Skocz do zawartości

Polacy jadą na mundial do Kataru!


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się, Polska pokonała w mini turnieju barażowym Szwecję 2:0 i zapewniła sobie awans na mundial w Katarze, który odbędzie się pod koniec tego roku😃

Miejmy nadzieję, że tym razem Polacy poradzą sobie w grupie a nowy trener Michniewicz poprowadzi drużynę przynajmniej do ćwierć finału tak jak zrobił to Nawałka we Francji 2016 roku.

W razie czego wszystkie informacje związane z mundialem, drużynami, ciekawostkami wstawiajcie tutaj😉

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wreszcie dumny  z postawy Naszych Piłkarzy.

Polacy zagrali w drugiej połowie, jak za najlepszych czasów za Trenera A. Nawałki.

Nasza drużyna tworzyła w inteligentny sposób kolejne groźne akcje pod bramką szwedzką

i mogło to się skończyć wynikiem nawet 4 do  dla Nas. 

Czekałem na taki punkt zwrotny w naszej grze i się wreszcie doczekałem.

Trener Czesław Michniewicz jest dobrym fachowcem i ma nosa do składu.

Jednak w Polsce najlepiej sprawdza się trener z Polski, taka jest prawda.

Teraz czekamy na losowanie grup MŚ w Katarze.

 

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, icman said:

Dziwnie się oglądało naszych w końcówce, rozprężonych i nonszalanckich, dla mnie to nowość aż mi żal tych Ikeowców było.

 

Heh. To jest problem naszych zazwyczaj. Jak grają "głową" to przegrywają, a jak grają "sercem" to coś z tego jest. Strategia i taktyka nigdy nie była mocną stroną Polaków tak generalnie. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 Bo Polacy zamiast się cieszyć małymi drobiazgami i dziękować za to co się ma to wolą narzekać i wiecznie być w stanie negatywnego humoru.

Z daleka od takich. 

@Trevor W piątek losowanie grup, liczę na silna grupę Polski bo tylko to ich zmotywuje do grania, działania.

Mile widziana Argentyna czy Chorwacja do tego Ghana😉

Zawsze motywowali się na silne drużyny a przy średnich czy słabych grupach byli zbyt pewni i przegrywali. 

Tak czy inaczej szykuje się ciekawy mundial z powracająca Kanada, Ghana, Kamerunem, Holandia. 

 

  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o godzinie 17 losowanie grup.

 

Co ciekawe wcale nie jest oczywiste że na mundialu,pomimo uzyskania awansu zagra Iran.

Persowie nie wpuścili na trybuny swojego stadionu około 200 kobiet i użyli w stosunku do nich gazu łzawiącego.

🙃

 

FIFA poważnie rozważa wykluczenie tej nacji z turnieju.

(Podobnież recydywa)

 

W ich miejsce miałaby wystąpić reprezentacja Italii.

Jako zespół z najwyższym rankingiem wśród wyeliminowanych .

😄😄

Ostateczna decyzja już dziś.

 

Ja to bym sobie generalnie życzył wylosowania Argentyny .

Potyczka z Albicelestes w meczu otwarcia...o Bozieńku.

🙈🙉🙊

Podobne marzenie ma zresztą Pan selekcjoner.

 

Pozdro.

🤟

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RabarbaR napisał:

W ich miejsce miałaby wystąpić reprezentacja Italii.

 

To mnie zaskoczyłeś, nie wiedziałem, że tak mogą zrobić z Iranem.

Od turnieju we Włoszech w 1990 roku kibicuję Italii i fajnie by było znowu ich zobaczyć na mundialu bo ostatni raz wystąpili 8 lat temu.

Dobrze niech się dzieje będzie jeszcze ciekawiej😉

 

5 godzin temu, RabarbaR napisał:

Ja to bym sobie generalnie życzył wylosowania Argentyny .

Potyczka z Albicelestes w meczu otwarcia...o Bozieńku.

🙈🙉🙊

Podobne marzenie ma zresztą Pan selekcjoner.

 

Ja tak samo chciałbym by nasza reprezentacja zagrała z Argentyną bądź Brazylią😃

Jak grać to od początku z najlepszymi bo jakimś cudem zawsze dobrze idzie nam turniej czy faza grupowa jak mamy wymagających rywali.

Co do trenera zawsze lubiłem Michniewicza, idealnie pasuję do naszej reprezentacji👍

 

Taka mała zabawa przed jutrzejszym losowaniem.

Jaką grupę dla Polski byście sobie życzyli🙂

Polska jak widzicie będzie losowana z 3 koszyka więc dostaniemy drużyny z 1,2,4 koszyka.

Ostatni koszyk to raczej będzie dla nas egzotyka, z którą w przeszłości sobie niestety nie radziliśmy patrz Senegal, Kolumbia 2018, Ekwador 2006, Korea 2002.

Natomiast dwa pierwsze koszyki fantastyczne i chcąc nie chcąc będziemy mieć dwie silne drużyny👍

 

Moja grupa marzeń.

