Skocz do zawartości

Moment Prawdy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę bezgranicznie w to, co serwuje nam tv a zwłaszcza w takie tanie show dla gawiedzi. Ale skoro jest już dodane, zobaczyłem w ramach edukacyjnych co tam jest.

 

Ale... U większości bab takie rzeczy jak okłamywanie wyszłoby na tak, podobnie fantazje o seksie grupowym czy zdradzie. 

 

Jak prowadzący powiedział: może po prostu kobiety takie są?

 

Ta kobieta powiedziała prawdę odnośnie monogamii, zawarto zauważyć iż średnia kobieta na studiach może nie pamiętać liczby wszystkich swoich kochanków. Dużo mówi tu o zdradzie, nawet nie chce komentować tego, że zdradzała każdego swojego faceta, a od jednego żonatego brała kasę za milczenie. 

 

Warto zwrócić uwagę na kobiety, jaka solidarność: ta siostra pomogła jej anulując pytanie dotyczące ich relacji, a później obie baby prały mózg jej mężowi, że to nie tragedia się stała, że to było, że to nie ważne i że się nie liczy 😉 To że fantazjuje nie ważne że tak zrobi, bajeczki dla głupich.

 

Na koniec prowadzący pokazał jej pytania, i sama stwierdziła że dobrze iż się wycofała, baby wcześniej oczywiście gadały że jakieś trudne pytanie będzie na sto procent, o czymś wiedziały, czyli ona miała coś jeszcze gorszego na sumieniu. Pytanie być może o aborcję albo jak większość poprzednich, o seks. 

 

Fejk czy nie fejk, większość kobiet ma dziś ogromne przebiegi, i to nie są żadne "złe kobiety" tylko wasze zwykłe szare myszki. 

 

Mój osobisty wniosek: nikt i nic nie zniechęca nas do kobiet, tak jak one same.

Ponadto szkoda że czas, środki i energia idzie w takie denne programy zamiast np w prawdę o Jedwabnem albo o Wołyniu (cicho szaaa bo będziesz ruską onucą), mam dosyć takiego społeczeństwa.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

A zauważyliscie jak witaminki solidarnie wymiksowały sie z pytania, które dotyczyło bezpośrednio ich wzajemnych relacji? 

 

Najlepszy fragment był wtedy, gdy padło pytanie o zdradę (31:30), a kamera pokazała kolesia i jej siostrę obok, która nie wytrzymała i zaczęła się śmiać, a gość nie wiedział o co chodzi.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos tego szantażu, to na pytanie kiedy to było, to odpowiedziała, że "ładnych parę lat temu", potem dopytywana przytaknęła, że na "studiach", a na początku programu jest wprowadzenie, że ma 25 lat i studiuje psychologie, a kręci tak jakby to się wydarzyło 15 lat temu. Chyba, że co do wieku też kłamała...

Edytowane przez GregTomassi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, cst9191 napisał:

dy padło pytanie o zdradę (31:30), a kamera pokazała kolesia i jej siostrę obok, która nie wytrzymała i zaczęła się śmiać, a gość nie wiedział o co chodzi.

Noo rzeczywiście dobre to było!😉 

Przeważnie z kim przystajesz takim się stajesz.Tam była siostra i koleżanka albo dwie siostry, nie wiem. 

 

W tym interesującym temacie:

- nasz moderator i współautor książek Marka wysnuł wnioski, iż jeśli nasza myszka ma starszą siostrę która lubi kutangi, to nasza pójdzie jej wzorem. Natomiast jeśli jej młodsza siostra się puszcza, to brała przykład z naszej myszki - proste, genialne i zawsze w jakimś stopniu możliwe do weryfikacji.

 

Zatem faktu są takie, że te siostry lub siostry i koleżanka czy kto to tam jest, to niezłe ziółka były i z niejednej kutangi ser jadły. 

 

Jak autor pisał, takie cuda już były 15 lat temu, teraz to się tylko pogłębiło. Autentycznie chcąc dziś szukać kobiety będącej dobrą matką i żoną, trzeba spierdalać do konserwatywnego kraju - i mówię tu stuprocentowo poważnie. 

