Skocz do zawartości

Ruszają rządowe dotacje na budowę mieszkań dla uchodźców


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.03.2022 o 23:02, LiptonGreen napisał:

Ogólnie często zgadzam się z twoimi postami - jesteś często ostoją racjonalnego myślenia na forum, kiedy innym wjeżdża za mocno red pill czy coś.

 

Jednak w tym temacie wgl nie jestem w stanie zrozumieć twojej logiki. Próbujesz wmówić innym braciom, że jeśli rząd przekaże kasę na SANy, które potem z tych pieniędzy zapewnią na długie miesiące mieszkania dla Ukraińców to nie zapłaci za to podatnik tylko... no właśnie, kto? Serio to retoryka na poziomie polityka, który nie wie co powiedzieć dlatego powtarza 10 raz jakąś brednie w studiu telewizyjnym. 

 

Co z tego, że ta kasa nie przejdzie bezpośrednio do uchodźców? Dla mnie w bez różnicy, mogliby wyjąć mi 100 z portfela i dać ją przy mnie jakiemuś Ukraińcowi, przecież efekt będzie do-kład-dnie taki sam!

 

Będę cieńszy o 100zł. Chory o kilkunastu kolejnych ludzi w kolejce w przychodni NFZ. Mniej warty na rynku pracy o dziesiątki Ukraińców gotowych robić to samo za pół darmo itd. 

 

Nie wiem, czy wy serio wierzycie, że to nam wyjdzie na dobre? Jeśli tak to w jakimś stopniu zazdroszczę wam optymizmu. Jeżeli te tabuny babuleniek z kilkuletnimi wnuczkami stojących na Zachodnim pod wodzą Jarka i ekipy mają być siłą, która rozrusza naszą gospodarkę... nie no kurwa ludzie, po prostu nie... 

 

Popatrz na to z innej strony. Tej pozytywnej Ze strony nie mającej nic wspólnego z gospodarką.

 

Ja mam 27 lat -jestem z rocznika 1995. Nigdy nie miałem dziewczyny i szczerze mówiąc już nawet nie chce mieć bo Polki są po prostu podłe.   Spora ilość Ukrainek to jest jakaś tam nadzieja. Nie robię sobie jakiś wielkich nadziei, ale może  znajdę sobie jakąś 17-20 letnią Ukrainkę, która doceni moje starania.  

Edytowane przez Everson
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Everson napisał:

Spora ilość Ukrainek to jest jakaś tam nadzieja. Nie robię sobie jakiś wielkich nadziei, ale może  znajdę sobie jakąś 17-20 letnią Ukrainkę, która doceni moje starania.

 

Szczerze życzę Ci znalezienia takiej kobiety, natomiast rzeczywistość wygląda całkiem inaczej.

Już ponad miesiąc jak paszynki przybywają do Polski i co? zauważyłeś by więcej polskich mężczyzn miało udane relacje z nimi, więcej seksu😆?

Ja osobiście czegoś takiego nie zauważyłem, mało tego chłopaki piszą na różnych forach jakie te Ukrainki są podobne do p0lek względem zachowania, socjalizacji.

Zobacz ile również kobiet z dziećmi przybywa i nie w poszukiwaniu chłopa a lepszego życia, socjalu i poczucia bezpieczeństwa za Polaków pieniądze.

Te młode Ukrainki, o których piszesz często można spotkać w dużych miastach Warszawa, Kraków, Poznań.

Przypadek, że ciągnie je do dużych miast? nie. W dużych miastach więcej możliwości i do wszystkiego blisko.

Kobiety przybywające do większych miast szukają lepszego życia więc pytaniem jest co chcesz zaoferować takiej paszynce?

Bo nie licz na to, ze poleci na twoje dobre serce czy wnętrze no chyba, że portfela😁

Trzeba patrzeć realnie co atrakcyjniejszym, ogarniętym chłopakom uda się takie zdobyć niestety cała reszta obejdzie się smakiem.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

Szczerze życzę Ci znalezienia takiej kobiety, natomiast rzeczywistość wygląda całkiem inaczej.

Już ponad miesiąc jak paszynki przybywają do Polski i co? zauważyłeś by więcej polskich mężczyzn miało udane relacje z nimi, więcej seksu😆?

Ja osobiście czegoś takiego nie zauważyłem, mało tego chłopaki piszą na różnych forach jakie te Ukrainki są podobne do p0lek względem zachowania, socjalizacji.

Zobacz ile również kobiet z dziećmi przybywa i nie w poszukiwaniu chłopa a lepszego życia, socjalu i poczucia bezpieczeństwa za Polaków pieniądze.

Te młode Ukrainki, o których piszesz często można spotkać w dużych miastach Warszawa, Kraków, Poznań.

Przypadek, że ciągnie je do dużych miast? nie. W dużych miastach więcej możliwości i do wszystkiego blisko.

Kobiety przybywające do większych miast szukają lepszego życia więc pytaniem jest co chcesz zaoferować takiej paszynce?

Bo nie licz na to, ze poleci na twoje dobre serce czy wnętrze no chyba, że portfela😁

Trzeba patrzeć realnie co atrakcyjniejszym, ogarniętym chłopakom uda się takie zdobyć niestety cała reszta obejdzie się smakiem.

