mniej osób mnie nienawidzi (nie wierzy w fałszywe informacje o mnie), co ma wydatny wpływ na moje życie. To nie pomaga w 100%, ale znacząco zmniejsza straty.

 

A tu czytam że komuś przeszkadza wzmianka o fabii, która mnie ratuje od nędzy, forum od wyszydzania w sieci a jego użytkowników od wyzwisk i uważania ich za zmanipulowane przeze mnie "bydło" (padają znacznie mocniejsze słowa).

 

Żadna z osób krytykujących, nie dała nawet złotówki na forum - i właśnie tym którym nie zależy na tym miejscu, przeszkadza kilka sekund wzmianki o fabii na godzinę audycji. Ciekawe, prawda?

 

 

Trochę głupio się czuję, dostając groźby śmierci, kalectwa, będąc fotografowanym przez nieudacznego stalkera, łażąc ciągle po policji, prokuraturze, sądach, skarbówce, szykując się na agresję na posesji, na siebie, na moją ciężką chora przyjaciółkę, walcząc o zarobki z książek (które hejterzy rozdają za darmo w sieci, okradając mnie w ten sposób), by móc utrzymać forum (BEZ REKLAM) żeby tacy ludzie jak krytykanci sekundowych wstawek o fabii mogli za darmo z niego korzystać - i krytykować moje działania, które umożliwiają trwanie tego forum.

 

Czyli ja nie tylko zasuwam całe dnie, walczę z groźbami, szykanami itd., ale jeszcze ludzie którzy korzystają z mojej pracy za free, dojeżdzają mnie że w jedyny możliwy sposób próbuję uchronić to co stworzyłem... dla mnie to jest niepojęte. 

 

I albo jest to wynikiem młodzieńczej naiwności, albo celową złośliwością. 

 

I zadaję sobie pytanie - na jakim forum w Polskiej sieci, taki człowiek po zanegowaniu działań właściciela, nie dostałby z miejsca bana? Znam wiele for, i nie znam żadnego gdzie tak by się cackano z tymi, którzy tylko krytykują. 

 

Nie znam żadnego miejsca w sieci, gdzie ktoś zasuwa całe lata by stworzyć DARMOWE (bez reklam) miejsce, gdzie można jechać po właścicielu że próbuje bronić swojej uczciwej pracy. Zna ktoś takie? Proszę podać...

 

No ale jeśli coś powiem, to jest wrzask że nie ma demokracji. Ale co to za demokracja, gdy jeden człowiek za wszystko płaci (nie tylko pieniędzmi ale i stresami, zdrowiem, czasem na prokuraturę, policję itd.) a inni go bezustannie krytykują, mimo że korzystają z jego pracy?

 

Panowie @Stary_Niedzwiedz @Rodryg Diaz de Vivar @Gandziarz @Sztukmistrz @alv @Lucid @Towarzysz_Winnicki  - dziękuję za udział w forum i życzę powodzenia na innych forach, gdzie będziecie mogli krytykować modów i właściciela/li że próbują bronić swojej wieloletniej pracy. Ja mam naprawdę dość kolejnych tłumaczeń o swoim życiu.

Skoro mnie wywołałeś, dodam od siebie piewien znany cytat: „Prawdziwa cnota krytyk się nie boi”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę już paranoja, chłopy tylko zgłosili, że im się to nie podoba, bo fakt, że coraz częściej pojawia się to i jest to niemal powtarzane do usrania, za takie coś banować? A potem się dziwisz Marek, że mówią, że jest  sekciarsko jak za "myślozbrodnie" banujesz. Ludzie chcą merytoryki a dostają coraz więcej prywaty i wojenki hejterzy na blogu sławka  ciągle szukają byle powodu do wyśmiewań i przypierdolki i piszą, że jesteś utrzymankiem starszej kobiety i cfaniaczkiem, Ty powtarzasz cały czas, że szkalują grożą etc. i jest to prawda bo wystarczy wejść na ten słynny blog, żeby stwierdzić, że ktoś kto poświęca aż tyle czasu tylko na krytykę kogoś innego, z której nic nie ma, nie może mieć do końca  równo pod kopułą ale przychodzą tu też ludzie, którzy szukają merytoryki jak dawniej była, a nie wojenki i atmosfery, gdzie nie można wyrazić żadnej krytyki, bo ego masz napompowane do wielkości słonia indyjskiego i zaraz banujesz stwarzasz atmosferę, gdzie rzeczywiście zostaną sami stulejarze i nieudacznicy, bo normalnym ludziom zacznie przeszkadzać, to, że nie można wyrazić żadnej krytyki, bo będzie się zakwalifikowanym jako "wróg ludu".

 

Za forum nie ma obowiązku płacenia, poza tym pomaga to w promowaniu biznesu, więc wypominanie ludziom tym i w audycjach, że nie płacili jest nie na miejscu, bo albo coś jest wymagane albo nie, a nie retoryka "jak nie wspierasz, to znaczy, że jesteś przeciw". Ty płacisz Twoje forum Twoje zasady, ale ludzie życzą Ci dobrze dlatego krytykują, bo widzą w jaką stronę to zmierza i jak było kiedyś a jak jest teraz kiedy banujeszl fajnych gości jak Niedźwiedź i Towarzysz Winnicki dając jasny przykaz "nie wychylaj się i potakuj, albo wypierdalaj, bo ja płacę ja cierpiałem etc." już staje się to samospełniającą przepowiednią, a jak będzie szło w tę stronę to będzie rzeczywiście, sekciarstwo stulejarstwo i nieudacznictwo, bo kto normalny jak się z czymś nie zgadza będzie potakiwał i po plecach klepał.

