Skocz do zawartości

Bracia, sprzedałem forum z powodu bankructwa. To koniec, przepraszam wszystkich :(


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek KotońskiKotoński nie wierzyłem do końca, w to co zrobiłeś! Jednak dzięki @eknm2005 upewniłem się w tej strasznej prawdzie z dnia dzisiejszego. Dziękuję za rzetelne poinformowanie o tym. Pamiętajcie są jeszcze niezależne gazety, które informują nas o prawdziwych informacjach z Polski i ze świata. Uważajcie na fejk newsy! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Maruchna to z ciebie prawdziwy buchaj rozpłodowy😁

Teraz to musowo trzeba zakładać partie samiec i do Sejmu się dostac by przy korycie się utrzymać i mieć na finansowanie bombelkow. 

A tak na poważnie pomysł z płatnym forum nie jest taki zły, większość kont z tych ponad 10 tys jest nieaktywnych to po co trzymać osoby, które nic od siebie nie dają a tylko chcą brać. 

Myślę, że minimum 10 zł miesięcznie każdy tutaj obecny jest w stanie co miesiąc zostawiać gdzie wiedzę, rozwiązania, porady ma za darmo. 

Koniec z dobrocią i dawaniem za darmo pora by inni też się tobię odwdzięczyli za lata poświęconego czasu, energii, zasobów i wiedzy. 

 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.