Skocz do zawartości

Kobiety to płeć piękna?


Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie/tapeta i inne babskie wydziwianie to jest jedno z największych chamstw jakie można sobie wyobrazić. Przeciętna kobieta dużo więcej wydaje na siebie niż przeciętny facet, pomimo mniejszych zarobków. To teraz zastanówcie się po co takiej facet? Prosta odpowiedź, do dojenia.

To już wiem czemu po ślubie jest tyle rozwodów :D

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na studiach miałem na roku takiego gościa, który mawiał "te baby to w większości brzydsze od chłopów", wtedy myślałem, że jest gejem tylko wstydzi się przyznać :D

 

Gdy patrzę na takie wrzutki, przed makijażem i po, dochodzę do wniosku, że jednak nie był gejem tylko częściej widział laski bez tapety :D 

  • Like 4
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gixer napisał:

Uuuu widzę że ktoś tu przybył podratować ego

Nie ma na to dowodów, poza tym zawsze się troszeczkę podbudowuje. 

 

A na serio: skoro jest płeć piękna, zróbmy płeć inteligentną z mężczyzn, może być takie nazewnictwo, wet za wet. 

 

To widać nawet po profilowych lasek, gdzie w realu są -2 oczka niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DOHC napisał:

A na serio: skoro jest płeć piękna, zróbmy płeć inteligentną z mężczyzn, może być takie nazewnictwo, wet za wet. 

Nie musimy robić z mężczyzn płci inteligentnej. Po co poprawiać coś co jest już idealne? :D

A baby niech się dalej malują. Weźmiesz na basen i wiesz, która dobra na raz a która nie. Zresztą bez basenu widać, która "mondra" ryja maskuje bo te wszystkie kremy, cienie, szpachle i inne cuda widać od razu z bliska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.