Skocz do zawartości

Mężczyźni nikogo nie obchodzą


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Obliteraror napisał:

Kuk kuka kukiem poganiał. Niestety.

 

Czuły punkt jak operujesz na niskim poczuciu własnej wartośći, a to forum takie osoby również zrzesza ;) Niezły fikołek w mojej ocenie. 

 

 

Chyba w ogóle muszę odpocząć od forum, bo za dużo ostatnio tematów w stylu bicia piany nad rynkiem matrymonialnym, spijanie sobie z dziubków to raczej słaby temat..... zero rozwoju. 3majcie Cię, może kiedyś wrócę z głupimi tekstami dla śmiechawy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK Mężczyźni przede wszystkim powinni być solidarni z innymi mężczyznami i przestać naskakiwac kobietom, gloryfikowac je czy czcić do tego nie dawać się im manipulować i skakać sobie do oczu robiąc z siebie białych rycerzy. 

Co do forum niestety potwierdzam to co napisał @Krugerrand jest tu masa kukoldow, którzy przedstawiają nasze forum w złym świetle. 

Są również obrzydliwe tematy o dymaniu zajętych kobiet czy nawet przypadki gdzie niektórzy stosowali shaming wobec drugiego brata by przypodobać się rezerwatce, wielu tutaj temu przyklaskiwalo. 

Nawet w tak małej społeczności są podziały. 

Wracając do tematu bo widzę niektórzy zbaczają na inne tory a siostra @Libertyn jak zwykle w formie próbuje storpedować ważny temat. 

Dzięki @DOHC za posta jak zwykle konkret i istotne informacje. 

Jeżeli dobrze pamiętam to Marek w audycji mówił też o tym, że kobiety nie dość, że mają jak paczki w maśle w Polsce i są bodajże drugimi po Francuskach najbardziej uprzywilejowanymi kobietami w Europie gdzie jak nawet popełniają samobója nie strzelają sobie w głowe bo w trumnie chcą ładniej wyglądać. 

Natomiast Polacy są na czwartym miejscu na świecie w największej ilości samobójstw co jest przerażające. 

Bezdomnymi są głównie mężczyźni i wbrew pozorom nie są to tylko alkoholicy, ale także alimenciarze, naiwni mężczyźni, którzy uwierzyli kobietom i stracili przez nie wszystko. 

Tak naprawdę państwo nie ma pomysłu i chęci by im w ogóle pomóc. 

Mężczyźni są alienowani od swoich dzieci, oczerniani w środowisku pracy, rodziny przez msciwe kobiety, które za przemoc nie są karane. 

Mężczyźni są głównie podatnikami, którzy wszystko i wszystkich utrzymują także przybyłych do nas uchodźcow, nie dostają za to nagrody i jeszcze są przy tym obciążani podatkami, daninami. 

Żyją krócej, dłużej pracują, nie ma darmowych dla nich badań, jeżeli dobrze pamiętam choć mogę się mylić nie ma żadnej w Polsce organizacji pożytku publicznego, która pomagała by mężczyznom. 

Więc do kogo zwracać się o pomoc skoro nawet kobieta będąc w Polsce rzecznikiem praw obywatelskich pomagała tylko kobietom a mężczyzn dyskryminowała, że przemoc ma płeć męską. 

W programie u Jaworowicz pseudo detektyw po wyrokach że swoimi gorylsmi atakuje razem z ultra katolem posłem na Sejm dzielnego tatę, który nagłośnił sprawę alienacji. 

Tak panowie jesteśmy podzieleni i dopóki się nie zjednoczymy i nie będziemy wspólnie walczyć ramię w ramię o nasze prawa ten koszmar na tej planecie ze znieczulicą w stronę mężczyzn nigdy się nie skończy. 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszony jak najbardziej prawdziwy. W filmiku się tylko słyszy, że pomoc dla facetów jest od ,,nobody" albo ,,who cares". 

Trzy filmiki jakie znalazłem na necie związane jakoś z tematem wątku.

