Skocz do zawartości

POLSKA zaatakowała Kaliningrad oraz Białoruś!!! [VIDEO]


eknm2005

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, jednak z inwazji nici, bo 3 km za granicą zabrakło czołgom paliwa :( Więc imigranci pomagają i odholowują traktorami z powrotem do koszarów po polskiej stronie. Na szczęście Łukaszenka się wystraszył w pierwszych minutach inwazji i zanim się skończyła, zdążył popełnić samobójstwo w bunkrze Hitlera. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Rnext said:

No tak, jednak z inwazji nici, bo 3 km za granicą zabrakło czołgom paliwa :( Więc imigranci pomagają i odholowują traktorami z powrotem do koszarów po polskiej stronie. Na szczęście Łukaszenka się wystraszył w pierwszych minutach inwazji i zanim się skończyła, zdążył popełnić samobójstwo w bunkrze Hitlera. 

Potwierdzam.

 

Polacy już pod Mińskiem. Łukaszenka sra pod siebie. Wyłączcie dźwięk bo to polskojęzyczni zdrajcy swoją propagandę gadają.

 

Mińsk - paczta, jakie zniszczenia (akcja od 1:05) !!! :(

 

Edytowane przez eknm2005
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zmienia się z minuty na minutę - obecny postęp formacji polskich:

 

Poles in Belarus - Wikipedia

 

 

Na granicach pełno białorusinów uciekających przed Łukaszenko. 

How the Belarus-Poland Dispute Became a Geopolitical Crisis | Time

 Władzę polskie witają je z otwartymi rękami (krul polski podaje chlebek boży białorusinkom, ubranym w tradycjne stroje białoruskie, całując go kowidkiem, koloryzowane)

Witamy chlebem i solą – Demotywatory.pl

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Polski "żołnierz fortuny" w trakcie obserwacji eksplozji taktycznej głowicy jądrowej nad Jekaterynburgiem. Koloryzowane.

Jebanieńki szybki jest. Godzinę wcześniej widziałem go na froncie pod Słuckiem:

 

z24525611Q,Wicemarszalek-Sejmu-Ryszard-T

 

Nawet Tusk ruszył do boju. Stanął na czele Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Stare Kiejkuty".

 

D1I0Y1gX0AANIkp.jpg

 

Z tego co wiem, SGO ma wkrótce dokonać desantu powietrznego w Borysowie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że w pierwszym momencie w to uwierzyłem.

 

(Trwało to jakieś 1,5 sekundy co oznacza tym samym, że dałem się nabrać)

 

Najlepsze jest to, że wiedziałem iż ktoś jakiś kawały odpali, najgorszym jest to że kawał był na tyle realny, że WCALE by mnie nie zdziwiło gdyby nas rząd zaatakował jakiś kraj tak ni z dupy bo ktoś wstał lewą nogą.

 

Niestety z naszymi geniuszami w nie rządzie, dosłownie wszystko jest możliwe i niczego nie można wykluczyć, naprawdę niczego.

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.