Skocz do zawartości

Sondaż powie ci prawdę o kobietach


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam aż takich wielkich różnic nie widzę. No dobra kobiety w ogóle nie myślą o uniezależnieniu się od ruskich surowców ale to jak każdy lewoskrzydłowy więc to je trochę wybrania. 

 

Natomiast cały sondaż niezależnie od płci świetnie pokazuje, że tematy zastępcze działają.

 

Wojna i dymy kręcone przez euro-jaczejkę są najważniejsze. Inflacja zjeżdża na dalszy plan jak i uchodźcy o polityce banków centralnych nikt nie ma w ogóle pojęcia.

 

Zaś w pytaniu o to czy rząd powinien dalej majstrować przy cenach dokładnie 79% w obydwu płciach jest za "zdecydowanie tak" lub "raczej tak".

 

O jeszcze teraz dostrzegłem, że 5% ankietowanych kobiet najbardziej obawia się covida :D Widzicie co im bidulkom robi ta tv z głową? :D 

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor Współczesna Polska, w której nic nie działa poprawnie ma tyle wspólnego z dawną Polską co krzesło z krzesłem elektrycznym.

Ja już wiem, że o to państwo z dykty nie warto walczyć bo i po co? 

Za obce interesy, polityków, słabe społeczeństwo i kobiety, które każdego dnia plują nam w twarz? 

Ekonomia krwi jest najważniejsza czego nabuzowany propaganda kanapokomandosi nie potrafią zrozumieć. A niech idą walczyć jak nie szanują swojego życia. 

Wyobraź sobie, że znam ludzi z pokolenia Kolumbów, którzy jeszcze żyją i zazwyczaj powtarzają, że współczesne pokolenia Polaków są już tylko cieniem tego narodu a oni sami nie czują, że żyją w wolnym kraju. 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Trevor said:

Nie mówie o przepisach.

Jeśli nie mówisz o przepisach, które w teorii wiążą wszystkich, sam stawiasz się poza nawiasem prawa. Poza nawiasem społeczności, na tym prawie opartej.

A na takiej pozycji, wszelakie inne decyzje też musisz podjąć - samemu.

 

50 minutes ago, Iceman84PL said:

powtarzają, że współczesne pokolenia Polaków są już tylko cieniem tego narodu

... ponieważ...

51 minutes ago, Iceman84PL said:

Ja już wiem, że o to państwo z dykty nie warto walczyć bo i po co? 

Kolejność, hierarchia wartości.

Żeby walczyć z korupcją państwa, najpierw trzeba to państwo mieć.

Edytowane przez Kespert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DOHC napisał:

Nawet jeśli by poszedł walczyć, to walczyć... No właśnie o co? O kobiety które uciekną? O podatki, mandaty, drożyznę, inflację? Obóz koncentracyjny Polska.

 

Dlatego ciężko jest wytłumaczyć otumanionym niewolnikom systemu gdzie propaganda zrobiła im sieczkę z mózgu, że ekonomia krwi i przetrwanie narodu jest najważniejsze.

Jakieś romantyczne zrywy, przeświadczenie o nieśmiertelności, poświęcanie życia za innych i gadanie o honorze czy odwadze😆

Przecież to co te kanapo komandosi tutaj wypisują to totalne brednie i zarazem głupota.

A niech idą i giną za kobiety, które maja ich w głębokim poważaniu, za obce interesy, polityków, za państwo z dykty, które nie działa a obywateli ma tam gdzie nie dochodzi słońce.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dyskusja schodzi totalnie po za temat. Co raz bardziej na tym forum słychać tylko narzekanie i utyskiwania jaki ten świat zły,a szczególnie kobiety. Za dużo narzekania,za mało szukania rozwiązań. Jakoś te według was strasznie wyrachowane Istoty znajdują swoich amatorów, więc o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ManOfGod napisał:

Znowu dyskusja schodzi totalnie po za temat. Co raz bardziej na tym forum słychać tylko narzekanie i utyskiwania jaki ten świat zły,a szczególnie kobiety. Za dużo narzekania,za mało szukania rozwiązań. Jakoś te według was strasznie wyrachowane Istoty znajdują swoich amatorów, więc o co chodzi. 

