Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Sory ale nie mogę edytować.

Od wczoraj próbuję mewing mimo 28 lat może to coś da biorąc pod uwagę jak wyglądam częściowo z profilu xD

 

Mam duży problem z robieniem tego bo automatycznie wracam do poprzedniej postury języka gdy o tym nie myślę, trzymanie złączonych zębów "lekko" bez ściskania i próba trzymania prawie całego języka na podniebieniu jest dość męczące.

 

czubek języka nie może chyba się stykać z zębami u góry chyba bo inaczej nie mogę go "położyć całego na podniebieniu?

Tak wygląda kilkuletni mewing + niski body fat :) Na prawdę, to jak zmienia się twarz kiedy zredukujemy tłuszcz jest nieprawdopodobne. 

 

Zobacz na yt poprawną technikę mewingu, bo być może po prostu coś źle kminisz ;) Przezwyczaisz się po jakimś czasie i będziesz to robił automatycznie, póki co musisz się kontrolować. Skupiaj się na tym aby pchać język nie do przodu ( do zębów ) tylko do góry

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bassfreak napisał:

Wręcz nieprawdopodobne

Niesamowite jak można poprawić swój wygląd. Do tego trenować aby z virgin Beck zrobić normie lub Chad neck. 

I siłownia aby zrobić chociaż zarys mięśni i wyglądać jak mężczyzna.

 

16 godzin temu, bassfreak napisał:

Mam duży problem z robieniem tego bo automatycznie wracam do poprzedniej postury języka gdy o tym nie myślę, trzymanie złączonych zębów "lekko" bez ściskania i próba trzymania prawie całego języka na podniebieniu jest dość męczące.

Ja zacząłem w kwietniu i już się przyzwyczaiłem. Musisz trenować. 

 

W drodze na szczyt nie ma dróg na skróty. Trzeba iść krok za krokiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, DOHC napisał:

Ja zacząłem w kwietniu i już się przyzwyczaiłem. Musisz trenować. 

 

W drodze na szczyt nie ma dróg na skróty. Trzeba iść krok za krokiem.

 Od tego czasu widać jakąś minimalną różnicę? Chyba jeszcze ciężej jest się przyzwyczaić  do połykania jedzenia językiem. (Zamiatanie go językiem do tyłu jak mewing)

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bassfreak napisał:

Od tego czasu widać jakąś minimalną różnicę?

Wrzucę jakieś foty szczeny, zobaczycie sobie. Patrząc na zgryz jest o wiele lepiej. Jak byłem mały miałem przerośnięte migdałki - oddychanie ustami. 

Zapadłem na infekcje górnych dróg oddechowych - to samo.

Zęby i zgryz - również. Zamiast cieszyć się życiem, będę musiał płacić pieniążki i trenować aby nadrobić błędy jakich doświadczyłem. 

 

Teraz mam szczękę normicką😉

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

Wrzucę jakieś foty szczeny, zobaczycie sobie. Patrząc na zgryz jest o wiele lepiej. Jak byłem mały miałem przerośnięte migdałki - oddychanie ustami. 

Zapadłem na infekcje górnych dróg oddechowych - to samo.

Zęby i zgryz - również. Zamiast cieszyć się życiem, będę musiał płacić pieniążki i trenować aby nadrobić błędy jakich doświadczyłem. 

 

Teraz mam szczękę normicką😉

 

Tylko koniecznie przed i po. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@bassfreak jednak miałem rację. Tu masz pokazany eksperyment na makakach, dodatkowo są przyczyny krzywych i popsutych zębów. Bardzo dobry materiał poparty dowodami.

W dniu 16.06.2022 o 22:39, bassfreak napisał:

Szkoda że ortodoncja nie była tak rozwinięta jak byłem w takim wieku, ten mały z incela do chad lite.

Tak, w temacie na dole jest o leczeniu ortotropowym, nie wiedziałem wcześniej o tym.

W dniu 16.06.2022 o 18:07, 3nd3x0 napisał:

Tak wygląda kilkuletni mewing + niski body fat

Tak i w tym temacie masz rezultaty u kobiety mewing + redukcja smalcu. 

Zerknijcie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panowie ktoś to robi regularnie? ja nie wiem czy robią coś źle czy moja twarz jest tak tragiczna że nie nie mogę tego robić prawidłowo.

