Skocz do zawartości

Połknięcie kleju


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przez ostatni rok męczyłem się z zapaleniem żołądka. Postanowiłem że sam się zacznę leczyć. Kupiłem sobie avilin gastro. Jest to bardzo gęsta substancja prawie jak budapren. Piłem przez tydzień. Czuje jak prawie skleil mi sie żołądek. Czy jest duże prawdopodobieństwo że coś mi się stanie waszym zdaniem. Czy taki klej rozrasta się w flakach, tętnicach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fury King napisał:

Jak brałeś go zgodnie z zaleceniami albo niewiele więcej to ok. Jak piłeś wiadrami, to może być różnie. @xander99 nigdy nie przestaniesz zaskakiwać :) 

Czuje ze ten klej zalepia mi sie w nogach oczach. Ja to raczej nudziarz jestem to raczej niczym nie zaskakuje. Po prostu nie chciałbym bym być ciężarem dla bislich gdyby coś mi się stało np stracę wzrok albo nogi

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xander99 napisał:

Czuje jak prawie skleil mi sie żołądek. Czy jest duże prawdopodobieństwo że coś mi się stanie waszym zdaniem. Czy taki klej rozrasta się w flakach, tętnicach.

 

Przeczytaj ulotkę, tam zawarte są odpowiedzi na Twoje pytania:

 

Wskazania i działanie

  • Wyrób medyczny do stosowania wewnętrznego, leczący nadżerki i owrzodzenia w przełyku i żołądku.
  • Właściwości:
    • Spełnia rolę opatrunku adhezyjnego na błonach śluzowych przewodu pokarmowego.
  • Zastępuje naturalną barierę śluzową
  • Nie ulega degradacji w środowisku przewodu pokarmowego
  • Stwarza odpowiednie środowisko dla naturalnych procesów gojenia i regeneracji tkanek
  • Nie wchodzi w reakcje z substancjami naturalnie występującymi w przewodzie pokarmowym
  • Dzięki wysokiej lepkości utrzymuje się na błonach śluzowych i skutecznie je zabezpiecza


Dawkowanie
Należy zażyć łyżkę stołową (15 ml), raz dziennie wieczorem, na pusty żołądek, najlepiej ok. 5 godzin po ostatnim posiłku.

Przeciwwskazania

  • Ze względu na wysoką lepkość wyrobu medycznego Avilin Gastro płyn nie należy stosować w przypadku zapalenia pęcherzyka żółciowego i uszkodzenia miąższu wątroby.
  • Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.
  • Stosowanie podczas ciąży i karmienia należy skonsultować z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to poważny temat, to zdaje się, że bardziej niż Ci się coś skleja, to chyba coś Ci się odkleja 😉

 

Jeśli sam tego leku nie wytworzyłeś w szopie na bazie przepisu starożytnych Indian z Ustrzyków Dolnych, nadto stosujesz się do zaleceń dołączonej ulotki to nic Ci się nie może "sklejać", z powodu konsystencji leku. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777 dziękuję Ci. Moje życie się zawaliło rok temu kiedy lekarz dał mi nimesil od tego czasu mam niekonczacy sie problem z żołądkiem. Moja przygoda uchroniła moją siostrę bo lekarz jej to przepisal ale moją historia spowodowała że nie wzięła tego leku.

20 minut temu, PyrMen napisał:

Kuźwa.. stary.. ile ty masz lat? 

 

Amputacje też byś sam zastosował bez konsultacji z lekarzem? 

 

W sumie jak popatrzę, to kosa może do czegoś zoobowiazywac.. 

Nie mam do nich przekonania. Juz mi jeden dał nimesil a drugi polecił szczepienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Redbad napisał:

Jeśli to poważny temat, to zdaje się, że bardziej niż Ci się coś skleja, to chyba coś Ci się odkleja 😉

 

Jeśli sam tego leku nie wytworzyłeś w szopie na bazie przepisu starożytnych Indian z Ustrzyków Dolnych, nadto stosujesz się do zaleceń dołączonej ulotki to nic Ci się nie może "sklejać", z powodu konsystencji leku. 

Ale jakby mi sie flaki zlepily to co bym umarl czy dałoby się to jeszcze uratować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xander99 napisał:

Ale jakby mi sie flaki zlepily to co bym umarl czy dałoby się to jeszcze uratować?

Medycyna zrobiła postępy. Bez części (nawet dużej) flaków da się żyć. Ale nie nastawiałbym się, że je utracisz w wyniku spożywania leku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JAL napisał:

Medycyna zrobiła postępy. Bez części (nawet dużej) flaków da się żyć. Ale nie nastawiałbym się, że je utracisz w wyniku spożywania leku.  

No nwm wszystko mi się kleji w żołądku po tym balsamie. A po czym ludzie tracą flaki? Medycyna robi postępy tylko ze wiekszosc chorob nie mozna wyleczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@trop @Fury King @Martius777 @JAL @Redbad panowie nwm czemu ale wcialeze mną cos nie tak. Wyczytałem że  ten lek to polimer E a wiec to chyba swego rodzaju plastik z tego co z chemii pamiętam. I w niektórych częściach ciała non stop mi się to skleja dopiero jak biorę wit c to jest lepiej. Czuję się taki cały ściśnięty jakby mnie pasami ktoś opasał. Nie jest to normalne. Czemu ja po każdym leku mam skutki uboczne i to na długi czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Martius777 napisał:

@xander99 Marsz do lekarza, te objawy są na tyle niepokojące, że nie ma co pytać na forum. Zabierz lek do lekarza aby to zobaczył.

