Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, nowy00 napisał:

Tak, te wszystkie rzeczy się wykonuje. Jakiejś dużej filozofii tu nie widzę. 

Załadować pralkę, włączyć program wsypać proszek, uruchomić, porozwieszać później pranko. Zwykła czynność dla człowieka. 

Dla zwykłego człowieka tak ale dla kobiet niektórych czynność iście magiczna, taka czarodziejska z lekka  :)

1 minutę temu, Martius777 napisał:

 Sugerujesz, że siedzą na pralkach i stąd to całodzienne pranie? Hmm.

Efekt wibracji od wirowania roznosi się po ciele :) iykwim :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie umieram ze śmiechu.

 

Kolega mi skomentował temat, że jego babcia siadała na sedesie i obserwowała całe pranie. Za każdym razem. Wstawała jak kończył się program. Ma 80 lat.

 

5 minut temu, Lady Bathory napisał:

Efekt wibracji od wirowania roznosi się po ciele :) iykwim :D

 

Nowoczesne praktycznie nie wibrują :D

Edytowane przez Martius777
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czas wolny? A co to jest? - śmieje się Karolina, lat 32, dwoje dzieci, kobieta pracująca. - W czasie wolnym robię zaległe pranie i odrabiam z dzieciakami zaległości szkolne.
 

Statystycznie Karolina jest w większości. Aż 78 procent polskich mam w wolnym czasie sprząta, gotuje i pierze - wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie marki Bebilon

 

https://gp24.pl/kobieta-w-wolnym-czasie-sprzata-pierze-i-gotuje/ar/4783237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Martius777 napisał:
- Czas wolny? A co to jest? - śmieje się Karolina, lat 32, dwoje dzieci, kobieta pracująca. - W czasie wolnym robię zaległe pranie i odrabiam z dzieciakami zaległości szkolne.
 

Statystycznie Karolina jest w większości. Aż 78 procent polskich mam w wolnym czasie sprząta, gotuje i pierze - wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie marki Bebilon

 

https://gp24.pl/kobieta-w-wolnym-czasie-sprzata-pierze-i-gotuje/ar/4783237

Jakoś mnie nie dziwią wyniki badań dla marki mleka dla bąbli. 

Dobrze, że mnie takie szczęście ominęło.

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

For me tego typu czynności są nisko na liście priorytetów. Gdzieś tam robię w międzyczasie, gdy już faktycznie trzeba.

 

Pewnie kwestia wzorców. U mnie mama zapieprzała i wszystko robiła bez pomocy ojca. Sporo lasek które znam ma w głowie wryty właśnie taki program. Że to ważne, że one muszą i że muszą same. Do tego pakietu można też dodać gotowanie.

 

Ja zawsze miałam wywalone i wychodziło jakoś 50/50 ja/facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

 Sugerujesz, że siedzą na pralkach i stąd to całodzienne pranie? Hmm.

 

Znałem realnie jedną pannę, która przedkładała pralkę nad wszystkie inne gadżety. Ubrania miała pospierane bo wszystko szło na 90 stopni, żeby pralka była ciepła przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Znałem realnie jedną pannę, która przedkładała pralkę nad wszystkie inne gadżety.

 

Skojarzenia galopują!

 

Dla jaj wpisałem hasło pralka w języku angielskim na stronie typu xxx.

 

Co widzę?

 

Na stronach typu xxx znajdują się filmiki jak laski przyczepiają donga do pralki i jazda :D

 

To chyba mamy wyjaśnienie... długich prań i dlaczego są z m ę c z o n e :P

 

Najbardziej grzeczne i poglądowe zdjęcie 😛

 

ba149db876c1b9ce766ee48afdbb59dc.jpg

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, Martius777 said:

 

Skojarzenia galopują!

 

Dla jaj wpisałem hasło pralka w języku angielskim na stronie typu xxx.

 

Co widzę?

 

Na stronach typu xxx znajdują się filmiki jak laski przyczepiają donga do pralki i jazda :D

 

To chyba mamy wyjaśnienie... długich prań i dlaczego są z m ę c z o n e :P

 

Najbardziej grzeczne i poglądowe zdjęcie 😛

 

ba149db876c1b9ce766ee48afdbb59dc.jpg

 

 

Zagadka wyjaśniona. Można zamykać. :)

 

Nawiasem mówiąc znam kobietę, która wieczorami siedzi w łazience kilka godzin bo ma ogrzewanie podłogowe i tam jej ciepło w dupę.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie to cała logistyka. Odpowiednie środki do prania , czyszczenia pralki. Dzielenie prania na bieliznę,  ubrania , ręczniki, ścierki itp. Odpowiednie programy do różnych materiałów, sposoby suszenia.  Wiadomo można podzielić pranie na jasne i ciemne, używać  jednego programu cały okres użytkowania pralki , to zdecydowanie przepłacanie za ten sprzęt.  Ja lubię mieć przyjemnie w dotyku  ubrania i długo cieszyć się ich jakością. A spanie w świeżo  wypranej pościeli to dla mnie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Johanne napisał:

Kobiety tak niestety mają, że lubią sobie ponarzekać. Ale czemu akurat na pranie? Nie wiem xD

"Byś był prawdziwą pralką...".

 

P.S Serio kobiety narzekają na pranie?, nigdy o takim fenomenie nie słyszałem - czy napisałaś dla jaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Martius777 napisał:

 

Skojarzenia galopują!

 

Dla jaj wpisałem hasło pralka w języku angielskim na stronie typu xxx.

 

Co widzę?

 

Na stronach typu xxx znajdują się filmiki jak laski przyczepiają donga do pralki i jazda :D

 

To chyba mamy wyjaśnienie... długich prań i dlaczego są z m ę c z o n e :P

 

Najbardziej grzeczne i poglądowe zdjęcie 😛

 

ba149db876c1b9ce766ee48afdbb59dc.jpg

 

haha przecież pisałam o roznoszących się po ciele wibracjach. Ale takiej metody ze sprzętem nie znałam 🤠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzatanK napisał:

"Byś był prawdziwą pralką...".

Dokładnie ;)

4 godziny temu, SzatanK napisał:

P.S Serio kobiety narzekają na pranie?, nigdy o takim fenomenie nie słyszałem - czy napisałaś dla jaj?

To znaczy, ja sama właśnie się zastanawiałam, dlaczego kobiety miałyby narzekać akurat na pranie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Johanne napisał:

To znaczy, ja sama właśnie się zastanawiałam, dlaczego kobiety miałyby narzekać akurat na pranie

 

Wedle ich słów - Prałam cały dzień - i to ze smutną buźką :D Nie wiem czy oglądają zbyt nudne programy czy przeholowują z "wibracjami" :P

9 godzin temu, Lady Bathory napisał:

takiej metody ze sprzętem nie znałam 🤠

 Teraz już znasz 😛

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "problemy" z praniem brzmią tak, jakby odbywały się regularnie conajmniej pod ogniem artyleryjskim albo "aleją snajperów", przemykanie ze stołeczkiem do najbliższego potoku i "szoru szoru".

Kurwa mać, problemy pierwszego świata, które nie istnieją.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/11/2022 at 10:44 PM, Martius777 said:
W czasie wolnym robię zaległe pranie i (...)

Aż 78 procent polskich mam w wolnym czasie sprząta, gotuje i pierze

 

Ja też sprzątam, gotuję i piorę w wolnym czasie. Jakoś w pracy nie mogę. Raz, że nie robię w domu a dwa to za pranie mi nie płacą.

Jestem nawet w stanie się założyć, że większość panów też pierze, sprząta i gotuje w wolnym czasie.

Tak, że tego...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.