Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Adolf napisał:

Ty Vinc masz akurat dużo do powiedzenia. Trzeba Cię tylko lekko utemperować w zakresie żydów, socjalistów, i będzie dobrze. Nie przynudzać! Słuchacz sam zdecyduje!

 

No dobrze, ale czy to znaczy, ze polityczna poprawność będzie także w Radiu Samiec? Ja nigdy nie nawoływałem do nienawiści wobec Żydów. A socjalizm piętnuje, bo tak, dałem już na forum ku temu wiele powodów i świadectw, wykazując wiele mechanizmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent.

 

   przede wszystkim założenie forum: Zrozumieć Kobietę!

 

Durgi plan to nasze sądy na temat polityki. Z hebrajczyków nie musisz się tłumaczyć. Mamy swoje poglądy, i ja je podzielam.

 

Polityka na bok! Drugi temat.

 

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Adolf napisał:

Vincent.

 

   przede wszystkim założenie forum: Zrozumieć Kobietę!

 

Durgi plan to nasze sądy na temat polityki. Z hebrajczyków nie musisz się tłumaczyć. Mamy swoje poglądy, i ja je podzielam.

 

Polityka na bok! Drugi temat.

 

 

Polityka to raczej temat drugoplanowy, i nie chcę w nim uczestniczyć. Nie czuję się w nim za mocny i mam mało wiedzy - brzydzę się i rzygam polityką. Ale nie widzę przeciwskazań by chłopaki z forum zrobili ze sobą audycję - i jeśli będzie fajna, to ją wstawię u siebie. Prosiłbym tylko o nie gloryfikowanie liberalizmu, ponieważ nie chcę tego promować moją marką.

 

O żydach będą kiedyś dyskusje, bo to ważny temat.

 

21 minut temu, XYZ napisał:

Mikrofon kupie. Ogarnę program i sie odezwę.

 

Czekam. 

 

16 minut temu, Mr Bread napisał:

Mi też coś ciekawego do powiedzenia chodzi po głowie. Na prawdę, słuchając radia Samiec aż chce się wypowiedzieć. Ale prześpię się z tym pomysłem i jak stwierdzę, że podołam to dam znać ;)

 

Kto jak kto, ale Ty na pewno masz ciekawą historię do opowiedzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mgbwandu napisał:

Prosiłbym tylko o nie gloryfikowanie liberalizmu, ponieważ nie chcę tego promować moją marką.

 

No właśnie. Dziękuję i do widzenia.

 

16 godzin temu, Adolf napisał:

Vincent.

 

przede wszystkim założenie forum: Zrozumieć Kobietę!

 

Drugi plan to nasze sądy na temat polityki. Z hebrajczyków nie musisz się tłumaczyć. Mamy swoje poglądy, i ja je podzielam.

 

Polityka na bok! Drugi temat.

 

 

Nie lubię być na drugim planie.:) Ale rozumiem, założenia programowe radia, dlatego nie będę się udzielał po prostu, bo o kobietach ani nie zamierzam ani też nie umiem mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adolf napisał:

Kupiłem mikrofon, chyba się nada.

http://allegro.pl/mikrofon-pojemnosciowy-domowe-studio-super-zobacz-i5727939143.html

 

do tego filtr i matę akustyczną. Jeszcze tylko porządne słuchawki i będę gotów.:)

 

Muszę Cię zmartwić Adolfie, ten mikrofon nie jest zły, ale tylko pod warunkiem, że masz dobrą kartę muzyczną w komputerze (kosztującą 3x tyle co sam mikrofon) lub porządną kartę dźwiękową usb (1,5x tyle co sam mikro).

 

Dla tego też wszystkie polecane w wątku mikrofony były mikrofonami pojemnościowymi ze złączem usb (czyli własnym wbudowanym układem dźwiękowym).

 

Żeby uzyskać efekt jak na najtańszym samsonie trzeba jeszcze doinwestować w przyzwoitą kartę dźwiękową (zintegrowana w laptopie lub na płycie głównej komputera układy pogarszają znacznie jakość nagrywanego dźwięku).

 

Ma jeszcze dwie wady (jest przesadnie czuły - zbiera dźwięki z dużej odległości) i wymaga oddzielnego zasilania bateryjnego.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Red, dzięki za radę dzwonie do sprzedawcy.

 

Dzwoniłem, powiedział że się nada do tego co potrzebuję. Wiem sprzedawca zawsze będzie zachwalał. Kartę dźwiękową mam chyba dobrą, bo mocnego PC-eta odziedziczyłem po synku, zapalonym graczu.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Vinc.

  Akurat Twój bat i cięte słowo odnośnie kobiet, jak najbardziej były by na miejscu w RadioSamiec.

