Skocz do zawartości

Polacy jadą na mundial do Kataru!


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Obliteraror napisał:

To od ilu cm ten mężczyzna się podobno zaczyna? ;)

Nie od centymetrów, od milionów na koncie:D

 

47 minut temu, Iceman84PL napisał:

Od samego początku im kibicowałem i cieszę się, że to właśnie oni zdobyli najcenniejsze trofeum.

Aaaaa czy ja wiem, bardziej mi żabo jady pasowali;)

 

No ogólnie jestem "zadowolony" z mistrzostw. Niemcy nie wyszli z grupy, Chorwacja 3 miejsce.... Nooo, tylko "parę" osób zginęło podczas budowy stadionów (niektóre i tak będą rozebrane, już są...), ale byłem gotów na to poświęcenie... achhhh..... Miałem tego nie oglądać...

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Dokładnie 32lata na to czekałem, myślałem że w 2014r. pokonają szwabów 1:0  W 1990r jak się nie mylę to w finale nie grał Kanidżia za żółte kartki, to też było osłabienie Argentyny. Ale Diego zrobił akcje z Brazylią na 1:0. Potem Maradona z karnego nie szczelił z Jugolami w rzutach karnych ale z włochami już szczelił.  No i z niemcami yyyy to znaczy z RFN bo to wtedy tak się zwali, a  finale karnego strzelił teeen yyyy Mateus aaaa niee to był Breme.

Niedużo brakowało aby wtedy bramkarz Argentyny too wyciągnął jaak mu byłooo temu bramkarzowi yyyy uciekło mi z myśli, ale podobnie Embap dziś strzelił jak wtrdy breme. (Gojkoczea to był bramkarz??) Ten sędzia gwizdał dla niemców wtedy. Czerwoną kartkę któryś z graczy argentyny wtedy dostał.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna tak jak Hiszpania w 2010 roku wygrywa mundial po porażce w meczu otwarcia. Z tego co pamiętam tylko tym dwóm drużynom się to udało.

Jak dla mnie zasłużone zwycięstwo i cieszę się, że to oni wygrali, a nie francuskie emiraty afrykańskie ;) 

Gratulacje dla Szymona Marciniaka, bardzo dobrze sędziował, pozwalał grać i nie popełnił żadnego błędu, może w jednej sytuacji mógł dać żółtko, ale poza tym wszystko w pełni kontrolował.

Edytowane przez Chcni
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

przypomina Mbappe

Oni wszyscy wyglądają jak Mike Tyson! 

 

 

 

Ps. Skąd i Was miłość do Argentyny? Ja sam przed sobą nie umiem tego wytłumaczyć. A dwa; po wojnie to schron dla obywateli byłej już III Rzeszy czy Włoch po duce! Więc jak? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Od zawsze byłem kibicem Włoch i Brazylii jednak od mundialu w Brazylii w 2014 roku polubiłem również Argentynę.

Druga sprawa to, że nie przepadam za Francja bardziej chodzi o aspekt poprawności politycznej. 

Bo jak sam wiesz to nie jest żadna Francja i dawnej Francji nie przypomina gdzie max 2 lub 3 murzynów było w drużynie.

Teraz to zlepek zawodników z Afryki do tego utarcie nosa rozpieszczonemu dzieciakowi Mbappe czy mina psa na smyczy globalistów Makarona bezcenna😆

Dla piłki będzie lepiej jak jest nowy mistrz do tego to też katolicy także może dlatego czujemy z nimi jakąś więź. Tak czy inaczej Argentyna zagrała dobry turniej a ostatnie trzy mecze to rozpędzona lokomotywa nie dozatrzymania. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Skąd i Was miłość do Argentyny? Ja sam przed sobą nie umiem tego wytłumaczyć.

Sentyment z dzieciństwa, pierwszy mundial oglądany ze rozumieniem i Diego ze swoim rozmachem. 

 

Myślałem, że Francja będzie miała lepszy pomysł na finał, chociaż jak ten Martinez obronił pajacykiem strzał Muaniego to ja nie wiem.

Edytowane przez icman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, xander99 napisał:

Gdyby nie pilkarz to byłby u nas na forum i podziwial chadów. 

 

Z tego co pamiętam to Messi od dziecka zna się ze swoją obecną żoną i była jego pierwszą i jak na razie jedyną kobietą.

Oczywiście ile razy go odtrącała a on jak piesek zawsze do niej wracał jest śmieszne gdzie mógł mieć inne kobiety na pęczki.

Gdyby nie sława, władza, pieniądze, talent to z dużą dozą prawdopodobieństwa ta kobieta spuściła by go w kiblu. 

Czy wzrost dla kobiet jest ważny? oczywiście, że tak.

A dzisiaj 185 cm to już pomału staje się średnim wzrostem bo obecnie młode kobiety takiego wzrostu dorastają.

Jednak gość nie biadolił, zapierdalał do tego brał hormony i doszedł na sam szczyt.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę!!! Nawet temat o mundialu musi zejść na wzrost. Zaraz będzie o kształtach szczęki poszczególnych kopaczy. Staje się to już tak męczące, że niedługo będzie tu normą. Temat o finansach: czady, szczęki, wzrost, wymiary knag. Temat o eks: czady, szczęki, wzrost, knaga. Temat o majsterkowaniu: a jesteś może czadem? Ile masz wzrostu? Masz symetryczną szczękę? Bo jak nie, to nie nadajesz się do majsterkowania i ci nie wyjdzie. Może pora wyjść z piwnicy i przestać biadolić o wszystkim, a najbardziej o swoich wyimaginowanych chorobach, może pora na psychiatrę? Podkreślę raz jeszcze: mam 176 cm. wzrostu, nie wyglądam jak model w pierwszych stron magazynów, a w związkach byłem i coś tam poruchałem. Ile jeszcze można???

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że messi udowodnił, że normik moze być lepszym od czada. Ja się pytam, kto ostatecznie trzymał puchar mistrzostw w dłoni? Normik Messi czy Czad Mbappe?

Teraz przełóżcie to sobie na relacje D-M. Odpowiem. Tak, disney mógł mieć rację, że czasem z największą pięknością odchodzi Normik, a Czad czy Badboy musi obejsc sie smakiem :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 11:31, Iceman84PL napisał:

 

Z tego co pamiętam to Messi od dziecka zna się ze swoją obecną żoną i była jego pierwszą i jak na razie jedyną kobietą.

Oczywiście ile razy go odtrącała a on jak piesek zawsze do niej wracał jest śmieszne gdzie mógł mieć inne kobiety na pęczki.

Gdyby nie sława, władza, pieniądze, talent to z dużą dozą prawdopodobieństwa ta kobieta spuściła by go w kiblu. 

Czy wzrost dla kobiet jest ważny? oczywiście, że tak.

A dzisiaj 185 cm to już pomału staje się średnim wzrostem bo obecnie młode kobiety takiego wzrostu dorastają.

Jednak gość nie biadolił, zapierdalał do tego brał hormony i doszedł na sam szczyt.

 

 

 

 


Jest na youtube film właśnie o tym, że był jej przyjacielem. Ale gdy zaczął zdobywać sławę w Barcelonie, to nagle zmieniła zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.