Skocz do zawartości

Musli, granole, owsianki


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.04.2022 o 06:47, Patton napisał:

A może ktoś z was wie, jak w miarę szybko i zdrowo przytyć tak z 8-10 kg?

 

Też mam z tym problem.

Wydaję mi się na logikę że trzeba mieć bilans kaloryczny na duży plus. Ja teraz zacząłem kombinować z musli (po to jest ten temat) i powiem że bardzo fajne i smaczne udało mi się kupić. Dodatkowo zamówiłem sobie produkty huel na ciepło. Jedna taka przekąska to 400 kalorii. Szkoda mi czasu i nie mam chęci na przygotowywanie zdrowych śniadań. Tak więc wsypię proszek, zaleję i mogę jeść. Mają jeszcze shake do picia. 

U mnie największy problem jest taki że o 16 jem obiad, o 18 kolację a później już nic (staram się nie jeść 4 godziny przed snem). Na śniadanie w robocie zjem 2 bułki z suchą kiełbasą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, yrl napisał:

Wydaje mi się na logikę że trzeba mieć bilans kaloryczny na duży plus. Ja teraz zacząłem kombinować z musli (po to jest ten temat) i powiem że bardzo fajne i smaczne udało mi się kupić. Dodatkowo zamówiłem sobie produkty huel na ciepło. Jedna taka przekąska to 400 kalorii.

No ja jem tak z 2-3 razy dziennie. Ale pomijając to, to jeśli chcę zjeść tak żeby nie być głodnym przez długi czas, no i żeby utrzymać wagę na standardowym poziomie, to w przeliczeniu na kalorie, to tak na oko musi być te 3000, a najlepiej 3500. Bo standardowe 2500 to dla mnie zwyczajnie zbyt mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.