Skocz do zawartości

Jak zostaniesz przyszłym ojcem nawet o tym nie wiedząc!


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ludzie są naprawdę tak okrutni, żeby starać się o ciążę, bez wiedzy drugiego rodzica przyszłego dziecka?

Tak, są!

Jakie są SPOSOBY doprowadzenia do kontrolowanej wpadki?

1. „ Jestem bezpłodna” – Wyobraź sobie, że jesteś 40-letnim facetem, masz dzieci z poprzedniego, nieudanego związku i teraz spotykasz się z o wiele młodszą od siebie dziewczyną. W pewnym momencie dowiadujesz się od niej, że jest bezpłodna. Wielu gości w takiej sytuacji mogłoby tylko klasnąć w dłonie – to jak wygrać na loterii. Nic, tylko wyrzucić te okropne gumki, nie martwić się o tabletki, nie przejmować się niczym, tylko kochać jakby jutra nie było. Miesiąc później znika okres, pojawia się test z grubiutkim paskiem i już wiesz, że masz przesrane.
 

– Ale… mówiłaś, że jesteś bezpłodna
– Oj tam, oj tam


Oczywiście mógł zdarzyć się cud, wszystko mogło się zdarzyć, ale z internetowych grup dyskusyjnych dowiemy się, że to dość popularna i jedna ze skuteczniejszych metod na „kontrolowaną wpadkę”.

2. „ Zapomniałam pigułki” – To kolejna z metod polecanych przez forumowiczki. Z opisanych historii możemy się dowiedzieć, że niektóre dziewczyny po prostu przestają brać pigułki, ale nie mówią o tym partnerowi. Inne pomijają kilka pigułek i to często działa. Jeszcze inne tłumaczą np.:
 

Ja brałam pigułki, ale stało się tak, że tego dnia źle się czułam. Panował jakiś wirus i wymiotowałam, no i widocznie pigułka poszła kanalizacją, nie zdążywszy się rozpuścić.


I moje drogie i moi drodzy. Jak doskonale wiecie, ulotki od pigułek trzeba czytać i tam jest dokładnie opisane co trzeba robić w takim przypadku, więc tłumaczenie „o joj, hi hi, nie wiedziałam, że zajdę w ciążę” tutaj naprawdę nie działa. Nikt się też nie powinien na to nabrać. W większości jako tłumaczenie wystarczy fakt, że antykoncepcja hormonalna nie daje 100% zabezpieczenia, więc każdy kto z takiego rodzaju zabezpieczenia korzysta, musi się z tym liczyć, no i mogło się to akurat przytrafić – „hi hi” – jak dodają dziewczyny.
 

87742397e7010bd030090366de094c06.jpg


3. Dziurka w gumce – Jestem niemało zaskoczony tym, że wiele dziewczyn poleca przedziurawienie prezerwatywy. Bo czy można nie zauważyć, że zakłada się przedziurawioną prezerwatywę? Okazuje się, że rzeczywiście można.
 

0b34d41dcac1c98ad4585015d286fdd3.jpg


Oczywiście istnieje ta miejska legenda o pani z kiosku, która przebijała prezerwatywy szpilką, mówiąc wesoło przy każdym kolejnym nakłuciu „dziewczynka, chłopczyk, dziewczynka” itd. Legenda jest na tyle skuteczna, że wiele osób woli w ogóle nie zaopatrywać się w prezerwatywy w kioskach i sklepikach, wiadomo, przezorny zawsze ubezpieczony. Gorzej, że tę nową i piękną gumkę z apteki może nieco „podrasować” zainteresowana połogiem partnerka. I one naprawdę to robią i dzielą się swoimi doświadczeniami w internecie. Facet zawsze używający prezerwatyw mógłby w końcu coś podejrzewać, kiedy jego dziewczyna zajdzie w ciążę, prawda? Nie ma problemu, koleżanki śpieszą z pomocą:
 

A słyszałaś o czymś takim jak to, że prezerwatywa 100 proc pewności nie daje??? Więc on akurat może być tym pechowym procentem który wpadnie – niby


