Skocz do zawartości

Kobiety to płeć piękna?


Rekomendowane odpowiedzi

On 3/31/2022 at 9:23 PM, Chcni said:

@Ramaja Awantura Przeciętny mężczyzna ma o niebo lepszą cerę bezdyskusyjnie, nawet nie prowadząc zdrowego trybu życia i odżywiania, bo nie nakłada na ryja kilogramów szpachli, która niszczy skórę.

 

Prawdopodobnie nie tylko to.

Jak jestem u fryzjera to czasem fryzjerka mówi: "ale pan ma grube i zdrowe włosy" później mówi o tym, że kobiety niszczą sobie przez farbowanie i inne takie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Leniwiec napisał:

Chwila. Ile ja się tu naczytałem i nasłuchałem wśród facetów, że lubią naturalną urodę, bez makijażu.

No to k...... macie. Enjoy 😆

Ale dla mnie to jest super ta moda właśnie.

To jasno pokazuje jakie kobiety są kłamiliwe po prostu... i nawet nie mam o to żalu XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie i to wszystko ma jeszcze jeden aspekt.

 

Mężczyzna przed mileniami wymyślił środek, który sprawił, że kobieta będzie mu się podobała nawet jak jest niezbyt atrakcyjna.

 

Ten przełomowy wynalazek nazywa się alkohol, wiadomo 3-4 piwka (albo głębsze) pół godzinki i każda pani wygląda znacznie lepiej. 

 

Niestety wynalazek ten z punktu widzenia kobiet miał jedną zasadniczą wadę, kontrola pozostawała w męskich rękach i nadal mężczyzna decydował czy podejmie się heroicznego czynu, a jak taką decyzje podjął pił na odwagę, czasem więcej, a czasem mniej zależnie od tego jak bardzo czyn miał być heroiczny.

 

Dlatego wynaleziono makijaż, żeby alkohol nie był jedynym środkiem doprowadzającym do zbliżenia z mało atrakcyjnymi paniami. 

 

#blackpillraw :D 

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mosze Red napisał:

Mężczyzna przed mileniami wymyślił środek, który sprawił, że kobieta będzie mu się podobała nawet jak jest niezbyt atrakcyjna.

 

Ten przełomowy wynalazek nazywa się alkohol, wiadomo 3-4 piwka (albo głębsze) pół godzinki i każda pani wygląda znacznie lepiej. 

No to na mnie, od tej strony ten wynalazek jakoś nie działa 😁.

 

39 minut temu, Mosze Red napisał:

Dlatego wynaleziono makijaż, żeby alkohol nie był jedynym środkiem doprowadzającym do zbliżenia z mało atrakcyjnymi paniami. 

Nawet w połączeniu z alkoholem nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Leniwiec napisał:

Chwila. Ile ja się tu naczytałem i nasłuchałem wśród facetów, że lubią naturalną urodę, bez makijażu.

No to k...... macie. Enjoy 😆

Oj zdziwilbys się, jedna moja ex wyglądała rewelacyjnie totalnie bez żadnego makijażu. Oczywiście według niej tak nie było, ale na szczęście delikatnie się malowała. 

Najczęściej te które kładą tonę tablety wyglądają zupełnie inaczej 😃

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę off top, ale pomyślcie ilu ludzi, szczególnie kobiet, ma kompleksy bo ich twarz bez makijażu nie wygląda tak jak top 1%, do którego wszystkie dążą. Szczególnie dzisiaj w czasach insta to wszystko wydaje się wyjebane na jakąś kosmiczną skalę. 

 

A bardziej w temacie to grafiki powyżej wydają mi się trochę na wyrost, w sensie aż tak źle nie jest. W sensie jak na żywo jesteś z kobietą bez makijażu, widzisz też jej ciało, ruchy to zupełnie nie odnosisz takiego wrażenie jak patrząc na te zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to płeć piękna, która zapomniała tudzież porzuciła swoje piękno na rzecz sztuczności.

Sztuczne w środku i sztuczne na zewnątrz, pozłacane w obłudę i hipokryzję przy okazji chcącego prawdziwego mężczyznę, który w środku jest prawdziwy i na zewnątrz idealny. 

