Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Moją JEDYNĄ obroną przed taką formą zorganizowanej nienawiści i niszczenia mojej wieloletniej, ciężkiej pracy jest to, że w audycjach wspominam o hejterach. Dzięki temu ludzie mają świadomość, że negatywne informacje na mój temat (złodziej, bandyta, męska kurwa, manipulant, oszust podatkowy i wiele, wiele innych) to nie prawda, a celowa robota ludzi, którzy niszczą wszystko co stworzę.

 

I raz na jedną, dwie audycję wspomnę o fabii, co jest zapalnikiem do dalszych reakcji mentalnych, i wszystko staje się jasne.

Bracia, czy Wy naprawdę tego nie rozumiecie? Bardzo dobrze robi. A  przy okazji każdy pierwszy raz słuchający Marka, będzie miał obraz na jakie szykany jest narażony.

 

Całe życie Marek zdobywał wiedzę,wiedzę ogromnie przydatną w życiu a my mamy ją za  DARMO!! Choćby dlatego jest godzien szacunku. Zrobił świetne Forum, nie ma reklam, każdy dostanie pomoc. Wszystko za swoje ciężko zarobione pieniądze. Ja nie wierzę, naprawdę Wam coś nie pasi? Ciekawe jak każdy z nas zachowałby się mając na plecach hejterów, grozby karalne, dziwne fotografowania itd, itd... Zagrożenia można mnożyć.

 

A audycje są świetne, to tak na marginesie.

 

Usiądzcie, kilka wdechów i wydechów i przemyślcie sprawę.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie zbanowałem, ale dałem do zrozumienia że proszę te osoby o opuszczenie forum.

 

Nie mam już siły, by walczyć nie tylko z nienawiścią i hejterami niszczącymi także moje życie prywatne, ale też na forum by ktoś mi pisał że całe audycje mówię o fabii, gdzie, kiedy? 

 

Nie rozumiem jak można nie pojmować tak prostej sprawy - te wspomnienie o Sławku nie jest dla mojej przyjemności, tylko dla zabezpieczenia interesów nas wszystkich. Ale komuś przeszkadza jedno wspomnienie o aucie na godzinę audycji - nie mieści mi się to w głowie.

4 godziny temu, alv napisał:

Jeśli dom popada w ruinę, a właściciel tego nie zauważa, wtedy dla jego dobra warto go uświadomić, aby dom się nie zawalił. 

A kim Ty jesteś? Jesteś tu od miesiąca, co dałeś innym od siebie, że pouczasz mnie o upadku forum? Po co śmieszne cytaty że prawdziwa cnota krytyki się nie boi, rozróżniasz między rozsądną krytyką a napierdalaniem kogoś, kto próbuje uratować chociaż szczątki własnej, ciężkiej, wieloletniej pracy?

 

4 godziny temu, WąsatySamiec napisał:

@Normalny Prownanie forum dyskusyjnego z domem jest chybione, bo forum z definicji pelni inną funkcję niz dom(wymiana poglądów i dyskusja) ,a zasady sa po to,zeby zachować kulturę i pewien standard,nie żeby narzucić linię ideologiczną,można powiedzieć "ja płacę,mój dom i mówię co można mówić a co nie" ale to juz nie jest forum tylko koło wzajemnej adoracji.

 

Tłumaczę setki razy dlaczego to robię, i nadal się pojawia ktoś kto udaje że nie rozumie - forumowicze są uważani w sieci za debili i sekciarzy, a ja mogę ich wizerunek ratować tylko w ten sposób, że tłumaczę kto to robi i po co to robi.

I na jakim forum możesz mówić co chcesz? Masz oglądać reklamy i myśleć jak chcą właściciele, tylko u mnie jest możliwe napieprzać w kogoś, kto Cię próbuje bronić przed opinią wariata i to za darmo. Co do zarabiania to chyba kpisz, gdyby nie książki z których zarabiałem nie mając jeszcze tego forum, to gó... by tu było.

 

Powtarzam - na jakim forum można atakować właściciela? To ma być krytyka, ciągłe wmawianie że mam nie mówić o kimś, kto niszczy mnie i forum? 

