Skocz do zawartości

Okno podrywu


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście, że z kobietami są tzw. okna zainteresowania, kiedy widać tę chcicę w ich oczach, które wręcz eksplodują, również zachowanie dobitnie pokazuje, że kobieta jest nami zainteresowana. Miota się jakby doświadczała silnego dyskomfortu, sygnalizuje na wiele sposobów, abyśmy zadziałali, aby dobrać jej się do sfery intymnej itd. Takie okno nie trwa długo, a po jakimś czasie albo zupełnie się zamyka albo zainteresowanie drastycznie maleje. Zresztą zauważyłem, że ze strony męskiej też to działa. Miałem tak kilka razy, że byłem na laskę napalony, ale za jakiś czas moje pożądanie wygasało albo drastycznie malało.

 

Ktoś ogarnął to zjawisko? Sprawdził jaka jest skuteczność działania kiedy zauważamy tę fazę i czy po zamknięciu okna warto próbować czy dla zasady odpuscić?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba każdy tego zaznał kto był w jakiejś relacji czy dłuższym związku. 

 

A jeśli chodzi o sam podryw to zauważyłem że ta sama dziewczyna może pójść z nami do łóżka na pierwszym czy drugim spotkaniu pod warunkiem że randki będą się odbywały w te dni kiedy ona ma chcice.

Natomiast jeśli trafimy na złe dni to o chedozeniu można zapomnieć 😆

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antyrefleks napisał:

Sprawdził jaka jest skuteczność działania kiedy zauważamy tę fazę i czy po zamknięciu okna warto próbować czy dla zasady odpuscić?

Skutecznośc wynosi 100 % Jeśli to jest ten moment to należy iść na całość a nie przekładać, odkładać czy niuansować. Kobiety szczerze tego nie cierpią kiedy mężczyzna jest niepewny, nadmiernie gadatliwy,/nadmiernie skryty,  niedookreślony, etc.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Okno podrywu
42 minuty temu, Personal Best napisał:

Kobiety szczerze tego nie cierpią kiedy mężczyzna jest niepewny, nadmiernie gadatliwy,/nadmiernie skryty,  niedookreślony, etc.

Bo trudno kontrolować i manipulować takiego delikwenta, kobiety mają wybór więc po co mają się mordować przy urabianiu jakiegoś dziwaka :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 3nd3x0 napisał:

Też się z tym spotkałem, wiele razy się tańczyło, był ten słynny taniec godowy, kur*iki w jej oczach, patrzenie sie na moje usta, a za 10min totalnie nic XD Wiele takich sytuacji było, a że byłem kretynem to tego nie wykorzystywałem 

Pamiętam jak miałem lat 18-21 i często z ziomkami chodziliśmy do klubów i pamiętam że szedł zakład o to który więcej przelize panienek i z tego co pamiętam to zdarzało się tego trochę jednej nocy - spokojnie kilka sztuk 🤣 Więc mogę mówić o sobie że jestem chadem 🤣

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Wolverine1993 said:

Pamiętam jak miałem lat 18-21 i często z ziomkami chodziliśmy do klubów i pamiętam że szedł zakład o to który więcej przelize panienek i z tego co pamiętam to zdarzało się tego trochę jednej nocy - spokojnie kilka sztuk 🤣 Więc mogę mówić o sobie że jestem chadem 🤣

 

 

Ciekawe czy trafialiście na te same laski z kolegami. Takim "czadem" to ja bym nie chciał być ;-D

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antyrefleks napisał:

Ktoś ogarnął to zjawisko? Sprawdził jaka jest skuteczność działania kiedy zauważamy tę fazę i czy po zamknięciu okna warto próbować czy dla zasady odpuscić?

Ja odwracam wektor i wybieram tylko te dziołchy, których okno otwieram kiedy chcę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Pewnie tak, a co to za różnica czy kolega się z nią wcześniej lizał czy inny typ 🤣🤣 

 

Lepiej takim niż żadnym 😆

Za chwilę przestanie dla ciebie mieć znaczenie czy liżesz się z laską czy z kolegą z którym się założyłeś :D 

 

6 minut temu, icman napisał:

Ja odwracam wektor i wybieram tylko te dziołchy, których okno otwieram kiedy chcę.

