Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że ciężko jest szybko przekazać wiedzę, ale ogólnie krótsze filmiki (maks. 10-15 minut) osiągają lepszą oglądalność, więc dobrze byłoby powrzucać trochę materiału w skondensowanej formie.

Czy pasowałoby wam, gdybym np. walnął 10 minutowe nagranie na jakiś temat, który będzie wprowadzał do tajemnej wiedzy, a wy umieścilibyście je na kanale ?

Zawsze lepiej pracowało mi się solo, a mam parę pomysłów na materiał, który byłby odpowiedni dla facetów, którzy jeszcze nie wiedzą co i jak. 

Edytowane przez Consetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Dziś nagram z Rnext-em audycję o egoiźmie kobiet i ogólnie destrukcyjnej wierze w mit rzekomej bezinteresowności, który sprawił więcej cierpienia ludziom niż dwie wojny światowe. Wiem już żeby nie klikać w trakcie, nie siorbać, nie mlaskać. Trochę stres jest, ale sobie poradzimy.

 

 

Uwaga! Ważny głos o naszym Radiu, nie byle kogo bo samego doktora marketingu:

 

Z drugiej strony szkoda, Moja Droga @Ferred, że tym samym odebrano nam rozrywkę :) 
No przecież mogliśmy tu pisać o tych sprzecznościach i kłamstwach, zapędach mitomańskich, teraz moglibyśmy opisać NIEPRAWDOPODOBNIE WYSOKĄ liczbę TRZYDZIESTU KILKU subskrybentów kanału youtube. Liczba ta wróży (tarot!) spektakularną karierę w Internecie dla półgodzinnych usypiających rozmów przy wódce i rechotaniu z kiepskich kawałów :D
Tyle zapowiedzi, tyle pracy, a tu kilkaset odsłon. Ciekawe ilu dotrwało do końca. Ja nie. Po kilku minutach zacząłem przesuwać, a po kilku następnych dałem sobie spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/26/2016 at 13:50, Mgbwandu napisał:

No ja też się bałem, myślę że te pierwsze nagrania będą drętwe i niejasne, ale z czasem się rozkręcimy i będziemy zwierzami radiowymi. Mówienie jest 100 razy lepsze niż pisanie, no i mamy dobrą ekipę do gadania. Myślę że ten pomysł powinien wypalić. 

 

Ja po jakichś 15 minutach zaczynam mieć problem z przełykaniem śliny - po prostu trzeba mieć jakieś picie w zasięgu ręki na czas nagrania. Jąkanie, yyy oraz inne problemy z czasem wyeliminujemy, a poza tym dodają kolorytu. Nie jesteśmy zawodowcami, tylko amatorami - liczy się że mamy serce i motywację do pracy. Słuchacze wybaczą.

 

Hehehe nie bylbym zbytnim optimista w tym , czy sluchacze wybacza. Moje doswiadczenie zawodowe jest takie, ze nie wybaczaja. Mikrofon i glosnik zbieraja najmniejsze glosy i dzwieki i cala fizjologia ("zarzadzanie slina") i wypelniacze samogloskowe ("yyy" i "ee") moga calkowicie zdyskwalifikowac produkt. Ale masz racje o tyle, ze to sie z czasem wygladzi i bedzie super. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekSk napisał:

 

Hehehe nie bylbym zbytnim optimista w tym , czy sluchacze wybacza. Moje doswiadczenie zawodowe jest takie, ze nie wybaczaja. Mikrofon i glosnik zbieraja najmniejsze glosy i dzwieki i cala fizjologia ("zarzadzanie slina") i wypelniacze samogloskowe ("yyy" i "ee") moga calkowicie zdyskwalifikowac produkt. Ale masz racje o tyle, ze to sie z czasem wygladzi i bedzie super. ;-)

 

Wybaczą, nie mają wyjścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzący umie zapanować nad tematem i sytuacją, ma spore zadatki na radiowca z przyczyn wokalnych i mentalnych, co mi się narzuca to nadużywanie syczenia (w przerwach międzyzdaniowych) oraz słowa "audycja". Natomiast rozmówca rozkręcił się i był żywszy w drugiej części rozmowy. Temat zgłębiony na tyle ile można w ciągu niecałej półgodziny omówić, ale nie wyczerpać.

 

Mnie podobało się przywoływanie częstotliwości 66 i 6. W temacie 'szóstek' może warto byłoby zaczerpnąć z fraz metalowego Iron Maiden, co

śpiewał tak przed laty, np.:

 

Reckon the number of the beast
For it is a human number
Its number is six hundred-and-sixty-six"
 

666, the number of the beast
Hell and fire was spawned to be released

 

666, the number of the beast
666, the one for you and me

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku, audycje fajne. Swoim zwyczajem mam uwagi, a właściwie jedną.

Nie witaj się jak podrzędny, nieśmiały akwizytor.

"Dzień dobry" to dzień dobry. Nie zawiera w sobie prośby np. o nie spuszczenie piesków ;)

 

Względem emisji głosu i niuansików w wymowiu to musiałbym z tobą popracować :D

 

@Rnext, bardzo ładnie. Bez zastrzeżeń.