4. Strzykawka – Tutaj robi się naprawdę… dziwnie i niewygodnie, a nawet straszno i chłodno na plecach. Jeśli partner korzysta z prezerwatyw to kobieta ma za zadanie przechwycić prezerwatywę po stosunku, wciągnąć jej zawartość do strzykawki, a następnie wprowadzić sobie sami wiecie gdzie, by plemniki mogły wesoło popłynąć do jajowodów. Niektóre dziewczyny jednak nie są w stanie takiej operacji przygotować, bo, jak opisują, nie mieszkają ze swoim partnerem, tylko przyjeżdżają czasem do niego i wtedy się kochają i ciężko im przemycić ten sprzęt – poważne związki, swoją drogą. Koleżanki radzą, by w takich okolicznościach jako inseminatora użyć palca (a najlepiej całej dłoni), którym trzeba wepchnąć plemniki jak najgłębiej w pochwę, i dalej do szyjki macicy.

Naprawdę, wyobraź sobie teraz, że leżysz po seksie na łóżku, patrzysz w sufit, penis zmalał, uśmiech wzrósł i jeszcze czujesz w członkach jak to przed chwilą było dobrze, a w tym czasie ona w łazience wysysa strzykawką spermę z Durexa i wstrzykuje ją sobie do szyjki macicy powtarzając jakieś magiczne zaklęcia w stylu „niech się uda, niech się uda”. Czujesz te dreszcze? A powiedziała tylko, że idzie się troszkę, hi hi, umyć.

5. Kalendarzyk – niektóre dziewczyny oszukują z kalendarzykiem, ale o tym nawet nie będę pisał, bo osoby stosujące takie metody powinny być świadome, że rodzicami zostaną raczej prędzej, niż później. Jedna z Pań na forum pisze: „no to w moim przypadku i mojego męża zawiódł kalendarzyk hihihihi” [demoniczny śmiech]

Powyższe sposoby przewijają się w poradach najczęściej. Pojawia się też oczywiście opcja zajścia w ciążę z kimś innym, ale dla większości Pań szukających porad, nie wchodzi ona w grę. Być może te, które się na taką boczną furtkę zdecydowały, w ogóle nie proszą o rady w internecie, a chętnego na seks faceta przecież zawsze się znajdzie ( o czym pisaliśmy tutaj).

Jakie są POWODY doprowadzenia do planowanej wpadki?

Głównych powodów jest kilka, a jako najważniejsze można wskazać następujące:

1. Mój zegar biologiczny tyka, mam już prawie 30 lat, a później to już będzie za późno.
2. Mój facet nigdy się nie zdecyduje na dziecko, a ja chcę.
3. Mój facet nie traktuje związku ze mną na poważnie, więc teraz będzie musiał.
4. Boję się, że mnie zostawi, a dziecko bardziej nas ze sobą zwiąże.
5. Chciałabym, żebyśmy wzięli ślub, więc zajdę w ciążę to mi się wreszcie oświadczy.
6. Mój facet odszedł ode mnie, a ja chcę go przy sobie zatrzymać(!).

W ostatnim przypadku, jeśli nie ma już szansy na seks, to zawsze można kupić w internecie pozytywny test ciążowy. Śmialiśmy się z tego kilka dni temu, ale teraz zrobiło się jakoś cholernie nieśmiesznie.
Niejeden kolega opowiadał, że jego dziewczyna niedługo po rozstaniu powiedziała, że jest w ciąży i że powinni do siebie wrócić – w 100% przypadków nie było to prawdą, ale, jak teraz widać, sposób jest stary i powszechnie znany.
 

521a70d253eddf7a47ffe693ad6c180f.jpg

Jakie są tłumaczenia planowanego wpadania?

Dziewczyny skupiają się głównie na kilku wątkach. W pierwszej kolejności chodzi oczywiście o samą chęć i potrzebę posiadania dziecka, co jest dość naturalne i jak najbardziej zrozumiałe. Hormony niektórym (nie wszystkim) kobietom dają się mocno we znaki i podpowiadają głowie, że teraz jest właśnie ten najlepszy moment na zajście w ciążę. Czasem logika i racjonalne tłumaczenia nie mają tutaj większej mocy – liczy się ten tzw. „budzący się instynkt macierzyński” – więc kobiety potrafią posunąć się do czynów niegodnych, jakie opisano wyżej.
 