1 Jak społeczeństwo się zachowuję kiedy kobieta molestuję mężczyznę i na odwrót:

Harassment in Public, Guys vs Girls (Social Experiment) - YouTube

2 Co się dzieje gdy właśnie jakaś kobitka stosuję agresje psychiczną i na odwrót:

SEXUAL HARASSMENT EXPERIMENT! - YouTube

3 Sytuacja w Disneylandzie, kiedy kobieta się nieodpowiednio zachowuje i molestuję chłopa:

anQpy2n_460sv (streamable.com)

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

Są również obrzydliwe tematy o dymaniu zajętych kobiet czy nawet przypadki gdzie niektórzy stosowali shaming wobec drugiego brata by przypodobać się rezerwatce, wielu tutaj temu przyklaskiwalo. 

Nawet w tak małej społeczności są podziały. 

 

Ohuiii xD 

 

Wracam do swojego zjebanego Świata, w którym dymam w dużej ilości laski typu 5,6 czasem 7 /10 ale chociaż mam puste jaja. Zapraszam na ostrzał nie-dymaczy teoretyków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, nowy00 napisał:

Co się dzieje gdy właśnie jakaś kobitka stosuję agresje psychiczną i na odwrót:

 

Obczaj to.

 

 

A tutaj profesor Janice Fiamengo wyjaśnia dlaczego nie obchodzą nikogo męskie problemy, cierpienia.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK jest takie powiedzenie "Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me". Był czas empatii dla Will'a (gdy ten dopiero dowiadywał się w jakim bagnie się znajduje) ale teraz to wszystko co mu się przytrafia jest skutkiem jego własnych wyborów. Co gorsza, dostaje się osobom trzecim. Nie można zrzucać odpowiedzialności zawsze na czynniki zewnętrzne bo może się okazać, że wszystko można bo zawsze się jakiś powód znajdzie do jazdy po pijanemu, kradzieży, pobicia, gwałtu... w końcu skąd możesz wiedzieć czy czyjaś zazdrość nie wywoływała w jego głowie takiego bólu, że bez napadu z kradzieżą to "jego dusza by po prostu umierała"?

 

Czasem trzeba też nazwać pewne rzeczy po imieniu, kurestwo kurestwem a kukoldztwo kukoldztwem, itd. bo jak będziemy agitować czy normalizować takie zachowania to będziemy mieć ich po prostu więcej. Zły przykład to też przykład i nawet jeśli Will Smith już jest zgubiony to jeśli choć jeden facet to zobaczy i usłyszy, że zarówno jego jak i jego żony zachowanie nie jest normalne, to w podobnej sytuacji być może nie postąpi jak Will Smith.

 

Sorry za kolejną dygresję w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ace of Spades napisał:

Mężczyźni obchodzą system tylko jako siła robocza i mięso armatnie.

@SzatanK

Czy w takim obłudnym maryjkolandzie kogoś to jeszcze dziwi? Symbole nie kłamią.

Największy hicior disco-polo ostatnich lat. O czym jest? Ano o facecie, który stracił głowę dla kobiety-(modliszki)


Najwięksi bohaterowie kraju? Martwi albo jeszcze umęczeni przed śmiercią - vide Pilecki.

Do tego program ofiary instalowany do główek od najmłodszych lat:

 
No i cały kult tego wiszącego na krzyżu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

I oczywiście oberwało mi się od kobiet. Nikt nie podważył tego co stwierdziłem. Oj nie.

Już nie jednokrotnie ludzie podważali te "argumenty", poziom taki jak rozmowa z księdzem o pedofilii. Tu wina mężczyzn bo "samcy alfa", tam wina dziecka bo "kusi". Dlatego nikt nie ma ochoty na dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest to że mężczyźni nikogo nie obchodzą. Problemem jest to że tłumi się agresję mężczyzn i to od małego. Mówi się "bądź grzeczny", "to nie wypada", "ustąp koleżance". Mówią to często matki które samotnie wychowują synów, mowią to nauczycielki-wychowawczynie no bo rzadko kiedy sa to mężczyźni. Mówią o tym mass media. Co robi ten chłopak - tłumi złość. To najgorsze co może być bo prowadzi do depresji, poczucia że "coś ze mną jest nie tak".
A teraz zobaczcie jak wyglądają komunikaty kierowane do kobiet - "bądź sobą", "zasługujesz na to". Tak długo jak długo męzczyźni sie nie zjednoczą i to nie pod flaga alt -right tak jak to teraz dzieje się na Zachodzie czy Konfederusji albo innej "nazi skinerki" tak jak teraz u nas w Rzeczypospolitej , tak długo bedzie lipa dla młodych chłopaków. 