 

-------------------------------------

 

Dobra, ja już naprawdę mam dość tłumaczenia że nie jestem wielbłądem. Przyjąłem waszą opinię że nie podoba wam się dwie, trzy sekundy wstawki o fabii na godzinę audycji, i macie do tego prawo. Ja natomiast wychodzę z założenia, że jeśli ktoś dostał za darmo i BEZ REKLAM forum, portale, audycje na których ktoś inny kosiłby gruby pieniądz i bezustannie jestem nawalany jak worek bokserski ponieważ bronię forum i siebie, to ja takiej osoby nie chcę na SWOIM forum.

 

Wystarczy raz GRZECZNIE napisać, a nie walić bezustannie we mnie. Wrogów mam na zewnątrz, i nie dopuszczę do sytuacji żeby na moim forum jeszcze mnie ktoś dojeżdżał i to w takiej kwestii. Przykre jest to, że jestem osamotniony w tym poglądzie.

 

Bana dostaje @alv, @WąsatySamiec którego lubiłem, a którego pojazd po mnie jest dla mnie szokiem (no ale jak pisze żeby go usuwać, to ok), @Rodryg Diaz de Vivar (za pisanie że pierdolę o Sławku itd.), @Gandziarz za pisanie "w żywe oczy" że całe audycje są o Sławku co jest nieprawdą, @Towarzysz_Winnicki za bezustanne podkopywanie czego się da.

 

Chyba po prostu za bardzo chciałem byś kumplem wszystkich, i tak się to kończy - zamiast wsparcia w tragicznej sytuacji, dopierdalanie. Nie tak to miało wyglądać, że dowalanie człowiekowi i opluwanie jego wysiłków ma być szyderczo nazywane krytyką i demokracją, załóżcie sobie własne forum i szybciutko zobaczycie temat z drugiej strony.

 

Ktoś jeszcze uniesie się honorem i odejdzie z tymi Panami? 

 

Wyżej wymienieni Panowie - macie godzinę na pożegnanie. Liczę że odejdziecie z godnością, rozumiejąc że jak narobicie gospodarzowi na dywan w jego domu, to ma prawo was z niego wyprosić.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo to forum było bardzo fajną inicjatywą którą Pan SAM w ten sposób niszczy. Ja też Pana lubiłem, lubiłem Pana słuchać, czytać, ale to wszystko poszło w złym kierunku. Swoimi komentarzami chciałem tylko zwrócić uwagę na złe zjawiska jakie mają miejsce na forum. W poprzednim poście zadeklarowałem że więcej nie będę się wtrącał.
Jeżeli mam zostać zbanowany, to proszę o USUNIĘCIE KONTA WRAZ ZE WSZYSTKIMI MOIMI POSTAMI. 
 

Dziękuję wszystkim forumowiczom za udzieloną mi pomoc i spędzony wspólnie czas. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

USUNIĘCIE KONTA WRAZ ZE WSZYSTKIMI MOIMI POSTAMI

Konto zostanie usunięte i dane z nim powiązane jak IP, czas połączeń, adres mail i inne. 

 

Posty nie zostaną usunięte, chyba że są jakieś, które zawierają dane osobowe/ adresowe/ wizerunek itp. Jeśli takie posty były zamieszczone proszę je wskazać na moje pw w formie linku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Młodym użytkownikom wydaje się chyba, że to forum to tak samo jak ICH strona na "faceboczku".

A wystarczyłoby odpocząć od YT - wyjść na basen czy siłownie...

Jak was reklamy w TV wnerwiają to zmieniacie kanał, po czym wracacie do danego programu?

Męczy was Sławek Fabia? - Wystarczy odpocząć od YT i potem wrócić. Ale jak się nie można oderwać to wszytko zacznie męczyć i ma się 1000 pomysłów jak pomagać Markowi... I w ogóle co i jak ma robić... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Zawsze lubię obserwować jak nowy narybek, mówi co i jak ma być na forum. Te ambicje i chęć "pomocy". 

Do firmy, w której pracuję, świeży narybek zawsze wnosił coś co usprawniało jej funkcjonowanie - świeżaki są ambitni, chętni pomocy i nie są zabetonowani rutyną. Nikt nie jest alfą i omegą. Nawet założyciel firmy. 