 

Powinno się mieć zamkniętą buzię tzn zęby górne i dolne się stykają ale nie zaciskasz ich czubek języka oparty o górne zęby, w tej pozycji nie mogę robić tego ruchu językiem o podniebienie bo się kurwa nie mieści tam.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak poczytaj w necie o "frenzel method", odnośnie wyrównywania ciśnienia pod wodą, znajdziesz sporo ćwiczeń i baloniki do praktyki. Z założenia jest to niemalże to samo co mewing. 

 

No i ktoś, kto chce "zmienić" twarz raczej powinien myśleć całościowo o ciele i ćwiczyć je całe, a nie tylko 2-3 mięśnie w okolicach ryja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik tak na prawdę, dobry wygląd twarzy, jest efektem zdrowia, a tym samym że wszystkie mięśnie mamy w odpowiedniej kondycji. Słabe mięśnie to i słabe oddychanie, głównie zaczyna się oddychać ustawami, za czym idą różne konsekwencje zdrowotne.

 

Sam trening np. żwacza to już patologia, nastawiona na szybki efekt. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bassfreak napisał:

Panowie ktoś to robi regularnie? ja nie wiem czy robią coś źle czy moja twarz jest tak tragiczna że nie nie mogę tego robić prawidłowo.

 

U mnie jest już z automatu. Każdy ma inną fizjologię i anatomię, ja zaczynałem od przyssania języka do podniebienia. 

W paru komentarzach pod filmami o mewingu ludzie też mieli taki problem, to musi dać się jakoś rozwiązać. 

5 godzin temu, radeq napisał:

"frenzel method"

Pierwsze słyszę, muszę sprawdzić co to.

2 godziny temu, radeq napisał:

tak na prawdę, dobry wygląd twarzy, jest efektem zdrowia, a tym samym że wszystkie mięśnie mamy w odpowiedniej kondycji. Słabe mięśnie to i słabe oddychanie, głównie zaczyna się oddychać ustawami, za czym idą różne konsekwencje zdrowotne.

Dokładnie tak. 

2 godziny temu, radeq napisał:

Sam trening np. żwacza to już patologia, nastawiona na szybki efekt.

Trening taki ładnie robi kontury twarzy, ale przerost jest patologią 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bassfreak napisał:

Powinno się mieć zamkniętą buzię tzn zęby górne i dolne się stykają ale nie zaciskasz ich czubek języka oparty o górne zęby,

 

Szczerze mówiąc, to pierwsze słyszę, że czubek języka powinien dotykać zębów, powinien być trochę wcześniej, tutaj znalazłem poglądowy obrazek:

 

62b33df62b35cef6693ccd0f_bd6cc45fde8cc66

 

Z tego artykułu:

https://www.mewing.app/blog/proper-mewing-tongue-posture

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Macie takiego blackpilla że głowa boli xD oddychanie przez nos i gryzienie twardego pokarmu od małego to podstawa aby mieć prawidłowy rozwój zębów i szczęki !!!

Nawet na modelu jest na żółto zaznaczona kluczowa kość czyli górna szczęka aka maxilla.

Ja nie od dziś wiem że mam cofnięta górną szczękę bo moja dentystka zaleciła mi konsultację ortodonty bo moje górne zęby są zbyt mało wysunięte do przodu względem dolnych (język nie mieści mi się na podniebieniu) - nie moge nawet robić prawidłowo mewingu.

Jak pójdę to muszę zapytać pani ortodontki czy przez aparat również wyciągnie mi się delikatnie górna szczęka (raczej na pewno)

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bassfreak napisał(a):

Macie takiego blackpilla że głowa boli xD oddychanie przez nos i gryzienie twardego pokarmu od małego to podstawa aby mieć prawidłowy rozwój zębów i szczęki !!!

Nawet na modelu jest na żółto zaznaczona kluczowa kość czyli górna szczęka aka maxilla.

Dokładnie! A zdrowy wygląd to atrakcyjny wygląd, kobiety szukają siły, zandrogenizowanych cech u mężczyzn a nie... Drugiej koleżanki. 

A tworzenie anomali w układzie kości twarzoczaszki jest na rękę konowałom, korporacjom tzw medycznym czy wszelakim kołczom mówiącym że nie ważne jak wyglądasz, liczy się serduszko.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał(a):

Dokładnie! A zdrowy wygląd to atrakcyjny wygląd, kobiety szukają siły, zandrogenizowanych cech u mężczyzn a nie... Drugiej koleżanki. 

A tworzenie anomali w układzie kości twarzoczaszki jest na rękę konowałom, korporacjom tzw medycznym czy wszelakim kołczom mówiącym że nie ważne jak wyglądasz, liczy się serduszko.

