Skocz do zawartości

Moment Prawdy


Rekomendowane odpowiedzi

Turecki chłopak :). Te spojrzenie męzusia. Harakiri

Swoją drogą mam pomysł na biznes. Prywatny gabinet diagnostyki wariografem. Elastyczny cennik. Pakiet podstawowy zawierać  będzie pytania czy moja wyśniona juleczka miała w tyłku 30 kutag  i czy była w tym chociaż jedna egzotyczna :D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie patrzcie na tą zawodniczkę, wyjątkowo odrażające:

 I jeszcze ten poniżany facet, dużo atrakcyjniejszy od niej. Co tu się narobiło?!

W dniu 6.04.2022 o 20:55, DOHC napisał:
W dniu 6.04.2022 o 19:23, Morfeusz napisał:

Wszystkie pytania wokół pieniądza się kręciły może by było pytanie czy jest prostytutką czy coś albo czy była.

To jest bardzo prawdopodobne.

Albo może, czy podejrzewa,że mąż może nie być biologicznym ojcem dziecka 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Lupus napisał:

wyjątkowo odrażające:

Czy kiedykolwiek pobiłaś faceta? Hahaha. No faktycznie, bardzo śmiesznie, ciekawe co by było, gdyby facet wypierdolił kobiecie.

Bicie mężczyzn sprawia jej przyjemność co przyznała i znów hihihi. Odrażające, incelka i mizoginka.

Zdrada z zemsty to też klasyka u kobiet.

Odejście od partnera to też standard. Ja zrobiłem shit test dwóm koleżankom, spytałem jednej, co by było gdyby poznała lepszego ode mnie: zrobiłabym to co Ty, odeszła.

A druga powiedziała, że gdyby była młodsza i ładniejsza, to by mną nie była zainteresowana 😂

Tej samej spytałem, czy by sprzedała dziewictwo za milion. Pewnie! Wiesz ile bym miała kasy!

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2022 o 20:34, Jorgen Svensson napisał:

Pytanie : Czy miałaś więcej partnerów seksualnych niż masz lat? 

 

Odpowiedź: Tak 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Ta odpowiedź to: PRAWDA 😆

Jeden z komentarzy pod spodem i reakcja kukolda:

 

Zgrywuss
2 miesiące temu
Miała więcej facetów niż lat. Nie szanuje swojego ciała i się dziwi, że nie ma stałego partnera? Nikt się nie zwiąże z taka osobą, która już w tej chwili nie ma praktycznie żadnej wartości. Plus do tego jest ulana.

5


Mateusz Kowalczyk
Mateusz Kowalczyk
2 miesiące temu
co ma liczba partnerów do szacunku do siebie i ciała?

5


Zgrywuss
Zgrywuss
2 miesiące temu
 @Mateusz Kowalczyk  To, że ona traci swoją wartość puszczając się na lewo i prawo. Żaden normalny facet nie zwiążę się z kobietą, która skakała po dikach. A ty chciałbyś taką?

2


Mateusz Kowalczyk
Mateusz Kowalczyk
2 miesiące temu
 @Zgrywuss  nie każdy ma takie same wartości jak ty, a przy okazji, czy jak mężczyzna ma wiele partnerek to też nie jest normalny i nie znajdzie sobie normalnej partnerki ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie oglądam tv, ale ten program to złoto. 

Myślę, że każde małżeństwo, związek powinno się obowiązkowo prześwietlać  przynajmniej po roku znajomości bo niezłe smaczki wychodzą. 

Kobiece kłamstwa, ukrywanie pewnych informacji to standard do tego zafrasowana mina beciaka bezcenna. 

Reakcja siostry by ukryć niewygodną prawdę i nie przedstawić w złym świetle drugiej kobiety czyli solidarność której niestety my panowie powinniśmy się uczyć. 

Same reakcje kobiet i ten śmiech  z widowni na urabianie mężczyzn dupa mówi wszystko i nie pozostawia złudzeń, że seks jest potężnym narzędziem do osiągania celów przez kobiety. 

Przykro również patrzeć na męża, który po 11 pytaniu ewidentnie ma dosyć, ale zgadza się by dalej żona grała i bardziej się pogrążała. 

Od 13 pytania chyba zaczął się gwóźdź do trumny tego małżeństwa. 

