Skocz do zawartości

Piosenki kobiet o mężczyznach


Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś piosenki kobiet o facetach, chwalących ich dbanie o kobiety i rodzinę, służenie społeczeństwu, ratowanie ludzi (strażacy, ratownictwo medyczne), ogólnie - bycie przyzwoitym mężczyzną, dobrym człowiekiem, na którym można polegać?

Jak obserwuję scenę muzyczną od lat, to wszelkie hity muzyczne Pań na temat Panów odnoszą się do facetów wodzących je za nos, bandytów, zdradzających

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to mi przychodzi do głowy nie jest to do końca piosenka o tym jaki to facet nie jest przyzwoity.

Ale piosenka w sumie fajna a w niej facet pokazany jest jako czuły raczej :D 

 

Dobra mam taką. Może i nawet znana.  "To kolega słuchał" :D

Ah. Ale to jest taka piosenka do pierwszej połowy. Później jest już "standard"? 🤔

 

 

Edytowane przez Iranosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, nihilus napisał:

Break up song A.D. 2022. Myślę, że jeszcze 10 lat temu żadne mainstreamowe radio nie puściłoby tego gniota pełnego jadu i bluzg. Teraz jest wszędzie.

 

 

 

Ale wiesz, że autorem tej piosenki jest dziewczyna, którą zdradził jakiś facet. Nie słucham zwykle radia, ale kiedyś trafiłem na uzasadnienie tego tekstu. "Zły facet zdradził kobietę i ona się zemściła nagrywając ten utwór" Niezależna, silna kobieta... :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2022 o 19:29, krzy_siek napisał:

Czy znacie jakieś piosenki kobiet o facetach, chwalących ich dbanie o kobiety i rodzinę, służenie społeczeństwu, ratowanie ludzi (strażacy, ratownictwo medyczne), ogólnie - bycie przyzwoitym mężczyzną, dobrym człowiekiem, na którym można polegać?

Jak obserwuję scenę muzyczną od lat, to wszelkie hity muzyczne Pań na temat Panów odnoszą się do facetów wodzących je za nos, bandytów, zdradzających

 

Prawda. :)

 

Mnie śmieszy to:

 

 

 

 

 

"Ciągnie mnie do niebezpieczeństwa"

 

"Badboye zawsze przyciągają mój wzrok"

 

"Wiem, że igram z ogniem, ale nie przeszkadza mi to"

 

"Chociaż wiem, że to nie jest dla mnie dobre, to podejmuję to ryzyko dla chemii"

 

 

 

"Wiedziałam, że będą z tobą kłopoty, gdy tylko cię zobaczyłam"  

 

"Myślę, że w sekundzie gdy go zobaczyłam po raz pierwszy, część mnie wiedziała, że to się stanie"

 

"I szaloną rzeczą jest to, że nie wiem czy kiedykolwiek poczuję się znowu w ten sposób"

 

"Zabrał mnie na lot do miejsc w których nigdy nie byłam" 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.