Edytowane przez Personal Best
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DOHC napisał:

Już nie jednokrotnie ludzie podważali te "argumenty", poziom taki jak rozmowa z księdzem o pedofilii. Tu wina mężczyzn bo "samcy alfa", tam wina dziecka bo "kusi". Dlatego nikt nie ma ochoty na dyskusje.

Czyli to wina kobiet i feministek że facet policjant bagatelizuje zgłoszenie ofiary mężczyzny, dodatkowo wbijając go w poczucie winy " Z kobietą sobie nie radzisz? Jaj nie masz? "

 

Białorycerzenie i szeryfowanie to też efekt feministek. Kurka. Sienkiewicz też była kobietą? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Obczaj to.

 

 

 

No kurwa. To jest po prostu, po ludzku - przykre.

 

Gdy facet krzyczy i szturcha/łapie kobietę, to zaraz znajduje się wielu chętnych do pomocy.

 

Gdy kobieta krzyczy i szturcha/łapie mężczyznę, to zaraz znajduje się...a nie, w sumie to nikt się nie znajduje.

Ludzie się śmieją. Te ich pogardliwo-szydercze uśmieszki.

 

Dobry Boże, w jakim świecie przyszło nam żyć - w takim przyszło. Ale co będzie za 20/30/40 lat - aż strach pomyśleć...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Libertyn napisał:

Czyli to wina kobiet i feministek że facet policjant bagatelizuje zgłoszenie ofiary mężczyzny, dodatkowo wbijając go w poczucie winy " Z kobietą sobie nie radzisz? Jaj nie masz? "

Zobacz sobie to, co wkleił IceMan i skomentował Cham:

 

1 minutę temu, Cham Niezbuntowany napisał:

 

Gdy kobieta krzyczy i szturcha/łapie mężczyznę, to zaraz znajduje się...a nie, w sumie to nikt się nie znajduje.

Ludzie się śmieją. Te ich pogardliwo-szydercze uśmieszki.

I co ma mężczyzna zrobić? Dać się pobić? Źle. Dać plaskuna? Jeszcze gorzej. 

Walczysz z innymi kobietami o równość, a tej równości nie ma.

9 minut temu, Libertyn napisał:

Białorycerzenie i szeryfowanie to też efekt feministek.

Częściowo. Głównie chodzi o brak samooceny, programowanie feminazistowskie że facet ma służyć, oraz realia jak całkowita zmiana interakcji międzyludzkiej. Jeszcze 10-15 lat temu relacje D-M czy nawet online dating wyglądały zupełnie inaczej.

 

11 minut temu, Libertyn napisał:

Sienkiewicz też była kobietą?

Nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział o holokauście.

 

Ok, odniosę się do poprzedniego wątki. 

Przyjaźń z kobietą? Poczytaj jak bardzo często się to kończy. Poza tym jak może pomóc kobieta, która nie ma zielonego pojęcia o życiu mężczyzny? Doradzi w męskich sprawach? Dopowie w relacjach z kobietami? Noo dopowie: "sama bym chciała takiego faceta jak ty, ale teraz nie szukam chłopaka" itd.

 

Problem którego nikt nie widzi? Właściciel Forum u którego jesteś gościem (ja też) był banowany na YT, nie napiszą o tym w mainstreamie. Ważniejsza aborcja dotycząca promila społeczeństwa. 

Efekt macho masz na powyższym materiale, tam kobiety się śmieją że mężczyzna daje się bić. Tak źle i tak niedobrze.

Dyskryminacja? Piszesz niby jaka? 

Dyskryminacja w pracy - dłuższa praca, większe ciężary za te same pieniądze, dopłacanie do emerytur.