Chociaż nie ciesz się, słuchałem tylko raz więc i na ciebie coś by się znalazło:ph34r:

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroński, sam siebie słuchając, za głowę wielokrotnie łapałem i chyba będę "niespał" dzisiaj. 

Mam nadzieję, że o ile będą z moim udziałem następne, to będzie lepiej i z mojej strony bardziej z sensem. Uważam że kompletnie już przegiąłem zmierzając do zakończenia audycji, zwłaszcza że Marek się rozkręcał, podczas gdy ja przestawałem wytrzymywać ciśnienie. 

Nie mam problemów z występowaniem przed sporym forum obcych w sumie ludzi, ale radio to jednak co innego dla mej kruchej psyche ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mgbwandu napisał:

Dziękuję wam. Wiem że troszkę kłamiecie by dodać mi wiary w siebie, dlatego tym bardziej to doceniam.

 

 

 

No i zapraszam na nową audycję solo.

 

 

 

Mam prosbe: czy mozemy poslugiwac sie poprawnym slownictwem? ;-) mowimy "kobieta" i "mężczyzna". Skoro mamy sie sami szanowac, to nie piszemy i mowimy "facet". "Facet" to ktos, kto pije piwko pod budka, albo przychodzi przepchac kibel.

 

By zilustrowac zjawisko, odpowiednikiem slowa "facet" w tym rejestrze jest "baba". Wiec... ku..a "kobieta" i "mężczyzna" ALBO "facet" i "baba" (albo tez: "dupa", "suczka", "swinia", "pi..a"), etc.

 

Moze to innym nie przeszkadza, ale slowo "facet" jakos mnie irytuje i wkurwia...

 

Pozdro ;-)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 999Przemek napisał:

Mareczku skąd brałeś pytania do w/w audycji? :)

 

Stąd Przemusiu, ale zrób proszę avatarek i przedstaw się w działeczku odpowiednim, bo warnusia dadzą nasi modusie.

 

 

42 minuty temu, XYZ napisał:

Jest dobrze :)

Zastanawiam się jak pomóc...

 

Możesz kupić mikrofon co najmniej za stówę (samson który polecał Red), ściągnąć audacity i nagrać dobrą audycję - pogadamy o Twoim widzeniu świata, bo pamiętam że coś chłopakom analizowałeś.

 

 

35 minut temu, Rnext napisał:

@wroński, sam siebie słuchając, za głowę wielokrotnie łapałem i chyba będę "niespał" dzisiaj. 

Mam nadzieję, że o ile będą z moim udziałem następne, to będzie lepiej i z mojej strony bardziej z sensem. Uważam że kompletnie już przegiąłem zmierzając do zakończenia audycji, zwłaszcza że Marek się rozkręcał, podczas gdy ja przestawałem wytrzymywać ciśnienie. 

Nie mam problemów z występowaniem przed sporym forum obcych w sumie ludzi, ale radio to jednak co innego dla mej kruchej psyche ;) 

 

Spoko, ja też byłem spięty :)

23 minuty temu, Adolf napisał:

Mam pomysła.

 

    Kilku rozmówców na raz, dyskusja. 

 

Bardzo dobry pomysł. I możemy pić wódkę w trakcie - w końcu samcze radio a nie jakieś spierdoliny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje. Zorganizuję się i dam znać - może mini scenariusz rozmowy, żeby nie było chaotycznie. Temat: powierzchowność, samic oczywiście.

 

No a ta dyskusja przy wódzie to niezła loża szyderców może być!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Adolf napisał:

Kupię mikrofon.

 

  Ale potrzebuje rozmówcy, pytań, dyskusji. Nie potrafię gadać do ściany!

 

Kup taki jak Red radził. Będziesz rozmawiał ze mną - możemy pochlać w trakcie - byle bez 'siary" było. Ściągnij program audacity i musisz mieć słuchawki.

 

21 minut temu, XYZ napisał:

Pasuje. Zorganizuję się i dam znać - może mini scenariusz rozmowy, żeby nie było chaotycznie. Temat: powierzchowność, samic oczywiście.

 

No a ta dyskusja przy wódzie to niezła loża szyderców może być!

 

Zrobimy jak z Rnextem - czyli taki konspekt mniej więcej w punktach o czym ma być rozmowa. Z Pogromcą i Brzytwą tego nie zrobiliśmy, to był błąd. No ale uczymy się z każdym nagraniem coraz więcej. Z wódą może zaczekajmy, aż się wszyscy w miarę poznamy. Mikrofon masz?

 

 

 

 

 

 

Chciałbym w tym miejscu podziękować Redowi i Brzytwie za zajęcie się banerem i paroma innymi sprawami na koncie youtube. Dziękuję. Niech Pan Bóg wam w dzieciach wynagrodzi :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Vincent napisał:

 

Z całym szacunkiem - o czym miałbym mówić?

Ty Vinc masz akurat dużo do powiedzenia. Trzeba Cię tylko lekko utemperować w zakresie żydów, socjalistów, i będzie dobrze. Nie przynudzać! Słuchacz sam zdecyduje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.