 

Ubieraj się i idź do lekarza.

Bylem ale on nie wie.

9 minut temu, Redbad napisał:

Brachu, już teraz bez podśmichujek - pytaj specjalistę dyplomowanego, tutaj chłopaki mogą co najwyżej rzucić sugestią lub opowiedzieć, że słyszeli, że ktoś kiedyś tak miał. Jeśli dolegliwości wracają to potrzebna jest Tobie pomoc lekarska.

Lekarz nie wie. Mowi ze to niemożliwe. Nawet uszy mnie bola bo tam mi się ten klej zebrał. I jak wdycham powietrze to te powietrze coś uciska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xander99 napisał:

Bylem ale on nie wie.

 

Jeśli specyfik źle na Ciebie działa, lekarz nic nie wie, to po prostu odstaw to świństwo, po co brać coś co ci szkodzi?

 

Jeśli objawy po spożyciu tego leku będą nadal utrzymywać się jutro, pojutrze, idź do lekarza.

 

Poproś lekarza o inny lek i od razu powiedz, że ten co masz powoduje efekty uboczne.

 

Ewentualnie możesz poprosić o zioła w sklepie zielarskim - zazwyczaj zielarki mają coś dobrego bez chemii.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Martius777 napisał:

 

Jeśli specyfik źle na Ciebie działa, lekarz nic nie wie, to po prostu odstaw to świństwo, po co brać coś co ci szkodzi?

 

Jeśli objawy po spożyciu tego leku będą nadal utrzymywać się jutro, pojutrze, idź do lekarza.

 

Poproś lekarza o inny lek i od razu powiedz, że ten co masz powoduje efekty uboczne.

 

Ewentualnie możesz poprosić o zioła w sklepie zielarskim - zazwyczaj zielarki mają coś dobrego bez chemii.

 

Ja to juz dawno odstawilem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamina c wzmaga krzepliwość krwi. 

Imo, zrób sobie komplet badań. 

Btw. Jakie to uczucie że się skleja i co się skleja? 

 

Jedyne co w organizmie może się rozrastać to pasożyty i rak oraz dzieciak. Ostatnie odpada. 

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Witamina c wzmaga krzepliwość krwi. 

Imo, zrób sobie komplet badań. 

Btw. Jakie to uczucie że się skleja i co się skleja? 

 

Jedyne co w organizmie może się rozrastać to pasożyty i rak oraz dzieciak. Ostatnie odpada. 

Ja mialem po szczepionce ddimery 1300 tak to badania w normie. Ale to jest takie gesty ten balsam szostakowskiego i wiesz no te klejenie to takie jakbyś wzial do ręki klej i zlepial i rozlepiał ręce to takie uczucie w zoladku. Nwm ten klej sie rozprowadzil po całym organizmie i to chyba jakby sie namnazalo pod wpływem wody takie uczucie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.04.2022 o 14:55, xander99 napisał:

anowie nwm czemu ale wcialeze mną cos nie tak. Wyczytałem że  ten lek to polimer E a wiec to chyba swego rodzaju plastik z tego co z chemii pamiętam. I w niektórych częściach ciała non stop mi się to skleja dopiero jak biorę wit c to jest lepiej. Czuję się taki cały ściśnięty jakby mnie pasami ktoś opasał. Nie jest to normalne.

Ja nie jestem kompetentny do odpowiedzi na takie pytania. Robiłeś jakiekolwiek badania? Poszukaj może opinii innego lekarza, zrób badania porównawcze (np. jeśli masz wyniki badań przed okresem odczucia tego "sklejenia" będzie można porównać, co się zmieniło). Po wykluczeniu czynników fizycznych, mógłbyś rozważyć zbadanie psychicznych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2022 o 09:17, JAL napisał:

Ja nie jestem kompetentny do odpowiedzi na takie pytania. Robiłeś jakiekolwiek badania? Poszukaj może opinii innego lekarza, zrób badania porównawcze (np. jeśli masz wyniki badań przed okresem odczucia tego "sklejenia" będzie można porównać, co się zmieniło). Po wykluczeniu czynników fizycznych, mógłbyś rozważyć zbadanie psychicznych. 

Nie jest dobrze ten klej rozlał się po całym ciele. Dzisiaj ciąłem trawę i nie dałem rady więcej jak 5 minut tak mnie uszy zaczęły boleć jakby coś je blokowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xander99 napisał:

Nie jest dobrze ten klej rozlał się po całym ciele. Dzisiaj ciąłem trawę i nie dałem rady więcej jak 5 minut tak mnie uszy zaczęły boleć jakby coś je blokowało.

 

Proponuję skonsultować się z psychiatrą, póki jeszcze możesz zrobić to samodzielnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.