Podstawowe normy dźwigania zgodne z przepisami bhp:

dla mężczyzn – 50 kg w pracy dorywczej i 30 kg w pracy stałej.

dla kobiet – 20 kg w pracy dorywczej i 12 kg w pracy stałej.

Wiek emerytalny - 5 lat różnicy przy długości życia dłuższej o 8 lat. 

 

Przykład dyskryminacji masz teraz na Ukrainie - dzieci, pełna zgoda, ale te równe, silne kobiety uciekają przed wojną, a męskie, uprzywilejowane świnie w wieku 18-60 na mięso armatnie na front. 

Domy samotnych ojców?

Ośrodki stricte dla mężczyzn? Nie, nie

ogólne! Są stricte dla kobiet, a dla mężczyzn? Znasz jakiś?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHCdoceniam i podziwiam cierpliwość, ale nie warto. Nie przetłumaczysz, nie wytłumaczysz, mimo ewidentnych dowodów czy życiowej praktyki. To jak walenie głową w mur, w dodatku czerwony, socjalistyczny, gdzie kobiety robią teraz za "stłamszony proletariat". Muru nie przebijesz, a zrobisz sobie tylko krzywdę, rozwalisz głowę. Dlatego nie warto. Jak sam napisałeś, nikt nie wchodzi w rozmowę, bo niby i o czym. Mam to w ignorowanych i polecam. Ten awatar to taki forumowy mem, miejscowy folklor z tym, że mało zabawny.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam wymyślacie jakieś problemy mężczyzn, pewnie jesteście jakimiś nieudacznikami i użalacie się nad sobą. A to wszystko o czym mówicie nie ma miejsca i Nina wam to wytłumaczy 😉

Nie podjąłem się obejrzenia całosci ale pierwsze 20 sekund robi robotę 🥴

https://youtu.be/0R01eCTJZSg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Krugerrand napisał:

Nie przetłumaczysz, nie wytłumaczysz, mimo ewidentnych dowodów czy życiowej praktyki.

Dokładnie!

Szkoda czasu, energii i prądu, czas szybko zapierdala, życie upływa, szkoda go marnować na przekonywanie jakichś internetowych zjebów.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DOHC napisał:

Niestety. 13 na 15 samobójców to mężczyźni.

W dodatku samobójstwa kobiet i mężczyzn różnią się diametralnie od siebie, kobiety preferują miękkie, tzn tabletki, podcięcie żył aby ktoś znalazł i pomógł, zwrócił uwagę.

Natomiast mężczyźni popełniają samobójstwa twarde: skoki, powieszenia, zastrzelenia. 

Jakieś 9 na 10 osób bezdomnych to mężczyźni.

Stać na na Ukraińców. 

Stać nas na premie dla rządu. 

Stać na Rydzyka.

Stać na Żydów i inne wynaturzenia 

Wystarczy zobaczyć jakie są kolejki do psychiatrów. Ciężko się dostać, a człowiek często potrzebuje na już.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Ta piosenka Akcent przecież jest o białym rycerzu na haju hormonalnym. Totalny bluepill w piosence.

Na pewnym poziomie tak, jednak można spojrzeć głębiej - chociażby ciemna kolorystyka tego teledysku, wybór ciemnowłosej kobiety do roli itd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Krugerrand napisał:

Odezwało się natomiast stado forumowych kukoldów (mniejsza już o niki, zresztą mam ich zablokowanych i nie będę ich wymieniał, ale można się domyśleć o kogo mniej więcej chodzi)  i zaczęło ją bronić jednocześnie wypisując jakieś niestworzone historie o tym, że pomoc mężczyznom nie ma racji bytu i nie ma sensu. Rozwinęła się niezła gównoburza, a broniący tej użytkowniczki zebrali sporą atencję w postaci punktów reputacji.

Bo z tymi znającymi zasady jest tak, że jak pojawi się pusia w otoczeniu to tracą głowę i wracają do simpowania. Często takie zachowanie jest spowodowane tym, że zostali odłączeniu przymusowo i narzekają na system bo nie ma akceptacji ze strony kobiet, której tak bardzo oczekują...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

@SzatanK Mężczyźni przede wszystkim powinni być solidarni z innymi mężczyznami i przestać naskakiwac kobietom, gloryfikowac je czy czcić do tego nie dawać się im manipulować i skakać sobie do oczu robiąc z siebie białych rycerzy. 