Pranie brudów publicznie przez kobietę by zarobić duże pieniądze tak panowie taką konstrukcja jest kobieta. 

Na koniec jak to zwykle bywa przekalkulowała zyski, straty i odpuściła bo mogło być jeszcze grubiej natomiast nieświadomy kukold przejrzał na oczy. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2022 o 20:58, MarkoBe napisał:

Pani od 14:00 matka 5 dzieci, swoją drogą dobrze wygląda po tylu bombelkach. Zostawiła męża dla Chada, spójrzcie przecież widać, że ten gościu jest przystojny

 

Tak typ jest przystojny.

 

Od 26:00 zaczyna się zabawa, okazuje się, że pani jeszcze drenowała męża finansowo będąc już z nowym gachem :) 

No i przebieg też ma konkretny, obstawiam że mogło być więcej kochanków...

 

Rzygać się chce.

 

 

Edytowane przez smerf
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tylko pierwszy film. Bohater - mąż powinien być zadowolony. Dostał świetny materiał dowodowy do wykorzystania w celu uzyskania rozwodu z orzeczeniem o winie żony :). I jeszcze dodatkowo 75 000 pln.  Wielu panów w ogóle nie ma takiej możliwości, albo za uzyskanie podobnych informacji sami muszą sporo zapłacić.    

Edytowane przez Bartolomeo82
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2022 o 20:58, MarkoBe napisał:

Pani od 14:00 matka 5 dzieci, swoją drogą dobrze wygląda po tylu bombelkach. Zostawiła męża dla Chada, spójrzcie przecież widać, że ten gościu jest przystojny

 

Co z tego jak zalał samotną matkę 😂 i to trzy razy 🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, GregTomassi napisał:

niezadowolona, bo na ślubie nie miała wymarzonych koni z dzieciństwa, a odpadła na takim pytaniu, że poezja XD

 

Chwilkę przed odpowiedzią podniosła oczy do góry (wyszukiwanie ściemy) no i jak na poczekaniu koników nie było jak z bajki :)

 

A może konia czada który nie dał się zaobrączkować?

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafiłem robić taki moment prawdy laskom i nie polecam bardzo. To czego się dowiadywałem było zawsze dużo gorsze niż się spodziewałem.

 

Jeśli chodzi o laskę z pierwszego postu to moim zdaniem to srogi kurwiszon i pewnie miała aborcję i jakieś srogie ekscesy seksualne. Te jej siostry coś wiedziały bo widać było ich zdenerwowanie.

 

Tak to jest jak chłop nie ma zbyt dużego wyboru i bierze pierwszą lepszą.

 

Najbardziej zgniłem, że to studentka psychologii xD W klubie gogo jedna zdzira próbowała mnie naciągnąć na kasę i też była studentką psychologii. A później takie laski lądują w szkołach, w poradniach czy przegryw płaci im 200 zł za sesje. Z tymi studentkami psychologii to nie jest niestety stereotyp, że dużo jest pizdnięta na mózg.

W dniu 6.04.2022 o 20:34, Jorgen Svensson napisał:

Pytanie : Czy miałaś więcej partnerów seksualnych niż masz lat? 

 

Odpowiedź: Tak 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Ta odpowiedź to: PRAWDA 😆

To jest akurat mega typowe u lasek z bardzo niskim poczuciem własnej wartości a ta gruba laska to typowy case. 

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, GregTomassi napisał:

Tu też dobra lala od 28 minuty...

 

24 lata, rok po ślubie z beciakiem, który łoży na nie swoje dziecko, niezadowolona, bo na ślubie nie miała wymarzonych koni z dzieciństwa, a odpadła na takim pytaniu, że poezja XD

Klasyka.

Oglądając oceniłem od razu że to niezła aparatka z zalotnym uśmiechem i kurwikami w oczach i ma niejedną ciekawą akcję na sumieniu. Po czym w trakcie jej mąż beciak stwierdził, że uwiodło go najbardziej jej spojrzenie 😆 Wszystko wyłożone jak na tacy.

Musiała jako nastolatka być niezłym imprezowym szonem. Pamiątka po badboyu jest, mąż beciak do wychowywania jest. Patrzcie i uczcie się 😅

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.