Wiadomo że genetyka odgrywa też ważną rolę w tym wszystkim ALE no jest jak jest ortodontka mówi co się dzieje od 15-20 lat ....

 

U mnie front twarzy wygląda całkiem spoko ale profil no cóż widać ewidentnie że górna szczęka (maxilla) nie jest prawidłowo wyrośnięta , może nie mam tak spłaszczonej jak azjaci (bo to u nich rasowy trait tak samo jak murzyni mają aż za bardzo maxille do przodu) ale ortodonta się kłania. Dolna szczęka ujdzie jeszcze mógł bym troszkę fatu dociąć no a mewningu nie zrobię do póki aparatu nie założę i nie skończę nosić bo język się nie mieści na podniebieniu xDD

 

Na pewno aparat na zęby który wyciągnie górne zęby do przodu też poprawi cały profil że tak powiem. Oczywiście dwie ósemki do usunięcia jedna mi wyrosła ale się jej pozbyłem druga siedzi cicho w dziąśle i nie ruszamy a dwie dolne nie mogą wyjść i czeka zabieg. Musze popytać co jadłem jak byłem mały i czy miałem jakieś problemy z nosem jako dziecko.

 

Do tego mam krzywą przegrodę i problemy z nosem, ale to się zaczęło jak miałem z 15-16 lat.

 

372692681_838208954425163_38477224959035

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bassfreak napisał(a):

U mnie front twarzy wygląda całkiem spoko

Cóż za piękny chłopak ✌️

3 godziny temu, bassfreak napisał(a):

Musze popytać co jadłem jak byłem mały i czy miałem jakieś problemy z nosem jako dziecko.

 

Do tego mam krzywą przegrodę i problemy z nosem, ale to się zaczęło jak miałem z 15-16 lat.

Rzeczy warte analizy i badań nad przyczynami takiego stanu ale wygląda dobrze, jest fajny zarys i kość jarzmowa, po twarzy widać że tłuszcz nie zlewa konturów i są widoczne więc okej.

Niestety nie mam takiego doświadczenia ani dorobku naukowego jak rozgłośnia berlińska, tu musiałby się wypowiedzieć sam LittleTiger ale jak dla mnie fajna twarz i nie ma potrzeby mierzyć kątów krzywizny. Wgl fajny pomysł wrzucić dół i szukać możliwości poprawy choćby o punkcik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jako posiadacz kwadratowej szczeki ktora wielokrotnie byla komplementowana zauwazylem co sprawia ze najbardziej sie ona uwydatnila:

1. Zucie gumy. Jak najdluzej. Cwicza Nam sie wtedy miesnie zwacze i przez to robia sie wieksze i mocniejsze. I to nie jedna czy dwie gumy tylko kilka naraz zeby zrobic wieksza kulke. Jest to bezpieczniejsze.
2. Spanie na plecach. Bo spanie na boku odksztalca i sprawia ze twarz jest powykrzywiana a boczny podbrodek bardziej wchodzi na bok i sie zlewa.
3. Odstawienie alkoholu. Schodzi wtedy opuchlizna alkoholowa, twarz przestaje byc okragla i uwydatnia cale swoje piekno.
4. Brak nadwagi. Jak ja mamy to tluszcz Nam sie rozklada po calym ciele rowniez na twarzy co skutecznie zakrywa kosci szczeki.

Zaraz ktos napisze "no przeciez miales dobra szczeke to co to ma za znaczenie?" to odpowiadam ze ma i to wielkie. Jak nie stosowalem tych czterech punktow to kompletnie nie bylo widac ze mam dobra szczeke. Sam nawet tego w lustrze ani na zdjeciach nie widzialem i przenigdy nie okreslalbym sie jako ktos kto ma kwadratowa szczeke. Te cztery czynniki jezeli wprowadzicie w zycie sprawia ze na maksa wycisniecie ze swojej szczeki co tylko sie da bez operacji i bez tych wszystkich cwiczen ktorych skutecznosc jest dyskusyjna.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, DOHC napisał(a):

@nowy00 gdyś znał dobrą nowinę dziś byłbyś gigachadem.

Niestety przeminęły mi studia i liceum z praktycznie zerowym randkowaniem, a wtedy trochę łatwiej było na poznawanie panien bo dopiero fb raczkowało i nasza klasa była hitem

🙂

Gigachadem mentalnie bardziej

haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.