e9cf363705fc358373ff5007b6f91b8d.jpg


Następny wątek to wątek związku, w którym jest dobrze i o wszystkim się rozmawia, ale on mówi np.: „to jeszcze nie czas”. I tutaj natrafiłem na ciekawą wypowiedź utrzymaną w tonie „on mówi, że nie chce teraz mieć dziecka, bo chce zadbać o lepsze warunki, odłożyć trochę pieniędzy, zabezpieczyć lepiej życie, a przecież nie rozumie tego, że na dziecko wcale nie potrzebuje pieniędzy, wystarczy kochać”. Ta opinia spotkała się z poparciem interlokutorek. Na tym samym forum jest jednak jeszcze więcej tematów pt. „zrobił mi dziecko, a teraz nie chce płacić”, gdzie opinia „wystarczy kochać”, raczej nie spotkałaby się z wielką aprobatą. Na tym przykładzie widać, jak chęć posiadania dziecka potrafi wpływać na postrzeganie świata (w skrajnych przypadkach).

Kolejnym bardzo często przewijającym się tematem jest, o zgrozo, kiepski związek i niezadowolenie z partnera. Wiele z dziewczyn pisze, że ich mężowie, czy partnerzy, są idiotami, mają ciężki charakter, mają już dzieci z innymi kobietami etc, przez co są w dużym skrócie strasznymi kutasami, którzy nie chcą mieć kolejnych dzieci. Ciąża ma to zmienić. Czy zmienia na dobre? Wątpię.
 

6e1b764546423ad43e4477d23958bdf5.jpg

Na jaką ochronę mogą liczyć wykorzystani?

Na żadną. Trzeba uważać na to gdzie się wkłada i słuchać babci. W przypadku wykorzystanych w ten sposób kobiet często po prostu decydują się na przerwanie ciąży. Co by nie mówić i jakiego prawa by nie ustanowić, to wcale nie jest to takie trudne w naszym kraju.

Jeśli chodzi o planowanie wpadek bez informowania partnerów, to takie zachowanie być może można zakwalifikować jako podstępne doprowadzenie drugiej osoby do innej czynności seksualnej w celu udowodnienia swojego wpływu na jej wolność i swobodę decydowania o sobie. Na to są paragrafy, ale nawet jeśli komuś udałoby się udowodnić to w sądzie i oszukistkę z tego powodu skazać, to przecież w dalszym ciągu wiele to nie zmieni. Może tylko ułatwi odebranie jej praw rodzicielskich, bo kto by chciał, żeby jego dziecko (planowane, czy nie) wychowywało się z niebezpieczną dla otoczenia wariatką. Jeśli to kobieta została wykorzystana, to tak jak wyżej, często kończy się aborcją i „problem znika”. Tak więc przypominam Panom, że globalnie rzecz ujmując, to kobiety mają władzę w tym przypadku i w sumie to niewiele mamy tutaj do gadania.

Na koniec parę przykładów, żebyście Wy też mogli się przejść po pokoju w poczuciu zażenowania.
 

91aca0a1e343a5e1ba85dee291087618.jpg
95383f234ccd5a01251f8ece0c6f5787.jpg

 

Żrodło dla źródłofili:

https://joemonster.org/art/39343/Jak_zostaniesz_przyszlym_ojcem_nawet_o_tym_nie_wiedzac_Zycie_jest_okrutne

  • Like 14
  • Dzięki 4
  • Haha 7
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławny tenisista Boris Becker odbył stosunek oralny ze swoją fanką po czym ona zawartość z ust wypluła do strzykawki i wstrzyknęła do kuciapy efekt urodziła się piękna dzidzia.

Testy DNA potwierdziły, że jest to dziecko Borisa Beckera.

Wystarczy nie uważać by kobieta to wykorzystała na swoją korzyść, ba dzisiaj w dobie kupowania gotowych testów ciążowych z neta, oszukiwanie partnera, że kobieta bierze tabletki

po czym mówi miś nie wiem jak to się stało jestem w ciąży cieszysz się i takie oczy węża w ciebie wpatrzone. Często kobiety przekuwają gumki i najlepiej mieć swoje.

Kobiety chcą decydować o płodności mężczyzn i jak to one mawiają chcą mu pomóc się zdecydować a raczej decydują same za nich.

Żaden mężczyzna nie może czuć się bezpiecznie do tego zawsze na forach kobiety dostaną gotowe rozwiązania jak do tego doprowadzić.

Dlatego trzeba przekazywać o tym info gdzie się da, ostrzegać przed konsekwencjami by nie spieprzyć sobie życia z kobietą, która nam się nie podoba czy nie odpowiada.

