Skocz do zawartości

Kobieta starsza o 5 lat, koło 40-stki, co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież chcesz w to iść jak dzik w pokrzywy. Bo dlaczego podałeś tak mało cech? 

 

Pytasz jakbyś miał z nią brać slub, a ona sama wymagała od Ciebie, abyś był gotowy na zapłodnienie jej na pierwszej randce.

 

 

 

Rama ustawiona i sprawdzasz czy Pani ją akceptuje. Jeżeli nie, to bzykasz, a później next.

 

Sam celuje w starszą, ale dotychczas żadna mnie nie przekonała nawet do bliższego zapoznania. Gdybym trafił coś ciekawego, to bym spróbował. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już masz wątpliwości to zostaw babcie, do czego ci ona? Do gotowania, sprzątania? Żeby stare m$iesko wieczorem przytulić?

 

Nie widzę tu logiki ani przyszłości.

No chyba że chcesz pobrykać, tu się nie zawiedziesz, szybkie są. 

Gorzej jak są dzieci, takie przyklejone do matki. Wtedy to już drama.

 

Przerabiałem. 

 

Pięć lat to spora niekorzystna różnica. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szwagier88 napisał:

Pewne cechy ma ok, ale pewne mi się nie podobają. Ma to szansę?

Samo to, że się wahasz, powinno dać Tobie do myślenia.

 

Coś przeczuwam za pół roku temat "Pracoholiczka, konkretna, ale za to mało romantyczna i lubiąca rządzić zryła mi beret - ratujcie!" 🙃

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szwagier88 napisał:

Zadbana, ale wygląda na swój wiek. Pracoholiczka, konkretna, ale za to mało romantyczna. Trochę lubi rządzić w związku. Pewne cechy ma ok, ale pewne mi się nie podobają. Ma to szansę?

 

Chłopie, po co Ci starsza kobieta? 😀

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby szybciej i więcej tych Ukrainek. 

 

Nie mam już czasu.

 

Niż demograficzny już zaraz nas zmiecie, ale co gorsze, chłopaki biorą się za 40 latki.. prawdziwy dramat.. 

 

To są sankcje podobne jak na Kubie.. i nie będą to sankcje brzemienne w skutkach. 

  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szwagier88 napisał:

Ma to szansę?

 

Pochędożyć zawsze można. Jak jeszcze jest przy "kasie". To zawsze można wyciągnąć dodatkowe "frukta". Nie angażować się emocjonalnie. Na pierwsze oznaki "urabiania" np. to jak z nami będzie? Wycofujemy na  z góry upatrzone pozycję

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szwagier88 napisał:

Pracoholiczka,

konkretna, ale za to mało romantyczna.

Trochę lubi rządzić w związku.

Te cechy wykoleją każdą relację. 

 

Skąd pomysł o związku? Pytała się ciebie czy ci w głowie się uroiło? 

 

To może być bardzo fajna znajomość ale nie sądzę, że przetrwa 2 lata. Te cechy też teraz są w wersji demo więc z biegiem czasu mogą się znacznie nasilić i być przyczyną zerwania kontaktu.

 

To może być bardzo sympatyczna i kochana babeczka tylko nie do życia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok dwa menopauza, może nawet już. Pani zmieni się w kilka miesięcy z jędrnej kobiety w babcie, chcesz za 5-7 lat będąc w wieku 40 lat wąchać starczy fetorek i walczyć. Suchością pochwy? A i libido może zniknąć u niej, po co Ci stara baba... Ani to wygląda, ani sexu nie będzie, a do tego konkretną i pracoholiczka.... Będą tylko wymagania i wymagania a noc nie da w zamian, jedyny sens jaki bym widział to sponsoring z jej strony..... Experyment Calouhna chyba to był jak było dobrze i pewnie to panny mniej Ainteresowane, jak jest niepewność to szukają bardziej partnera.... Może nie będzie dramatycznie lepiej ma rynku matrymonialnym, ale raczej się nie pogorszy.... Nie masz możliwości znaleźć młodszej? Wolałbym 30 co ma parę kilo nadwagi (parę nie 50) niż 40 z idealnym BMI.... To już prawie babcia człowieku....

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.