 

Edit: to pokazuje, iż praktycznie każdy mężczyzna był lub będzie zdradzony. 

Ponadto nie ważne co się stało, patrzecie na te głupie na babony: żadna nie spytała się jej męża czy wszystko ok, czy dobrze się czuje, jak się czuje. Jego odczucia gówno znaczyły: oj tam oj tam kilometry kutangi to nic takiego. Dobrze Mac napisał, miej takiego pasożyta w domu i jeszcze go utrzymuj.

 

Ale spokojnie - ta kobieta na pewno opanuje hipergamię, skoro zdradziła załóżmy 50 razy (wszak nie pamięta liczby kochanków, liczymy dwóch na tydzień podczas studiów) ale teraz będzie wierna mężowi, z pewnością. I będą żyć długo, i szczęśliwie.

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten program 🤣 Każda niewiasta powinna być sadzana na takim wariografie przed wzięciem jej na stałe pod dach. 😆

 

Odsetek rozwodów zapewne by zmalał 😆 ze względu na nie zawieranie małżeństw. 😁

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia dobrze opisali kur*ę i cukolda, a ja dorzucę ciekawe komentarze z YT:

 

kurczewszystkozajete - 9 dni temu - Ona ma już inne nazwisko. Ma profil na LinkedIn. 

 

Tiger900ful - 13 dni temu - Wszystkie pytania wokół pieniądza się kręciły może by było pytanie czy jest prostytutką czy coś albo czy była.

 

SenŚmiertelnika - 1 miesiąc temu - Te przyjaciółki czy kto to tam był, od razu zaczęły obracać kota ogonem A jeśli on ją kocha to jeszcze kilka usprawiedliwień dla niej znajdzie. Ludzie dookoła będą się śmiać a on będzie przy niej i dalej będzie słuchał kłamstw wypowiadanych prosto w oczy

 

Nefrusz - 3 miesiące temu - Przyszła tam tylko po to, żeby mu w subtelny sposób powiedzieć, że się puszcza na lewo i prawo :D

 

Qazarrr - 4 miesiące temu - Współczuje teraz temu mężowi....ciągle będzie się zastanawiam czy już przyprawiła mu rogi czy to dopiero nastąpi....

 

mebe Abe - 3 miesiące temu - kiedy oni sie rozwiedli ?

 

mebe Abe - 3 miesiące temu - Macie do niej fb ? Jestem zainteresowany grupowymi zabawami z ta piękną

 

Monika n - 2 miesiące temu - Ale w pracy chłopaki mieli z niego ubaw

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program, programem niech będzie. Pamiętam za gówniaka to oglądałem jak było puszczone w sypialni u rodziców. Ten program, a raczej jego pytania, wiele pokazują tego, o czym chociażby piszemy tutaj z forum, między innymi w kwestii hipergamii. Przejrzałem dzisiaj parę odcinków, głównie te, w której naprzeciwko Chajzera siedzą kobiety. Kobiety przyznawały się do takich rzeczy jak:

- większa miłość do dziecka niż do partnera

- chęć uprawiania seksu dla pieniędzy

- pociąg do egzotyki( turecki chłopak)

- fantazjowanie o facetach z wysokim statusem społecznym(aktorzy)

- ukaranie mężczyzny brakiem seksu, żeby zrobić mu na złość( serio, było takie pytanie)

- romans z żonatym mężczyzną

- bycie z mężczyzną tylko ze względu na zasoby

- bycie z alfą, który pukał na boku, ale w myśl zasady lepszy zdradzający alfa, niż byle jaki beciak

Edytowane przez MarkoBe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

Pytanie : Czy miałaś więcej partnerów seksualnych niż masz lat? 

 

Odpowiedź: Tak 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Ta odpowiedź to: PRAWDA 😆

Mogłoby być pytanie od prowadzącego : ,,Czy gdybym dał tobie zapas proszku Vizir na 5 lat, to obciągnęłabyś mi kutangę"

Odpowiedź: Tak

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarkoBe napisał:

Mogłoby być pytanie od prowadzącego : ,,Czy gdybym dał tobie zapas proszku Vizir na 5 lat, to obciągnęłabyś mi kutangę"

Odpowiedź: Tak

 

Było coś podobnego.