 

W wielu zakładach jest coś takiego jak Kaizen. W skrócie: Podrzędny pracownik może zgłosić poprawę (w jego mniemaniu) działania jego stanowiska pracy. Przedstawia jak jest teraz i jak mogłoby być po zmianie. Jeżeli pomysł spodobał się szefostwu, pomysł jest wprowadzany a pracownik dostaje za to dodatkowe wynagrodzenie. Jeżeli pomysł się nie spodobał, kaizen lądował w koszu i jest jak było - nikt chłopaka za to z pracy nie wyrzuca.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@What? pełna zgoda. Jednak w przypadku forum, to Maro, stawia swój cash!

2. Od mojego pobytu na forum to ciągle te same mierne pomysły. (Nie chcę nikogo obrazić.)

3. Zapewne dobra myśl byłaby dostrzeżona! Tu jest kurwa @Mosze Red

4. To forum to nie jest korpo-firma (jeszcze :)), Celem forum jest pomoc, a młodzi nie kumają, że za wszytko trzeba płacić.   

TO NIE JEST PRACA.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, deleteduser15 napisał:

Szkoda, bo to forum było bardzo fajną inicjatywą którą Pan SAM w ten sposób niszczy. Ja też Pana lubiłem, lubiłem Pana słuchać, czytać, ale to wszystko poszło w złym kierunku. Swoimi komentarzami chciałem tylko zwrócić uwagę na złe zjawiska jakie mają miejsce na forum.

Od lat słyszę, jak to wszystko idzie źle. Jeśli coś idzie źle, to tylko to że pozwalam na to, by ludzie którzy z mojej i wielu ludzi pracy darmo korzystają, jechali po mnie co jest nie do pomyślenia gdziekolwiek w sieci. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

 

31 minut temu, zuckerfrei napisał:

Hehe. Młodym użytkownikom wydaje się chyba, że to forum to tak samo jak ICH strona na "faceboczku".

To że młodzi userzy nie rozumieją jak to działa, to jest oczywiste - każdy się czegoś uczył od zera. Ale tłumaczę wielokrotnie, piszę dlaczego jest tak a nie inaczej i nie trafia. I to już jest nieciekawe, bo jakbyś mówił do ściany - i za pracę, poświęcenia masz tylko narzekania, bo bronisz swojej pracy, rodziny, dobrego imienia i forum.

 

29 minut temu, What? napisał:

Do firmy, w której pracuję, świeży narybek zawsze wnosił coś co usprawniało jej funkcjonowanie - świeżaki są ambitni, chętni pomocy i nie są zabetonowani rutyną. Nikt nie jest alfą i omegą. Nawet założyciel firmy. 

 

W wielu zakładach jest coś takiego jak Kaizen. W skrócie: Podrzędny pracownik może zgłosić poprawę (w jego mniemaniu) działania jego stanowiska pracy. Przedstawia jak jest teraz i jak mogłoby być po zmianie. Jeżeli pomysł spodobał się szefostwu, pomysł jest wprowadzany a pracownik dostaje za to dodatkowe wynagrodzenie. Jeżeli pomysł się nie spodobał, kaizen lądował w koszu i jest jak było - nikt chłopaka za to z pracy nie wyrzuca.

To co piszesz to bajki, dopuszcza się młodych do pomysłów (bo nie trzeba płacić zewnętrznej firmie), ale prawdziwa krytyka szefa firmy to od razu wypad z pracy - w jakiej niby firmie ktoś by szefowi pisał/MÓWIŁ wielokrotnie że robi źle, i nie wyleciał? Mówisz raz, grzecznie i po temacie - ale ciągle jątrzyć w niestosownych słowach? Gdzie tak niby jest? W jakim Ty świecie żyjesz? :)

 

--------------------------------

 

Panowie dostali bana, dziękuję im za udział w forum i szkoda że odeszli, ale dość napier... we mnie codziennie.

 

Jednocześnie dziękuję tym, którzy zareagowali na te szaleństwo dopieprzania się o wszystko, bo już miałem uczucie że jestem w jakimś matriksie @zuckerfrei @trop @Normalny @Pozytywny @Gravedigger. Wasze dobre uczynki nie zostaną zapomniane ?

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marek Kotoński napisał:

ale prawdziwa krytyka szefa firmy to od razu wypad z pracy - w jakiej niby firmie ktoś by szefowi pisał/MÓWIŁ wielokrotnie że robi źle, i nie wyleciał?