Oczywiście należy bić na alarm, bo prawdziwe jazdy dopiero się zaczęły, m.in. wyrzucanie ludzi z domów, porywanie dzieci, niszczenie relacji w społeczeństwie, czy wojna za wschodnią granicą o te zgniłe wartości. Tylko ignorant napisze, że nic się nie dzieje, bo może jeszcze tego nie poczuł :)

 

Znam wiele kobiet, które nie znalazły amatora, a agresywny feminizm jest realnym problemem, znajdziesz go zwłaszcza w sądach rodzinnych.

Rozwiązania są proste i podane na forum: kontrola działania sądów rodzinnych, zabezpieczenie praw dzieci w 24h, równouprawnienie mężczyzn, itd.

Na ten moment można jedynie nie wchodzić w żadne związki, wspólne zamieszkiwanie i uważać na oszustwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ManOfGod napisał:

Co raz bardziej na tym forum słychać tylko narzekanie i utyskiwania jaki ten świat zły,a szczególnie kobiety. Za dużo narzekania,za mało szukania rozwiązań.

Lepsze małe działanie niż wielkie słowa. Nikt nie mówi że kobiety są złe - ale bezlitośnie wykorzystują swoją pozycję do korzyści. Ponadto ich system myślenia jest abstrakcyjny, dla krótkotrwałych niewielkich korzyści (500 plus) skazują całe społeczeństwo, w tym swoje bombelki na spłacanie długów. 

 

Kobiety naoglądają się w tv gówna, a potem łolaboga wojna - a to mężczyźni codziennie toczą wojnę w pracy, na drodze jadąc rozjebanymi ulicami, w sklepach odejmując sobie od ust przez drożyznę. To są realnie problemy. 

 

Nie jest problemem przyjąć miliony Ukraińców, sztuką jest pomóc w odpowiedni sposób. A nie ma huraaa dawać im większe prawa. Kobiety reagują emocjonalnie jak dzieci: przyjmować "bo madki z dzieciakami", a potem ich własne dzieci płaczą i wrzeszczą w kolejkach, bo obcy mają pierwszeństwo i to za darmo. 

 

Ponadto 51 procent społeczeństwa to kobiety, Ty i ja poniesiesz konsekwencje ich fatalnych wyborów, będziesz płacił na ich trzynastki, wcześniejsze emerytury słysząc jednocześnie jakim jesteś seksistą, mizoginem i uprzywilejowanym bydlakiem. 

 

Kobiety myślą inaczej u to jest normalne, większość z nas tu to wie. Natomiast 95 procent społeczeństwa tego nie wie, a przyszłym pokoleniom, i mężczyznom i kobietom piekło zgotują im ich własne, żyjące teraz maDki.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Wyobraź sobie, że znam ludzi z pokolenia Kolumbów, którzy jeszcze żyją i zazwyczaj powtarzają, że współczesne pokolenia Polaków są już tylko cieniem tego narodu a oni sami nie czują, że żyją w wolnym kraju. 

 

Ja się polactwa wyrzekłem dwa lata temu ostatecznie. A nawet podam w miarę dokładną datę.

 

Październik 2020. Marsze, błyskawica pamiętamy wszyscy?

 

Kiedy nas (to znaczy ich, polaków) się niszczy na salach rozwodowych, jesteśmy ofiarami przemocy psychicznej i emocjonalnej, musimy płacić kredyty za domy w których nie mieszkamy alimenty za dzieci z którymi się nie widujemy i wiele wiele innych rzeczy o których wałkuje to forum to co? Gówno. Nikt nie wyjdzie na ulicę.

 

Kobiety? Zabrano im aborcję i to nie całkowicie tylko w jednym przypadku. Wszyscy widzieliśmy co się na ulicach działo.

 

Reasumując : Kobiety walczą a my polaczki połykamy dilda i mówimy, że to miłość.

 

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości gdzie jest miejsce polaczka? Kto w tym kraju nosi spodnie i rządzi? 

 

Polaczki jak się w końcu zebrały na jakiś strajk to nosić torebki... jebane cioty... rzygać się chce... już chyba wole być niemcem....

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

Reasumując : Kobiety walczą a my polaczki połykamy dilda i mówimy, że to miłość.

 

Gorzej, ja byłem na tych protestach i połowa tłumu to były cucki i soyboye. Żadna kobieta w historii nie wywalczyła sobie praw i wolności, zawsze to chłopy im to wszystko dawali. W dużej mierze to jest wina chłopów, ale też taka natura, że facet simpuje. W sensie nie wiem zdarza się że obcy chłop poświęca dla panny życie, odwrotnie słyszeliście o takich sytuacjach? Bo ja nie. Nawet na wojnie z ukrainą to widać, miłość miłościa ale pierwsze co robią panie to myślą o sobie i spierdalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NoHope napisał:

Gorzej, ja byłem na tych protestach i połowa tłumu to były cucki i soyboye.