 

Nie namawiaj. Vincent już mi napisał że rezygnuje z audycji w radiu więc uszanuj jego decyzję. Słowo to słowo przecież. Mikrofon fatalny, zrób jak pisze Red - samsona najtańszego kupili Rnext i Pogromca, nie żałują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf, ten Samson "Go Mic" (właśnie tego mam) ma niepodważalną zaletę - jest szokująco mały a przy okazji dobry w te klocki :D

Sam byłem w szoku jak go odpakowałem. Tu masz fotę na mojej zgrabnej dłoni

2v10o08.jpg

 

a tu po rozłożeniu

2i8dq4y.jpg

 

Edytowane przez Rnext
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleńki ten mikrofon i ładny.

 

 

Słuchajcie, Artur mnie prosił by jak najszybciej nagrać audio o przemocy i nałogach - by wypełnić kategorie na stronce radia. To co, może do przemocy weźmiemy Pogromcę, a do nałogów Rnexta? Palisz, pijesz, ćpasz coś? :))

 

Do nałogów można by wziąć Pikacza, cała fabryka chemiczna chodząca :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajczę kurna od dwóch lat (powrót do nałogu po ponad dekadzie przerwy). Do tego epizod z jakąś nicorette i elektronikami.

W kwestii ćpania czysty jak niemowlę zakonnicy, nawet nigdy trawy nie jarałem. Przy mojej skłonności do namiętności... wolę nawet nie ryzykować próby.

Piwa nie lubię (w ciągu roku może ze 2 wypiję), wino mnie zamula (nie mogę myśleć) więc też unikam, jak już to whisk(e)y jak jest okazja, ale do "odcięcia" i tak urżnąłem się tylko raz w życiu.

Miałem jedynie kumpla, głębokiego lekomana co to wylądował w monarze no i jeszcze facet kumpeli się faszeruje tramadolem. I tyle mojego kontaktu z "użytkownikami". 

Chyba lepszy będzie ktokolwiek inny, bo sam nie bardzo wiem czy miałbym cokolwiek sensownego do powiedzenia w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycje super, dziękuję Marku za odpowiedź na pytanie bo dało mi cholernie do myślenia bo trafiłeś w sedno....;)Za odmłodzenie również bo ja 32 latka na karku ;)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Od siebie dodam, że żeby zmaksymalizować przejścia z YT na stronę oraz zwiększyć szansę na zakup książki / żek trzeba by dodać to:

https://support.google.com/youtube/answer/6140493?hl=pl

https://support.google.com/youtube/answer/92710?hl=pl&ref_topic=2795929

Tu jeszcze podpowiedź:

http://delante.pl/pozycjonowanie-filmow-na-youtube-jak-je-optymalizowac/

 

Jeśli nie ma kto tego ogarnąć ja się mogę tym zająć albo podpowiedzieć krok po kroku jak to pododawać, żeby działało - to proste więc raz jak się zrobi to potem wystarczy kopiować wedle schematu. Piszę o tym, że mogę pokazać, bo do dodawania trzeba być adminem, a rozumiem, że jestem krótko na forum i nikt mnie tu nie zna za bardzo...

 

BTW - stare ale jare - czym się różni Pani doktor od Pani doktorowej - częścią ciała jaką zarobiły na "tytuł" ;)

Edytowane przez OnTakiJakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Rnext odpuścimy sobie - jesteś za "czysty" :) i do nałogów weźmiemy Pogromcę. A przemoc? Nagrałbym chętnie sam, bo mam fajny temat, ale jeden mówca nudzi, a ping pong między mówcami pobudza. Hmmm...

 

45 minut temu, OnTakiJakis napisał:

Audycje super, dziękuję Marku za odpowiedź na pytanie bo dało mi cholernie do myślenia bo trafiłeś w sedno....;)Za odmłodzenie również bo ja 32 latka na karku ;)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Od siebie dodam, że żeby zmaksymalizować przejścia z YT na stronę oraz zwiększyć szansę na zakup książki / żek trzeba by dodać to:

https://support.google.com/youtube/answer/6140493?hl=pl

https://support.google.com/youtube/answer/92710?hl=pl&ref_topic=2795929

Tu jeszcze podpowiedź:

http://delante.pl/pozycjonowanie-filmow-na-youtube-jak-je-optymalizowac/

 

Jeśli nie ma kto tego ogarnąć ja się mogę tym zająć albo podpowiedzieć krok po kroku jak to pododawać, żeby działało - to proste więc raz jak się zrobi to potem wystarczy kopiować wedle schematu. Piszę o tym, że mogę pokazać, bo do dodawania trzeba być adminem, a rozumiem, że jestem krótko na forum i nikt mnie tu nie zna za bardzo...

 

BTW - stare ale jare - czym się różni Pani doktor od Pani doktorowej - częścią ciała jaką zarobiły na "tytuł" ;)

 

Dzięki wielkie za to. Muszę to ogarnąć - póki co sam spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trudne, trzeba tylko dopasować miniaturki książek np. do formatu jaki jest wymagany w kartach - przyciąć do kwadratu jpeg'i. Film na YT - opisać jak należy i dać tytuł - wyszukiwarka łapie po tytule oraz treści, czasem tagi.