Dwie takie sztuki gotowe na bój zlałem bo mi się naturalnie nie chciało w tamtym okresie. Później przyszedł czas kiedy byłem nieco bardziej skłonny je urobić i przy próbie zauważyłem już brak kurwików w oczach co mnie mocno zastanowiło. Dużo nie straciłem, ale jedna z tych panien przy jednym kontakcie, tak jak wcześniej miała chcice tak uruchomił jej się kalkulator i zarzuciła mnie tekstem coś w stylu: "moglibyśmy się dogadać a ty mógłbyś się ze mną zacząć dzielić" - w domyśle zasobami (xD). Intuicja jak widać bardzo dobrze mi podpowiedziała

16 minut temu, Gixer napisał:

To się nazywa owulacja. Kobiety chętniej się malują i zakładają szpilki 😎

Akurat te świnki, które mnie doedukowały "lubią się podobać" :D więc elementy upiększające są stale przewidziane w serwowanym przez nie repertuarze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz trochę z innej beczki panowie , jako iż jestem , podrywaczem internetowym tinder - instSgram itp i na tym polu praktykuje różne metody , odkryłem ciekawy sposób na to aby łaski jechały do Ciebie z drugiego końca polski - mówisz coś w stylu ”muszę to przemyśleć niewiem czy to ma sens ( oczywiście w kontekście tego żeby przyjechała )  ”😅😅 i wtedy ma taka chcice  na przyjechanie ze szok . uwierzcie mi ze to działa 😅

Edytowane przez powerade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakieś niespotykane zjawisko. Podobnie jest w handlu - potrzeba jest tu i teraz - kupujesz albo nie. Jak będziesz zwlekać z decyzją i mieć czas do namysłu, to najprawdopodobniej się rozmyślisz.

 

Przypomnijmy sobie ile razy chcieliśmy sobie coś kupić. Napaliliśmy się, przeglądaliśmy strony i oferty, czytaliśmy recenzje, nawet byliśmy blisko "kup teraz". A potem jakoś pstryk i chcica schodzi. Mam potrzebę wydania kasy, usprawiedliwioną tym, że pracuję ciężko i powinienem siebie za to jakoś nagrodzić.

 

Tak samo jest z seksem. ONS-y nie wzięły się z nikąd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powerade napisał:

A teraz trochę z innej beczki panowie , jako iż jestem , podrywaczem internetowym tinder - instSgram itp i na tym polu praktykuje różne metody , odkryłem ciekawy sposób na to aby łaski jechały do Ciebie z drugiego końca polski - mówisz coś w stylu ”muszę to przemyśleć niewiem czy to ma sens ( oczywiście w kontekście tego żeby przyjechała )  ”😅😅 i wtedy ma taka chcice  na przyjechanie ze szok . uwierzcie mi ze to działa 😅

W sumie to szkoda czasu na takie głupie gierki i też trzeba mieć trochę elementarnego szacunku dla siebie i drugiej osoby. Prawie zawsze kobiety mają ochotę i chcą jesli:  odzywają się pierwsze, zagadują, wysyłają emotikonki, piszą cos w stylu "śniłeś mi się" , "jakie masz plany na weekend", "co porabiasz dzisiaj wieczorem". To nic skomplikowanego. Młodzi mężczyźni sami to niepotrzebnie komplikuja i pietrzą problemy i stąd ich kiepski wizerunek i notowania u równieśniczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, antyrefleks napisał:

Dwie takie sztuki gotowe na bój zlałem bo mi się naturalnie nie chciało w tamtym okresie. Później przyszedł czas kiedy byłem nieco bardziej skłonny je urobić i przy próbie zauważyłem już brak kurwików w oczach co mnie mocno zastanowiło.

