Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Markowy YT pomógł mi wyrwać się ze związku z pijawką, czas dać coś od siebie. Jako że implementacja Timowego 4h work week w miare mi wyszła, jestem w stanie zaproponować swoją pomoc w administracji (łącznie z postawieniem icecasta albo innego RTMP), security i ew. web dev, jako że zajmuje się tym zawodowo.

W razie zapotrzebowanie kontakt PM (powiadomienia przychodzą na maila?).

 

Salud ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enemy. Marek jak będzie w TVN to w którymś momencie i tak się wkurwi i zapewne uderzy ręką w ten ujebany stół ze swoim krótkim acz treściwym słowem "Kurwaa!" na ustach. Tylko tam nie zapraszają ludzi, który poświęcili życie sprawie. Swoją drogą nic mnie tak ostatnio nie ucieszyło jak rozwój kanału Marka. Gratulacje!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

jestem m.in. filmowcem i PR-owcem. Pracowałem z firmami, jak i z politykami. Robiłem coachingi dot. sposobu wypowiadania się i budowania narracji politycznej/marketingowej. Znam się też na sprawach technicznych audio/wideo.

 

Byłbym w stanie przekazać kilka rad zmierzających do ulepszenia radia.

Najpierw jednak piszę zapytać, czy jest ktoś chętny słuchać.

Edytowane przez Wiertarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem całkiem niezłe obrazki (miniaturki) przy każdym filmie. Może warto sięgnąć wyżej ?

 

https://www.pexels.com

https://pixabay.com/pl/editors_choice/?media_type=photo

https://visualhunt.com

 

Fakt, potrzeba chwili, aby znaleźć coś pasującego, jednak świetnie dobrana miniaturka powoduje miłe uczucia. Chyba nie muszę mówić o ogromie korzyści ?

Edytowane przez OdważnyZdobywca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Mówiłeś w audycji, że z darmowej książki zrobiłeś płatną za 10 złotych. A przeanalizowałeś ile osób z tych 10 000, które pobrał książkę wydały kasę potem w sklepie na pozostałe książki? Bo ja właśnie jestem taką osobą, która pierwszą pobrała, a potem wszystkie pozostałe kupiłem. 

 

Także, w ostatecznym rozrachunku może być tak, że na darmowej zarabiasz więcej.

 

ps. prasuj skarpetki, zabija to grzyby, które nie umarły w pralce, a od czasu do czasu suszarką buty przejechać. 

Edytowane przez radeq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały chciałbym wysunąć propozycję pod tytułem co zostawić (a nie co zmienić) od siebie dodam, że bardzo, bardzo, baaardzo dobra jest ta  wstawka pojawiająca się regularnie w ostatnich audycjach: "poczucie winy? Za co? Za śmierć jakiegoś Żyda 2000 tys. lat temu?". Według mnie fajnym pomysłem będzie utrzymanie tego już do końca.

 

(sam się aż zdziwiłem, że ostatnio zaczynam się dzięki temu łapać jak mi chcą sprzedać różni ludzie poczucie winy i sobie odpowiadam - no chyba was po*ebało, więc jeśli w interakcjach sobie zdaję z tego sprawę zupełnie nieświadomie, nie zastanawiając się nad tym, to za kilka miesięcy/lat może wejdzie do podświadomości, oczywiście samemu też trzeba nad tym pracować, bo nic z tego nie będzie, jednak ta wstawka w audycjach po prostu działa)

 

Również według mnie dobrym pomysłem będą takie wstawki o szczęściu (kiedyś były), że szczęście trzeba wypracować samemu i żadna kobieta lub rzecz go nie da. Myślę, że wspomnienie tych dwóch rzeczy po około 3 razy w audycjach (w różnych momentach) nie będzie wielkim problemem, a baardzo pomoże.

 

I taki pomysł mam również  o audycjii pod tytułem: 

"Jak się nauczyć być szczęśliwy, jak wypracować ten nawyk"

 

Albowiem w sumie tylko te afirmacje mi przychodzą do głowy - ale to chyba o wiele za mało i też myśle, że ten temat mógłby zainteresować innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2017 o 21:27, OdważnyZdobywca napisał:

Przeglądając newsy trafiłem na taki ,,Ile w Polsce zarabia Youtuber" (i na czym najwięcej) :

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/ile-zarabia-youtuber-w-polsce-srednio-9200-zl-zarobki-na-youtube.html

 

 

Do youtube dołożyłem ponad 10 tysięcy złotych. Do forum nawet nie chcę zliczyć ile, ale sporo. No ale napędza to wszystko sprzedaż ksiażek i nagrań, więc wychodzę na plus, ale do tych z youtube to mi daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Stulejman Wspaniały

Jak robisz "efekt kredki" (wygląda jak pokolorowane skośnymi pociągnięciami kredki/ołówka) w miniaturach filmów na Radio Samiec? To jest jakiś gotowy filtr do photoshopy/gimpa, czy masz jakąś metodę? Próbowałem coś podobnego zrobić ale efekt raczej mizerny mi wyszedł.

 

----

On 16.10.2017 at 1:55 PM, Stulejman Wspaniały said:

 do tych z youtube to mi daleko.

Oni mają reklamy. Takie kwoty mogą zarabiać kanały które mają (miesięcznie) wiele milionów obejrzeń.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś grywałem w totka parę razy trafiłem 3jkę. Ale po jakimś czasie jak było losowanie to tak mi serce biło, tak myślę o co tu chodzi? Myślę o niee coś tu jest nie pozytywnego w tych emocjach, i przestałem grywać. Teraz to się uśmiecham pod nosem jak są kumulacje i jak kolejki do kolektur. I tak myślę i się podśmiewam pod nosem to jak to jest, jak do wygrania 2mln. to niema kolejek a jak kumulacja 15mln to tłumy? Tak działają emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.