Skocz do zawartości

Inteligencja u mężczyzn, czy faktycznie jest seksowna?


Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie działa jak afrodyzjak ;) Tak samo kreatywność, wrażliwość, niecodzienne pasje. Na całe szczęście, jakimś trafem, takich właśnie spotykam na swojej drodze. Wtedy taka osoba jest dla mnie fascynująca, wyjątkowa, inna od reszty w jakiś sposób. Mogłabym równie dobrze zakochać się w naukowcu, jak np. w artyście.

Nie będę kłamać, że wygląd się nie liczy. Oczywiście też ma znaczenie. Ale faceci w typie macho, umięśnieni, wymuskani itd. itp., to też nie mój typ. Po prostu, facet mi się podoba, albo i nie. Nie wszyscy moi ex byli modelami, ale każdy z nich na swój sposób mi się podobał, inaczej nic by z tego nie wyszło.

Pamiętam jak kiedyś, spotkałam faceta na koncercie, obiektywnie bardzo przystojnego zresztą. Ale cały czas mówił tylko o "siłce" i tym jak pracuje nad swoimi mięśniami. Nic go więcej nie interesowało, ani to co miałam do powiedzenia, ani moja osoba. Odechciało mi się z nim spotkań.

Ale tak jak wcześniej pisałam, jeśli ktoś wam powie, że wygląd zupełnie się nie liczy, też najprawdopodobniej kłamie. Wszystko się liczy po trochu. Dla rozsądnej osoby oczywiście, bo są i takie, dla których sam dobry wygląd wystarczy, ale i tak później się to na nich mści.

Edytowane przez Angel_Sue
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.