Skocz do zawartości

Połknięcie kleju


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

z piołunem nie można przesadzać w sensie niezbyt długo

 

To prawda z tym piołunem, jednak to jest mała dawka 15 gram na cale 2 tygodnie kuracji, jak ktoś się go obawia może zmniejszyć do symbolicznej ilości typu 5-10 g bo w mieszance najważniejszy jest wrotycz i ostropest.

 

Słyszałem też wersję przepisu, że po prostu wsypać tyle piolunu tyle ile się soli jednorazowo kromke z pomidorami :) Co człowiek co inny przepis ale składniki wciąż w podobnej proporcji.

 

7 godzin temu, xander99 napisał:

Na przykład ruszam jakims miesniem no to on jet taki jakbyś do ręki wzial klej i zaczal poruszać rękami.

 

Czyli coś z mięśniami. 

 

Wpisałem w Google twoje objawy, że czujesz sklejenie mięśni.

 

Jest jeden artykuł o tym uczuciu sklejenia.

 

https://weron.pl/wiedza/wpis/36-czym-jest-powiez-jaka-pelni-funkcje-i-dlaczego-jest-wazna-przy-holistycznym-podejsciu-do-zdrowia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2022 o 09:30, xander99 napisał:

Ale jakby mi sie flaki zlepily to co bym

Od kiedy są kleje z adchezią do 'tłustych' powierzchni?

W dniu 26.04.2022 o 19:26, xander99 napisał:

Nwm ten klej sie rozprowadzil po całym organizmie i to chyba jakby sie namnazalo pod wpływem wody takie uczucie mam.

Może przestań 'wąchać'.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 Ludzie dali ci bardzo dobre rady typu:

 

- zmień lekarza na takiego, który potrafi zdiagnozować, w razie potrzeby wezwać pogotowie gdy się pogorszy stan zdrowia

 

- sprawdzić czy twoje objawy nie są psychosomatyczne - wskazana wizyta u psychologa, bywa, że psychika wywołuje różne objawy chorobowe, czasami potrzeba iść do psychiatry po leki

 

- nie zaszkodzi detoks, już kilka osób podpowiadało, bywa, że oczyszczanie organizmu wystarcza aby usunąć to czym się zatruło

 

Czytasz te rady, wprowadzasz je w życie? Od bezczynności nic się nie poprawi.

 

Co do słuchu, przeczytaj po prostu ulotkę swojego leku, którego nazwałeś "klejem". Bardzo mała liczba leków może uszkodzić ale twój na 100% nie ma opcji aby coś uszkodzil :) Sam sprawdź i przekonaj się czytając ulotkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777 ten lek to nawet ulotki nie miał. Czytam rady ale jestem mocno niecierpliwy. Tylko mi pop rostu chodzi o to ze ja jak wypilem klej i on się rozlal po całym organizmie to np skleił bebenek albo nerwy i jak ciąłem trawę to nie mógł się swobodnie poruszać i coś może pękło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 16.05.2022 o 14:51, Martius777 napisał:

Pomyślałem, że może ci pomóc.

 

Kupujesz wszystko zmielone, jeśli nie masz zmielonych to kup jakie są i samodzielnie zmiel - wrotycz, goździki, piołun i ostropest plamisty

 

Zrobiłem mamie tak:

 

15 gram zmielonego piołunu

30 gram zmielonych goździków

60 gram zmielonego wrotyczu

20 gram zmielonego ostropestu plamistego

 

Ta mieszanka ma jakąś nazwę, można ją kupić gotową z opisem, gdzie będą m.in. przeciwskazania i minimalny wiek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie jest zalecane spożywanie dużych ilości Alivin Gastro lub jakiegokolwiek innego leku bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Przedawkowanie Alivin Gastro może powodować różne skutki uboczne, takie jak nudności, wymioty, biegunka i bóle brzucha.

 

Nie ma jednak dowodów na to, że Alivin Gastro może skleić jelita. Składniki aktywne Alivin Gastro, takie jak laktobionian choliny, kwas askorbinowy i cytrynian sodu, nie są znane z powodowania sklejania się jelit.

 

Jednakże, jeśli masz jakiekolwiek problemy z przewodem pokarmowym, takie jak choroba Leśniowskiego-Crohna lub wrzodziejące zapalenie jelita, powinieneś skonsultować się z lekarzem przed stosowaniem Alivin Gastro lub jakichkolwiek innych.

 

Nie ma dowodów na to, że Balsam Szkocki, znany również jako Balsam Szkocki Carlina, może skleić jelita, jednakże picie go w dużych ilościach może prowadzić do różnych skutków ubocznych.

 

Balsam Szkocki jest produktem alkoholowym, który zawiera ekstrakty roślinne, takie jak karczoch, kora dębu, imbir i lukrecja, oraz olejki eteryczne. Picie zbyt dużej ilości alkoholu może prowadzić do działań niepożądanych, takich jak nudności, wymioty, biegunka, bóle brzucha, zawroty głowy i utrata przytomności.

 

Ponadto, Balsam Szkocki może być drażniący dla błony śluzowej przewodu pokarmowego i dlatego nie jest zalecany osobom z chorobami żołądka, wrzodami lub innymi problemami trawiennymi.

 

Podsumowując, picie dużych ilości Balsamu Szkockiego może prowadzić do różnych skutków ubocznych, ale nie ma dowodów na to, że może skleić jelita. Zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed spożyciem jakiejkolwiek dużej ilości produktów, w tym Balsamu Szkockiego.

 

Nie ma również dowodów na to, że Alivin Gastro może powodować uszkodzenie słuchu, wzroku lub problemy ze łzawieniem. Składniki aktywne Alivin Gastro nie mają wpływu na te funkcje organizmu.

 

Nie ma dowodów na to, że Alvin Gastro ma negatywny wpływ na mięśnie.

Edytowane przez Pocztowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.