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czego nie rozumiesz? 

 

Jak kobieta chce, a Ty nie, to Twoja wina, bo jesteś niedojżałym chłopcem i wszystko co ona wymyśli, żeby Cię "zmusić" jest usprawiedliwione. 

 

W każdym filmie i w każdym artykule jest mowa o niedojżałych mężczyznach(ślub, dziecko, kupno domu). Kobiety w każdej życiowej  sytuacji (która im pasuje) są dojrzałe, gotowe lub doświadczają. 

 

Rozumiecie przekaz matrixa? 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden chłop już znalazł sposób na to, jak ogarnąc takie ryzyko, czytajcie

Cytat


Cała historia miała się rozegrać kilka tygodni temu. Po stosunku Drake podobno poszedł do łazienki, aby pozbyć się gumki. Potem modelka miała wyciągnąć ją z kosza, wyjąć nasienie i próbować się nim… zapłodnić, aby mieć szansę na wspólne dziecko z piosenkarzem.

Okazało się, że Drake miał dolać do kondoma trochę ostrego sosu. Wiecie, aby żadna z partnerek seksualnych nie próbowała zajść z nim w ciążę bez jego zgody.

Modelka twierdzi, że tak krzyczała przez pieczenie, że Drake wbiegł do łazienki. "Przyznał się, że wlał do prezerwatywy trochę ostrego sosu, żeby zabić plemniki" - przekazała outletowi Too Much Hot Tea. No i teraz... instagramerka próbuje go pozwać.

 

 

 

https://vibez.pl/wydarzenia/instagramerka-chciala-zajsc-w-ciaze-wykorzystujac-sperme-drakea-z-zuzytej-prezerwatywy-nie-przewidziala-pulapki-6725920900643680a

Edytowane przez Zbychu
  • Like 1
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, DOHC said:

Ktoś polecał książkę Mężczyzna multiorgazmiczny, krycie bez wytrysku i kilka dojść.

 

Dwie wady, raz że zawsze odrobinę poleci, dwa regularne powstrzymywanie się od wytrysku przez długi czas podobno (?) ma złe skutki zdrowotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze test poziomu hormonów w ślinie. Pozwala stwierdzić dzień płodny/bezpłodny.

 

 

ps. Z ciekawostek KK powinien go promować (skoro uznaje kalendarzyk), ale nasi hierarchowie wciągnęli go na listę "zakazanych" bo w latach 90 niejaki Jerzy Urban, miał wyłączność na sprzedaż pierwszego takiego urządzenia. 

 

W między czasie patenty wygasły i powoli wchodzą inni producenci.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pro tip od siebie: wstrzemięźliwość... Nie chcesz dzieciaka? Trzymasz na uwięzi swojego bydlaka... tyle

Ewentualnie wazektomia...

Po przeczytaniu powyższego dalej ktoś ma złudzenia, po co one spotykają się z nami? Bynajmniej nie dla tego, że jesteśmy tacy fajni, dowcipni, czy nas zwyczajnie lubią...

Edytowane przez Dassler89
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Zbychu said:

 

To jest złoto!
Gdybym mógł to dałbym więcej plusów. Ciekawe jaki sos on znalazł, że koloru nie zmienił. Mógł wlać ACE albo kreta 😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja was nie rozumiem.

Proponujecie jakieś chore kombinacje.

 

W każdym mieszkaniu w którym jest łazienka jest również takie urządzenie jak kibel.

Ściągasz gumę i z zawartością spuszczasz w kiblu czekając na rezultat po spuszczeniu wody można umyć penisa.

Nawet jak nie masz kanalizacji miejskiej tylko dom i szambo to znajdź laskę, która zanurkuje w nim w poszukiwaniu prezerwatywy.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Brzęczyszczykiewicz said:

 

To jest złoto!
Gdybym mógł to dałbym więcej plusów. Ciekawe jaki sos on znalazł, że koloru nie zmienił. Mógł wlać ACE albo kreta 😜


Poszukałem, znalazłem potencjalnego kandydata: 
https://wasabi.com.pl/home/2287-bardzo-ostry-sos-frostbite-cajohns-148-ml-647293003501.html?fbclid=IwAR3E8UtRiH6y4rFB3Zh43KLz334F4bvgBu7iNSQ1ghUcx6r2tGsHWj3xKXU