Uważam, że wpierw faceci to powinni szanować samych siebie a następnie szanować innych facetów i dopiero tworzyć jakieś zrzeszenia czy się solidaryzować.

 

Zagubieni faceci, którzy tak ochoczo nazywani tutaj beciakami, cukoldami i innymi umniejszającymi wyzwiskami to są też ludzie.

W dodatku mimowolnie rzuca mi się jedno określenie - zapomniał wół jak cielęciem był. :) 

Wielu sądzi, że widocznie zawsze byli tacy do przodu - moim zdaniem wielu po prostu ma krótką pamięć.

 

Kolejna sprawa:

 

Umniejszanie i pisanie np "siostra @Libertyn" jest dla mnie prywatnie buractwem i jestem uczulony na takie pasywno-agresywne odzywki. Moim zdaniem to nie jest w porządku i jest to po prostu chamskie.

Po pierwsze, bo insynuuje, że kobieta jest czymś znacznie gorszym co potem łączy się w jej psyche z tym, że jako ktoś gorszy to zasługuje tylko na bycie używaną szmatą i druga sprawa narzuca pewne połączenie (czyli kobieta + wyrażenie = coś negatywnego)

Więc idąc dalej tą logiką, jeśli kobieta to coś umniejszonego, to jak nazywać brata który chce iść na operację by jego sylwetka bardziej przypominała literkę "V".?

Jak nazwać ludzi, którzy kupują jakieś gówna do ryja by mieli szczękę bardziej wypukłą?

Jak nazwać ludzi, którzy siedzą na siłkach po 4h i wstrzykują sobie jakieś gówna by zaliczyć? 

I to wszystko dla tych beznadziejnych kobietek :D  - to nawet nie jest śmieszne... i stawia nas niżej - zaznaczam według mojej prywatnej opinii. 

 

Nie muszę tłumaczyć, że rodzi to powiązanie oraz zapytanie - to w takim razie, gdzie leży w tym wszystkim mężczyzna skoro prawie wszystko co robi, ma na celu bycie atrakcyjniejszym dla samicy? 🙂 (Zaraz pojawi się głos, który już słyszę w mojej wyobraźni) brzmiący: 

"Przepraszam bardzo ale JA...." - ale robiłeś - brzmi moja odpowiedź 😉 

Możemy tutaj dyskutować nad tym i się rozwodzić ale już pomijam tą tematykę umniejszania kobiet i robienia wszystkiego dla nich by mieć wyższy status i zwiększone szanse na włożenie prącia. Bo to jest samo przez siebie dobijające i deprawuje psyche. Bo stawia nas niżej od tych niższych kobiet - z tego względu, że po prostu jako liderzy powinniśmy być "lepsi" a nie w sposób słaby kogoś umniejszać by samemu wydawać się wyższym.

 

Co do samego @Libertyn może mieć rację i może to my się mylimy.

 

Życie mu i nam ukaże jak jest i do tego nie potrzeba stosować umniejszeń. Według mojej wiedzy może mieć jaką opinię chcę i napisać co chce póki to nie gwałci regulaminu i credo forumowego. Natomiast stosowanie umniejszeń, nie jest godne według mnie i raczej nikt nie chciałby słyszeć wchodząc w takie miejsce jak to, że jest taki i owaki. 

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Są również obrzydliwe tematy o dymaniu zajętych kobiet czy nawet przypadki gdzie niektórzy stosowali shaming wobec drugiego brata by przypodobać się rezerwatce, wielu tutaj temu przyklaskiwalo. 

 

Oczywiście, że tak jest i owszem wielu przyklaskuje, ponieważ tak jest łatwiej i umniejszenie kogoś daje boost do atak speed, atak power i przy okazji powiększa Wacława na pół dnia.