 

Panie się malują, to panowie narzekają, a jak się nie malują to panowie również narzekają no i tym samym mamy do czynienia z dysonansem poznawczym, szeroko pojmowanym jako tzw "wkurw". Gdybym miał radzić to wybrałbym pana, który akceptuje nas z niedoskonałościami, który nie wymaga szminki i malunków (kogoś podobnego mi w poglądach) 

Jeśli jednak panie chcą takich co wymaga od nich tych rzeczy i taki je nakręca to lepiej by się do własnego sztucznego wizerunku przyzwyczaiły, bo tak jak naturalista pragnie naturalnej kobiety, tak samo mężczyzna lubiący sztuczność będzie od niej was wymagał i tym samym sztucznością emanował - wybór należy do was, jak zawsze. Naturalność za naturalność i sztuczność za sztuczność - wydaje się to być równomierną umową, ponieważ wymaganie prawdziwego mężczyzny, będąc nie prawdziwą kobietą jest troszku nie w porządku jak na moje.

 

Piękno zewnętrzne jest tym co przyciąga, piękno wewnętrzne jest tym co zatrzymuje drogie panie - tak proste a tak nie respektowane i tak bagatelizowane. 

Dlatego też popieram tutaj @deomi ale nie popieram jej z innej strony bo z tego co kiedyś pisała, też się na taką sztuczną stylizuje bo według niej ma większe branie- to już jej prywatna sprawa. Mnie by odrzuciła babka co jest sztuczna ale wierzę, że dużą część panów już nie i tak naprawdę to kwestia wyboru kobiet i mężczyzn albo po prostu naszej budowy co nas pociąga a co nie, a tu znów o gustach się nie dyskutuje.

 

Zdrowa psychicznie męska jednostka nie pragnie kobiety klauna, tylko kobiety.

Podobnie jak zdrowa psychicznie kobieta pragnie mężczyzny, a nie czyściutkiego wymalowanego mężczyzny gogusia, przynajmniej według mojego rozumowania.

W dniu 3.04.2022 o 13:58, yrl napisał:

Normalnie afera jak z Emmą Watson :P 

 

Feministki i kobiety, które nienawidzą mężczyzn szybko tracą wygląd, ponieważ nienawiść kumulowana tak działa i postarza organizm, przy okazji przeistaczają się w to czego tak nienawidzą.

Pani Emma jako feministka jest nieatrakcyjna wewnętrznie, ponieważ została zainfekowana wirusem tzw "równości" a w rzeczywistości "nad równości" i nikt na zdrowym umyśle z pośród facetów, nie pragnie kobiety która nas nienawidzi, podobnie jak kobiety nie przepadają za facetami, które ich nienawidzą - wydaje się to być całkiem logiczne?

Takie kobiety męskie w dodatku egoistyczne przyciągają im podobnych zepsutych facetów i spirala się nakręca.

Wygląd zaczyna się kruszyć a wymagania pewno nadal kosmiczne Pani Emmy tylko bo grała uroczą dziewczynkę machającą różdżką i zgarnęła miliony, które nic nie znaczą w perspektywie faceta a są tylko w gruncie rzeczy problemem, bo przecież Pani Emma, nie weźmie sobie zwyczajnego chłopa, zarabiającego 2.400 funtów.

Teraz zamiast spędzać czas z fajnym chłopem i może mieć pociechę kilku letnią, będzie płakać bo w necie jej cisną, że traci wygląd co tylko doda kolejnego paliwa nienawiści do tych bezczelnych chamów "co tylko widzą mój wygląd".

Moim zdaniem Pani Emma, jest ofiarą ideologii i z każdym rokiem będzie tylko gorzej dla niej. 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są zaprojektowane tak żeby być zapłodnione w przedziale 18-35 mniej więcej i wtedy jeszcze trzymają jakiś wygląd. Później się rozlatują ale to naturalne bo po co im wygląd skoro stają się w większości bezpłodne.

 

Facet jest zaprojektowany tak by zapładniać kobiety od 15 do 70 roku życia gdzieś. Nic więc dziwnego, że jeśli facet o siebie dba to się będzie dużo lepiej starzał.