 

 

 

 

 

Szczerze mówiąc nie miałem nigdy okazji rozmawiać z Ukrainkami więc nie mogę ich oceniać.  Jednak na czatach video miałem okazję rozmawiać z Białorusinkami i moje wrażenia były dość pozytywne . To były często jakieś dziewczyny po  17, 19 czy 21  lat i robiły dobre wrażenie. Nawet im nie przeszkadzało ,że mam 27 lat. Tyle ,że wyglądam na około 4 lata młodszego. Chyba ,że jest jakaś różnica między Ukrainkami a Białorusinkami? Miałem też okazję rozmawiać z dziewczynami z Filipin a także nawet Indonezji i moje wrażenia też są bardzo dobre. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EversonBiałorusinki w porównaniu do Ukrainek żyją w państwie gdzie jest jeszcze normalne wychowanie, socjalizacja przez rodziców do tego pod władza Łukaszenki mają utrudniony dostęp do zgnilego zachodu, który nie uderza w takim stopniu jak chociażby na zachodniej Ukrainie gdzie tamtejsze kobiety są tak samo zniszczone propaganda co p0lki.

Jeżeli chodzi o Azję południowo-wschodnia to jak najbardziej na tak. Kobiety z Tajlandii, Indonezji, Filipin to ostatni bastion normalności i jak będziesz mieć okazję to się nie zastanawiaj. 

Owszem one też czegoś będą chciały bo nie ma kobiet nie interesownych, ale przynajmniej w zamian coś dostaniesz do tego nauczone w swojej kulturze szanowac mężczyzn co jest dodatkowym plusem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iceman84PL napisał:

@EversonBiałorusinki w porównaniu do Ukrainek żyją w państwie gdzie jest jeszcze normalne wychowanie, socjalizacja przez rodziców do tego pod władza Łukaszenki mają utrudniony dostęp do zgnilego zachodu, który nie uderza w takim stopniu jak chociażby na zachodniej Ukrainie gdzie tamtejsze kobiety są tak samo zniszczone propaganda co p0lki.

Jeżeli chodzi o Azję południowo-wschodnia to jak najbardziej na tak. Kobiety z Tajlandii, Indonezji, Filipin to ostatni bastion normalności i jak będziesz mieć okazję to się nie zastanawiaj. 

Owszem one też czegoś będą chciały bo nie ma kobiet nie interesownych, ale przynajmniej w zamian coś dostaniesz do tego nauczone w swojej kulturze szanowac mężczyzn co jest dodatkowym plusem. 

 

Czyli Ukrainki ze wschodu są bardziej wartościowe niż te z zachodu? Bo może stąd wynikają takie czasem skrajne opinie o Ukrainkach i wynika to z jakiego obszaru Polacy poznają Ukrainki.  Bo może to jest tak ,że ktoś pozna Ukrainkę z zachodu i stwierdzi ,że taka sama jak Polki i od razu ocenia ,że większość Ukrainek jest  taka sama .Albo też na odwrót. Ktoś pozna Ukrainke ze wschodu ,stwierdzi że jest inna od Polek, ,że jest fajniejsza  i od razu myśli ,że większość Ukrainek jest taka sama.  

 

A wiesz coś może o Mołdawiankach? Słyszałem o nich dość dobre opinię.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2022 o 14:24, Martius777 napisał:

Mój kolega z Warszawy powiesi się jak zobaczy ten program. Zbiera już 10 lat na mieszkanie a ceny ciągle mu rosną, szuka teraz mieszkania poza Warszawą a tu poza miastem też drogo jak diabli. Przykład? Kawalerka 17 m2 za 350 tys zł w Pruszkowie, rzekł, że nie upadł na głowę aby tyle dawać za klitkę.

 

Bank nie da mu kredytu bo za biedny.

 

Za biedny aby uskładać w miarę szybko.

 

Wynajmuje pokój 6 metrowy za tysiąc złotych + opłaty.

 

Obliczył, ze przy takim tempie to dopiero może na emeryturze kupi i zaraz do grobu.

Mimo, że mam dobry (na razie) zawód to i tak będę musiał zbierać około 10-15 lat.

 

Jeżeli ten program okaże się prawdziwy i obcy ludzie dostaną te mieszkania to wypierdalam stąd i ostentacyjnie przepierdalam w ciepłych krajach hajs odłożony na wkład własny. Potem wracam do domu rodziców i żyję na luzie i jebie mnie to dążenie do własnego mieszkania.

Notabene dzięki Bogu, że nie wziąłem tego kredytu hipotecznego na mieszkanie, bo bym się chyba zesrał i spuścił jednocześnie z wrażenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Everson napisał:

Czyli Ukrainki ze wschodu są bardziej wartościowe niż te z zachodu?

 

Tak prawdziwe Ukrainki są właśnie na wschodzie jeszcze nie otumanione zgnilizna zachodu.

 

5 godzin temu, Everson napisał:

A wiesz coś może o Mołdawiankach? Słyszałem o nich dość dobre opinię.

 

Akurat z kobietami z tego kraju nie miałem przyjemności.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.