Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wróćmy do punktu wyjścia. Jak facet od zawsze miał mordę nie wyjściową to "mewing" czy inne pudrowanie nie pomoże. Wiem po sobie. 

Dla przykładu elegancko ubrany chad będzie wyglądał przystojnie natomiast brzydal w garniturze będzie wyglądał jak g%wno w pazłocie.

Change my mind.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbować warto coś zmieniać, przykłady na kanale psl good mindset są ukazane iż się trochę dało. 

W społeczeństwie gigachadów jest niewielu np.

 

Cofając się w moją przyszłość i przypominając sobie gości z klasy:

- podstawowej

- gimnazjalnej

- ponadpodstawowej

- grupa na studiach

do maksymalnie dziesięcu było jakimiś BadBoyami, Chadami. Cała reszta zwykłe normiki. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.12.2023 o 01:20, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Wróćmy do punktu wyjścia. Jak facet od zawsze miał mordę nie wyjściową to "mewing" czy inne pudrowanie nie pomoże. Wiem po sobie. 

Dla przykładu elegancko ubrany chad będzie wyglądał przystojnie natomiast brzydal w garniturze będzie wyglądał jak g%wno w pazłocie.

Change my mind.

Tak i nie. Jeśli jesteś 1-3 to życie będzie kopać po dupie. Jeśli jesteś 8-10 masz życie na kodach. Natomiast większość mężczyzn to tacy 4-6. Jak jesteś 4 i pójdziesz w wygląd oczko wyżej i w dobre życie, pieniążki itd to też oczko wyżej w ogólnym SMV i już jesteś 6. A między 4 i 6 jest ogromna różnica. 

W dniu 11.12.2023 o 16:47, nowy00 napisał(a):

Próbować warto coś zmieniać, przykłady na kanale psl good mindset są ukazane iż się trochę dało. 

W społeczeństwie gigachadów jest niewielu np.

No właśnie, dlatego warto poznać genezę problemu co pozwoli go uniknąć. 

12 godzin temu, bassfreak napisał(a):

Dobra chłopaki macie jakieś zdjęcia przed i po?

 

Ja nadal nie wiem jak mam to robić skoro mój język się nie mieści na podniebieniu .... (zamknięta buzia zęby się stykają lekko nie zaciskając)

Też miałem nie łatwe początku, spróbuj może przyssać język do podniebienia. Może tu będą jakieś wskazówki:

https://plusujemy.pl/news/64c1954fcbb48f551bf12927

https://plusujemy.pl/news/64d06443e9ef750eadfb669b

https://plusujemy.pl/news/64cfa57b931d6a08b40a9b73

https://plusujemy.pl/news/64dbdc33f5ef347f93f2499c

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wydaje się, że mając ponad 18 lat wprowadzenie tego całego mewing, niewiele zmieni, jeśli cokolwiek, w strukturze kostnej.

Na pewno trzymanie języka w prawidłowej pozycji czyli na podniebieniu górnym, poprawi wygląd szyji, zniweluje taki podwójny podbródek, ale to przez napięcie/cofnięcie mięśni, a nie zmianę struktury kostnej.

Zmiany jakie widać na transformacjach w internecie, wynikaja ze zmnejszenia poziomu tkanki tłuszczowej, zmiany oświetlenia (światło z góry = lepsza widoczność rys twarzy), ewentualnie opalenia. Tak jak kulturyści, przed zawodami robią redukcję tłuszczu, smarują się brązerem i na scenie są w świetle rzucanym z góry. 

 

Jest jeszcze hard mewing, np. facepulling, tutaj widzę jakąś szansę efektów, przy długotrwałym codziennym stosowaniu - takie coś tylko aparatem stosuje się w stomatologii do poszerzania szczęki lub wypchnięcia do przodu (zwiększenia forward growth) ale ponownie - nie wiem czy w wieku >18 to cokolwiek da.

 

Prawidłowa postawa, trzymanie języka na podniebieniu, oddychanie nosem - jednak zawsze będzie na plus, niezależnie od tego czy będziesz mieć dzięki temu tę mityczną szczękę czada. To są rzeczy na które nie poświęcasz nic czasu, ale nawyki, także warto wprowadzić, jeśli ktoś nie ma nawyku prawidłowej postawy i odpowiedniej pozycji języka - mnie (co się rzadko zdarza) w podstawówce powiedziała na lekcji nauczycielka, jak trzymać język. Także ja nie robię żadnego dodatkowego mewing, skupiam się na innych rzeczach, siłownia, utrzymanie dobirego poziomu bodyfat, styl/ubiór, prewencja wypadania włosów / środki na porost. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, nowy00 napisał(a):

Nowy rok, nowe szansa i od początku dodaje taki filmik z treningiem mewingu:

 

Niech będzie inspiracją dla przyszłych Chadeuszy. 

Czy to Arkadikuss dubbinguje? 😆

Z gier przestawił się w content na robienie chadów? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tete-a-tete napisał(a):

Ponawiam kwestię gum do ćwiczeń szczęki: czy ktoś z Braci Samców używał?

Używałem jawlinera - zgryzłem w dwa, trzy dni. 

Używałem jakiegoś gryzaka dla dzieci - bardzo dobry, tani, dostępne od ręki w wielu miejscach, jak ktoś jest asem może spróbować gryzak dla psa itd. 

Do tego dużo gum w buzi i żucie. Choć mam swoje lata i efekty nie będą jak u nastolatka to... Jest naprawdę nie najgorzej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.