 

P.S - Postanowiłem wstawić się za Libertynem, więc wiadomo - chcę go wygrzmocić :D 

Ta śpiewaka jest mi całkiem dobrze znana z tego miejsca. A więc niech tak będzie, chce go wygrzmocić - jak ktoś dzięki temu będzie miał lepszy sen to służę pomocą. 

19 godzin temu, Shark napisał:

w końcu skąd możesz wiedzieć czy czyjaś zazdrość nie wywoływała w jego głowie takiego bólu

Jestem w temacie na bieżąco i potrafię rozpoznać takich ludzi całkiem dobrze i co gorsza oni mnie również. 

19 godzin temu, Shark napisał:

Czasem trzeba też nazwać pewne rzeczy po imieniu, kurestwo kurestwem a kukoldztwo kukoldztwem, itd. bo jak będziemy agitować czy normalizować takie zachowania to będziemy mieć ich po prostu więcej

Nie no spoko, z boku to źle wygląda i czy mi się podoba czy nie.

 

Jednak rozumiem co spowodowało takie zachowanie i rozchwianie emocjonalne połączone z brakiem kontroli nad sobą, podobnie jak rozumiem Twoją i wielu innych ludzi narrację i nazywanie go w jakiś tam sposób co jest słuszne, tylko z drugiej strony też nie sprawiedliwie tak do końca.

18 godzin temu, t0rek napisał:

Czy w takim obłudnym maryjkolandzie kogoś to jeszcze dziwi? Symbole nie kłamią.

I dziwi i nie.

2 godziny temu, antyrefleks napisał:

Bo z tymi znającymi zasady jest tak, że jak pojawi się pusia w otoczeniu to tracą głowę i wracają do simpowania.

Tutaj też bym się nie dziwił, a czemu?

Skoro topka facetów ma haremy kobiet w dzisiejszych czasach i rozdaje swoje plemniki z dodatkiem syfu gratis po innych to, reszta panów jest po prostu i zwyczajnie wygłodniała. Dodajmy do tego wychowanie fatalne i mamy co mamy czyli simpowanie.

Poza tym jeżeli jegomość ma pełny brzuch to się dziwi po co walczyć i nadskakiwać o jedzenie, skoro ma pełno tego na wyciągnięcie ręki i nie jest w stanie tego przejeść. A to, że tu masz kilku anorektyków to w głowie pana z pełnym brzuchem nie interesuje tylko ocenia, że jak to "głupki" walczą o to, czego on ma pod dostatkiem. 

 

Stąd apeluję o wyrozumiałość i zrozumienie, nie każdy jest alfą, nie każdy ma wiedzę, nie każdy ją zdobędzie, nie każdy był na tyle bystry jak wy to czytający by zajrzeć za kulisy i nie każdy jest na tyle odważny by sięgać po prawdę. Inni byli natomiast na tyle odważni by sięgnąć po sznur jak miłość ich życia poszła w tango z tzw listonoszem, czy się okazało że ich nie kocha a dzieci nie są jego. Czyli cały wysiłek i najlepsze lata w piach.

 

Wy się odważaliście poszukać odpowiedzi i możecie sobie pogratulować i przy okazji współczuć tym, którzy waszej wiedzy i mądrości jeszcze nie posiedli - JESZCZE 😉 

 

Przy czym podkreślam.

 

Zapomniał wół jak cielęciem był. 

 

Trochę pokory nie zaboli.

A mężczyźni sami siebie nie obchodzą więc mają co mają.

 

Jeden drugim pogardza i chce być lepszym od drugiego, a skoro są wygrani to są i siłą rzeczy przegrani.

Większość facetów jest przegrana a przegrani z reguły nikogo nie obchodzą w naszym świecie.

 

Wątpię by się cokolwiek zmieniło za naszej kadencji na tej planecie.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SzatanK napisał:

tworzyć jakieś zrzeszenia czy się solidaryzować.

 

Pamiętam postulaty o stworzeniu stowarzyszenia czy też innej formy prawnej "Braci Samców".

 

Wszyscy narzekają w postach, że my mężczyźni w obecnych czasach mamy gorzej i na tych jałowych skomleniach się kończy.

Nie idą za tym żadne sensowne działania.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DOHC napisał:

 

I co ma mężczyzna zrobić? Dać się pobić? Źle. Dać plaskuna? Jeszcze gorzej. 