 

Jak będzie stała stronka mogę pomóc w wypozycjonowaniu na odpowiednie zapytania, tak żeby zwiększył Ci się ruch. Jeśli kolega ją stawiający nie ma za dużo czasu, mogę ciut pomóc w administracyjnych rzeczach, o ile jest to jakiś CMS, HTMLa trochę znam - kodujący będzie wiedział o co chodzi - tylko nie jestem typowym WM tylko bardziej SEO.

 

Samczeruno też warto byłoby zoptymalizować trochę żeby podłapało ruchu na wyszukania w google - bo na tyle ile widzę strukturę ruchu bez dostępu do GA więcej (i to x razy) jest z linkowanych stron itp. (wykop?).

 

Oczywiście jak ktoś już to robi ja się nie wpieprzam między wódkę a zakąskę a jedynie oferuję jakiś tam drobny wkład w całość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mgbwandu napisał:

W takim razie Rnext odpuścimy sobie - jesteś za "czysty" :) i do nałogów weźmiemy Pogromcę. A przemoc? Nagrałbym chętnie sam, bo mam fajny temat, ale jeden mówca nudzi, a ping pong między mówcami pobudza. Hmmm...

 

 

Że kurwa co?

 

 

Czuję się pominięty :ph34r:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj otrzymałem prawie wszystko co zamówiłem Jutro montuję studio. Zobaczymy jak wyjdzie.

Teraz prośba, wiem że mam zainstalować program, nie pomnę nazwy. Później co mam zrobić? 

Wysłać to co nagrałem, próbkę głosu? Do kogo?

 

Odnośnie uzależnień.

  "W takim razie Rnext odpuścimy sobie - jesteś za "czysty"

Możemy pogadać o moich nałogach. Jak to moja baba mawia "płacę za twoje 3 nałogi". Całe życie.:D

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2016 at 18:49, OnTakiJakis napisał:

To nie jest trudne, trzeba tylko dopasować miniaturki książek np. do formatu jaki jest wymagany w kartach - przyciąć do kwadratu jpeg'i. Film na YT - opisać jak należy i dać tytuł - wyszukiwarka łapie po tytule oraz treści, czasem tagi.

 

Jak będzie stała stronka mogę pomóc w wypozycjonowaniu na odpowiednie zapytania, tak żeby zwiększył Ci się ruch. Jeśli kolega ją stawiający nie ma za dużo czasu, mogę ciut pomóc w administracyjnych rzeczach, o ile jest to jakiś CMS, HTMLa trochę znam - kodujący będzie wiedział o co chodzi - tylko nie jestem typowym WM tylko bardziej SEO.

 

Samczeruno też warto byłoby zoptymalizować trochę żeby podłapało ruchu na wyszukania w google - bo na tyle ile widzę strukturę ruchu bez dostępu do GA więcej (i to x razy) jest z linkowanych stron itp. (wykop?).

 

Oczywiście jak ktoś już to robi ja się nie wpieprzam między wódkę a zakąskę a jedynie oferuję jakiś tam drobny wkład w całość...

 

Dzięki, zapamiętam sobie. Póki co sprawy ogarnia mi Artur, ale jakby co to uderzę do Ciebie.

 

 

6 godzin temu, BigDaddy napisał:

Zajebista audycja. Dała mi sporo do myślenia w kwestii czemu zawsze tak potwornie się czuje widząc jak ktoś grzebie w śmietniku i dlaczego odczuwam radość jak mu dam pare złotych.

 

Robicie dobrą robotę.

 

Dzięki. Jutro może dam radę nagrać o przemocy i nałogach. Wykurwię z grubej rury.

 

6 godzin temu, wroński napisał:

 

Że kurwa co?

 

 

Czuję się pominięty :ph34r:

 

 

 

Ty ptaszyno o przemocy? Przecież Ty miły chłopak jesteś, ciągle o kucykach gadasz na czacie :lol: A poważnie to jak chcesz, to znasz zasady - dobry mikrofon, próbka głosu, audiobiznes plan i jedziemy.

 

 

 

2 godziny temu, Adolf napisał:

 

Dzisiaj otrzymałem prawie wszystko co zamówiłem Jutro montuję studio. Zobaczymy jak wyjdzie.

Teraz prośba, wiem że mam zainstalować program, nie pomnę nazwy. Później co mam zrobić? 

Wysłać to co nagrałem, próbkę głosu? Do kogo?

 

Odnośnie uzależnień.

  "W takim razie Rnext odpuścimy sobie - jesteś za "czysty"

Możemy pogadać o moich nałogach. Jak to moja baba mawia "płacę za twoje 3 nałogi". Całe życie.:D

 

 

Audacity ściągnij. Nagraj z minutę głosu albo mniej, wstaw na jakąś stronę (nie pamiętam jaką, chłopaki pomóżcie), wstaw tu linka żebyśmy sobie posłuchali. No i zobaczymy do czego można Cię wykorzystać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.