W mojej. Mam cięty język i brak dyplomatycznego załatwiania spraw. Mówię co myślę, a nie myślę co mówię. Wylądowałem za to na dywaniku, pogadaliśmy po męsku (bez zbędnych emocji) i pracuję do teraz, zarabiam coraz więcej, a szef coraz bardziej liczy się z moim zdaniem.

 

15 minut temu, Marek Kotoński napisał:

W jakim Ty świecie żyjesz? :)

Tym, który nas otacza, nie w wyimaginowanym.

 

To kwestia charakterów szefie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, What? napisał:

W mojej. Mam cięty język i brak dyplomatycznego załatwiania spraw. Mówię co myślę, a nie myślę co mówię. Wylądowałem za to na dywaniku, pogadaliśmy po męsku (bez zbędnych emocji) i pracuję do teraz, zarabiam coraz więcej, a szef coraz bardziej liczy się z moim zdaniem.

Widzisz, ja w mojej pracy też mam cięty jezyk, wylądowałem też na dywaniku, też pogadałem po męsku, ale co z tego? Sraciłem awans jaki miałem zapewniamy. Mój szef nie ufa mi , a tym co pracują 10 lat więcej niż ja, są to osoby, które robią wszystko aby być przy korycie za wszelką cenę. Potrafią szkalowac, kłamać oraz być hipokrytami. 

 

Ps: @Marek Kotoński czy?  Oni dostali bana? @alv, @WąsatySamiec @Rodryg Diaz de Vivar,@Gandziarz @Towarzysz_Winnicki

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy co tu się odpier...? 

 

Proszę Was o wyluzowanie. Rozumiem jedną i drugą strone i podoba mi się konstruktywna opinia, bo po to chyba jest założony ten wątek, ale trochę mnie przeraziło w jaki sposób niektórzy wyrażają swoją opinie. Bez jakiegoś szacunku i kultury, wiec tu myślę, że chłopaki powinni przeprosić.

 

 

@Marek Kotoński ma prawo się z tym zgodzić lub nie. Ma prawo też zrobić z tym co chce, ale proszę Cię nie podejmuj decyzji o wywalaniu kogoś, bo mu się wydaje, że tak czy inaczej będzie lepiej. 

To tylko jego subiektywna opinia.

No chyba, że ktoś notorycznie ciągle płacze nad Twoją twórczością.

 

Czemu się dzielimy zamiast łączyć? 

 

Pogadajcie na spokojnie i sie dogadajcie, bo bardzo często jest tak, że jedna, czy druga strona miała co innego na myśli.

 

Albo bez pierdol.... w tańcu ?? albo grubo albo wcale...

...i po banie ??

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still ja lubie wszystkich chłopaków i kobiety też ? i cieszę się, że mamy inne zdanie. 

 

Dzięki temu możemy wiele z tego forum wynieść, uczyć się bronić swojego stanowiska, czy nie bać sie wyrażać swojej opini.

 

Pozdro i nie dajmy sie podzielić. 

Takie zgrzyty mogą nas przecież bardziej zintegrować i dać siłe na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi czy osoby które tak mocno krytykują Marka, że broni się w ten sposób przed kłamstwami i hejtem, rozumieją w ogóle co to znaczy być szkalowanym na każdym kroku?

Jeśli rozumiecie to spoko, opiszcie tylko ile lat się zmagaliście z chorymi hejterami i jak sobie w końcu z tym poradziliście.

Wystarczy trochę wczuć się w sytuację.

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W W mojej opinii to chłopaki słusznie zauważyli, że Pan przesadza Panie @Marek KotońskiKotońskiKotońsKoKotKotońskiKotońskiKo

Wybaczcie, coś się popsuło i nie mogę tego usunąć xD

Wracając do tematu, nie podoba nie się, że ktoś tutaj dostaje bana, za głoszenie poglądów, które w mojej opinii nie mają na celu niszczyć nikomu życia. To po prostu konstruktywna krytyka.

Pozdrawiam

 

Edit. Błąd 

Edytowane przez donCorleone
Błąd gramatyczny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

 

Panowie @Stary_Niedzwiedz @Rodryg Diaz de Vivar @Gandziarz @Sztukmistrz @alv @Lucid @Towarzysz_Winnicki  - dziękuję za udział w forum i życzę powodzenia na innych forach, gdzie będziecie mogli krytykować modów i właściciela/li że próbują bronić swojej wieloletniej pracy. Ja mam naprawdę dość kolejnych tłumaczeń o swoim życiu

Skoro zostałem wywołany...