22px-Flag_of_Argentina.svg.png Argentyna

22px-Flag_of_Croatia.svg.png Chorwacja

22px-Flag_of_Poland.svg.png Polska

22px-Flag_of_Ghana.svg.png Ghana

 

Koszyk 1 Koszyk 2 Koszyk 3 Koszyk 4
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katar z koszyka 1 z naszym fartem, jest jak najbardziej możliwy :D

Dodam od siebie, że nigdy nie lubiłem oglądać naszych grajków z zespołami z afryki. Mam wrażenie, że zupełnie od nich odstajemy. Nasi zawodnicy, to zdecydowanie średni poziom jeżeli chodzi o poziom techniczny, ale nadrabialiśmy zwykle walką. Natomiast zespoły afrykańskie aspektem waleczności przezwyciężają naszych postokroć, co powoduje, że z takimi zespołami trudniej nam się gra niż z tymi z europy. Ja życzę naszym, abyśmy z 4 koszyka wylosowali zespół potencjalnie najsłabszy z możliwych. Z 1 koszyka chciałbym zobaczyć Anglię/Portugalię. Z koszyka 2 chciałbym zobaczyć Niemców ewentualnie Urugwaj

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie tylko nie Katar !!

 

Gospodarze zawsze mają fory.

Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jaki hajs był wyłożony przez arabskich arystokratów.

My również nie potrafimy grać w roli faworyta.

Szczególnie w meczach inauguracyjnych.

 

Jeśli chodzi o drużyny z Afryki.

To motorycznie wiadomo że są mocni.

Ale brak im dyscypliny taktycznej,co przekłada się na ich słabe wyniki patrząc historycznie.

Ćwierćfinały to maks co osiągają.

 

Jednakże jestem podobnego zdania co Ty.

@antyrefleks

Wolałbym uniknąć ciemnoskórych.

 

Wiadomo na każdym mundialu chociaż jeden z zespołów czarnego lądu robi furorę.

Czymś pozytywnym się wyróżnia.

 

Mój typ na jutro.

 

Argentyna 

Dania 

Kanada.

😎

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

To mnie zaskoczyłeś, nie wiedziałem, że tak mogą zrobić z Iranem.

Od turnieju we Włoszech w 1990 roku kibicuję Italii i fajnie by było znowu ich zobaczyć na mundialu bo ostatni raz wystąpili 8 lat temu.

Dobrze niech się dzieje będzie jeszcze ciekawiej😉

 

 

Ja tak samo chciałbym by nasza reprezentacja zagrała z Argentyną bądź Brazylią😃

Jak grać to od początku z najlepszymi bo jakimś cudem zawsze dobrze idzie nam turniej czy faza grupowa jak mamy wymagających rywali.

Co do trenera zawsze lubiłem Michniewicza, idealnie pasuję do naszej reprezentacji👍

 

Taka mała zabawa przed jutrzejszym losowaniem.

Jaką grupę dla Polski byście sobie życzyli🙂

Polska jak widzicie będzie losowana z 3 koszyka więc dostaniemy drużyny z 1,2,4 koszyka.

Ostatni koszyk to raczej będzie dla nas egzotyka, z którą w przeszłości sobie niestety nie radziliśmy patrz Senegal, Kolumbia 2018, Ekwador 2006, Korea 2002.

Natomiast dwa pierwsze koszyki fantastyczne i chcąc nie chcąc będziemy mieć dwie silne drużyny👍

 

Moja grupa marzeń.

22px-Flag_of_Argentina.svg.png Argentyna

22px-Flag_of_Croatia.svg.png Chorwacja

22px-Flag_of_Poland.svg.png Polska

22px-Flag_of_Ghana.svg.png Ghana

 

Koszyk 1 Koszyk 2 Koszyk 3 Koszyk 4

Tyle, że to będzie taki awans załatwiony pod stolikiem . Włochy odpadły po meczu z Macedonia. To już prędzej awans powinna uzyskać w sumie druga drużyna tego miniturnieju czyli Macedonia. To miałoby większy sens. Podejrzewam, że gdyby to nie Włosi byli na 1 miejscu w rankingu wśród drużyn, które nie awansowały a byłaby to np. Chorwacja czy Kolumbia to zapewne nie byłoby żadnego tematu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Everson

 

Kasa misiu kasa ;)

 

Prawa telewizyjne i ogólna medialność oraz oczywiście jakość piłkarska przemawiają za mistrzami Europy.

To wszystko przekłada się rzecz jasna na dolary.

 

No ale zobaczymy.

To są jedynie spekulacje.

Chociaż Irańska federacja piłkarska oficjalnie napisala o groźbie wykluczenia.

Od dawna są na cenzurowanym.

 

Póki co cisza...

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cst9191 napisał:

Powinni z mundialu wyjebać Senegal za świecenie laserami po oczach piłkarzom Egiptu.

 

 

Kibice Egiptu robili to samo w stosunku do bramkarza Senegalu.

 

Do tego zamieszki na innych stadionach.

 

Ot .

Taki tam afrykański klimacik.

;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.