Ja piszę o relacji emocjonalnej + sex, o onsach nic nie wiem bo mnie nie interesują.


Może je niezbyt umiejętnie wrzuciłeś na orbitę, tak że opuściły Twój układ. 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym raczej okres haju hormonalnego na widok atrakcyjnej osoby i tak jak jest z samochodem wyjeżdżającym pierwszy raz z salonu gdzie po pierwszym włączeniu silnika wartość jego spada tak twoja wartość spada z każdym dniem relacji z tą kobietą gdy nic z tym nie robisz. 

Programy te są zarówno w kobietach jak i mężczyznach czyli działając na bodziec do danej osoby, jego wyglądu, charakteru, zachowania po czasie przyzwyczajasz się i nie jest to już czymś wyjątkowym. Dlatego od samego początku zainteresowania trzeba działać i wynegocjować dla siebie jak najwięcej bo później będzie to praktycznie niemożliwe. 

Po opadnięciu haju zależy u jednego może być pół roku u innej osoby nawet kilka lat lecz nie trwa to wiecznie bo w fazie nacpania człowiek robi głupoty i jest narażony na niebezpieczenstwa. 

Natura tak to zabezpieczyła by ludzie szybko ze sobą się parowali i płodzili nowe pokolenia nieszczęśników a co później to to już naturę nie obchodzi. 

Wniosek po haju czy to ze strony kobiety czy mężczyzny nie ma sensu marnować czasu bo i tak z tego nic nie będzie, zarówno jedna jak i druga strona nie jest sobą zainteresowana ba może to rodzic problemy, konflikty przekonując różnymi sposobami kogoś na siłę. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Dlatego od samego początku zainteresowania trzeba działać i wynegocjować dla siebie jak najwięcej bo później będzie to praktycznie niemożliwe. 

Możesz rozwinąć o co Ci tutaj dokładnie chodzi? O sex, czy jeszcze coś? Co najlepiej negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bird97 napisał:

O sex, czy jeszcze coś? Co najlepiej negocjować?

 

Od samego początku relacji wszystko negocjujesz poprzez przedstawianie swoich zasad, granic, mówienia to co myślisz, tego czego oczekujesz.

I patrzysz czy kobieta ma opory, jak na to reaguje czy w ogóle się na to zgadza, przyzwala bo większość teraz nie chce by to facet dominował w relacji.

Co sobie wynegocjujesz to twoja sprawa, może być to seks i to naprawdę bardzo dobry, uległość ze strony kobiety, wyrozumiałość

na twoje złe zachowanie, pozwalanie na wiele bo w haju hormonalnym jeżeli podobasz się kobiecie i bardzo jej zależy to uwierz 

zgodzi się naprawdę na wiele by ta bańka iluzji szczęścia nie pękła.

 

 

 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2022 o 20:38, yrl napisał:
W dniu 2.04.2022 o 20:31, Brzęczyszczykiewicz napisał:

Ciekawe czy trafialiście na te same laski z kolegami. Takim "czadem" to ja bym nie chciał być ;-D

 

A laski wcześniej robiły zakład która więc parówek obciągnie :D 

Wymiana śliny oraz plemników między kolegami, dzięki jamie ustnej pań służącym jako transfer miłości braterskiej...

Myślałem, że forum mnie nie zaskoczy ale jak to mówią, nigdy nie mów nigdy.

 

Twierdzenie zatwardziałych panów z forum zaopatrzonych w czerwoną pigułkę należy skorygować, bo jednak okazuje się, że panie do czegoś się przydają. Kto by pomyślał, że chodzi o wymianę pośrednio ustrojową między kolegami?

Dziewczyny z klubu służące jako nośnik i most do budowania miłośni między kolegami to prawdziwa oznaka zażyłości. Mógłbym tu napisać, że jabłko nie daleko pada od jabłoni lub "ab ovo ad mala " czyli od jajka do jabłka ale nie - nie napiszę.

 

Braterstwo krwi nabieranie nowego znaczenia.

 

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.