 

Polaczki, czytaj wieszaki na torebcie.

 

Teraz, NoHope napisał:

Żadna kobieta w historii nie wywalczyła sobie praw i wolności, zawsze to chłopy im to wszystko dawali.

 

Sam wielokrotnie reprezentowałem ten pogląd tu na forum i uważam, że się pomyliłem a przynajmniej na tyle, że nie można tego z przeszłości przenosić w przyszłość. Właśnie takie czasy mamy, że polaczek to sobie może powalczyć o słomkę w mcdonaldzie z innym cuckiem, całą resztę spraw ważniejszych sam chętnie zostawi na głowie kobiety.

 

Teraz, NoHope napisał:

W dużej mierze to jest wina chłopów, ale też taka natura, że facet simpuje.

 

Tak i nie. Wiadomo to facet podbija i się zaleca ale jak nie ma efektu to ile można ? Aż się nie zaczniesz szmacić?

 

Teraz, NoHope napisał:

W sensie nie wiem zdarza się że obcy chłop poświęca dla panny życie, odwrotnie słyszeliście o takich sytuacjach? Bo ja nie. Nawet na wojnie z ukrainą to widać, miłość miłościa ale pierwsze co robią panie to myślą o sobie i spierdalają.

 

Kiedyś jak jeszcze było się naiwnym ideowcem próbowało się tłumaczyć tym kretynom, że one nie zużywają nawet 1/30 tej energii na to aby oni mieli dobre samopoczucie co w drugą stronę ile oni przejmują się czy one będą miały dobry humorek, nie fochną, będą zadowolone a one na nich? xD Wyjebane po całości, podejście pod tytułem "coś się nie podoba to wypierdalaj".

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Kiedyś jak jeszcze było się naiwnym ideowcem próbowało się tłumaczyć tym kretynom, że one nie zużywają nawet 1/30 tej energii na to aby oni mieli dobre samopoczucie co w drugą stronę ile oni przejmują się czy one będą miały dobry humorek, nie fochną, będą zadowolone a one na nich? xD

Wczoraj w trakcie sprzątania i siedzenia przy kompie przesłuchałem "Tresowanego mężczyznę". Autorka bardzo idealizuje facetów, za bardzo wręcz, ale bardzo wiele trafnych spostrzeżeń na temat kobiet i relacji damsko-męskich. Mam wrażenie, graniczące z przekonanie, że samice rodzaju ludzkiego są po prostu modliszkowate z natury. Stąd patriarchat i te całe cyrki z kontrolą kobiecej seksualności.

 

Jak pozwolisz kobiecie to dosłownie utnie ci łeb i go zje bez wyrzutów sumienia. Ale też taka jest ich natura po prostu. Rollo kiedyś porównywał kobiety do dzikiego tygrysa bodajże w klatce xd

 

No bo jak wygląda współczesna historia relacji damsko-męskich?

- kobieta narzekała, że musi prać i sprzątać więc facet wymyślił pralkę i odkurzacz a nawet korwa zwymarkę by nie musiała sprzątać

- kobieta płakała że nie ma praw wyborczych więc chłop dał prawa wyborcze

- kobieta płakała, że nie może się uczyć i kończyć studiów więc chłop dał kobiecie możliwość edukacji i teraz to więcej kobiet ma wyższe wykształcenie

- tu przykład z mojej branży IT; kobiety płakały, że IT jest zdominowane przez facetów i co się odjebało? Kobiety mają darmowe szkolenia, chłop musi za nie płacić i niektóre korpo mają gender policy że trzeba przyjmować ileś tam kobiet. Ale nawet mimo tego to i tak większość kobiet zwyczajnie nie chce siedzieć w IT XD

- kobieta płakała, że chłop ją porzucił i nie ma jak się utrzymać to chłopy w podatkach zaczęli się składać na samotne mamusie

 

Teraz jesteśmy na etapie, że kobieta ma wyjebane w chłopa i woli psa xD Dzietność mamy najniższą w znanej nam historii i wszystko się powoli rozpierdala. No brawo więcej władzy dla kobiet xD Klap, klap.