Swoją drogą, czy ona w sądzie mogłaby cokolwiek ugrać? Sama sobie zrobiła krzywdę tak naprawdę. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jakaś legendę USA, że gość wiedział, że kobieta chce od niego dziecko to zostawił gdzieś prezerwatywę ze spermą murzyna. On biały 😅😂. To i tak w sumie chuj… najgorsza opcja jak Ci przyniesie obcą spermę. Tak ja wiem Ty wiesz… test ja bym sprawdzał i wiem to od dawna ale co ma powiedzieć zwykły mężczyzna wierzący w swój ideał kobiety…

Edytowane przez CzarnyR
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CzarnyR napisał:

Słyszałem jakaś legendę USA, że gość wiedział, że kobieta chce od niego dziecko to zostawił gdzieś prezerwatywę ze spermą murzyna. On biały 😅😂. To i tak w sumie chuj… najgorsza opcja jak Ci przyniesie obcą spermę. Tak ja wiem Ty wiesz… test ja bym sprawdzał i wiem to od dawna ale co ma powiedzieć zwykły mężczyzna wierzący w swój ideał kobiety…


To jest chyba jeden z nielicznych sposobów aby "ukarać" takie p0lki. Trochę chamskie ale skuteczne. Do pół roku można zrobić test i o jejku, to nie moje, zdradziłaś mnie. I co? przyzna się, że wsadzała sobie "Twoją" spermę w picze? Do końca życia będzie dumać jak to się stało.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, masculum napisał:


To jest chyba jeden z nielicznych sposobów aby "ukarać" takie p0lki. Trochę chamskie ale skuteczne. Do pół roku można zrobić test i o jejku, to nie moje, zdradziłaś mnie. I co? przyzna się, że wsadzała sobie "Twoją" spermę w picze? Do końca życia będzie dumać jak to się stało.

1537172660_xeokw5_600.jpg

 

  • Like 1
  • Haha 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, CzarnyR said:

Słyszałem jakaś legendę USA, że gość wiedział, że kobieta chce od niego dziecko to zostawił gdzieś prezerwatywę ze spermą murzyna.


Czy tylko mi przyszło do głowy pytanie skąd on do jasnej ciasnej wziął spermę murzyna? 

Czy on ma jakiegoś czarnego ziomka który mu dostarcza świeży towar przed randką? Czy są jakieś grupy w dark necie które zajmują się dystrybucją?

Edytowane przez Peter Quinn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem najskuteczniejszym nieinwazyjnym sposobem antykoncepcji jest spirala, wkładka domaciczna.

 

Ma tą zaletę że możemy sprawdzić jej obecność palcami podczas gry wstępnej - z szyjki macicy wystają tzw. sznureczki, dzięki nim można także sprawdzić czy jest prawidłowo umieszczona, nie wysuwa się.

 

Jeśli myszka będzie stękać że ona to spirali nie chce, woli tabletki albo kup se gumki to sorry, ale zaufanie do niej powinno spaść do zera.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu ukrywać - zalejesz pannę bez jej zgody/wiedzy - nadużycie lub g***t. Jak ona sprawi, żeby nasienie "przypadkowo" opuściło prezerwatywę i powędrowało do jej wciąż wilgotnej i ciepłej pusi - CUD, Pan B. tak chciał!

 

Z doświadczenia - podpisuję się rękoma i nogami pod stwierdzeniem, że przy ostatnim dzwonku panny kombinują. Moja robiła mi tylko afery, że ona chce bobo, że przy bobo nie potrzebne są pieniądze - wystarczy miłość, ale z drugiej strony nie brała się do pracy i tylko liczyła na moją zaradność.

 

Przez pewien czas nawet bałem się uprawiać z nią seks, że coś jej pierdolnie do głowy i skończę jako nieszczęśliwy człowiek.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudne to zjawisko. W pełni instrumentalne traktowanie nowego żywego człowieka jak aczika do odhaczenia na liście celów. Jak żywego Tamagotchi, które chcę "już, teraz, zaraz!". Tragedia - z punktu widzenia dziecka.

 

Rozum ludzki nie jest w stanie tego ogarnąć, jak powiedział klasyk.

Tyle feminizm pieprzy o uprzedmiotowianiu kobiet. Mocniejszego przykładu uprzedmiotowiania mężczyzn chyba nie ma.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.