Interweniować i rozdzielić szarpiącą i szarpanego. To chyba oczywiste. Ale generalnie nie ma tu okazji by przykozaczyć i pokazać pannicy jakim to super samcem się nie jest

Cytat

Walczysz z innymi kobietami o równość, a tej równości nie ma.

Nie ma i nigdy nie będzie. Bo to się nie opłaca. Równość sprawia że facet traci argument "albo ja albo bieda z nędzą" I samo to że zarabia 5k nie czyni z niego dobrej partii. Z drugiej strony traci cała masa kobiet spod znaku "miś, utrzymuj mnie bo to męskie"

Cytat

Częściowo. Głównie chodzi o brak samooceny, programowanie feminazistowskie że facet ma służyć, oraz realia jak całkowita zmiana interakcji międzyludzkiej.

Tylko że to nie programowanie feminazi. Feminazi zostaw w spokoju, niech same pieszczą swoje 30 kilo nadwagi straponem. 

To programowanie tradycyjne że kobieta ma być na ołtarzu a facet o nią zabiegać i ją wielbić. A jak nie jest w stanie to jest gorszego sortu. 

Ten obrazek relacji damsko męskich był propagowany już w średniowieczu i wcześniej. 

Parys z zachwytu nad Heleną doprowadza do zburzenia Troi. Orfeusz dla myszki idzie do piekła.  Lancelot za Ginewrą skacze w ogień.  No i historie o rycerzach ratujących księżniczki przed smokami. Gdzie tu feminazi? Są sami mężczyźni. Homer, pokolenia bardów czy mnichów. Dodaj do tego odrobinę biologii i kult maryjny. I masz programowanie. 

Brak samooceny zaś ma masę przyczyn. 

 

Cytat

Jeszcze 10-15 lat temu relacje D-M czy nawet online dating wyglądały zupełnie inaczej.

Jeszcze 10-15 lat temu miałem te 20 czy 15 lat. I relacje nawiązywałem na podwórku w grupie znajomych. Randki przez internet uchodziły za skrajny obciach. Nie było smartfonów, nie było tindera. Nie było swipów, nie było setek kobiet i facetów do wyboru. Nie było poczucia że kolejny będzie lepszy. Była Twoja dzielnia, szkoła czy uczelnia. Były osoby które znasz conajmniej z widzenia. 

Cytat

Nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział o holokauście.

Poza Main Kampf

Cytat

Ok, odniosę się do poprzedniego wątki. 

Przyjaźń z kobietą? Poczytaj jak bardzo często się to kończy. Poza tym jak może pomóc kobieta, która nie ma zielonego pojęcia o życiu mężczyzny?

Czyli? No fakt, nie wie jakie to uczucie jest gdy ma się erekcje. Ale wie jak to jest mieć zjebanego szefa czy problemy rodzinne. 

Cytat

Doradzi w męskich sprawach?

Męskich? W stylu problemy ze wzwodem? Raczej nie. Zresztą nie oczekuje tego. 

Cytat

Dopowie w relacjach z kobietami?

A ktoś się będzie pytał jej? 

Cytat

Noo dopowie: "sama bym chciała takiego faceta jak ty, ale teraz nie szukam chłopaka" itd.

A no tak. Bo by porozmawiać z dziewczyną trzeba z góry chcieć stworzyć z nią związek albo ją wyruchać

Cytat

Problem którego nikt nie widzi? Właściciel Forum u którego jesteś gościem (ja też) był banowany na YT, nie napiszą o tym w mainstreamie. Ważniejsza aborcja dotycząca promila społeczeństwa. 

Ważniejsza. Bo jej brak może być śmiertelny.

 

Był banowany jak wiele innych youtuberów. I na mainstreamie o tym nie napiszą bo wciąż jest niszowy. Gdyby nie fitdaria pisząca kalumnie na fejsie pod adresem właściciela forum i samego forum, to bym w życiu się nie dowiedział że jest coś takiego jak redpill, bluepill, pua, mgtow. Właściciel forum napisał książki. O których poza forum właściwie cicho. O samym forum, poza serwisami forumopochodnymi czy środowiskiem hejterów jest cicho. 