Edytowane przez NoHope
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NoHope napisał:

- tu przykład z mojej branży IT; kobiety płakały, że IT jest zdominowane przez facetów i co się odjebało? Kobiety mają darmowe szkolenia, chłop musi za nie płacić i niektóre korpo mają gender policy że trzeba przyjmować ileś tam kobiet. Ale nawet mimo tego to i tak większość kobiet zwyczajnie nie chce siedzieć w IT XD

 

Znam kogoś kto w tym pracuje. Mówi, że samice są tępe i wszystkie odpadły na drugim roku przynajmniej u niego w grupie jeszcze w trakcie studiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Znam kogoś kto w tym pracuje. Mówi, że samice są tępe i wszystkie odpadły na drugim roku przynajmniej u niego w grupie jeszcze w trakcie studiów.

U mnie laski na studiach też albo poodpadały albo powtarzały rok bo nie ogarniały, ale nie o to chodzi bo zdarzają się inteligentne, ogarnięte programistki. Problem jest taki, że jakaś grupa kobiet i to mała jeszcze, ubzdurała sobie, że musi być więcej kobiet w IT i zaczęła się ta cała propaganda, która gówno dała bo przeciętna kobieta wcale nie chce się tym zajmować. Laski lądują w HRze albo middle management. Wszystkie najważniejsze decyzje; upper management i ciężka robota to chłopy.

 

HR to zła nazwa, poprawniejsza to jest biurowa mamuśka. Nam babki z hru piekły pizze. Kolega mówi, że chce miodzik to kilka dni później dostał miodzik. Taka rola HRu 🤣

 

Dzisiaj też przyszedł kurier a tam kucharski fartuch i składniki na ciasto, z pracy. HR w mojej nowej firmie niestety daje dupy bo ciasto powinno przyjść gotowe xD Skandaliczne warunki pracy bym wręcz powiedział 🤣 A tak na serio to fajny pomysł HR, zachęta do wspólnego gotowania 😛 Z byłą tak czasami robiliśmy. Kazała mi korwa cebulę kroić zawsze, no ciekawe dlaczego 🤣 Te modliszki xD

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Trevor said:

O czym ty gadasz gościu

O przeciwieństwie poniższego podejścia:

1 hour ago, Król Jarosław I said:

Wyjebane po całości, podejście pod tytułem "coś się nie podoba to wypierdalaj"

Szukanie rozwiązań, tak w kwestiach damsko-męskich jak i walki/ucieczki, to nigdy nie jest czarno-biała polaryzacja. Od zrozumienia tego, trzeba zacząć - że propaganda łatwych, szybkich skojarzeń zły/dobry, feminizm/szowinizm, jest narzucanym elementem. Po odrzuceniu tego co narzucone, można dopiero świadomie rozważać swoje decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2022 o 11:00, Król Jarosław I napisał:

Ja się polactwa wyrzekłem dwa lata temu ostatecznie. A nawet podam w miarę dokładną datę.

 

Bardzo słusznie to ująłeś.

Wiem, że na forum są osoby, które nie znoszą słowa "polactwo", ale jak nazwać społeczeństwo idące za propaganda medialną, pozwalające na niszczenie kraju przez rządzących,

wybierających te same sitwy za kiełbasę wyborczą czy obietnice bez pokrycia, sprzedajnych prostytutek co drugiemu Polakowi zrobią kuku za kilka złotych.

Osobiście uważam, że w Polsce jest kilkanaście tysięcy prawdziwych Polaków, którzy walczą o dobro Polski natomiast cała reszta to nowocześni Jełropejczycy, którzy plują na Polskę i Polaków.

Pedagogika wstydu, kompleksy, niskie poczucie własnej wartości zrobiło swoje dlatego lewacy dadzą sobie nasrać na łeb byle dobrze o nich mówiono.

Niestety 44 lata komuny zniszczyło ten naród i wychowało na posłusznych niewolników. Władza pluje im w twarz o oni mówią, że deszcz pada.

Co zasmuca najbardziej to masy napalonych spermiarzy i kukoldów dających darmową atencje, pomoc, wyręczanie kobietom, aż się rzygać chce jak widzi takie namiastki "mężczyzn".

Współczesne Juleczki ze skwaszonymi mordkami, absurdalnymi wymaganiami są nie lepsze.

Tak jak wrogowie przez wieki nie mogli zniszczyć Polaków tak wystarczyło nas podzielić i rozsadzić od środka.

 

 

Może to co Zbyszek mówi wydawać się będzie dla wielu za brutalne lecz niestety prawdziwe😐

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.