 

Wyraziłem swoją OPINIĘ nt udoskonaleń audio/videoprzekazu. Oraz napisałem - z wyraźnym zastrzeżeniem, o czym niżej - swoje sugestie.

Sugestie - jak to z sugestiami bywa - podlegają wolnej interpretacji. Można wdrażać, można nie.

Na przykład:  zasugerowałem, że można nagrać w aucie i.... jest :-)

 

Co do mojego - rzekomego - krytykowania, to zacytuję siebie:

Cytat

Nie czuj się proszę urażony, bo tu nie chodzi o krytykowanie Twojego problemu, tylko o to, jak dygresje wpływają na odbiór Twojego przekazu. 

 

Takżeten...

Moim zdaniem - nadinterpretowałeś.

Raz jeszcze: Jeśli moimi sugestiami i opinią dotyczącymi rozwoju kanału audio/video poczułeś się dotknięty, to przepraszam. I wiedz proszę, że nie nawet przez myśl mi nie przeszło, aby Ci w jakikolwiek sposób dowalać.

 

Jeśli coś jeszcze mam doprecyzować, to jestem do dyspozycji :-)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panom: @donCorleone @What? @Mr. X @Sztukmistrz bardzo serdecznie dziękuję za udział w życiu forum, mam nadzieję że maksymalnie skorzystaliście, jednak nie mogę pozwolić na to, by grupa ludzi korzystających z mojej i wielu ludzi ciężkiej pracy szydziła ze mnie, oraz mojej działalności.

 

Życzę powodzenia w życiu i na innych forach, pozdrawiam.

 

@Still i @Bronisław chcecie wyluzowania? To trzeba było poprosić ex Braci o wyluzowanie, gdy raz wyjaśniona przeze mnie sprawa, była w wulgarny sposób wyszydzana i krytykowana, a ja jak debil co parę dni musiałem od nowa wszystko opisywać, ku uciesze bawiących się moim kosztem "Braci".

1 godzinę temu, Pozytywny napisał:

Mnie tylko ciekawi czy osoby które tak mocno krytykują Marka, że broni się w ten sposób przed kłamstwami i hejtem, rozumieją w ogóle co to znaczy być szkalowanym na każdym kroku?

Jeśli rozumiecie to spoko, opiszcie tylko ile lat się zmagaliście z chorymi hejterami i jak sobie w końcu z tym poradziliście.

Wystarczy trochę wczuć się w sytuację.

Nie rozumieją. Ci ludzie nie mają pojęcia co to znaczy żyć w zamknięciu, żeby Cię ktoś nie pociął, albo w paranoi wywołanej bezustannymi groźbami, oczernianiem i szkalowaniem - walczeniem ze złodziejami, którzy kradną dobrą opinię, książki z których żyję i niszczeniu moich bliskich przez jednego szaleńca i jego wiernych akolitów. To dla nich fantastyka, fantasmagoria - a dla mnie realny świat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

 

 

10 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Lista  zbanowanych się zmieniła. Co było powodem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Panowie.

 

   Jak ja to widzę. Jestem już na forum jakiś czas i to już któraś tam burza związana z krytykowaniem @Marek Kotoński. Marek pewnych rzeczy nie toleruje i ok.

To jego forum i ma do tego prawo. Kiedyś z Markiem dyskutowałem w obronie forumowiczów, zaprzestałem. Tak jak powiedziałem, to jego forum i musi dbać o dyscyplinę.

Nauczyłem się które tematy Marka bolą, nie zabieram w tych tematach głosu, w sumie z powodów asekuracyjnych, nie lubię mieć kłopotów.

Zresztą gówno mam do gadania. Koledzy polecieli bo nie potrafili się zachować, trudno, nauczka dla innych na przyszłość. 

 

   Apeluję o spokój, wyciszcie emocje, życie toczy się dalej.

Jak to powiedział Stalin:

Lepiej skrócić o głowę niewinnego niż zawahać się podczas wojny.

  • Źródło: Simon Sebag Montefiore, Stalin. Dwór czerwonego cara

Pozdro.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.