Dla większości populacji to forum właściwie nie istnieje. Podobnie cała manosfera, pua, mgtow.. Podobnie właściciel forum. Wpisuje w google "Męskie problemy" "Problemy mężczyzn" "Męski samorozwój" .  Nic ani o forum ani o Marku Kotońskim

Cytat

Efekt macho masz na powyższym materiale, tam kobiety się śmieją że mężczyzna daje się bić. Tak źle i tak niedobrze.

A jak by się zachował jego ojciec? Kumple z pracy lub szkoły? 

Cytat

Dyskryminacja? Piszesz niby jaka? 

Dyskryminacja w pracy - dłuższa praca, większe ciężary za te same pieniądze, dopłacanie do emerytur.

Ale czy wszyscy nie trąbią że kobiety słabsze i końcu feminizmu gdy trzeba wnieść  lodówkę na 4 piętro? 

Kto tworzy prawo? Kobiety czy mężczyźni? W sejmie większość to mężczyźni

Cytat

Podstawowe normy dźwigania zgodne z przepisami bhp:

dla mężczyzn – 50 kg w pracy dorywczej i 30 kg w pracy stałej.

dla kobiet – 20 kg w pracy dorywczej i 12 kg w pracy stałej.

Wiek emerytalny - 5 lat różnicy przy długości życia dłuższej o 8 lat. 

Wciąż. Kto tworzy prawo? 

Cytat

Przykład dyskryminacji masz teraz na Ukrainie - dzieci, pełna zgoda, ale te równe, silne kobiety uciekają przed wojną, a męskie, uprzywilejowane świnie w wieku 18-60 na mięso armatnie na front. 

Ale czy na tym samym forum nie było heheszków z kobiet w Armii? Bo ja na przykład wiem że kobiety w armii służyć mogą. A jest tu masa takich co nawet Policje by chcieli mieć dostępną tylko dla mężczyzn. 

 

Cytat

Domy samotnych ojców?

Statystycznie to ojciec zwiewa. Mam wrażenie że nawet jakby były, to byłyby puste. Ojciec z dzieciakiem pokopie piłkę. Ale wielu nie będzie się kwapiło do niańczenia noworodka. Masa samotnych matek jest samotna od połogu. Samotni ojcowie są samotni, bo matka umarła albo zginęła w wypadku. I uwierz mi. Jak taki opisze syruacje to otrzyma mega wsparcie. Jak będzie cicho, to no cóż. 

Cytat

Ośrodki stricte dla mężczyzn? Nie, nie

ogólne! Są stricte dla kobiet, a dla mężczyzn? Znasz jakiś?

Brata Alberta :P

Podziwiam bardzo kobiety. Feministki. My tu sobie jojczymy jak nam źle i przejawiamy trochę myślenie magiczne. "Kuhwa, mam nadzieję że Arabowie/Putin/Paszynki skrócą nasze męki z ręki rządu/feminizmu/p0lek" 

 

Meantime. Kobiety robią czarne protesty, mają prężnie działające organizacje typu Feminoteka. Jest aborcyjny dream team dostarczający tabletek dzień po i ponagający w turystyce aborcyjnej. Są fundacyjne bezpieczne mieszkania dla ofiar przemocy. Prowadzą warsztaty stolarskie itp. Feministki są w sejmie. 

A ponoć takie niewydajne. Nie potrafią zarządzać ani organizować. Nie to co mężczyźni. 

 

Manosfera kisi się na forach  i polewa sosem mizoginii. Indywidualni jej członkowie często lawirują między egalitarnym byciem ofiarą feminizmu i elitarnym byciem kowalem własnego losu i " To nie moja wina że komuś się niepowodzi"

 

Kobiety się wspierają. Mężczyźni zaś często są skoncentrowani na sobie. Kobieta innej ufunduje tabletke dzień po, czy dołoży się do mieszkania awaryjnego. Ot tak. 

Który z was by biednemu bratu dorzucił się na drogiego prawnika? Ot tak, dla solidarności? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.