 

Wiele systemów jest źle zaprojektowana bo jest stworzona pod facetów. Na przykład edukacja. Facet może się uczyć do 30 i później założyć rodzinę. Kobieta powinna najpierw zakładać rodzinę a później po 40 na przykład robić studia i karierę - chodzi o płodność właśnie.

 

Z resztą kobiecy organizm dostaje mocno po dupie przez ciąże i później masz te 40 latki co wydają fortunę na invitro, później wiadomo poronienie a jak udaje się urodzić dziecko to laska prawie jest bliska śmierci a dzieciak z wysokim prawdopodobieństwem może być dałniakiem albo mieć inne zaburzenia. Ale yolo 😛

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, SzatanK napisał:

...piękno wewnętrzne jest tym co zatrzymuje...

 

Nie traćcie nadziei, Panowie :D

 

Poniżej Cate Blanchetts z mężem (od 25 lat ten sam). Na pewno mogła wybrać partnera o większym SMV, szerszej szczęce, po siłce, bardzie popularnego itd., ale kierowała się czymś innym.

 

 

who-is-cate-blanchetts-husband-meet-spou

 

cate-blanchett-andrew-upton-sydney-austr

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kapitan Horyzont said:

Sama jakoś szczególnie piękna nie jest. Mimo wszystko podziwiam za stateczność. Chyba dobrze wybrali.

Czasem mam dość czytania tego forum. Skoro ona nie jest jakoś szczególnie piękna to ja nie wiem jakie Wy macie standardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kobietom zmyć mejkap, to miałyby to samo, co mężczyźni, tj. "kilka milimetrów kości dzieli chada od przegrywa" 😅

 

Kobiety dobrze wyglądające bez mejkapu są, często jednak wyglądają po tapetowaniu gorzej, niż naturalnie brzydsza koleżanka ;)

 

No i z uwagi na to, że od wieków mężczyźni preferują intensywnie ciemną oprawę oczu (która w przyrodzie w zasadzie nie występuje), to zmycie tuszu i kredki z oczu zabija efekt wow w 90% przypadkach 😅

Edytowane przez Januszek852
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś muszę pochwalić urodę kobiet. Byłem na zakupach w auchan i wydziałem naprawdę wiele ładnych i zadbanych kobiet. Aż byłem w szoku. Może to 144 dzień nofapu robi swoje. I wreszcie większość bez masaczek. Niektóre nawet się do mnie uśmiechały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/5/2022 at 8:01 AM, Januszek852 said:

zmycie tuszu i kredki z oczu zabija efekt wow w 90% przypadkach 😅

A teraz wyjaśnij mi, czyja to wina, że wmówiono nam, że nie możemy sobie poprawiać wyglądu równie sprytnie jak babony?

Politycy i celebrytoza nagminnie używają kosmetyków do tuszowania błędów natury i czerpią z tego masę profitów.

A biednym, głupim prolom, skazanym na bycie popychłami na dołach społeczeństwa, wciska się kit, że prawdziwy mężczyzna ma być zawsze au naturel, pryszczaty, cuchący potem i ubrany jak stały klient lumpeksu. Bo to takie "męskie".

 

A dupy i politycy się z nas śmieją w kułak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sundance Kid napisał:

A dupy i politycy się z nas śmieją w kułak.

Z nami jest tak, że najpierw się z nas śmieją.

Potem się z nas śmieją.

I na końcu też się z nas śmieją :D

 

Mężczyznę w ogóle łatwo zaszachować mentalnie. Wystarczy rzucić sugestię, że coś jest niemęskie.

 

I pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Januszek852 said:

Wystarczy rzucić sugestię, że coś jest niemęskie.

I dlatego należy każdej cipie, która ci mówi, że coś jest "niemęskie" albo że "prawdziwy mężczyzna robi inaczej" mówić, żeby poszła dopieścić banana albo polerować berło.

 

Jestem mężczyzną, jak coś robię, to jest męskie z samej racji że jestem mężczyzną. I nikomu nic do tego.

 

EDIT:

Żeby nie było nieporozumień: chodzi tak o cipy płci żeńskiej, jak o cipy płci męskiej.

 

 

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.