 

Pytanie: Czy byłabyś w stanie uprawiać sex za pieniądze jeżeli byłabyś w ciężkiej sytuacji finansowej.

 

Odpowiedź: Tak 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Ta odpowiedź to: PRAWDA 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lupus napisał:

Ciekawe, czy po tych wyznaniach żyją razem - długo i szczęśliwie

w komentarzach do filmu jest informacja że nie są już razem i że mozna te informację znaleźć w google - poszukałem pobieżnie, nie znalazłem potwierdzenia tej informacji

6 minut temu, MarkoBe napisał:

Mogłoby być pytanie od prowadzącego : ,,Czy gdybym dał tobie zapas proszku Vizir na 5 lat, to obciągnęłabyś mi kutangę"

Odpowiedź: Tak

Odpowiedź: Tak... Bielsza i tak już nie będę :D

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

Ciekawy ten program 🤣 Każda niewiasta powinna być sadzana na takim wariografie przed wzięciem jej na stałe pod dach. 😆

 

Odsetek rozwodów zapewne by zmalał 😆 ze względu na nie zawieranie małżeństw. 😁

Toż to dzieci przestałyby się rodzić, a ślubu by żaden nie wziął.. załóżmy że robimy takiej pani badanie na oczach kumpli i rodziny... Połowa gdyby się dowiedziała co pani naprawdę myśli to by nie wzięli ślubu, a druga połowa jest tak zmanipulowana że i tak by wzięła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mmario napisał:

Toż to dzieci przestałyby się rodzić, a ślubu by żaden nie wziął.. załóżmy że robimy takiej pani badanie na oczach kumpli i rodziny... Połowa gdyby się dowiedziała co pani naprawdę myśli to by nie wzięli ślubu, a druga połowa jest tak zmanipulowana że i tak by wzięła ...

 

I tak się nie rodzą 🤣 żadna różnica.

 

I tak by urodzeń było tyle ile jest imo, to jest silniejsze od człowieka. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Było coś podobnego.

 

Pytanie: Czy byłabyś w stanie uprawiać sex za pieniądze jeżeli byłabyś w ciężkiej sytuacji finansowej.

 

Odpowiedź: Tak 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Ta odpowiedź to: PRAWDA 😆

Kluczowym dla pań nie jest to, że tego nie zrobią że 2zgledow moralnych, a nie chcą, żeby ktoś się dowiedział.... Opinia opinia opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Wszystkie pytania wokół pieniądza się kręciły może by było pytanie czy jest prostytutką czy coś albo czy była.

To jest bardzo prawdopodobne. Sam zauważyłem, że pytania były o seks, kasę i dwa czy trzy tylko o rodzinę. To jest bardzo prawdopodobne, jak wspomniałem jej psiapsi i siostra wiedziały o czymś, co miała na sumieniu a i ona nie żałowała że zakończyła program. 

16 minut temu, MarkoBe napisał:

Kobiety przyznawały się do takich rzeczy jak:

- większa miłość do dziecka niż do partnera

- chęć uprawiania seksu dla pieniędzy

- pociąg do egzotyki( turecki chłopak)

- fantazjowanie o facetach z wysokim statusem społecznym(aktorzy)

- ukaranie mężczyzny brakiem seksu, żeby zrobić mu na złość( serio, było takie pytanie)

- romans z żonatym mężczyzną

- bycie z mężczyzną tylko ze względu na zasoby

- bycie z alfą, który pukał na boku, ale w myśl zasady lepszy zdradzający alfa, niż byle jaki beciak

Kuurła to som złe kobjety! Papuez nigdy by czegoś tkaiego nie zrobił!

Pamiętacie, wasze myszki są inne niż wszystkie 😉

3 minuty temu, Mmario napisał:

Toż to dzieci przestałyby się rodzić, a ślubu by żaden nie wziął.. załóżmy że robimy takiej pani badanie na oczach kumpli i rodziny... Połowa gdyby się dowiedziała co pani naprawdę myśli to by nie wzięli ślubu, a druga połowa jest tak zmanipulowana że i tak by wzięła ...

Racja. Dobro mężczyzny na ostatnim miejscu, lepiej oszukiwać i zgrywać świętą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.