 

Sytuacja jest chujowa i trzeba z krytykami walczyć, ale czy trzeba to robić kosztem kontentu i odbiorców  ;? 

 

Jak podpowiada doświadczenie życiowe, po takim poście zostanę obwołany wrogiem narodu,stulejarzem, hejterem i pasierbem sławka i zazdrośnikiem (nie mam pojęcia czego miałbym zazdrościć )co nie jest prawdą post jest moim manifestem wstawienniczym za chłopakami, którzy byli wartościowymi użytkownikami, jeśli zasługuje na bana, to nie ma co się pierdolić w ceregiele i proszę odrazu o zawieszenie i usunięcie konta i treści jakie zamieszczałem.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wejść komuś do domu a potem mówić właścicielowi co się w tym domu nie podoba jest nie eleganckie. Tym bardziej, że właściciel prosi aby mu takiej uwagi nie zwracać. 

Wtedy są dwa rozwiązania, samemu opuścić dom albo zostać z niego wyproszonym grzecznie. 

 

Szkoda byłoby bo niektórzy mają naprawdę dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia i pomocy innym. 

 

Edytowane przez Normalny
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny Prownanie forum dyskusyjnego z domem jest chybione, bo forum z definicji pelni inną funkcję niz dom(wymiana poglądów i dyskusja) ,a zasady sa po to,zeby zachować kulturę i pewien standard,nie żeby narzucić linię ideologiczną,można powiedzieć "ja płacę,mój dom i mówię co można mówić a co nie" ale to juz nie jest forum tylko koło wzajemnej adoracji.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Normalny napisał:

Panowie, wejść komuś do domu a potem mówić właścicielowi co się w tym domu nie podoba jest nie eleganckie. Tym bardziej, że właściciel prosi aby mu takiej uwagi nie zwracać. 

 

Jeśli dom popada w ruinę, a właściciel tego nie zauważa, wtedy dla jego dobra warto go uświadomić, aby dom się nie zawalił. 

Edytowane przez alv
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny Gdy przeczytałem Twój post, to stwierdziłem że w sumie to Ty masz Człowieku największą rację. Jak to pewien mędrzec powiedział: "Mowa jest srebrem a milczenie złotem". Tak więc nie zabiorę już więcej głosu w sprawach wyżej wymienionych przez Pana Marka Kotońskiego i niech się na forum dzieje co chce.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko prosił niektórych użytkowników aby wyrażali się z większym szacunkiem do stworzyciela forum.

Krytyka musi być napisana konstruktywnie, a nie wulgarnym językiem czy nawet obrazą...

Panowie reprezentujmy jakiś poziom, by wszyscy wokół widzieli, że to forum to nie jest jakaś melina, w której zbierają się frustracji, mizogini i nieudacznicy życiowi.

Bardzo ciekawe pomysły wysunął @Stary_Niedzwiedz, to by urozmaiciło cały kanał dodało też trochę estetyki i profesjonalizmu(np. efekt kamer z różnych perspektyw i kadrów to coś pięknego)

Jeśli chodzi o green screen, Pan @Marek Kotoński musiałby przejrzeć dokładnie tutoriale jak to wszystko działa podczas montażu. Z tego co widziałem to nie jest za wielka filozofia, ale trzeba utrwalać wiedzę i praktykować. Ja kiedyś oglądałem, lecz nie miałem okazji(jeszcze) pracować z green screenem, więc sporo zapomniałem. Całe szczęście w internecie jest tego pełno, by sobie odświeżyć wiedzę :) 

Zapraszanie gości do audycji czy to audycji video, również wpłynie znacznie na jakość contentu(treści).

Podpatrywanie jak działają inni znani youtuberzy i zastosowanie podobnych "trików".

Wstawki o hejterach są śmieszne, a szczególnie ostatnia "Człowieku, ty weź wyprasuj sobie tą koszulę bo jak ty świadczysz o mnie ..." banan na twarzy mam do teraz hehe

Aczkolwiek proponowałbym zredukować troszkę czas poświęcający hejterom.

Audycje troszeczkę krótsze, zbyt długie audycje, w których głównym temat rozpoczyna się po 15-20 minutach może zniechęcić nowych słuchaczy.
Ewentualnie można w opisie audycji ustawić znaczniki np.
0:00-10:00 wstęp
/króciutko o hejterach/co robiłem dziś/pytania dla czytelników/prośba o radę etc,
10:00-20:00 główny wątek etc

Ps. Aparaty mogą nagrywać tylko do 20-kilku minut, a niektóre nawet i do 5-ciu, ponieważ gdyby mogły nagrywać nieskończoną ilość, to zostałyby uznane przez urząd celny(?) za kamery, a nie aparaty. Fotograf mi to kiedyś tłumaczył :P


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.