Skocz do zawartości

Witam cieplutko i serdecznie.


Plazmit

Rekomendowane odpowiedzi

        Nazywam się Marek. W tym roku kończę 27lat a dokładniej w grudniu. Mam 177cm wzrostu i aktualnie ważę 68kg. Trenuję by to poprawić, bo Zawszę byłem chuderlakiem, wcześniej ważyłem 57kg.

        Uczyłem się na kucharza, mam parę zainteresowań. Lubię grać w szachy, uczę się gry na pianinie, uprawiam sport kalistenika, trochę trój bój, ostatnio czytam książki o budowaniu relacji międzyludzkich i praktykuję.

        Pracuję w jednej firmie od 6lat odkąd skończyłem szkołę średnią. Potrzebuje zmiany i od poniedziałku zaczynam szkolenie wojskowe. Ze względu na to że w moim życiu nie było ojca. I skończyło się to białorycerstwem. Co się nie skończyło zbyt dobrze dla mnie, o czym opowiem później. Chcę przyswoić trochę wzorców męskich. Przerobiłem materiał z kanału musisz wiedzieć. Dzięki temu dużo zrozumiałem.

 

.       Trafiłem tutaj drogą krętą. Pierw na kanale YouTube NieWiemAle sięDowiem obejrzałem filmik o redpill. OcalSiebie, Później, przerobiłem parę kursów Paweł Grzywocza i po jakimś czasie wyświetlił mi się właśnie kanał Musisz Wiedzieć. I wchodząc w ten temat głębiej trafiłem na kanał radio samiec 2, gdzie od autora usłyszałem o tym forum i jestem 😉

 

.          Przeczytałem już kilka postów, zauważyłem, że jest super atmosfera, wsparcie i pomocne rady od braci.  Cieszy mnie to.

.        Wkrótce opowiem wam moją historię, może być tak, że aż po powrocie z wojska okolo 1msc. 

 

.       Z chęcią posłucham rad braci z większym doświadczeniem, by nakierowali mnie by mojej życie bylo jeszcze lepsze. 

 

.   Nie mogę się doczekać, dziękuję że jesteście.

 

pozdrawiam Marek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.